PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PamPam 'ı satıyorum ......2006 Class

gecee
09.Ekim.2007, 12:06
Öcüyü yiyemiyen makineyi napayım ben ...ruhsat sahibi speedy heehe :) alım satımı o yapacakmış ...
şaka bi yana askerlik sebebi ile pampamı satmak zorundayım arkadaşlar ...
Motoru sitedeki bi cok arkadaşım bilir ve görmüştür ...
2006 class model 14.000 KM de ...
Pazarlık yapmak istemiyorum alım satım bana dahil olmak üzere 4.500 YTL ....

http://www.postimage.org/aVqKykJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aVqKykJ)

http://www.postimage.org/aVqNyUA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aVqNyUA)

doğan
09.Ekim.2007, 12:10
Satma kardeşim motoru. askere gidip gelirken motorla gider gelirdin. daha bunun izine geliş gidişi var :mrgreen:

gecee
09.Ekim.2007, 12:13
Satma kardeşim motoru. askere gidip gelirken motorla gider gelirdin. daha bunun izine geliş gidişi var :mrgreen:

kuzenin regali kullanırım doğanım o zaman da... 8)

yenikoylu_ua
09.Ekim.2007, 12:13
Hayırlı olsun kardeşim kısmetse ne zaman gidiyosun

kaanka
09.Ekim.2007, 12:18
Hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin. Kardeşim fiyat biraz fazla olmuş sanırım.

gecee
09.Ekim.2007, 12:19
Hayırlı olsun kardeşim kısmetse ne zaman gidiyosun

işallah şubat kubilay abi ....

Hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin. Kardeşim fiyat biraz fazla olmuş sanırım.

doğrudur kaanka kardeşim ...
öldü fiyatına satmaktansa evimde dursun daha iyi ...

moonchild
09.Ekim.2007, 12:19
Ya Deniz dökül bakalım kardeşim. Ne zaman gidiyosun, nasıl gidiyosun? Bana da dün kağıt gelmiş 30 Kasım itibariyle TSK'nın malıymışım, onu haber veriyolar :)))

Motoru naapcaamı ben de bilmiyorum valla... Satsaaam satamam, atsaaam atamam!! Giderken gerekli işlemleri yapıp garaja çekicem heralde... Sana da şimdiden hayırlı müşteriler :)

doğan
09.Ekim.2007, 12:21
Motorlarla bir asker uğurlaması yaparız artık size.

getto
09.Ekim.2007, 12:22
Allah yardımcın olsun asker...

okan
09.Ekim.2007, 12:24
olm şubata daha bimilyon gün var...ne acelen...

gecee
09.Ekim.2007, 12:24
Ya Deniz dökül bakalım kardeşim. Ne zaman gidiyosun, nasıl gidiyosun? Bana da dün kağıt gelmiş 30 Kasım itibariyle TSK'nın malıymışım, onu haber veriyolar :)))

Motoru naapcaamı ben de bilmiyorum valla... Satsaaam satamam, atsaaam atamam!! Giderken gerekli işlemleri yapıp garaja çekicem heralde... Sana da şimdiden hayırlı müşteriler :)

moon kardeşim anammmm sende bendesin hee...
gidip geleceğiz artık ...
yaylalar yaylalar :mrgreen:

olm şubata daha bimilyon gün var...ne acelen...

bende bi tane daha var regal heehee 8)
ben senin gibi kelebek değilim okanım abim modum

yenikoylu_ua
09.Ekim.2007, 12:25
Vay Serhat kardeşim sende ha

hayırlı uğurlu olsun tizz zamanda dönersiniz inşallah motor konusunda haklısın zaten 6 ay yapma olasılığında var beklesin motor özlemle dönüşünü

kaanka
09.Ekim.2007, 12:27
gecee dostum sende haklısın imkanın varsa tabiki bırak dursun.

moonchild
09.Ekim.2007, 12:29
Vay Serhat kardeşim sende ha

hayırlı uğurlu olsun tizz zamanda dönersiniz inşallah motor konusunda haklısın zaten 6 ay yapma olasılığında var beklesin motor özlemle dönüşünü

Valla öle abi.. Uzun da olsa kısa da olsa pek uzun bi süre değil! Hele hele bi de kısa oldu mu Mayıs dedin mi sezon açlışı için aranızda olurum yeniden... Ben zaten JarJar'ı hiç satma taraftarı değilim! Yani kuma getiricem muhtemelen üstüne.. Ama onu da satmicam gibi geliyo, bilmiyorum artık... Neyse kasım sonu durum netleşecek, sizin de haberiniz olacak elbette... Bi veda buluşması organize ederiz.. Keşke havalar sapıtmamış olsa da konvoy yapsak :))))

yenikoylu_ua
09.Ekim.2007, 12:31
Sapıtsa nolur bi konvoy yapamıcak kadar acizmiyiz TATLISU MOTORCUSU muyuz biz

gecee
09.Ekim.2007, 12:33

herkes askere giderken sevdiğini ailesini düşünür ....
bende ulan konvoyda olmaz şudur budur diye kendi kendime konuşuyorum ...
yürübe kubi abi ....
olmadı ikimiz cıkarız ... :cheesy:

moonchild
09.Ekim.2007, 12:33

Eyvallah o zaman! Hani ben kendimi kullanılmaz hale getirmiyim giderayak diye dedim... Neyse neyse Deniz'in başlığını katlettik!! Ben zamanı gelince bi yaylalar başlığı açarım :))

EVET ARKADAŞLAR DENİZ KARDEŞİM ASKERLİK NEDENİYLE 2006 CLASS'INI SATIYOR. ADI PAMPAM! İSMİNİ DEĞİŞTİRMEYECEĞİNE DAİR KİTABA EL BASANLAR ALABİLECEK SADECE :) BU ARADA FİYAT 4500 YTL. BEN PAMPAM'I BİLİYORUM, DELİKANLI ÇOCUKTUR!! ALAN PİŞMAN OLMAZ!!!

yenikoylu_ua
09.Ekim.2007, 12:36
Yaw yapma Serhatım bilirsin sattırmayız satamasın diye topiği gargaraya getiriyosssss toplama dağanık kalsın :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Çıkarız tabi Deniz hatta ben pampamla gelirim oda sana el sallar

gecee
09.Ekim.2007, 12:38

Eyvallah o zaman! Hani ben kendimi kullanılmaz hale getirmiyim giderayak diye dedim... Neyse neyse Deniz'in başlığını katlettik!! Ben zamanı gelince bi yaylalar başlığı açarım :))

EVET ARKADAŞLAR DENİZ KARDEŞİM ASKERLİK NEDENİYLE 2006 CLASS'INI SATIYOR. ADI PAMPAM! İSMİNİ DEĞİŞTİRMEYECEĞİNE DAİR KİTABA EL BASANLAR ALABİLECEK SADECE :) BU ARADA FİYAT 4500 YTL. BEN PAMPAM'I BİLİYORUM, DELİKANLI ÇOCUKTUR!! ALAN PİŞMAN OLMAZ!!!

şurda konvoy diyoruz ...
konuyu değiştirme moon ayıp ama ...
moon kardeşim bırak başlığı boşver yaw kardeşlerim katletsin nolur ki ...

Çıkarız tabi Deniz hatta ben pampamla gelirim oda sana el sallar

Yapma kubilay abi ağlarım walla ....
millette ailesinden sevdiğinden ayrılıyo zanneder ama ben pampama ağlarım kesin ...
bu kadar da odun bi adamım yaw ben 8)

yenikoylu_ua
09.Ekim.2007, 12:40
Helal kardeşime satmaz o ne arkadaşlarını nede Pampamını

moonchild
09.Ekim.2007, 12:44
Oooooo bana uyar o zaman!! Bence de bi konvoy yapalım, yani egoist bi düşünce ama askere giderken sizlerle de topluca vedalaşmak istiyorum! Hem de konvoy yaparsak, bir motorcu askere gidiyo dedirtiriz ele güne :) Deniz'imin konvoyuna ben esas duruşla eşlik edebilirm ben ancak :)

okan
09.Ekim.2007, 12:45
zatti şasesinde çatlak olan pampamı kimse almazki.... [smilie=redcolorz3_pdt_01.gif]

doğan
09.Ekim.2007, 12:46
bakarsın motorlarla ziyaretinize bile geliriz.

moonchild
09.Ekim.2007, 12:49
Ya Deniz Pampam şu kronik arızalı olandı dimi? Hani düzeltemiyodu kimse, canı sıkıldı mı çalışmyodu :)

Doğanım gelin ziyaretimize tabi motorla... Biz çok özlicez motorlarımızı orada, iki tur atar hasret gideririz!! Siz bizi ziyarete geliyosunuz, biz motorlara atlayıp akşam dönüyoruz!!! ehüehüehü!!

gecee
09.Ekim.2007, 12:55
zatti şasesinde çatlak olan pampamı kimse almazki.... [smilie=redcolorz3_pdt_01.gif]

satmaktan vaz gectim ....
ya kubilay modum okan beyi banlarmısınız 8)
o kendi endurosuna baksın kandırmışlar keklemişler enduro diye büsüklet satmışlar ona...

Ya Deniz Pampam şu kronik arızalı olandı dimi? Hani düzeltemiyodu kimse, canı sıkıldı mı çalışmyodu :)
ehüehüehü!!

tamam satmıyorum yaw ...
kötü serseri bunlar hepsi biliyorum gec te olsa anladım ...

bakarsın motorlarla ziyaretinize bile geliriz.

biz askerlik yaparken sen napacaksın kardeşim hee...
mektup yazarsın artık...
beni soracak olursan ........ üstünde ceviz kırıyorum falan dimi ...

okan
09.Ekim.2007, 12:59
bide gayırt guyurt sesler geliyodu motorundan.... onu yaptırabilmişmiydin Denizim hazır askerim.. :mrgreen: :mrgreen:

yenikoylu_ua
09.Ekim.2007, 13:01
satmaktan vaz gectim ...

Sanada bu yakışır

moonchild
09.Ekim.2007, 13:02
Helal kardeşim satma!! Ne satıcan ya! Bırak beklesin, özlesin seni biraz!!! Dönüşte kıymetini bilir!! :)

doğan
09.Ekim.2007, 13:02
sen çarşı iznine çıkınca ararsın beni, yada çağrı atarsın ben ararım nede olsa asker adamsın. msn de buluşuruz ben sana oradan tüm istanbul anılarımı belgeleriyle anlatırım. sende bana mıntıka temizliğinden, yat kalk sürün ve yemeklerinizin güzelliğinden bahsedersin. :P :mrgreen: :cheesy:

moonchild
09.Ekim.2007, 13:04
sen çarşı iznine çıkınca ararsın beni, yada çağrı atarsın ben ararım nede olsa asker adamsın. msn de buluşuruz ben sana oradan tüm istanbul anılarımı belgeleriyle anlatırım. sende bana mıntıka temizliğinden, yat kalk sürün ve yemeklerinizin güzelliğinden bahsedersin. :P :mrgreen: :cheesy:

Ulan Doğan bi cevap yazardım sana ama burda olmaz!! Özelden görüşelim!! Hazır askere edilecek laf mı lan terbiyesiz!!! :)

doğan
09.Ekim.2007, 13:10
Daha bu muhabbetler çok yapılacak kardeşim size. Zamanında bizede yaptılar aynısını. şimdi intikam zamanı :P
ben gene sizin iyiliğinizi düşünüyorum. alışın bu gibi nispetlere diye ufaktan bir alıştırma yani.
Şaka bi yana sayılı gün çabuk geçiyor arkadaşlar. bi bakmışsınız askerden gelmiş anılarınızı anlatıyosunuz.

moonchild
09.Ekim.2007, 13:12
Geçer yaaaaa!! Nedir yani? Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz döncez!! Budur! :)

doğan
09.Ekim.2007, 13:15
Allah hayırlısıyla gidip gelmek nasip etsin ikinizede. Biz oradada yalnız bırakmayız sizi merak etmeyin 8)

moonchild
09.Ekim.2007, 13:16
Allah hayırlısıyla gidip gelmek nasip etsin ikinizede. Biz oradada yalnız bırakmayız sizi merak etmeyin 8)

Ona şüphem yok kardeşim! Sağolun!

jashuaa
09.Ekim.2007, 13:29
Deniz kardeşim ne zaman gitceni bilmiyom ama allah hayırlı tezkereler versin. çok geçmez arkandan bende gelirim :mrgreen: bu arada ilgilenen olursa benim motorda satılık. ben askere gitmeyi bile beklemicem müşteri çıkarsa hemen vericem. hem benim motor daha 4000 küsür km de.

gecee
09.Ekim.2007, 14:10
satmaktan vaz gectim ...

Sanada bu yakışır

şaka yaptım satmak var dönmek yok ... :mrgreen:

Kino
09.Ekim.2007, 14:46
vay canlarım ciğerlerim denizim serhatım sevgili askerlerim

allah gönlünüze göre versin her işte bir hayır vardır.

saklayın motorunuzu gelince kaldığınız yerden devam edersiniz.

ooo asker muhabbetleri hiç bitmez.
daha erken ama öncelik allah herkese askere gitmeyi ,sonra da sağ salim teskere aldırıp evine dönmeyi nasip eyler inşallah

salihozcan
09.Ekim.2007, 14:56
askere gidecek olan arkadaşlara hayırlı teskereler diliyorum. aman kendinize dikkat edin sağsağlim gidip gelmeyi allah nasip etsin hepinize. şu aralar durumlar belli allaha emanet olun

kaanka
09.Ekim.2007, 15:11
gecee dostum kızmazsan biraz eleştiri yapıcam.
Motorunu belliki seviyorsun ve bağlısın ama satmak için biraz gerçekci fiyat vermen gerekmezmi??
2006 ve 14.000KM. bir makina için 4500YTL biraz uçuk olmuş. sahibinden.com sitesine girersen 4900YTL Sıfır motor veriyorlar.
Yanlış anlama dost tavsiyesi.

gecee
09.Ekim.2007, 16:35
gecee dostum kızmazsan biraz eleştiri yapıcam.
Motorunu belliki seviyorsun ve bağlısın ama satmak için biraz gerçekci fiyat vermen gerekmezmi??
2006 ve 14.000KM. bir makina için 4500YTL biraz uçuk olmuş. sahibinden.com sitesine girersen 4900YTL Sıfır motor veriyorlar.
Yanlış anlama dost tavsiyesi.

kaanka neden kızayım eleştirene ... daha tanışma imkanımız olmadı ama tanışmış olsaydık yanlış anlamıyacağımı bilirdin ..herkesin motoruna biçtiği fiyat vardır sana göre fazladır bana göre değildir ...
dediğin sitede ona bakarsan DD 250E-9B kırmızı 2006 12.000 de 5.100 ytl istemiş ....

kaanka
09.Ekim.2007, 16:59
İnşallah tanışırız dostum.
Sende haklısın ben baya baktım araştırıyorum cok ilginç fiyatlar var.
4150YTL fiyata sıfır verende var.
Dedimya anlamak zor ilginç fiyatlar var. Umarım sen istediğin fiyata alıcı bulursun.

speedygonzales
09.Ekim.2007, 17:24
Ulan sen benim olan motoru nası satmayı düşünürsün ?
Evet ryhsat benim adıma , para da benim adıma yatacağına göre, ben o parayla senin adına yeni bi RR alırım koyarım ikisini de garaja...
Seninkinin üstüne yazarım PAMPAM diye , benim kine de "Her türlü PAMPAM'a çakılır!" diye ... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

gecee
09.Ekim.2007, 17:30
Ulan sen benim olan motoru nası satmayı düşünürsün ?
Evet ryhsat benim adıma , para da benim adıma yatacağına göre, ben o parayla senin adına yeni bi RR alırım koyarım ikisini de garaja...
Seninkinin üstüne yazarım PAMPAM diye , benim kine de "Her türlü PAMPAM'a çakılır!" diye ... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

yaw inme derinlere karıştırma alla alla ...
hem pampam beni hiç yolda bırakmadı seni o öcü olacak alet bıraktı ...
sat onu sen sat ...kimse almazsa da yat üstünde ... :mrgreen:

speedygonzales
09.Ekim.2007, 17:36
O'nun ölüsü seninkinin dirisinden.... :x :x :x

ozzymania
09.Ekim.2007, 17:39
satamazsın sen onu.
ben biliyom senin motoru zorlamaya gelmıo herseyi problemlı.
ayrıca o sorunlu makıne ıcın cok paaaaaaalı.
hem öcüyü bişlem geçemiyor ssadece bıh lıo okadar. :D
alanın elınde kalır cok kotu motor ben kefılım. :P :P :P
kımseye burada motor sattırıllmaz.al sen onu repo yap geldıgınde ıkı tane pam pamın olur bırlestırır bam bam yaparsın :)

gecee
09.Ekim.2007, 17:46
satamazsın sen onu.
ben biliyom senin motoru zorlamaya gelmıo herseyi problemlı.
ayrıca o sorunlu makıne ıcın cok paaaaaaalı.
hem öcüyü bişlem geçemiyor ssadece bıh lıo okadar. :D
alanın elınde kalır cok kotu motor ben kefılım. :P :P :P
kımseye burada motor sattırıllmaz.al sen onu repo yap geldıgınde ıkı tane pam pamın olur bırlestırır bam bam yaparsın :)

ula ozy kardeşim cok güldürdün benim ... :mrgreen:
kac saatte yazdın bunu tel el tek parmak ...
kuşların yem yemesi gibi ...ağız tadıyla satamıyacağız iyimi ... yaw başka makine alsam da sizden vazgececek değilim ....

yenikoylu_ua
09.Ekim.2007, 18:12
Aynen katılıyorum ozzy dandik motorları satmaya çalışıyorlar hemde tonlarca para istiyolar Okan sen boş durmazdın biç bi fiyat bakalım ne eder senin gözünde anlıyon sen bu işlerden

ozzymania
09.Ekim.2007, 18:16
ya herbişeyini bırak km'de 180-200 krs yakıyor.200 km de bi depoyu fulluyor.
şimdi karbüratorude arızalı oluyo dimi hımm evet :)

aslanburclu
09.Ekim.2007, 19:09
ozz anca yazıyor ya kubi sana ne demeli ne karısıyosunuz adamın alış verişine kardeşim çocuk askere gidecek para lazım para şimdiye kadarağustos böceği gibi zırladı gezdi eeee zaman şimdi er zamanı para lazım yürek lazım dost lazım arkadaş lazım... orda zart zart atıp adamın malını kötüleyeceğinize bir el uzatın halını hatırını sorun tamamen duygusal olarak durumunu sorun allaaaaa allaaaaaaaaaaaa uleeeee deniz başlıyon dımi asker oldum piyade şarkısını söylemeye hey aslanım be la bitermi senin askerlik bu camidan sonra

sancezz
09.Ekim.2007, 21:46
yasar babam guzel konustun para lazım para da ben sımdıden dusunutrm nasıl kıyarım dıye satmaya ama o gun bı gelsın bakacaz duruma gore ya bırakırız garajda yada onu yolundan ayırmam ve yenı yol arkadasına devrederım ama emınım bu ayrılıs aıleden daha cok koyar nede olsa sadık bır dostum gıbı hep yanımdaydı cok sey yasayıp gorduk eglendık offf olen off olene kadar bırlıkteyız seytanımla :cheesy: :cheesy: :cheesy: