PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : silentman selam eder..

silentman
09.Ekim.2007, 20:01
öncelikle selam edip,kendimizi kısaca anlatmaya çabalayacagız.Sürcül-i lisan edersek affola..

Arkadaşlar Anıl derler bana,Motosiklet camiasında Silentman olarak biliniriz.motosikletle bagdaşmamız çok uzun geçmişe dayanmasada,bolca kilometreler tüketmiş olan adamlardanızdır.
yaş itibariyle 20 li yaşlarımızı tüketip 30 lu yaşlara merhaba diyenlerdeniz.Dostlara ve arkadaşlara motosikletle ulaşmanın ayrı bir keyf verdiğine inanırız.Arkadan vuran güneşin önümüze koydugu gölgemiz eşliğinde dostlar ve arkadaşlarla asfalt çignemektir bizim için güzel olan.bu yolda aynı hissiyatı paylaşmış oldugumuzu bilir,siz dostlara kabulümüzü sunarız.en derin Hörmetss.

sancezz
09.Ekim.2007, 20:24
abım aramıza hosgeldın en kısa zamada asfalt cıgnemek dılegıyle :cheesy: :cheesy:

MaRaNtZz
09.Ekim.2007, 20:39
Aramıza hoşgeldiniz...

silentman
09.Ekim.2007, 20:58
hoşbuldum arkadaşlar.

apron83
09.Ekim.2007, 22:28
hoşgeldiniz şehir türkiye olarak gözüküyor nerdesiniz tam

inci
09.Ekim.2007, 22:34
vayyy tanıtıma bak ....
biz de hörmetlerimizi sunarız .hoşgelmişsin gardaş... :P :P

foreman
09.Ekim.2007, 22:39
boyle edebıyatı ıyı olandan zarar gelmez 8) 8)

oyleyse hosgelmıs sefalar getırmıs...
aramıza aldık gitti :P :P :P :P

handojoe
09.Ekim.2007, 23:29
bu ne yahu bayıldım açılış konuşmana hoşgeldin anıl dostum

Deli çerkes
09.Ekim.2007, 23:45
Hoşgeldiniz Anıl bey

kaanka
10.Ekim.2007, 10:12
Hoşgeldin dostum...

carvalho
10.Ekim.2007, 10:15
Hoşgeldin silentman. Umarım forumda nick'in gibi olmazsın, katılımcı olursun :)

okan
10.Ekim.2007, 10:25
Anıl kardeşim hoşgeldin ....

altug
10.Ekim.2007, 10:57
hoş geldiniz anıl bey,

handoya ortak çıktı edebiyat konusunda :)

iakyurek
10.Ekim.2007, 11:12
hoş geldin anıl.. yol her zaman bizi bekler... birlikte nice beraber sürüşlere ..

yenikoylu_ua
10.Ekim.2007, 11:20
Aramıza hoş geldin kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle

rigormortis
10.Ekim.2007, 11:24
Hoşgeldinizzzz .. daha çok km.ler beraber bu dostluğu yaşamak dileğiyle... 8)

silentman
10.Ekim.2007, 13:14
hoşgeldiniz şehir türkiye olarak gözüküyor nerdesiniz tam
ne güzel olmuş dostum işte bak şimdi Rahmetli Barış Mancoyu düşürdü aklıma kelamın
uzun saçlı adam demişti: "bu dünya benim memleket" :D

kendimi tanıtmaya çabaladıgım yazımı begenmiş oldugunuz güzel sevindirdiniz bak şimdi durduk yere yahu :D :D.
carvalho dost sessiz adamlarız lakin asfaltta kah sol cenahında kah sag cenahında sesssiz sessiz gaz basan bir adam görürsen şaşırma deriz.tekrar hoşbuldum hepinize arzu hörmets..

Aksu
10.Ekim.2007, 13:59
Hoşgeldin kardeşim.
İyi anladık da iyi edebiyat yapıyon amma hangi ildensin, ne iş yaparsın, evlimisin bekarmısın, motorunun markası nedir velhasıl biraz anlat da diğer yönlerini de bilelim. Burada meçhul üye yoktur.

chatinchaglar
10.Ekim.2007, 14:21
Hoşgeldin aramıza.

alper_tim
10.Ekim.2007, 15:17
aramıza hoşgeldin kardeş
açılış konuşman süper olmuş takdir ettim

speedygonzales
10.Ekim.2007, 15:21
Ben klavyedeki diil , yoldaki performansına bakarım !
Hoşgeldin , en kısa zamanda sanal diil , somut olarak aramızda olman dileğiyle...

silentman
10.Ekim.2007, 16:12
hay hay Aksu abinin istegi üzerine birazdaha bigi aktarımında bulunmak isterim.
Aslen istanbul topraklarında dogmuş olup hernekadar kadıköy semalarında büyüsekte,Karakartalın peşinden gidenlerdeniz.genelde efespilsen sponsorlugunda yapılan sohbet ve muhabbetlerde dostlarla zuhr eyleriz,gerçek iyilerin siyah giydiğine inanır,rock müzigin keyfimize keyf kattıgını biliriz.Özde bir cruisercı olup,ara ara trung,endro makinalarla rüzgarı kucaklayanlardanızdır. derin hörmetss.

buda ben ve motosikletim buyrun bakalım..
http://img264.imageshack.us/img264/1412/tkirdagbmvdg2.jpg (http://imageshack.us)
viragoyla çekilmiş fotografımı çok aradım ama bulamadım bulup topiğe koyacagım bir ara

Aksu
10.Ekim.2007, 16:16
Tamam dostum şimdi oldu sayılır, birde toplantıya katılırsan bu iş bitmiştir. Kafanın saracağı birçok arkadaş bulacağından eminim.

müslüm baba
10.Ekim.2007, 16:22
Bu adi motorun ne işi var aramızda.

Yinede hoşgeldin kardeşim, bir şairimiz eksikti oda oldu artık sana buluşmalarda bol bol şiir okuturuz tabi efes pilsen sponsorluğunda.

RoS
10.Ekim.2007, 16:24
Hoş geldin...

Aksu
10.Ekim.2007, 16:24
Bu adi motorun ne işi var aramızda.

Yinede hoşgeldin kardeşim, bir şairimiz eksikti oda oldu artık sana buluşmalarda bol bol şiir okuturuz tabi efes pilsen sponsorluğunda.
Efes Pilsen sponsorluğu mu dedi birisi, toplantı ne zaman, nerde, biralar limitsiz mi.

müslüm baba
10.Ekim.2007, 16:26
Öyle bişeymi dedim ben yaw demekki söyletti birisi. Bayramdan sonra yapalım bişey şu adi motorlu yeni arkadaşıda çağıralımda hem bi tur atarız hemde şiir okuturuz ona.

carvalho
10.Ekim.2007, 16:42
Plastik o motor plastik :) Oyuncak :) Motor dediğin bol metalli yuvarlak farlı eski görünümlü, nikelajı güneşte yaldır yaldır yanandır...

Silentman kardeşim, Allah nazardan saklasın makinanı bu arada...

ozzymania
10.Ekim.2007, 16:52
hoşgeldin.
her daim aynı keyfi alarak sürmeni dilerim.toplantılarda tanışmak üzere.

Ben klavyedeki diil , yoldaki performansına bakarım !
Hoşgeldin , en kısa zamanda sanal diil , somut olarak aramızda olman dileğiyle...

benim performansım nasıl ama sipidi, iki teker havada kafa kol yerde. :D

aslanburclu
10.Ekim.2007, 17:06
hoş geldin be biraderim

(kızılderilimuhabbetlerine karşı bide bitirim muhabbeti ne site olduk be)

silentman
10.Ekim.2007, 17:40
hoş geldin be biraderim

(kızılderilimuhabbetlerine karşı bide bitirim muhabbeti ne site olduk be)

:D eh be şimdi yani ne alakası var bitirimlilikle sayın aslanburçlu.:D hisiiaytımızı kalemimiz yettiği kadar özetledik.ötesi yoktur.
lakin senin celal durumlara girmenin sebebi bu nasıl kadıköylü olurda karakartalın peşi sıra giderdir kanımca :D :D

Aksu
10.Ekim.2007, 18:08
Silentman kardeşim,
Maşallah motorun da güzelmiş Allah kaza bela vermesin.
Tuttuğu takım kısmına BJK amblemi yapıştır da kartal serçe muhabetlerini okumaya devam edelim. Benimki Milli takım olduğu için sadece ay yıldız.

silentman
10.Ekim.2007, 19:06
eywallah abi plastik felam ama idare ediyoruz ayagımızı yerden kesiyo işte :D :D
bu arada bagzı profil bilgilerini güncelledim lakin imza kızmını yapamadım sanırım mesajlarımın altında göremiyorum nedeni hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ederiz arzu hörmet..

gidikurt
10.Ekim.2007, 19:20
Aramıza hoşgeldin anıl kardeşim

xerline
11.Ekim.2007, 14:40
Hoşgeldin kardeşim

doğan
11.Ekim.2007, 17:15
binmeyin diyoruz kardeşim şu japon ve alman motorlarına dandik oluyo. çin li, en iyisi :mrgreen:
aramıza hoşgeldin...

silentman
11.Ekim.2007, 17:37
binmeyin diyoruz kardeşim şu japon ve alman motorlarına dandik oluyo. çin li, en iyisi :mrgreen:
aramıza hoşgeldin...
hoşbulduk dogan. ilk motorum bir çinliydi yol yapıp gidecegim yere ulaştıktan sonra bile totomun kıpraşmalarının geçip normal modda bir oturma uzvu oluncaya kadar geçen süre min 15 dakkaydı :D :D ah ahhh rahmetli babanem sana bir totoluk öreyim diye dalga geçerdi :)
bu çinlilerdeki gerçek sıkıntı vibrasyon meselesi,görüntü olarak zevke hitap ediyor lakin sürüş açısından bana ızdırap verdiler hep.hernekadar regalin bu titreşme durumunu bilmesemde genel çinli makinalarda var oldugunu biliyorum.Kimsenin yanlış anlamasınıda istemiyorum zevk meselesidir,kim hangi makinaya binerse biner.Kıpraşarak seyahat etmek rahatsızlık vermiyordur adama.:D unutmamak gereken ise neye bindigin degildir,asılolan nasıl bindiğindir. hörmets

doğan
11.Ekim.2007, 19:19
aramıza hoşgeldin...
hoşbulduk dogan. ilk motorum bir çinliydi yol yapıp gidecegim yere ulaştıktan sonra bile totomun kıpraşmalarının geçip normal modda bir oturma uzvu oluncaya kadar geçen süre min 15 dakkaydı :D :D ah ahhh rahmetli babanem sana bir totoluk öreyim diye dalga geçerdi :)
bu çinlilerdeki gerçek sıkıntı vibrasyon meselesi,görüntü olarak zevke hitap ediyor lakin sürüş açısından bana ızdırap verdiler hep.hernekadar regalin bu titreşme durumunu bilmesemde genel çinli makinalarda var oldugunu biliyorum.Kimsenin yanlış anlamasınıda istemiyorum zevk meselesidir,kim hangi makinaya binerse biner.Kıpraşarak seyahat etmek rahatsızlık vermiyordur adama.:D unutmamak gereken ise neye bindigin degildir,asılolan nasıl bindiğindir. hörmets
bizimki işin espirisi kardeş.gezilerde 10larca regalin içinde bi japon motoru varsa aramızda böyle bi geyik döner. çin malı değilse binmem abi diye . işin özü bu :P :mrgreen:

polo
12.Ekim.2007, 01:05
süperman kardeşim aramıza hoş geldin genelde BJK nin avrupada kıtasından çıktıgını söylersedeler kadıköyden bir kardeşimizin olması beni oldukca mutlu etti süperman espiri idi siletman kardeşim tanışmak dileigi ile carvalho.ve dogan kardeşime ayrıca selam........................................

doğan
13.Ekim.2007, 17:53
süperman kardeşim aramıza hoş geldin genelde BJK nin avrupada kıtasından çıktıgını söylersedeler kadıköyden bir kardeşimizin olması beni oldukca mutlu etti süperman espiri idi siletman kardeşim tanışmak dileigi ile carvalho.ve dogan kardeşime ayrıca selam........................................
Erol abim Selam saygı bizden. toplantılarda görüşmek dileğiyle..

kayiro
14.Ekim.2007, 00:31
bende daha yeniyim ama hosgeldin usta