PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet 2007 Resimler (Gittik Gezdik Gördük)

aidikurt
02.Şubat.2007, 00:39
http://www.interteks.com/images/FairImage/moto2007.jpg
Motosiklet 2007
14. İstanbul, Uluslararası Motosiklet Fuarı

11.Mart.Pazar.2007 Dolmabahçe Sahilde Buluşuyoruz. Fuara Hep Birlikte Gideceğiz.

Buluşma Yeri: Dolmabahçe - Dolmabahçe Sarayının otoparkında sahile yakın bölüm.Polis sorun çıkarırsa Beşiktaş stadının önü hemen karşısı yani.
Buluşma Saati: 10:00
NOT:Saat 10:00 Kahvaltı etmek için Kale Cafeye hareket edilecek lütfen geç kalmayın.Hatta kendiniz 9:30 orda olacakmış gibi ayarlarsanız sevinirim.
http://img103.imageshack.us/img103/9448/dolk8ri.jpg

Katılım listesi

1-aidikurt +1
2-aslanburclu +1
3-caser+1
4-carvalho
5-alper-tim
6-El_Mariachi
7-ilkerkoparal
8-arbetus
9-Nihat
10-Müslüm Baba
11-Cry
12-Dogma
13-Agresus
14-drssk41
15-emrac
16-yasinsubay
17-Spydx(unicorn)
18-GOKHAN
19-BULL
20-inci
22-emrahkucukgirgin
23-ktx
24-batista
25-gecee
26-colt
27-haktan
28-BABAADAM+1
29-Swort
30-hakinen
31-EarlyRiderstaki dostlarımız (+10 +20)

aslanburclu
06.Şubat.2007, 02:31
ben hazırım 11 mart'a ne kaldı :shock:

caser
06.Şubat.2007, 18:23
Ben de varım arkadaşlar.
Tamam acemiyiz ama fuara da geliriz yani :roll:

carvalho
06.Şubat.2007, 19:30
Ben de geliyorum...

Fuara katılmadan önce 1 saat civarı mekanda sohbet etme imkanımız da olur. Tanışalım, kaynaşalım...

carvalho
06.Şubat.2007, 19:31
ben hazırım 11 mart'a ne kaldı :shock:

Hocam, bu ne güzel bir avatar yav :)
Nerelerden bulursunuz :):)

aidikurt
06.Şubat.2007, 20:29
Ben de geliyorum...

Fuara katılmadan önce 1 saat civarı mekanda sohbet etme imkanımız da olur. Tanışalım, kaynaşalım...
doğru diyon kardeşim o gün bol bol tanışıp kaynaşma vakti olucak bizim için iyi bir fırsat hadi millet herkes katılmalı bu fuara

alper_tim
07.Şubat.2007, 11:32
benide ekle kardeşim listeye inş. hava yağmazsa o güne bende aranızdayım olmadı fuar alanında beraberiz her türlü :cheesy:

El_Mariachi
08.Şubat.2007, 17:16
arkadaşlar bir sorum olacak, benim gbi motoru olmayan ve fuardan toplu alıma katılacak ark.lar da bu toplantıya gelip artçı olarak gelebilecek mi yoksa bizler kendi imkanlarımız ile fuara gideceğiz?? :cry:

saygılar.. :)

aidikurt
09.Şubat.2007, 02:51
kardeşim rahat ol mutlaka bir arkadaşımız alır artçı olarak seni dimi beyler

Deli Dumrul
09.Şubat.2007, 04:03
Aaah aahh,istanbulda olmak vardı:(

ilkerkoparal
09.Şubat.2007, 15:41
VOLKAN DOSTUM SEN GELMEK İSTE YETERKİ İLLA ALIRIM BEN SENİ. SIKINTI YAPMA BERABER GİDERİZ TOPLANMA YERİNE. EVET LİSTEYE VOLKANLA BENİDE EKLEYİN...

El_Mariachi
09.Şubat.2007, 16:29
VOLKAN DOSTUM SEN GELMEK İSTE YETERKİ İLLA ALIRIM BEN SENİ. SIKINTI YAPMA BERABER GİDERİZ TOPLANMA YERİNE. EVET LİSTEYE VOLKANLA BENİDE EKLEYİN...

kardeşim eyvallah, beni de ekleyin o zaman listeye.. :mrgreen:

herkese saygılar.. :D

arbetus
16.Şubat.2007, 17:13
beni de eklemeyi unutmayım. davetiyelerim bile hazır.

aidikurt
17.Şubat.2007, 00:14
Arkadaşlar son dakika haberi veriyorum Emre Ltd Şirketi sitemizdeki regal raptor sahiplerine jest amaçlı bilet yolluyacaklardır.İşte tarafıma gönderdikleri mail.

Biz Emre Yedek Parca Tic Ltd Sti olarak bu sene MOTOSHOW 07 fuarina 10 numarali salonda ithalatini yapmis oldugumuz REGAL motorsikletlerini ve MEIDUO markali scooter modellerini sergilemek amaciyla katilmaktayiz.

Fuar davetiyeleri organizasyon sirketin belirttigine gore elimize onumuzdeki hafta sonu ulasacaktir.

Talep ettiginiz 50 adet davetiye site uyelerinin kullanilmasi amaciyla tarafiniza verilecektir,bununla beraber regal kullanicilari fuar tarihine kadar motosikletleri ile firmamiza gelerekde birer adet davetiye alabileceklerdir,sizin icin problem degilse bunun da haberini sitenizde duyurabilirsiniz.

El_Mariachi
17.Şubat.2007, 01:54
dostum 50 adet davetiye yetecek mi acaba? bu davetiye paylaştırma olayı nasıl yapılacak? bu arada emre ltd.nin int sitesini bi türlü bulamadım, onu da yazabilirsen sevinirim.
emre ltd'ye burada teşekkürlerimizi iletiyoruz..

El_Mariachi
17.Şubat.2007, 01:56
gerçi daha 8 kişi adını yazdırmış fuar için, biletler galiba fazla fazla yetecek :P

infinitedreams
17.Şubat.2007, 02:00
Davetiyelerden -eğer mümkünse- 2'sine talibim.

Toplu gidiş için de imkanları zorlayacağım. Önceden verilmiş sözümle çakışmazsa sizinleyim inşallah. Belki de grup olarak geliriz.

agresus
17.Şubat.2007, 02:09
alperim beni sakın unutma ve tabi ki bu motoru tanımamı sağlayan abimi... mümkünse 2 adet anlayacağın... emre ltd'ye ve bu işi sağlayan sana teşekkürler...

müslüm baba
17.Şubat.2007, 02:23
Beni yazmayı unutmuşsunuz, yazarmısınız.

Siteye üye olduktan sonra bidaha giremedim hep şifre yanlış dedi, yeniden şifre aldım ancak şimdi girebildim.

aidikurt
17.Şubat.2007, 02:55
Beni yazmayı unutmuşsunuz, yazarmısınız.

Siteye üye olduktan sonra bidaha giremedim hep şifre yanlış dedi, yeniden şifre aldım ancak şimdi girebildim.
eyvallah baba yazmaz olurmuyum hiç

Kino
17.Şubat.2007, 12:58
aidikurt;
ben bildiginiz gibi konumum İstanbul dışı :( Mersin ve dolayısı ile aksesuarlar ( kask, mont, bot, parça ve diğer ıvırzıvırlar) icin dediğin gibi fiatları uygun olur herhalde. ama nasıl fiatları temin edip 1-2 sey alabilirim biraz zor gibi.
fuar kaç gün sürüyor acaba.
senden ve diğer arkadaşlardan rica etsem de fuara gittiğinizde firmalardan reyonlardan standlardan neyse işte onlardan fiatları alıpta bir bilgi verebilirmisiniz
(acaba fiatlar spot piyasa fiatımı olur ?) hatta varsa adamların web siteleri veya ulaşabileceğimiz telefonları falan, (yani sizlere fazla yük olmayalım :lol: )
tabii fotoğraflarınızı da bekliyorum 4 gözle
aslında eminim bilgi vereceksiniz ama lütfen unutmayın
gecen sene mersinde oto-motor fuarı da oldu :evil: yaaaa inan ki piyasadaki oto ve motorlar walla daha iyiydi sadece adı üstündeydi. sadece mercedes ve bmw 1-2 degişik oto getirmisti o kadar
neymiş fuarmış :x mersin de ancak bu kadar olur yani.

El_Mariachi
17.Şubat.2007, 15:37
alper dostum, benm fuara geleceğimi biliyorsun zaten, listede adım var, ama ayrıca bilet için de istek gerekiyorsa usulen ben de isteğimi ileteyim :oops:

aslanburclu
17.Şubat.2007, 18:33
ya arkadaşlar şu emre ticaretin adresini bilen varsa yazsın eldende almaya çalışalım
aidikurt kardeş listeye beni bi artcı + 1 misafir ekle

11 martta dolmabahçede

dogma
18.Şubat.2007, 00:22
Sevgili Aidikurt, bir Regal'ci olarak ben de aranızda olup, fuara birlikte gelmeyi isterim. Tabii bir engel çıkmazsa.
Herkese selâm ve sevgiler.

agresus
18.Şubat.2007, 01:19
alperim henüz eklememişsin beni.... noluyo yaww... afrupalıyım diye dimi?... ayıp falla... agresus+abim+ yengem... (olblirse, yani davetiye kalablirse...)

aidikurt
18.Şubat.2007, 02:10
alperim henüz eklememişsin beni.... noluyo yaww... afrupalıyım diye dimi?... ayıp falla... agresus+abim+ yengem... (olblirse, yani davetiye kalablirse...)
Kardeşim pardon yav ekledim hemen senide bu arada yeni portal ve forumumuzu beğendinizmi?
isteyen sol alttan istediği temayı seçebilir.

BABAADAM
18.Şubat.2007, 21:33
selam dostlar.
benide listeye ekleyin lütfen

aidikurt
18.Şubat.2007, 21:42
selam dostlar.
benide listeye ekleyin lütfen
okey baba ekledim bile

drssk41
19.Şubat.2007, 00:15
Beni de unutmayın sakın.Acaba neden son güne kaldık.Ben Daha fazla bekleyemiycem 7 sinde giderim belkim. :roll:

aidikurt
19.Şubat.2007, 00:21
Beni de unutmayın sakın.Acaba neden son güne kaldık.Ben Daha fazla bekleyemiycem 7 sinde giderim belkim. :roll:
eklerim kardeşim
son gun olmasının nedeni aramızda cumartesi günleride çalışan arkadaşlarımız varda ondan hem aksesuar turu seyler fuarın son gunu baya ucuzluyor son gun diye satmaya çalışıyorlar merak etme sen takıl bize bir bilfiğimiz var herhalde :D

aidikurt
19.Şubat.2007, 02:37
Arkadaşlar küçük bir hata oluştu Emre LTD tarafından verilecek biletler Motoshow 2007 içinmiş yani 29 Mart- 1 Nisan 2007 olan fuar içinmiş.Motosiklet 2007 Emre LTD şirketi katılmayacakmış .Anlaşılan motosiklet 2007 regal raptor göremicez onun için 29 mart 1 nisan tarihi arasını beklicez yanlış anlaşılma için özür dilerim biletleri herkes kendi imkanıyla bulacak ama buluşma günü herkes bulabildiği kadar bilet bulsun fazla olanlar diğer regal raptor üyelerine verebilir.

turlabo
22.Şubat.2007, 21:07
gelmeyi çok isterim ama mümkün görünmüyor yinede bakacağız bir yoluna

arbetus
22.Şubat.2007, 22:56
bende varım.

agresus
23.Şubat.2007, 15:32
aksesur alımı için hangi fuarı tavsiye edersiniz?... hiltondakini biliyorum ama geçen sene askerde olduğum için cnrdeki fuara yabancıyım...neler vardı o fuarda?...

aidikurt
25.Şubat.2007, 15:38
aksesur alımı için hangi fuarı tavsiye edersiniz?... hiltondakini biliyorum ama geçen sene askerde olduğum için cnrdeki fuara yabancıyım...neler vardı o fuarda?...
iki fuardada aksesuar var ama cnrdaki fuar lütfi kırdardakine göre cok daha iyi oluyor cunku cnr çok büyük ve aksesuar üzerinede baya bir yer oluyor.Ama fiyatlar cok farketmıyor ben gecen sene aksesuarlarımı lutfi kırdardan almıştım

agresus
25.Şubat.2007, 15:52
saol canım benim, adminim... bu arada taa eski fuarlara gitmişim hilton yazmışım - lütfü kırdar yerine... :mrgreen:

aidikurt
25.Şubat.2007, 16:16
bende aksesuar falan alıcam bu fuardan birlikte alırız kardeşim

emrac
26.Şubat.2007, 20:40
aidikurt bnıde ekle kardes lısteye sabırsızlıkla beklıyorum 11 martı

yasinsubay
26.Şubat.2007, 23:17
Alper bi terslik cıkmazsa bende fuarda olacagım

aidikurt
27.Şubat.2007, 00:57
emrac ve yasinsubay sizleride listeye ekledim kardeşlerim.

emrac
27.Şubat.2007, 22:30
iyi yaptın aidikurt bilet kalır dımı bana kardes:) garntıye alımde olmadı bulım biyerlerden habr verrsen sewnırım

agresus
27.Şubat.2007, 22:37
Eyvallah adminim... alırız inşallah..

aidikurt
28.Şubat.2007, 01:10
Arkadaşlar bilet olayına gelince bildiğiniz gibi motoshow 2007 için 50 adet biletimiz var
Motosiklet 2007 için ise biletleri Gelişim Eğitim Sürücü kursu karşılayacak.Destekleri için çok teşekkürler herkese.
Aynı zamanda gelişim sürücü kursunun çok güzel bir öneriside var bana attıkları mail

2007 yılı içinde olacak motosiklet fuar davetiyelerini üyeleriniz, Gelişim Sürücü Kursunda ücretsiz alabilir.
www.gelisimsurucu.com kroki için

ayrıca üyelerinize ücretsiz motosiklet kullanım semineri verebiliriz, geçen hafta www.motosiklet.net için bir seminer düzenledik
15 gün sonra fazerturkiye.org ve daha sonraki haftalarda motovirüs.com ve cbfturkiye.org gruplarına seminer vereceğiz.

agresus
28.Şubat.2007, 03:27
Yaşasın Gelişim... En yakın zamanda sizdeyim davetiyem için... Şimdiden teşekkürler... :D

Bu arada adminim listedeki agresusun yanuna +1 koy da abimde alınmasın.... :mrgreen:

ÇeLeBi MuRaT
28.Şubat.2007, 11:39
Alper Cry değilim ağlamıyom artık ,adım :mrgreen: Çelebi oldu..Binerim küheylanıma dehhh :mrgreen:

spydx
28.Şubat.2007, 12:05
Benide yazın iki fuara da gelmek istiyorum. bilet lazım hemide iki kişilik eşimle gelecem. :) :cheesy:

carvalho
28.Şubat.2007, 12:07
Gelişim'e teşekkürler...

Motosiklet kullanım semineri düzenlerlerse seve seve kabul ederiz. Umarım kendi dershanelerinde veriyorlardır, başka türlü zor...

Ben, EMOK'yan Hakan Bey'in sunduğu bir seminere katılmıştım. Çok faydalı olmuştu.

ilkerkoparal
28.Şubat.2007, 12:19
Arkadaşlar geçen hafta sonu motosiklet.net adına düzenlenen gelişim sürücü kursundaki Güvenli Sürüş Eğitimi kursuna katıldım. Gerçekten çok profeyonelce ve mütiş bilgilendirici bir kurs oldu. Eğer sitemiz bünyesindede düzenlenirse mutlaka herkezin katılmasını tavsiye ederim. Çok önemli bilgiler içermekte.

ÇeLeBi MuRaT
28.Şubat.2007, 12:31
sonsuz teşekkürler Gelişim sürücü kursu...

GOKHAN
28.Şubat.2007, 13:02
kardeşim benı de yaz yanlız dolmabahceye motor sokmuyorlar yasaklandı bence başkabiryer bulun

aidikurt
28.Şubat.2007, 14:55
dolmabahceyı gırmemıze ızın vermezlerse bizde besiktas stadının onune cekeriz motorları sonucta altımızda motor var heryer bızım:)

yasinsubay
28.Şubat.2007, 14:57
dolmabahceyı gırmemıze ızın vermezlerse bizde besiktas stadının onune cekeriz motorları sonucta altımızda motor var heryer bızım:)
Stada gireriz Fenerbahce tezahuratı yaparız,zaten alısıklar da :cheesy: :cheesy: :cheesy:

aidikurt
28.Şubat.2007, 15:01
işte orda dur yasin hocam ben beiştaşlıyım izin vermem :)

yasinsubay
28.Şubat.2007, 15:03
Biz gireriz o zaman Alper zaten sizde buna alısıksınız :cheesy: :cheesy:

GOKHAN
28.Şubat.2007, 17:35
Biz gireriz o zaman Alper zaten sizde buna alısıksınız :cheesy: :cheesy:
valla ben beşiktaşlı deyilim ama orada fenerliyim diyemem adamı linc ederler.yani stad önünde buluşuyoruz deyilmi

emrac
28.Şubat.2007, 19:04
aidikurt bilet işi ok mi ayarlamaya calısım mı :| :!: yanı gelişime gitmek mı gerekick zamnım olmaya bılırde okul cok yoğun kardesım:(

BULL
01.Mart.2007, 00:14
Arkadaşlar bilet sorun olmaz bence İstanbul'daki bilimum motosikletçi ve aksesuarcılar bedava bilet dağıtıyorlar. ( 2 fuar içinde ) Zamanı olanlar sirkecideki aksesuarcılara uğrayabilirler. Bu arada aidikurt listeye benide eklermisin hem fuara katılmayı hemde sizlerle tanışmayı çok istiyorum.

müslüm baba
01.Mart.2007, 12:12
Emre LTD nin davetiyeleri CNR daki fuar için, biz önce Lütfü Kırdardakine gideceğiz,yanlışlık yapmayalım.

emrac
01.Mart.2007, 13:24
arkdslar sımdı elımızde 50 tane bılet warmı yanlıslık olmsın zamnında ayrlıyalım kı zamn kaybetmıyelım

aidikurt
02.Mart.2007, 00:11
aidikurt bilet işi ok mi ayarlamaya calısım mı :| :!: yanı gelişime gitmek mı gerekick zamnım olmaya bılırde okul cok yoğun kardesım:(
bilet 50 tne var ama onlar motoshow 2007 için motosiklet 2007 için yok ama gelişim surucu kursu regalraptor.net uyelerine veriyorlar kadıköyden alabilirsin yada motorcularda heryerde var motosiklet 2007 davetiyesi

inci
02.Mart.2007, 00:15
beni de eklerseniz sevinirim

emrahkucukgirgin
02.Mart.2007, 13:14
Beni de ekler misiniz? Bacanakla beraber gelicez. RR siz olduğumuz için umarım sırıtmayız arada.. en arkadan geliriz artık...

Bu arada bilet de yok bizde...

Kino
02.Mart.2007, 13:22
arkadaşlar :pls:

fuarda güzel dikkat cekici ( fiatı yönünden kullanımı yönünden faydası yönünden) malzemeleri liste halinde
bizlerede ulaştırın ya bizler uzaktayız okan öyle değilmi ..
bilgilendirmeyi unutmayın sadece resim istemiyoruzzzz :mrgreen:

fiat listesi , firma isimleri , markalar irtibat ve kişi isimleri web adresleri falan

umudumuz sizlersiniz yürüyün beaa kimtutar RR cileri Agresus u unutmayın.. :lol:

ktx
02.Mart.2007, 14:03
beni de ekleyin...
buradan tek vesait nasilsa.
donuste de bi airbus 310 a artci oluruz biz de.

aidikurt
02.Mart.2007, 15:49
arkadaşlar :pls:

fuarda güzel dikkat cekici ( fiatı yönünden kullanımı yönünden faydası yönünden) malzemeleri liste halinde
bizlerede ulaştırın ya bizler uzaktayız okan öyle değilmi ..
bilgilendirmeyi unutmayın sadece resim istemiyoruzzzz :mrgreen:

fiat listesi , firma isimleri , markalar irtibat ve kişi isimleri web adresleri falan

umudumuz sizlersiniz yürüyün beaa kimtutar RR cileri Agresus u unutmayın.. :lol:
baba sen hiç merak etme istemediğin kadar bilgi paylaşıcaz burda

Kino
02.Mart.2007, 18:07
tamamdır aidikurt
ya kac defa yazdım da bir türlü ok alamamıştım veya ben takip edip göremedim şimdi tamamdır
ama ne kadar erken paylaşım olursa alışverişimiz olabilir
teşekürler

emrac
02.Mart.2007, 20:57
ok aıdıkurt serwıse goturdumde motoru. alıcam osamn :cheesy: saolasın

aidikurt
03.Mart.2007, 22:15
evet beyler 23 kişi motor oldu simdiden yokmu arttıran diger illerden gelicek yokmu yav

okan
04.Mart.2007, 00:47
benide yazın şifahen.. ne biçim iş bu yaa... taşınacam istanbulada, bi sen eksiktin diyen çok olur diye gelmiyom :?

aidikurt
04.Mart.2007, 01:34
benide yazın şifahen.. ne biçim iş bu yaa... taşınacam istanbulada, bi sen eksiktin diyen çok olur diye gelmiyom :?
gel baba koca ıstanbula bır tek senmı fazla gelirsin sıkma canını gel sen buluruz sanada ıstanbulda bir yer :)

emrac
04.Mart.2007, 15:22
arkdslar sımdı bulsma yerı dolmabahce sarayının orası deıl kesın dımı?motor almıyolarmıs cnkı bnde ogrendım onu kesın bı yer dıyelım kı herhangıbır karısıklık cıkmasın !!! :?

aslanburclu
04.Mart.2007, 19:39
şimdi bjk. statı önümü toplantı yeri

ha bide fuarada almazlarsa ya motorları hadi bakalım şimdi

yawww benim içim daralmaya başladı bırakamam motorumu ortalık yerde şu işin doğrusunu yazın hele bir

valla billa bjk. stadının önünde motorla gelen arkadaşlara nöbet yazarım valla neyse ben elimde bide kağıt lkalem alayımda ne olur ne olmaz

ha bide nöbet yazan yazıcılar nöbet tutmaz biliyosunuz .

ya ayıp olursa ben ve caser' e devriye yazarız .

çünküüüüüüüü biz çokkkkkkk nöbet tutmuşuz baktımda

neyse kızmayın canım şaka şaka buluruz bi çaresini..

ama agresus şu akü işini hala halledemediyse valla tek onu zincirle bağlıyacağım bütün motorların akülerine

ataermoto
04.Mart.2007, 20:55
Regal Raptor kullanıcıları, Mecidieyköy ATAER MOTOSİKLET'ten gelip fuar davetiyelerini alabilirler..

Motosiklet 2007 8-11 Mart 2007 Lütfü Kırdar Sergi Salonu.

Tüm motosiklet dostlarını stnadımıza bekliyoruz.

Saygılarımızla

ATAER MOTOSİKLET

www.ataermoto.com

Sivritaş Sokak Kalyon AP No:2

0212 - 213 66 86
0212 - 213 84 60

aslanburclu
04.Mart.2007, 23:37
selam ataermoto

siz bu fuara regalraptorlarla sarıkayalarınmı yoksa emre tic. ithal ettiği motorlarlamı gireceksiniz

emrahkucukgirgin
05.Mart.2007, 00:58
Teşekkürler ATAERMOTO...

thoraman
05.Mart.2007, 01:28
emre ltd. nin ithal ettiği motorları satıyor ataermoto

aidikurt
05.Mart.2007, 01:51
arkdslar sımdı bulsma yerı dolmabahce sarayının orası deıl kesın dımı?motor almıyolarmıs cnkı bnde ogrendım onu kesın bı yer dıyelım kı herhangıbır karısıklık cıkmasın !!! :?
Kardeşim dolmabahçe sarayında almazlarsa farketmez hemen stadın onune cekerız merak etme pazar sabahı saat 10:00 oralar bos olur sorun cıkmaz karsılıklı zaten merak etmeyin siz.

agresus
05.Mart.2007, 02:22
Yaw Gomtanım..iş taam... taam ama... bak falla... sadece iki tane somun.. dedim seluçuğa .. takalim dedim.. bant mant uyduriim dedim.. yok dedi.. olmaz dedi.. iptidai yok dedi... istihkakımızda çıkmayınca somunlar olmadı gomtanım... aslında oldu.. yerinde akü.. çalışıyoda.. ama randımansız yani... saygılar.. arzideim... :cry:

aidikurt
05.Mart.2007, 12:31
fuara az kaldı milet bu hafta sonunda biraraya gelebileceğiz

ataermoto
05.Mart.2007, 14:30
Motosiklet 2007 fuarında Emre ltd nin bayisi olarak biz yani Ataermotosiklet katılıyor. Davetiyelerinizi salı gününden itibaren alabilirsiniz.

yasinsubay
05.Mart.2007, 14:46
Motosiklet 2007 fuarında Emre ltd nin bayisi olarak biz yani Ataermotosiklet katılıyor. Davetiyelerinizi salı gününden itibaren alabilirsiniz.

Nereden alacagız :roll:

ataermoto
05.Mart.2007, 14:49
Davetiyeleri alabileceğiniz Ataermotosikletin adresi:

sivritaş cad. kalyon apt. Mecidiyeköy Şişli
212 213 84 60
www.ataermoto.com

aidikurt
05.Mart.2007, 16:14
eyvallah ataermoto regal goremıyecektık diye üzülüyorduk bizde.

aidikurt
05.Mart.2007, 16:52
Arkadaşlar biletleri sıkıntı yapmanızı gerek yok MÜSLÜM BABA gene yaptı babalığını o gün fazladan 50 adet bilet getirecek yanında olmayanlar için Büyüksün Müslüm baba

yasinsubay
05.Mart.2007, 16:55
:alkis: Büyüksün :alkis: :cheesy:

agresus
05.Mart.2007, 17:42
11 Mart Pazar günü buluşup hep beraber fuara gidiyoruz. Öncelikle yemek işini çözdükten sonra fuara girmekte fayda var -geçen yıllardan tecrübeyle sabittir -

Fuara gelirken yanınızda sırt çantası, disk kilidi, zincir Kilit getirmenizi tavsiye ederim ;

Fuar 12:00 / 20:00 saatleri arasında açık olacak.
demiş Earlyrider'ın admini serdar kardeş.. ben daha önceleri cuma ve cumartesi egittiydim bu fuara hep.. pazarlar müsait olamıyodum.. bilginize.. erken gitmek iidir ama Pazar erken kalkmak istemeyen arkadaşlar olablirr..

müslüm baba
05.Mart.2007, 18:33
Davetiye işi tamamdır, bugün EMRELTD ye uğradım erdem bey bizim davetiyeleri verdi bana, şu an bende 100 Davetiye var, eğer yetmezse 50 daha verecek, ben gelirken getireceğim davetiyeleri, kimse telaş yapmasın.

emrac
05.Mart.2007, 21:01
:cheesy: :cheesy: helal olsun abı bende nasıl gıdıp alıcm dıye dusunuyodum cok SÜPER OLDU SÜPER.RR CIYIZ NEDE OLSA :evil:

GOKHAN
05.Mart.2007, 23:56
yetmesse bende alabilirim

BULL
06.Mart.2007, 00:29
baba dediğin böyle olur işte :cheesy:

helal sana Müslüm Baba

aidikurt
06.Mart.2007, 01:23
Davetiye işi tamamdır, bugün EMRELTD ye uğradım erdem bey bizim davetiyeleri verdi bana, şu an bende 100 Davetiye var, eğer yetmezse 50 daha verecek, ben gelirken getireceğim davetiyeleri, kimse telaş yapmasın.
eyvallah abi bi arada zıyaret amaclı emre ltd ve erdem beye tanısmaya gidelim baya ilgililer saolsunlar.

aidikurt
06.Mart.2007, 01:47
Arkadaşlar bu arada son dakika haberi
EMRE LTD son dakikada bir değişiklikle MOTOSHOW 2007 gelecekler ve modellerini sergileyecekler.

müslüm baba
06.Mart.2007, 11:27
EMRE LTD Erdem beyde sizlerle tanışmak istiyor, fakat şu ara çok yoğunlar son anda ilk fuara da katılma kararı aldılar 2 gün içinde hazırlanmaya çalışacaklar. İnşallah fuarda görüşüp tanışacaksınız.

Yaw arkadaşlar ben pazarı bekliyemiyeceğim, fuar açıldığı gün de gideceğim, sizin için ön çalışma yaparım, ayrıca pazar günü de hep beraber gideriz.

agresus
06.Mart.2007, 12:12
Müslüm Baba .. eğer bi sakıncası yoksa bende ilk gün gitmek isteyenlerdenim.. Pazar günü dostlarla tekrar gidilir.. ama cuma tek başıma ve ya abimle gelmek istemekteyim.. daha önce ve ya fuar günü buluşup senden davetiye temin edebilir miyim acaba?..

müslüm baba
06.Mart.2007, 12:34
Nedemek kardeşime bak iş yerindeysen hem seni ziyaret edeyim hemde davetiyeni vereyim. Tamammı.

agresus
06.Mart.2007, 12:38
Buyur gel abim.. başım üstüne.. gelmeden bi 15 daka önce haber et yeni çay demletiim.. 0532 747 54 78

müslüm baba
06.Mart.2007, 12:39
Geliyorum 11.30 da oradayım. işyerinin adı neydi.Tabela varmı.

aybiketa
06.Mart.2007, 13:28
Merhaba arkadaşlar :D

Diyorum ki, pazar günü 1 saat erken buluşsanız da hep birlikte kahvaltı etsek, sonra da fuara gitsek :cheesy:

ER'den -regalsever- -ama aslında intruderaşığı- aybiketa 8)

sevgi ve saygıyla selamlarım :cheesy:

carvalho
06.Mart.2007, 13:33
Aybike, hoşgeldin...

Sen Regal alacaktın, earlyriders'taki yazışmalardan hatırlıyorum. Ne oldu???

aybiketa
06.Mart.2007, 13:44
Evet :D araştırıyorum hala

hatta şu anda güzel bir tane buldum sahibinden.coma ilan vermiş dün , hatta belki tanırsınız diye soracaktım ama nasıl olur bilemiyorum...

Konuyu dağıtmayayım da.. Az kaldı diyeyim :cheesy:

carvalho
06.Mart.2007, 13:48
İstersen "regal raptor almak isteyenler" bölümüne topik de açabilirsin bu konuyla ilgili...

Sevindim sonuca yaklaşmana...

aidikurt
06.Mart.2007, 13:49
hoşgeldin aybiketa kardeşim pazar günü 10 bulusup fuardan önce sahilde falan bişeyler atıştırıcaz zaten fuar 12:00 baslıyor karnımızı doyurduktan sonrada fuara gidicez bilgine.

aybiketa
06.Mart.2007, 13:54
Hoşbulduk :D

Tamam işte hep beraber saat 10:00 sularında Kale Kafe'de kahvaltı edelim :cheesy:

Kale Kafe Rumeli Hisarına doğru giderken sahilde, manzarası da mekanın kendisi de pek güzeldir.

ilkerkoparal
06.Mart.2007, 15:25
beyler cuma günü tayfası oluşuyor galiba bende ilk günü sakin sakin gezmek istiyorum şunun saatini belirleyelimmi

agresus
06.Mart.2007, 17:10
Aybiketacım hoş geldin... güsel bi fikir cafe işi.. hep cumartesi yapyodunuz gelemiyodum, sayenizde pazar pazar görcem o mekanıda..

İlkerciim yakın sayılırız biz.. hafta içibi gece buluşalım davetiyeni verim.. hatta bu gün 5.30 gibi küçükçekmecede bi işim var 6.30-7 gibi biter.. müsait olursan görüşelim..

ÇeLeBi MuRaT
06.Mart.2007, 17:28
Hoş geldin Aybikta...10 dan sonra olursa olur. ben gebzeden gelicem 10 kadar anca yetişirim..

müslüm baba
06.Mart.2007, 17:34
Eğer pazar günü bir organizasyon yapılacaksa erken haber verin yoksa başka planlarım vardı.

agresus
06.Mart.2007, 18:32
Abi gözklen şudur ki: pazar 10 da toplanıp toplu halde EARLYridersla kahfaltıya gidiyos gibi.. malum fuar 12'de açılıyo.. ama olamaz.. bana uymaz diyosan ayrı.. sensiz regal toplanması olmaz olamaz... :mrgreen:

emrac
06.Mart.2007, 23:00
arkdslar sımdı kahvaltı olayı kesın mı
ona gore yemıyım bıseyler :mrgreen:

aidikurt
07.Mart.2007, 01:09
Hoşbulduk :D

Tamam işte hep beraber saat 10:00 sularında Kale Kafe'de kahvaltı edelim :cheesy:

Kale Kafe Rumeli Hisarına doğru giderken sahilde, manzarası da mekanın kendisi de pek güzeldir.
eyvallah kardes zaten pazar gunu 10:00 bulusunca atlarız motorlara hep birlikte kale cafeye kahvaltı etmeye gideriz.Super olur valla dimi millet?

agresus
07.Mart.2007, 02:01
olablir tabii ki... eğer bi aksilik çıkmazsa biz zati selçuknan karşıdan gelcez... di mi Selçuk..?

alper_tim
07.Mart.2007, 11:37
arkadaşlar siz dolmabahçeye geri döneceksiniz herhalde
sonuçta toplanma yeri olarak dolmabahçe seçilmişti ben pazar sabahı dolmabahçeye geleceğim kahvaltı mekanına gelemeyeceğim haberiniz olsun

aidikurt
07.Mart.2007, 11:57
arkadaşlar siz dolmabahçeye geri döneceksiniz herhalde
sonuçta toplanma yeri olarak dolmabahçe seçilmişti ben pazar sabahı dolmabahçeye geleceğim kahvaltı mekanına gelemeyeceğim haberiniz olsun
Zaten buluşma yerinde bir değişiklik olmadı saat 10:00 dolmabahçe eğer almazlarsa beşiktaş stadının onu kardeşim.

spydx
07.Mart.2007, 13:36
Bizde geliyoruz.... :) Kahvaltı kesin dimi bişi yemeyeceğim ona göre ... Müslüm baba orada görüşürüz.

aidikurt
07.Mart.2007, 14:02
Kahvaltıyı bulusunca birlikte ederiz arkadaşlar aç gelin aç :)

carvalho
07.Mart.2007, 17:17
olablir tabii ki... eğer bi aksilik çıkmazsa biz zati selçuknan karşıdan gelcez... di mi Selçuk..?

Evet kardeşim ama iki somun iki cıvata lazım :)

agresus
07.Mart.2007, 17:56
du ben onnara da haber veriim de sabah sana gelsinler.. dimi_... inşallah bi işleri çıkmaz.. mazallah.. sona bantla falan uğraşırız ...olmass.. :mrgreen:

carvalho
07.Mart.2007, 18:00
du ben onnara da haber veriim de sabah sana gelsinler.. dimi_... inşallah bi işleri çıkmaz.. mazallah.. sona bantla falan uğraşırız ...olmass.. :mrgreen:

Tamam yav. Vakit bulup alamadık işte, ne kafa buluyon ki :P
Cuma gunu alicam

aslanburclu
07.Mart.2007, 18:15
ya istanbulun göbeğinde 2 dene vida bulup takamadınız . ne bulunmaz vidaymış ya
sizin yüzünüzden korku belasına valla motorumu satıcam ya şöyle bi vidası bulunmazsa başka bişey kaybolsa mazallah mahvolduk dimi canım kardeşlerim
bide hangi karşıdan gelecen her2 tarafta karşı ben anlmadım gitti yaw.

ya volkan kardeşim çanakkale işide güme gitti galiba baksana başlıklı forum bile kaybolmuş

carvalho
07.Mart.2007, 18:21
ya istanbulun göbeğinde 2 dene vida bulup takamadınız . ne bulunmaz vidaymış ya
sizin yüzünüzden korku belasına valla motorumu satıcam ya şöyle bi vidası bulunmazsa başka bişey kaybolsa mazallah mahvolduk dimi canım kardeşlerim
bide hangi karşıdan gelecen her2 tarafta karşı ben anlmadım gitti yaw.

ya volkan kardeşim çanakkale işide güme gitti galiba baksana başlıklı forum bile kaybolmuş

Abi valla senden korkusuna sabahın 6'sında mesaj attı; geliyorum diye...
Şimdi yine işitti(k) azarı, bu hafta sonu iş tamam inşallah :roll:

Çanakkale olayını ısıtalım hemen...
Ben diğer topike geçiyorum müsadenizle

aidikurt
07.Mart.2007, 18:51
canakkale konusunu 11 mart gunude son kararını toplu olarak veririz sadece kalıcak yer ayarlayalım yeter.

ÇeLeBi MuRaT
07.Mart.2007, 19:10
Çok güzel olur..Netleşmiş olur herşey..

aybiketa
07.Mart.2007, 20:08
Kaç kişi gelirsiniz arkadaşlar ??

Kişi sayısına göre yer ayırtılıyor da.

Anadolu yakası buluşma noktası Kozyatağı Carrefor otoparkı 9:00

09:30 Boğaziçi köprüsü girişi bekleme noktası

aidikurt
07.Mart.2007, 20:49
Kale Cafe için 25 kişi ila 35 arası olacak tahminen

aybiketa
07.Mart.2007, 23:05
ben +10 yazdırmıştım +30 yapıyorum o zaman :)

aidikurt
07.Mart.2007, 23:19
bu arada biz Kale cafeye dolmabahce yada inonu stadının onunde bulusp gıdıcez o yuzden aybiketa unutma sende dolmabahcede ol ordan gideriz anlasılan earlyridesla birlesicez o gun
RR ve ER birlikte kahvaltı edicek

aybiketa
07.Mart.2007, 23:24
ben Anadolu yakasından geliyorum ER ile birlikte
sizinle kahwaltı mekanında buluşalım o zaman

gerçi oraya doğru giderken yolda karşılaşırız mutlaka :)

aidikurt
07.Mart.2007, 23:46
Arkadaşlar saat en geç 10:00 herkes dolmabahcede olmus olsun 10:00 hareket edicez onun ıcın isterseniz biraz erken gelin ben en geç saat 9:30 da dolmabahce yada stadın onude olucam unutmayın 10:00 kalkıs saati ona gore ayarlayın lutfen

infinitedreams
07.Mart.2007, 23:50
Sadece ilk ve son sayfaya bakabildim. Kahvaltıyla beraber ilk sayfa güncellendi mi bilmiyorum.
Kale Cafe falan anlamam ben. Oturup adam gibi yemek yiycem evde.

1.Kaçta, nerede buluşuyoruz (Dolmabahçe -10.00 geçerli mi hala)
2.Aybike; parazit yapma!
:)

----

EDIT: Araya Aidikurt'un cevabı girdi. Anlayacağımı anladım.

(Aybike; sen yine de parazit yapma)

aybiketa
07.Mart.2007, 23:52
Nihatcım pazar günü görüşürüz canım :)

aidikurt
07.Mart.2007, 23:56
nihat kardfeşim sende o zaman cay içersin yanınada sigara ok:)
10 da en geç orda ol yeter sen kardeşim

batista
08.Mart.2007, 00:33
Pazar'a beni de ekleyin ...

azelia
08.Mart.2007, 00:41
herkese merhabalar...bende earlyriders tayfasındanım...aslında siteye uzun süredir üyeyim...buraya üye olmamın sebebi regal raptor modellerini begenmem ve hakkında daha cok bilgi edinme istegim...insallah cok yakında bende bir regal sahibi olucam..umarım yani...bu arada müstakbel regal sahibi olma arzumun cogunlugu nihat adlı sahsın baskıları yüzündendir... :evil:
:oops:
cidden regal alma istegimdeki katkıları tartısılamaz...cunku herkes vitessizle baslamamı tavsiye ederken nihatcım saolsun herzaman beni desdekledi ve regali kullanabilecegime inandırdı...benimde zaten aklımdaki model chopper bir modeldi..böylece umarım sonunda güsel bi regal sahibi olucam...ilk motorun heyecanını ancak yasayan anlar diyorum ve sizinde desdeklerinizi bekliyorum....

haftasoınu kale kafede hep beraber kahvaltı ve oradanda fuara gecilecekmis sanırım...aidikurt-alper bir kac kez söylemisti sitede ama bi türlü organize olunamamstı...sonunda aybike halletti...e bi kadın eli degmesi gerekiyormus sanırım....görüsmek ve tanısmak dilegiyle...saol aybikecimm :cheesy:

infinitedreams
08.Mart.2007, 00:43
Nihatcım pazar günü görüşürüz canım :)Güzel olacak, güzel. Özledim be, çok oldu.

nihat kardfeşim sende o zaman cay içersin yanınada sigara ok:)
10 da en geç orda ol yeter sen kardeşim
Bu hoşuma gitti işte. Geliyorum inşallah.

bu arada müstakbel regal sahibi olma arzumun cogunlugu nihat adlı sahsın baskıları yüzündendir...

cidden regal alma istegimdeki katkıları tartısılamaz...cunku herkes vitessizle baslamamı tavsiye ederken nihatcım saolsun herzaman beni desdekledi ve regali kullanabilecegime inandırdı...Olayın minicik bir kısmına katkım olmuş, ne mutlu. O cesur kararı bir türlü veremeyen o kadar çok adam var ki...
Bu arada siteye renk mi geldi ne? :)

Hoş geldin.
Pazar günü görüşürüz (yine... yeniden...)

azelia
08.Mart.2007, 00:54
hosbulduk...tesekkür edeirm
yeniden olucak bi durum yok dostum...hic eski olmadık ki..sohbet ederek gittigim ilk uzun yolculuk nihatın artcısı olaraktır bu arada....cok eglenmistik dimiiiiiiiii

aybiketa
08.Mart.2007, 00:57
hemen üstüme alınıyorum : evet siteye renk getirdik azeliacığım ve ben :)
inşallah ikimiz de en kısa zamanda kavuşacağız motorlarımıza

infinitedreams
08.Mart.2007, 01:19
hosbulduk...tesekkür edeirm
yeniden olucak bi durum yok dostum...hic eski olmadık ki..sohbet ederek gittigim ilk uzun yolculuk nihatın artcısı olaraktır bu arada....cok eglenmistik dimiiiiiiiiiEski olmadı da, bu aralar biraz kopuk kaldım ya... ondan garip geldi herhalde. Neyse işte.
Evet, o yolculuk süperdi. İnanılmaz iyi vakit geçirmiştim.

---

Regal Camiası;
Azelia bizi motoru alarak Regal için mükemmel bir referans olacaktır.
Bana güvenin

(Pazar günü her yer RR olacak. Ne güzel)

carvalho
08.Mart.2007, 10:59
Sevgili Azelia, hoşgeldin. Umarım Regal'ine en kısa zamanda kavuşursun.
Nihat sağolsun yüreklendirme konusunda çok başarlıdır. Benim trafiğe ilk çıkmamda bana verdiği gaz çok işe yaramıştı :)

alper_tim
08.Mart.2007, 11:13
arkadaşlar ben kahvaltıya gelmiyeceğim dolmabahçeye dönücekmisiniz
dönmiyecekseniz ben direk fuar alanına mı gideyim saat kaçta nerde olmam gerek

gecee
08.Mart.2007, 11:20
arkadaşlar selam,

yazın benide yaw... :cheesy:

müslüm baba
08.Mart.2007, 11:26
arkadaşlar selam,

yazın benide yaw... :cheesy:

Deniz hoşgeldin, sende aramızdasın,merak etme listeye eklendin.

aidikurt
08.Mart.2007, 11:33
arkadaşlar ben kahvaltıya gelmiyeceğim dolmabahçeye dönücekmisiniz
dönmiyecekseniz ben direk fuar alanına mı gideyim saat kaçta nerde olmam gerek
gel kardeşim yav kahvaltı dediğimiz geyik muhabbeti istiyen kahvaltı eder istiyen etmez istiyen eder gelir maksat hep birlikte bir arada bulup muhabbet etmek ama illada gelemem diyorsan saat 11:30 beşiktaş stadının önunde ol yolda gecerken bize katılırsın yolda

emrac
08.Mart.2007, 12:48
anadolu yaksından gelıcek olan arkdslar la 9.30 da carafour da bulusuyoruz ozamn cok daha iyi olur :cheesy: kesinleşti değil mi bu olay?

aidikurt
08.Mart.2007, 12:59
emrac kardeşim tabiki kesinleşti ama regalraptor.net tayfasının ana buluşma yeri dolmabahce polis almazsa besiktaş stadı onü biz earlyridersla birlikte yapılacak kahvaltıya 10:00 dolmabahçeden hareket edip ordan katılıcaz bilgine.Bu kesinleşmiş olan son karardır.

alper_tim
08.Mart.2007, 13:02
arkadaşlar ben saat 11,30 da fuar alanında olmak zorundayım
bazı biletsiz dostlarımıza bilet vericem onun için sizlerle fuar alanında görüşürüz :)
sizin gelişinizi seyrederim :cheesy:
orda görüşmek üzere

aidikurt
08.Mart.2007, 13:05
arkadaşlar ben saat 11,30 da fuar alanında olmak zorundayım
bazı biletsiz dostlarımıza bilet vericem onun için sizlerle fuar alanında görüşürüz :)
sizin gelişinizi seyrederim :cheesy:
orda görüşmek üzere
ya kardeşim zaten fuar 12:00 acılacak bizde 12:00 orda olucaz o zaman verirsin biletleride üzme bizi

emrahss
08.Mart.2007, 13:25
Bol miktarda resim bekliyoruz İstanbul tayfası. Dikkatli gidin gelin.

emrac
08.Mart.2007, 13:40
tessekurler aıdıkurt artık gıtsek yaa 8)

aslanburclu
08.Mart.2007, 14:03
arkadaşlar o gun kalabalık olacağız büyük ihtimalle herkesin ehliyeti ve techizatı tam olsun bazı kem gözlere batabiliriz

ya bide eşlerini getircek varmı bizim hanım tutturdu bende gelecem diye

yasinsubay
08.Mart.2007, 14:49
Komutanım hava guzel olursa ben esimi de getirecegim yok serin olursa gelmeyecek,ki zaten ben uygun fiyatta kaliteli urun bulursam kıyafet almayı dusunuyorum o yuzden de esimide goturmek istiyorum sonra bu ne bicim renk falan demesin :cheesy:

aidikurt
08.Mart.2007, 14:57
arkadaşlar o gun kalabalık olacağız büyük ihtimalle herkesin ehliyeti ve techizatı tam olsun bazı kem gözlere batabiliriz

ben eşimle gelicem abi herkeste getirsin onlarda kendi aralarında laflar
Hem getirmezsem benim hanım beni boşar :)

aybiketa
08.Mart.2007, 15:01
anadolu yaksından gelıcek olan arkdslar la 9.30 da carafour da bulusuyoruz ozamn cok daha iyi olur :cheesy: kesinleşti değil mi bu olay?[marq=up]

biz ER olarak 9:00'da Carrefour'da buluşacağız

spydx
08.Mart.2007, 16:11
bende eşimle gelecem tanışırlar zaten o gelmesse olmaz..... :)

Kolt
08.Mart.2007, 21:28
Merhaba;
Ben kahvaltıya gelemiyeceğim. Bu durumda kaçta nerde olmam gerekecek?

Anonymous
08.Mart.2007, 21:34
Merhaba, bende Kolt ile gelicem saygılar.

emrac
08.Mart.2007, 21:55
aybiketa biz ER olarak 9:00'da Carrefour'da buluşacağız demişsın ozamn RR cılar gelemıyo sanırım sağlık olsun:)

GOKHAN
08.Mart.2007, 23:42

EŞİM OLMADAN ASLA motora binmem :D

aidikurt
08.Mart.2007, 23:50
Merhaba;
Ben kahvaltıya gelemiyeceğim. Bu durumda kaçta nerde olmam gerekecek?
saat 11:00 de inonu stadının önünde bekle bizi

ÇeLeBi MuRaT
09.Mart.2007, 11:00
Millet-ül Cemaat toplam kaç kişi olduk..

aybiketa
09.Mart.2007, 12:03
aaa olur mu hiç emrac, öyle demek istemedim, biz 9:00 diye planladık yani, elbette Anadolu'dan gelen olursa bize katılabilir ne demek aaa :)

aidikurt
09.Mart.2007, 12:23
Millet-ül Cemaat toplam kaç kişi olduk..
su an28 kisi regal raptor
10 kişide early rides var
toplam 38 kişi

emrahss
09.Mart.2007, 13:31

Bizim hanım motora binmekten çok korkuyor da, yengelerden biri sevabına hanımı arayıp ikna eder mi abiler :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

madasret
09.Mart.2007, 13:57
ben burdan heyecanlandım walla fotoları bekliyoruz

aidikurt
09.Mart.2007, 16:11
merak etme kardeşim sizi istemediğiniz kadar fotoya bogucaz

GOKHAN
09.Mart.2007, 17:56

Bizim hanım motora binmekten çok korkuyor da, yengelerden biri sevabına hanımı arayıp ikna eder mi abiler :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
HELE HANIM Bİ GELSİN MUHABBETE KATILSIN bidaha sen istemesende gelecek. valla arkadaşlar ben hanım olmadan hiç keyif almıyorum gezilerden karda yağsa hanımı alırım yoldaki güzellikleri paylaşacak biri lazım oda hanım tabiki.

yasinsubay
09.Mart.2007, 17:58
Sayın adminim :D ortalık biraz karıstı daha dogrusu benim kafam karıstı simdi bulusma nasıl olucak :D

okan
09.Mart.2007, 18:04
Baba helel sana beaaaa.. biz ikinciyi düşünüyorkene .. sendeki bu aşk .. bravo yaniii... :D :D :D

emrac
09.Mart.2007, 18:37
"aybiketa" o zamn sızlere katılmak ısterım bogazdan gecerken çok guzl olur :evil: 9.00 da carrefour dayım 8)

infinitedreams
09.Mart.2007, 20:56
EŞİM OLMADAN ASLA motora binmem :DAbi "binmem" mi, "binemem" mi?

madasret
09.Mart.2007, 22:17
abicim sevgili çinliler inatla artçı koltuğunu rahatsız yapmış ama yine de kaçış yok :)

aidikurt
09.Mart.2007, 22:43
Sayın adminim :D ortalık biraz karıstı daha dogrusu benim kafam karıstı simdi bulusma nasıl olucak :D
Kardeşim sen 9:30 da olacakmış gibi dolmabahçienin oraya gel gerisini merak etme 10 dada hareket edicez kale cafeye dogru

GOKHAN
09.Mart.2007, 22:53
arkadaşlar ben ve eşim arabayla biraz geç geleceğim lütfükırdara iş çıktı.

BABAADAM
09.Mart.2007, 23:12
dostlarım merhaba,

islerin yoğunluğundan pek giremiyorum nete,aidikurt arkadaşım alakanıza ve takibinize buradanda teşekkür ederim.

bende katılacağım sizlere,artık kahvaltıda görüşmek dileği ile.

+1 olabiliriz

herşey gönlünüzce olsun.

infinitedreams
10.Mart.2007, 02:19
dostlarım merhaba,

islerin yoğunluğundan pek giremiyorum nete,aidikurt arkadaşım alakanıza ve takibinize buradanda teşekkür ederim.

bende katılacağım sizlere,artık kahvaltıda görüşmek dileği ile.

+1 olabiliriz

herşey gönlünüzce olsun.Zafer Abi;

Sizin oradaki kahvede içtiğimiz çayın tadı hala damağımda. Özlemişim be. Seni de görecek olmak çok güzel.

Swort
10.Mart.2007, 13:21
İnşallah bi aksilik olmazsa bende katılmak istiyorum hayırlısı olsun

ÇeLeBi MuRaT
10.Mart.2007, 22:30
Yarın görüşmek üzere arkadaşlar yolumuz açık olsun...

aidikurt
10.Mart.2007, 22:36
evet yarın güzel olucak ama soguk olucak ona göre sıkı giyinin hasta olmayın.

agresus
10.Mart.2007, 23:54
güssel insanlar.. sayın admini... ben yrın bi miktar geç kalıcam... saat 12-12.30 gibi gelicem...

sayın müslüm baba... Babamız... büyük insan...!... abey yarın 3 arkadaşım daha gelmek istmekte... elinizdeki değerli davetiyelerden -ki sadece sizin değerli ellerinizde olduğu için değerli olan o değersiz kağıt parçalarında- 3 adet daha talep etmekteyim... saygılarımla.. babamız... :mrgreen:

aidikurt
11.Mart.2007, 00:12
Arkadaşlar Motosiklet 2007 Gittik Gezdik Gördük Burdan bütün resimler videolar ne varsa paylaşabilirsiniz.Haydi Başlayalım
İlk siftah benden olsun buyrun resimler. :cheesy:

http://img405.imageshack.us/img405/6984/12297671lj8.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=12297671lj8.jpg) http://img405.imageshack.us/img405/4049/53644751oa6.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=53644751oa6.jpg) http://img405.imageshack.us/img405/1434/27960356qj9.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=27960356qj9.jpg)

http://img266.imageshack.us/img266/4752/59824503bw1.th.jpg (http://img266.imageshack.us/my.php?image=59824503bw1.jpg) http://img266.imageshack.us/img266/411/22646072il7.th.jpg (http://img266.imageshack.us/my.php?image=22646072il7.jpg) http://img266.imageshack.us/img266/7324/80567819yt1.th.jpg (http://img266.imageshack.us/my.php?image=80567819yt1.jpg)

hakinen
11.Mart.2007, 02:05
ben de geliyom :roll:

aidikurt
11.Mart.2007, 02:31
Arkadaşlar çok keyifli bir gün geçirdk katılım yapan herkese teşekkürler bir ara üşüdük muahhbetmizle hemen ısınıverdik.Kahvaltı biraz şıkışık ve hızlı oldu ama olsun sonuçta iyi oldu darısı diğer buluşmalara.

http://img405.imageshack.us/img405/9265/58332277hw3.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=58332277hw3.jpg) http://img266.imageshack.us/img266/7029/78311603rp0.th.jpg (http://img266.imageshack.us/my.php?image=78311603rp0.jpg) http://img266.imageshack.us/img266/5813/60848185pl1.th.jpg (http://img266.imageshack.us/my.php?image=60848185pl1.jpg)

http://img405.imageshack.us/img405/7046/10sb0.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=10sb0.jpg) http://img405.imageshack.us/img405/4899/11il2.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=11il2.jpg) http://img128.imageshack.us/img128/8316/12vk4.th.jpg (http://img128.imageshack.us/my.php?image=12vk4.jpg)

okan
11.Mart.2007, 03:04
abicim sevgili çinliler inatla artçı koltuğunu rahatsız yapmış ama yine de kaçış yok :) çinliler kendi kıçlarına göre yapmış artcı koltuğunu...

aslanburclu
11.Mart.2007, 09:31
saat 7,30 yağmur atıştırıyo işe bak ya

caser
11.Mart.2007, 10:52
Saat 08:50 ve hava kapalı . İnşaallah yağmur yağmaz. :frown:
Tamam şeker değiliz eriyelim ama yine de güzel hava başka oluyor

emrac
11.Mart.2007, 18:18
:cheesy: :cheesy: :cheesy: cOK GÜZELDİ ÇOK EGLENDIM ÇOK MEMNUN OLDUM SIZLERLE TANISMAKTAN VE SİZLERLE OLMAKTAN :D inş. daha çok gezilerde berabre olmak dileğiyle 8)

caser
11.Mart.2007, 19:07
Maalesef hem kale kafe'den hem de fuardan erken ayrılmak zorunda kaldım. Aslında fuardan ayrılırken yaklaşık 5,6 dakika bakındım arkadaşlara Allaha ısmarladık demek için ama kimseyle karşılaşamayınca habersiz ayrıldım.
Çok güzel bir gündü ve çok eğlendim.
Bir dahaki sefere kadar.....

aidikurt
11.Mart.2007, 19:32
Topic kilitlenmiştir.
Motosiklet 2007 ile paylaşılarımıza aşağıdaki başlıktan devam edebilirsiniz.
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?p=3355#3355

aybiketa
11.Mart.2007, 20:09
Sizlerle tanışmak çok güzeldi :cheesy: teşekkürler arkadaşlar :cheesy:

Bu arada bi ara motorunu gasp ettiğim arkadaşa da ayrıca teşekkürü bir borç bilirim :roll: :D

ÇeLeBi MuRaT
11.Mart.2007, 20:12
CNR da inşallah görüşürüz. daha güzel olur havalar..LOooo AgrESUS senin alacağın olsun gözlerimiz seni aradı dedik iki muhabbetin belini kıralım..Alacağın olsunn

BULL
11.Mart.2007, 20:46
Evet gerçekten çok güzeldi. İnşallah daha nice nice geziler yaparız ileride.
Bu günkü muhteşem manzarayı görünce halen bir Regal'im olmadığına ne kadar hayıflandım bilemezsiniz. :? :duvar:

aidikurt
11.Mart.2007, 21:01
http://img405.imageshack.us/img405/8972/13ce6.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=13ce6.jpg) http://img404.imageshack.us/img404/2479/14dm5.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=14dm5.jpg) http://img128.imageshack.us/img128/2226/15rp4.th.jpg (http://img128.imageshack.us/my.php?image=15rp4.jpg)

http://img404.imageshack.us/img404/9423/16zk7.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=16zk7.jpg) http://img128.imageshack.us/img128/6973/17vw4.th.jpg (http://img128.imageshack.us/my.php?image=17vw4.jpg) http://img405.imageshack.us/img405/5213/18uz5.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=18uz5.jpg)

ÇeLeBi MuRaT
11.Mart.2007, 21:14
http://upload7.postimage.org/148532/DSC00056.jpg (http://upload7.postimage.org/148532/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/148512/DSC00055.jpg (http://upload7.postimage.org/148512/photo_hosting.html)
Bİraz şahsi ama YASİN saol kardeş çektiğin için :mrgreen:

aidikurt
11.Mart.2007, 21:18
http://img404.imageshack.us/img404/7398/19ud2.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=19ud2.jpg) http://img404.imageshack.us/img404/9103/20we6.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=20we6.jpg) http://img128.imageshack.us/img128/1443/21ps0.th.jpg (http://img128.imageshack.us/my.php?image=21ps0.jpg)
http://img128.imageshack.us/img128/7632/22mf9.th.jpg (http://img128.imageshack.us/my.php?image=22mf9.jpg) http://img405.imageshack.us/img405/8151/23un0.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=23un0.jpg) http://img404.imageshack.us/img404/6342/24kx0.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=24kx0.jpg)
http://img404.imageshack.us/img404/7792/25ll1.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=25ll1.jpg) http://img405.imageshack.us/img405/576/26pc6.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=26pc6.jpg) http://img128.imageshack.us/img128/7931/27kq7.th.jpg (http://img128.imageshack.us/my.php?image=27kq7.jpg)

aslanburclu
11.Mart.2007, 21:45
evetttt arkadaşlar bunlarda menim makinamdan

http://upload7.postimage.org/149596/0018.jpg (http://upload7.postimage.org/149596/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149601/0019.jpg (http://upload7.postimage.org/149601/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149612/0020.jpg (http://upload7.postimage.org/149612/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149622/0021.jpg (http://upload7.postimage.org/149622/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149635/0022.jpg (http://upload7.postimage.org/149635/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149641/0023.jpg (http://upload7.postimage.org/149641/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149650/0025.jpg (http://upload7.postimage.org/149650/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149656/0027.jpg (http://upload7.postimage.org/149656/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149665/0028.jpg (http://upload7.postimage.org/149665/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149670/0029.jpg (http://upload7.postimage.org/149670/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149676/0030.jpg (http://upload7.postimage.org/149676/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149688/0031.jpg (http://upload7.postimage.org/149688/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149694/0032.jpg (http://upload7.postimage.org/149694/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149700/0033.jpg (http://upload7.postimage.org/149700/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149706/0034.jpg (http://upload7.postimage.org/149706/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149713/0035.jpg (http://upload7.postimage.org/149713/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149720/0036.jpg (http://upload7.postimage.org/149720/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149724/0037.jpg (http://upload7.postimage.org/149724/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149733/0038.jpg (http://upload7.postimage.org/149733/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149742/0039.jpg (http://upload7.postimage.org/149742/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149748/0040.jpg (http://upload7.postimage.org/149748/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149752/0041.jpg (http://upload7.postimage.org/149752/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149757/0042.jpg (http://upload7.postimage.org/149757/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149767/0043.jpg (http://upload7.postimage.org/149767/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149773/0044.jpg (http://upload7.postimage.org/149773/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149780/0045.jpg (http://upload7.postimage.org/149780/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149786/0046.jpg (http://upload7.postimage.org/149786/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149789/0047.jpg (http://upload7.postimage.org/149789/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149792/0050.jpg (http://upload7.postimage.org/149792/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149800/0051.jpg (http://upload7.postimage.org/149800/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149807/0052.jpg (http://upload7.postimage.org/149807/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149813/0053.jpg (http://upload7.postimage.org/149813/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149822/0054.jpg (http://upload7.postimage.org/149822/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149825/0056.jpg (http://upload7.postimage.org/149825/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149832/0057_emreticvebizimekipten.jpg (http://upload7.postimage.org/149832/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149842/0058.jpg (http://upload7.postimage.org/149842/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149849/0059.jpg (http://upload7.postimage.org/149849/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149852/0060_alA_sverisler.jpg (http://upload7.postimage.org/149852/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149858/0061_hayabusa.jpg (http://upload7.postimage.org/149858/photo_hosting.html)
http://upload7.postimage.org/149869/0062.jpg (http://upload7.postimage.org/149869/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149875/0064.jpg (http://upload7.postimage.org/149875/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149881/0065.jpg (http://upload7.postimage.org/149881/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149887/0066.jpg (http://upload7.postimage.org/149887/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149893/0070.jpg (http://upload7.postimage.org/149893/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149897/0071.jpg (http://upload7.postimage.org/149897/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149903/0072.jpg (http://upload7.postimage.org/149903/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149909/0073.jpg (http://upload7.postimage.org/149909/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149912/0074.jpg (http://upload7.postimage.org/149912/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149917/0075.jpg (http://upload7.postimage.org/149917/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149925/0076.jpg (http://upload7.postimage.org/149925/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149930/0077.jpg (http://upload7.postimage.org/149930/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149934/0078.jpg (http://upload7.postimage.org/149934/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149938/0079.jpg (http://upload7.postimage.org/149938/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149941/0080.jpg (http://upload7.postimage.org/149941/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/149947/0081.jpg (http://upload7.postimage.org/149947/photo_hosting.html)

aidikurt
11.Mart.2007, 22:42
http://img404.imageshack.us/img404/8701/28dc0.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=28dc0.jpg) http://img128.imageshack.us/img128/398/29bk3.th.jpg (http://img128.imageshack.us/my.php?image=29bk3.jpg) http://img404.imageshack.us/img404/4589/30lj7.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=30lj7.jpg)

http://img404.imageshack.us/img404/2994/31kg1.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=31kg1.jpg) http://img128.imageshack.us/img128/9348/32fu9.th.jpg (http://img128.imageshack.us/my.php?image=32fu9.jpg) http://img404.imageshack.us/img404/9178/33dl3.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=33dl3.jpg)

aslanburclu
11.Mart.2007, 23:33
aidikurt bak bitane orjinal

http://upload7.postimage.org/151793/DSCF0030.jpg (http://upload7.postimage.org/151793/photo_hosting.html)

yuh be 10 dakikada yükledi ya

spydx
11.Mart.2007, 23:34
Harika bir gündü biraz daha sıcak yada güneşli olsa daha güzel olurdu... çıkışta biraz bekledik ama çıkan olmadı bizde yağmur yağar endişesiyle çıktık yola. göremediğimiz herkese çok teşekkürler böyle güzel bir organizasyon için... :):) :cheesy:

aidikurt
11.Mart.2007, 23:42
Yaşar abi bak şimdi super olmuş biliyorum uzun sürüyor ama resim güzel oluyor ben 6 dan bu saate kadar uğraştım valla biraz uzun sürüyor doğru soyluyon.10 dakka fazla uzun surmus benim resim bası 2 dakkada yükledi valla

aybiketa
11.Mart.2007, 23:44
Yok artık bi regal almak farz oldu :cheesy:

Yüzüm görünmeyince ne güzel çıkıyorum fotolarda ben yahu :mrgreen:

Bu arada benim gasp ettiğim motor kimindi yaw ben adını unutuum arkadaşım özür dilerim :oops: :?

spydx
11.Mart.2007, 23:44
bendende resim olsun
http://img156.imageshack.us/img156/3848/94466229zo7.th.jpg (http://img156.imageshack.us/my.php?image=94466229zo7.jpg) http://img228.imageshack.us/img228/6792/67406641db6.th.jpg (http://img228.imageshack.us/my.php?image=67406641db6.jpg)

turlabo
11.Mart.2007, 23:47
paylaşım için teşekkürler anlamadığım konu regalin radyötörsüzü nerden çıktı.onuda sarıkayalrmı getiriyor.fuara katılmayacaklarını duymuştum.

aidikurt
12.Mart.2007, 00:02
Emre LTD ve Ataermoto vardı sarıkayalar bu fuara katılmadı diğerinede katılmayacaklarmışBilgin olsun
Radyotr yok gerekte yok zaten onlar
125cc küçük olanda 100cc

spydx
12.Mart.2007, 00:06
biraz daha resim
http://img101.imageshack.us/img101/8828/36773553mz4.th.jpg (http://img101.imageshack.us/my.php?image=36773553mz4.jpg) http://img89.imageshack.us/img89/7335/28752755dh9.th.jpg (http://img89.imageshack.us/my.php?image=28752755dh9.jpg) http://img187.imageshack.us/img187/3000/70821217sm2.th.jpg (http://img187.imageshack.us/my.php?image=70821217sm2.jpg)

http://img441.imageshack.us/img441/2501/45977296fd7.th.jpg (http://img441.imageshack.us/my.php?image=45977296fd7.jpg) http://img385.imageshack.us/img385/6236/12455367gf5.th.jpg (http://img385.imageshack.us/my.php?image=12455367gf5.jpg) http://img360.imageshack.us/img360/8849/49387605tf3.th.jpg (http://img360.imageshack.us/my.php?image=49387605tf3.jpg)

aslanburclu
12.Mart.2007, 00:19
ya bu yukardaki börtü böceğe benziyen şeymiydi arada bir hıııııııııııııııııııınnnnnnn diye bağıran fuarda

aidikurt güzel kardeş tamam yükleyelimde babam hadi 5 dakkadan 70 resim X 5 = la 320 dakika yapar kim oturcak pc.nin başında sen ne diyon vala isteyene cd gönderirim ama hani ist.dışı kardeşlerlede gitmiş gibi olalım diye öylesine yaptım

aidikurt
12.Mart.2007, 00:29
eyvallah abi istersen ziple resimleri bana msnden yolla ben hallederim.

infinitedreams
12.Mart.2007, 00:30
Güzel bir gündü. Bu kadar Regal'i bir arada görmek inanılmaz bir keyif oldu. Aybike çatladı hasedinden :) Şu kısacık turda bile 9 haziran'ın ne kadar güzel geçebileceğini kestirebiliyor insan. Yeni bir kaç arkadaş/abi tanıdım, iyi oldu.
Bu arada motorum bugün 10.000'inci kilometresini yapmış oldu. Eğer varsa öyle bir şey, onbin'ler kulübüne girmiş bulunuyorum :)

aslanburclu
12.Mart.2007, 00:30
Yok artık bi regal almak farz oldu :cheesy:

Yüzüm görünmeyince ne güzel çıkıyorum fotolarda ben yahu :mrgreen:

Bu arada benim gasp ettiğim motor kimindi yaw ben adını unutuum arkadaşım özür dilerim :oops: :?

kim demiş yüzün görünmüyo diye bak bakalım bu kimin yüzü

http://upload7.postimage.org/152918/DSCF0030.jpg (http://upload7.postimage.org/152918/photo_hosting.html)

hem biz bu sitede uzaktaki arkadaşlarla bile gönülden bağlandık her kes güzeldir kanımca dimi ama.mühüm olan ruh güzelliği ya ben neler diyom filozoflaştık aman ha agresusssssssss nerdesin yetiş......

Kino
12.Mart.2007, 00:40
fuar geziniz çok çok güzel , içimin yağları eridi . :(

komutanım cd falan yaparsanızda ben 1 ne talip olabilirim size zahmet olmayacaksa veya aidikurt yayınlamazsa

aranızda olamamaktan büyük üzüntü duyuyorum ama aramızda yaklaşık 900km var 900km olsa da sizinde olduguna inandıgım gibi kalbim sizlerler :roll:

bu arada Agresus gelmedimi fuara ? inşallah önemli bir problem cıkmamıştır ?? Agresus...

MaRaNtZz
12.Mart.2007, 00:47
Gerçekten de resimlerden gördüğüm kadarıyla gezi mükemmel olmuş, :D
Aranızda olmak sizlerle tanışmayı çok isterdim fakat iş yoğunluğu nedeni ile katılamadım. :cry: Bir dahaki sefer tanışmak dileğiyle... :cheesy:

aslanburclu
12.Mart.2007, 00:52
yaaa güzel kardeşim kinooooooo sen ne diyon valla dibimiz çıktı sıcakkkkkkkk. kalabalıkkkkkkkkkk. kimin eli kimin cebinde belli delllllll.

hadi bırak bi ara hanımları bile gaybettik yav.....ammmaaaaaaaaaaaa makianalar süperdi haaaaaaa hele bi triump choper vardı anammmm anaammmmmm oneydi yavvvv. valla hayalimdeki gibi kalsın diye fotosunu bile çekmedim
1--- parası çooookkkkkk anasını satıyım bizdeee yokkkkkkk
2---motor çookkkkk büyükkkkkk bizde onu dolduracak şeyyyy (tübe tübe ) yokkkkkkk.
3---artı alsan süper bi garaj lazım .

yani görüyonmu sen gelmedin bunları görmedim ya bizimçektiğimiz fuar eziyetini çekmedin +++++ bide yağmur....

ama iyi oldu iyi bir sürü yeni arkadaş tanıdık yüz yüze saten amaçda buydu gerisini s.........et.

amma velakin yawww bizim ruhsuz agresuuuuus yoktu .

la nerdesin agresuuuuusssssssssssss.

hakinen
12.Mart.2007, 01:02
arkadaslar her sey cok guzeldi bide yagmur yagmayipta motorlar kirlenmeseydi :cry: tadi damagimizda kaldi insallah cnr deki fuarda havada iyi olur fuardan sonra baska bir organizasyonda yapariz.sizlerle tanismak cok guzeldi saglicakla kalin :cheesy:

agresus
12.Mart.2007, 02:03
Güssel İnsanlar... Dostlar... Gommmtaanımmmm.... Herkeslerden ösürdilerim... gelemedim..olmadı olamadı.. ama söz telafi edicem... bi iki arkadaşın kapris ve satışına geldim.. bi de baktım ki saat olmuş 3.30... bu saatten sona kim kalır ki dedim.. bastım yeşilköye... nası üzgün olduğumu anlatamam.. ama ne güssel eğlenmişsiniz... oh olsun bana.. motorsuzların lafına güvenip çıkarsan yola ahanda kalırsın yolda.... Herkeslere selam olsun... Haftaya telafiederim.. siz yeter ki yoldayız diyin...

aslanburclu
12.Mart.2007, 02:19
yemezlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrr.

carvalho
12.Mart.2007, 11:06
Cok güzel gezi olmuş, belli.. Bravo hepinize...
Benim aile hafta sonu bendeydi, kuzen nişanlandı da... Bilirsiniz işte gün boyu telaşe, vs.
Sizlere katılamadığım için üzgünüm...

müslüm baba
12.Mart.2007, 11:22
Kaç senedir fuara giderim, bu fuara da hergün gittim, ama bu işin ticaretini yapanlar hala motosiklet binicisini yolunacak kaz gibi görüyorlar, fiyatlar kesinlikle cazip değildi hatta daha da pahalıydı, son gün adam asmış oraya %40 indirim diye hemen gittim kendime bir mont alayım diye ülen bu kadar olmaz yahu, koymuş oraya tapon 10 tane mont bunlar için geçerli diyor eeee diğerleri onlar da indirim %10 fiyatına bakıyorsun aynı firma aynı mont adamın mağazasında daha ucuz pes doğrusu yahu bu kadar olmaz, bizi hep yolunacak kaz görüyorlar. O yüzdende fazla durmadım çıktım.

Birde şu resimleri daha büyük basamazmısınız dğer sitelerde öyle, resimleri açmak için bekliyorsun.

aidikurt
12.Mart.2007, 12:38
Müslüm baba haklısın valla zaten istediğim ve beğendiğim montlar 250 300 milyon arasıydı gene aynı 250-300 arasıydı bakalım Motoshow 2007'de aynı şekildedemi olacak orda çok daha fazla aksesuar ve alternatif oluyor ama fiyatlar boyle olacaksa gene sadece bakıcaz valla

emrahkucukgirgin
12.Mart.2007, 12:54
Selamlar millet

Ben de herkesi tanımaktan çok memnun oldum. İnanılmaz zevk aldım. En yakın zamanda gerçek bir regalci olacağım. Spyderın cılkı çıktı. Yaşasın Class...

İkinci el class arıyorum. bilginize... Renk siyah...

Aranıza kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.

Fuarda spyder gelmiş ilerde diyerek kafa bulan arkadaşa teessüf ederim :-)

Öptüm...

yasinsubay
12.Mart.2007, 12:57
Hava soguk olup kıcımız donsada guzel bir bulusmaydı katılan herkese tesekkurler

Swort
12.Mart.2007, 14:05
Resimlerden anlaşılan guzel bi buluşma olmuş. Katılamadım çok üzüldüm.Sizlerle tanışmak bu camiada sanal dışında tanışlarımız olsun guzel olur düşüncesindeydim. İnşallah bi organizasyondada olur tanışırız. Fuar çok sıkıcıydı motorlar olmasa çekilmezdi. Sigara kullanımı had safhadaydı daha öncede fuara katıldım aynı yerde ama bu kadar yoğun sigara dumanı olmuyodu. Yinede faydalı oldu bi kaç piyasa bakmış olduk. Dışarıdaki motor ambiansı harikaydı heryer motor ne guzel. Trafikte az görüyoruz motorları malum kış sezonu zor oluyo kullanım. Havalar duzelince daha fazla görürüz umarım. Sizlerinde organizasyonlarınızda bulunmak isterim her ne kadar regalimiz olmasada;(( Başarılar...

alper_tim
12.Mart.2007, 15:21
arkadaşlar güzel bi buluşma olmuş resimler için hepinize teşekkürler
sizlerle dışarda buluşamadım ama çoğunuzu içerde buldum:)
sizle gelemediğim için kusuruma bakmayın diğer fuarda telafi edeceğimi umuyorum
sevgiyle kalın

okan
12.Mart.2007, 16:37
aidi sen bayağı karizmatik bi adammışın yaauu..yanlızzzz. o sigara paketini hiç yakıştıramadım ... :cry: :!:
bi kampanya başlatında sigaraya hayır diye belkim bi faydası olur hee ne dersiniz... :pls:

ÇeLeBi MuRaT
12.Mart.2007, 16:45
Emrah kardeş sürçü lisan ettiysem affola sadece ortama biraz espiri katalım dedim. :? :mrgreen: senin asyada manyak ona T gidon tak alsana Class :mrgreen:Sağlıcakla kal...

lordskeldan
13.Mart.2007, 02:32
harika olmuş
şimdi istanbulda olmak vardı......
olsun izmirde de yakında motosiklet fuarı olcakmış
ufak bir afişte görmüştüm
bakalım artık hayırlısı

okan
13.Mart.2007, 03:26
çatıırrrrrtttttttt.. ahan bu ses benden geldii....çatlattınıs beni burda yaaaff.. :P

gecee
13.Mart.2007, 17:33
tek kelime ile Süperdi.Bu kadar regall ile hiç organizasyona katılmamıştım.
bazılarınızla tanışamadım ama işallah başka seferlere.
emek ve zaman ayıran herkes sağolsun..

Bu arada bi ara motorunu gasp ettiğim arkadaşa da ayrıca teşekkürü bir borç bilirim :roll: :D

rica ederim aybiketa, ama yerinde olsam gelmezdim ben akşama kadar gezerdim heralde...
zaten sen gezerken soylenmedi de değil.
unut sen o motoru gelmez o artık şeklinde :)

aybiketa
13.Mart.2007, 18:26

rica ederim aybiketa, ama yerinde olsam gelmezdim ben akşama kadar gezerdim heralde...

Ne diyosuuuun :mrgreen:

T gidon istiyorum ! Siyah istiyorum ! max 3500 ytl olsun istiyorum ! :mrgreen:

Hem şoför mahali, hem 5 kuruş olsun istiyorum anlıyor musunuz :mrgreen:

aslanburclu
13.Mart.2007, 18:29
taaaa
çerkezköyemi götürecen

ama ben bi etrafa bakıyım vardır sağda solda

baktımmmmmmmmm şu siteyi inceleeee.

http://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bsubcategories_also%5D=1&c=3532&b%5Baramabolge%5D=100&c=15635&c2%5B%5D=15840&b%5Bminprice%5D=&b%5Bmaxprice%5D=&b%5Bpricecurr%5D=1&b%5Bdetay_267%5D=&b%5Bdetay_1331%5D%5B%5D=&b%5Bdetay_268_min%5D=&b%5Bdetay_268_max%5D=&b%5Bdetay_269_min%5D=&b%5Bdetay_269_max%5D=&b%5Bdetay_271%5D=&b%5Bdetay_272%5D=&b%5Bilantarih%5D=&b%5Bsearch_text%5D=&b%5Bwhole_word%5D=1&b%5Bsort_field%5D=date&b%5Badswithphoto%5D=1&submit_detay.x=40&submit_detay.y=12

burdada varrrrrr

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3431657

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3431657

ANKARADAN

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3473510

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=2889980

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=2945075

dahada var bak beğen anlaş arkadaş.getirmeside kolay aslanlar gibi biner gelirsin

aybiketa
13.Mart.2007, 18:40
yaa çok güzel walla harika ama 4500 demiş yaw :( haklı tabi , yanında bir sürü şey veriyormuş.. ben bi banka soyayım en iyisi :)

gecee
13.Mart.2007, 18:43

Ne diyosuuuun :mrgreen:

T gidon istiyorum ! Siyah istiyorum ! max 3500 ytl olsun istiyorum ! :mrgreen:

Hem şoför mahali, hem 5 kuruş olsun istiyorum anlıyor musunuz :mrgreen:

yaaaa :cheesy:

kacırdın şansı bi daha denk gelirmi bilmemm :D

aslanburclu
13.Mart.2007, 18:47
isteyene bakma içine sinsin bizim rr.ler gelinlik çağa gelmiş kız gibidir 50 kişi ister birrrrrrrrrrrrrrr kişi alır. ayrıca sev ama uzaktan yakından seversen yakar valla heh heh heeee sitedeki arkadaşlar bunun muhabbetini bilir alınma sen

hadi bakalım kolay gelsin gönlünde yatıyorsa 3 e 5' e bakma zevkin bedeli olmaz insanlar iyi şeylere layıktır yaw filozofmu oldum ne.

BULL
14.Mart.2007, 02:18
aslanburçlu:
[ taaaa
çerkezköyemi götürecen
ama ben bi etrafa bakıyım vardır sağda solda ]

AAA abi Çerkezköy muhabbeti nerden çıktı?
Aybiketa sen Çerkezlimisin yoksa?

gecee
19.Mart.2007, 18:19
http://upload7.postimage.org/276635/1.jpg (http://upload7.postimage.org/276635/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/276762/CIMG1624.jpg (http://upload7.postimage.org/276762/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/276758/CIMG1623.jpg (http://upload7.postimage.org/276758/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/276843/CIMG1625.jpg (http://upload7.postimage.org/276843/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277109/CIMG1626.jpg (http://upload7.postimage.org/277109/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277119/CIMG1627.jpg (http://upload7.postimage.org/277119/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277148/CIMG1628.jpg (http://upload7.postimage.org/277148/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277202/CIMG1629.jpg (http://upload7.postimage.org/277202/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277231/CIMG1630.jpg (http://upload7.postimage.org/277231/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277323/CIMG1631.jpg (http://upload7.postimage.org/277323/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277409/CIMG1632.jpg (http://upload7.postimage.org/277409/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277434/CIMG1633.jpg (http://upload7.postimage.org/277434/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277456/CIMG1635.jpg (http://upload7.postimage.org/277456/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277589/CIMG1636.jpg (http://upload7.postimage.org/277589/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/277697/CIMG1637.jpg (http://upload7.postimage.org/277697/photo_hosting.html)

aybiketa
20.Mart.2007, 01:13
Resimler süpper gecee teşekkürler :)

Yaw yüzüm görünmeyince ne güzel çıkıyorum ben fotolarda :)

Tayfun
20.Mart.2007, 03:38
Ne yani sen şimdi ben yüzsüzüm demek mi istiyon :P

aidikurt
26.Mart.2007, 00:11
tekrar katılım yapan herkese teşekkürler darısı bidaki fuarlara.

BAŞLIK KİLİTLENMİŞTİR.