PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir vefat daha

getto
09.Ekim.2007, 14:22
yakın geçmişte samimi olmadığım ama tanıdığım bir arkadaşmız hayatını kaybetti. kaza izmir bornovada oldu..racing kullanan arkadaşımız bir anlık dalgınlıkla ışıklardan son sürat kalktı ve sağa kırmış arabayı farketmedi ve acı son....ailesi perişan, sürekli uyutuyorlar, birşey yiyemiyorlar,
arkadaşlarım kardeşlerim abilerim, artık bunlar son olsun, bu şeytan icadı mükemmellik ve dikkat gerektiriyor. birkez daha hatırlatmak isterim...şimdiden acımızı paylaştığınız için teşekkür ederim... hepinizi çok seviyorum aman dikkat nolur

yenikoylu_ua
09.Ekim.2007, 14:30
Allah rahmet eylesin Sevenlerine sabır versin

foreman
09.Ekim.2007, 14:34
allah rahmet eylesın :( :( :( :( :(

Kino
09.Ekim.2007, 14:35
yaa yapma beee off offff içim fena oluyor vallahaaa billaahhaaa

allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah ailesine geri de kalanlara da sabır versin

işte o neden den dolayı Ben chopper seçtim ve 80km den sonrası kırmızı be abicim benim motor kasıyor 80km den sonra gitmiyor sanki. Tabii karşındaki yaratıkların beyinlerini uzaktan telepati ile hissetmen gerekli dolayısı ile konsantreni bozmaman lazım Motor sürerken bir şey düşünmeyeceksin ( ne iş, ne para, ne ev, sadece sürüşü düşünün

abicim sakın olaki lütfen ve lütfen dikkatli olalım ve hız yapmayalım :pls:

kaanka
09.Ekim.2007, 14:45
Allah rahmet eylesin çok üzücü bir kaza daha bu son olur inşallah.

müslüm baba
09.Ekim.2007, 15:53
Bu ne kardeşim ya rahmet okumaktan bi hal olduk ne oluyor bu motorculara bir müddet binmesekmi ne yapsak.

moonchild
09.Ekim.2007, 16:17
Bu ne kardeşim ya rahmet okumaktan bi hal olduk ne oluyor bu motorculara bir müddet binmesekmi ne yapsak.

valla haklısın baba! bi süre binmesek daha hayırlı olacak gibi.. çok üst üste geldi bu acı haberler, içimiz katıldı!! allah gani gani rahmet eylesin...

hakkı
09.Ekim.2007, 16:24
allah ramet eylesin, allah ailesine sabır versin.

aslında ne yapacağımız belli Müslüm abi. MOTORLULARA DİKKAT eylemlerini tekrar oraganize edicez. gerçi burda hata motorluda ama olsun, yinede dikkati kendi üstümüze çekmeliyiz bizi farketmelerini sağlamalıyız.

Aksu
09.Ekim.2007, 16:32
Geçen ki vefat da da yazdım. Arkadaşlar şu aleti 24 saat yanınızda bulundurmayın. Arabası olmayanlar işe motorla gidiyorsa, gidişlerinin yarısını da motorsuz yapsınlar. Arabası olanlar da arabasıyla gitsin. Motoru hafta sonu çıkarsınlar ve şehir içi trafiğinden uzak gezi ve sürüş yapsınlar. Veya motorla mecbur iseniz, sabah mümkün olduğunca erken çıkın trafiğe kalmayın, akşamda erken dönün gece karanlıkda kullanmamaya özen gösterin.
Yollar acemi ve beyinsiz sürücülerle dolu. Kamyonun geçeceği yerden otomobille geçemeyen salakalr düz yolu bulunca at gözlüğü takmış gibi tam gaz gidiyorlar. Biliyorum hepimiz kendimize güveniyoruz ama hep karşıdan korkuyoruz. Doğru karşıdan korkun ve dört açın gözünüzü, aynanızı, farınızı, tetikte durun tedbirli gidin. başka da diyecek birşey bulamıyorum.

drali
09.Ekim.2007, 16:41
Allah rahmet eylesin,kalanlara sabırlar versin.Dikkat,dikkat ve bir daha dikkat.

RoS
09.Ekim.2007, 17:04
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun (ofsss bu aralar hep böle ard arda gelior haberler cok kötü olmaya basladım ) ofss....

xerline
09.Ekim.2007, 17:06
Allah rahmet eylesin mekenı cennet olsun. Ailesine de cok buyuk sabırlar versin.

altug
09.Ekim.2007, 17:50
allah rahmet eylesin. sevenlerine sabırlar diliyorum.

apron83
09.Ekim.2007, 18:07
allah rahmet eylesin

sancezz
09.Ekim.2007, 20:12
ve sımdı bırsey soylemek ıstıyorum hemen hemen hergun trafık kazsına dostlarımızı kaybedıyoruz bu haberlere bıraz ara verelım hergun olum haberı yazılması bızlerı uzup kahredıyor sahsen dunku necdet abımız ruyama bıle gırdı ben cok etkılenıyorum umarım dusuncelerıme katılırsınız ve dostumuza allah rahmet eylesın aılesıne sabır versın...

MaRaNtZz
09.Ekim.2007, 20:40
Allah rahmet eylesin...

inci
09.Ekim.2007, 22:25
Ben artık sözün bittiği yerdeyim ... :( :( :( :( ALLAH RAHMET ETSİN ....kalanlara güç ,versin RABBİM

handojoe
09.Ekim.2007, 23:41
arkadaşlar!

bir motorcunun kaza yapması bizlerinde yapacağı anlamına gelmez...

bırakın bu "motordan soğudum" laflarını bize düşen motoru sürülmesi gerektiği gibi sürmektir...

unutmayın! otomobiller motorlardan daha çok kaza yapıyor...

ve ben motorun bir otomobilden daha güvenli olduğunu düşünüyorum...

çünkü manevra kabiliyeti daha yüksek ve daha küçük bir araç...

bu aracı göremeyenlere gelince onların ruhu kör ise ben ne yapabilirim...

ölen arkadaşa allah rahmet etsin tek yapabileceğim sadece bu...

RACİNG MOTORLAR TRAFİKTE SÜRÜLECEK MOTORLAR DEĞİLDİR...
VE BUNLARI BU YOLLARDA SÜREN ARKADAŞLAR BUNLARIN DOĞURACAĞI SONUÇLARA KATLANMAK ZORUNDADIR...

RızaHoşgör
10.Ekim.2007, 00:35
RACİNG MOTORLAR TRAFİKTE SÜRÜLECEK MOTORLAR DEĞİLDİR...
VE BUNLARI BU YOLLARDA SÜREN ARKADAŞLAR BUNLARIN DOĞURACAĞI SONUÇLARA KATLANMAK ZORUNDADIR...[/quote]

arkadaşlar bu ölüm haberlerine bu güne kadar bişi yazmadım ama artık bende bişi demek istiyorum.birinize desemki yeterli param var. bir tane F1 yarışlarında kullanılan otomobil almak ve şehir içinde kullanmak istiyorum.ne dersiniz?sizi duyar gibiyim OHAAAAAAAAA.evet böyle dersiniz.öyleyse bu yariş bozması motorlar niye?bu kadar güç niye?bazılarımızın zaman zaman burun kırdıgı 250 lık makinalarımız kimse kusura bakmasın ama artçısı ile ve dahi extra yüküyle(yaklaşık 200kg total) nerelere gitmedi.ha bazılarımızda bu makinanın sınırlarını zorlayıp sanzıman dagıttı.kimseyi kınamak yada ölen kardeşimizi yermek istemiyorum ama bu yarış makinalarıyla şehir içine çıkılmaz.hatta özel pistten dışarı çıkılmaz.çıkarsanız başınıza geleceklerede lütfen katlanın.ayrıca enduro-turing makinalarda olabildigince şehir dışında kullanılmalı.eger cruiser kullanıyorsanız ve 400cc üzeriyseniz şehir içine girmemeye çalışın.şehir içi üretilen makinalar maxi scooter dir .
bu heves ugruna ölen tüm kardeşlerimize Allahtan rahmet dilerim.
umarım bişileri netleştirebildim.
sevgilerimle

okan
10.Ekim.2007, 02:33
Allah rahmet eylesin.. ailesine sabırlar diliyorum....

RIZA kardeşim.. sana canı gönülden katılıyorum...çok çok çok haklısın....

ToMCaT
10.Ekim.2007, 02:35
Allah rahmet eylesin ailesine ve tüm yakınlarına sabır versin.... :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :(

alper_tim
10.Ekim.2007, 11:03
allah rahmet eylesin sevenlerine sabırlar versin
malesef artık bu haberler çok olmaya başladı sanki artık sırada hangimiz var gibi bir beklenti içindeyim
bişiler yapmamız lazım böle buralarda başsağlığı dilemekle olmuyor bu işler artık
sesimizi duyurmak için her türlü yapılacak faliyete katılırım

iakyurek
10.Ekim.2007, 11:07
Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin...

infinitedreams
10.Ekim.2007, 12:16
Bu cruiserların şehir içi kullanılmaması gerektiği fikrine katılmıyorum. Enduro ve touringler için evet, insan önündeki aracı basit bir gidon hareketiyle geçebileceğini düşünüyor sürekli... bunu da geçerim, bunu da geçerim...

Bu vefat haberlerine karşı gittikçe hissizleşiyorum. Ters yöne giren, hatalı sollama yapan ves araçları altında kalan motorcu abilerin, dostların haberinden sonra race motoruyla kafa kaldırırken ölenlere karşı aynı şeyleri hissedemiyorum. ama giden bir can nihayetinde. Birinin oğlu, birinin abisi... off..

getto
10.Ekim.2007, 12:42
racing ile ilgili görüşlerinize katılıyorum dün trafikteydim yanımdan öyle bir süratle geçti ki...hatta azkalsın sola kırıcaktım allah engelledi heralde yapmadım, denize kadar uçardı eğer kırsaydım....ama onları da anlıyorum, kimi paraşütle atlar, kimi dağa çıkar kimide bunu yapar, herkes kendi kaderini yaşıyor sonuçta

bişeyler yapmak fikrine gelince, gerekirse bir toplu gezi gbi prosteto tarzı bişiler yapılabilir, artık motorlar şehir trafiğinde artmalı enazından motor yolları aylımalı bu bütün avrupada böyle iken neden bizde böyle değil

foreman
10.Ekim.2007, 12:59
artık motorlar şehir trafiğinde artmalı enazından motor yolları aylımalı bu bütün avrupada böyle iken neden bizde böyle değil

aslında su E/5 dekı metrobus yolunu motorlara acmalılar...
ama bos yolu goren daha bı basar o ayrı....

getto
10.Ekim.2007, 13:06
artık motorlar şehir trafiğinde artmalı enazından motor yolları aylımalı bu bütün avrupada böyle iken neden bizde böyle değil

aslında su E/5 dekı metrobus yolunu motorlara acmalılar...
ama bos yolu goren daha bı basar o ayrı....

abi bütün olay kural da biter...koyacan adam gibi bi ceza bak bidaha yapıolar mı... yazık değil mi ya bizde insanız

carvalho
10.Ekim.2007, 13:16
motor yolları aylımalı bu bütün avrupada böyle iken neden bizde böyle değil

Bütün Avrupa'da böyle olduğundan emin misin???

Pek sanmıyorum, gerek de yok zaten. Adamlarda kültür yerleşmiş, geriden motor geldiğini görünce aynadan, sağlı sollu açılarak boş şerit yaratıyorlar, motor da oradan rahatlıkla geçiyor.

kaanka
10.Ekim.2007, 13:29
Yollar şuanki trafiği bile kaldıramıyor. Kim düşünür motosikletler için özel yol yapmayı, hemde bu şehirde...
Ayrıca öyle yollar yapılsada bizde öyle Ök..ler varki napar eder o yola sokar aracını...
Kimsenin kimseye saygısı yokki...