PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sol nikelaj kapaktan arıyorum !!!!!!!!!!!!!!!

apron83
10.Ekim.2007, 16:33
motorumun sol nikelej kapağı benden onceki sahibinin kullanımı sırasında gevseyerek dusmus. parcalandıgı için tekrar takılamamıs. kahramanlardaki servis de yakın bi sure zarfında parcanın ithal edilmeyeceğini soyledi elinde bu parcadan olan yada nerden temin edebileceğini bilen varsa sewinirim . özellikle istanbullu arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

müslüm baba
10.Ekim.2007, 16:35
Kaç tane istiyorsun. 15 gün içinde Emre Ltd ye gelecek fiyatıda 30 ytl civarında.

foreman
10.Ekim.2007, 17:25
motorumun sol nikelej kapağı

ıstedıgın kapagı acık yazarmısın..
yardımcı olmak ısteyenler en azından hangısı dıye dusunmez...
1) bujılerı kapatan
2) zıncırı kapatan
3) hava fıltresını kapatan...

umarım muslum baba nın anladıgı dogrudur.... 8)

spydx
10.Ekim.2007, 17:25
bana da lazım sol nikalaj kapak................

Aksu
10.Ekim.2007, 18:13
Bülent nerelerdesin ya kardeşim, hatırlarsan en son bir Bursa gezisi yapmıştık Emre nin dayısının evine gitmiştik sonra Uludağ eteklerine, ozamandan beri görüşmek kısmet olmadı.
Müslüm Baba ne yazmış,başı sıkışan yan kapağı düşen beni arasın diye. Sizin kapak işi tamam o zaman.

talkie
10.Ekim.2007, 19:06
Ben de Gri Class sağ ve sol kapak var.İsteyene kargoyla gönderirim.Para filan da istemiyorum.Kapakları nikelajı olanlarla değiştirdiğim için gri olanlar bir işime yaramıyor...

aslanburclu
10.Ekim.2007, 23:17
arkadaşlar bu yan kapakları motor rengine boyatan varmı varsa bi foto atsında görelim (benim kapaklar çok cizik eğer boyayan varsa hoşuma giderse bende boyatayım acaba çok kabamı durur)

Deli çerkes
10.Ekim.2007, 23:38
Bülent nerelerdesin ya kardeşim, hatırlarsan en son bir Bursa gezisi yapmıştık Emre nin dayısının evine gitmiştik sonra Uludağ eteklerine, ozamandan beri görüşmek kısmet olmadı.
Müslüm Baba ne yazmış,başı sıkışan yan kapağı düşen beni arasın diye. Sizin kapak işi tamam o zaman.

Hiç olurmu Yahu ??? kırk yıllık töreyimi bozacaksınız.? tamam motoru polise kaptıran Müslüm Babayı arıyor. ancakkkkkkkkkkk Regal Raptorun her türlü yedek parça işi Aksu abimizin yetki alanına giriyor..Sevgili Apron83 lütfen gece 2 den sonra kendisini arayınız. :) :)

ozzymania
11.Ekim.2007, 00:02
yok deli çerkes. arayıp bulamadığın malzeme için müslüm babayı, garantiden değiştirmek istediğin parçalar içinde okan abi yi arıyorsun.bu işin sorumluları onlar :P:P :P

ugurcuk
11.Ekim.2007, 00:10
yok deli çerkes. arayıp bulamadığın malzeme için müslüm babayı, garantiden değiştirmek istediğin parçalar içinde okan abi yi arıyorsun.bu işin sorumluları onlar :P:P :P
müslüm baba konusnda bildiklerin dogu ama okan abi hakkındakiler yanlış minik sakat dostum :D okan abiyi aramıon direk onun ruhsatı sarıkayalara yolluon :d

ozzymania
11.Ekim.2007, 00:22
tmm işte o bilio olayı zaten sen arıyon o hallediyo işlemleri ruhsatı filan bizi uğraştırmıyor yani :)

ugurcuk
11.Ekim.2007, 00:27
haaa tabe artık mod site yetkilis olarak yapacak diosun :D. olm adam artıkın adam ugrasmaz bizle modluktan aldıgı paralarla aprilla aldı adam kendisine sarıkayalarla ugracagına kendi regalinin parcalarını satar ek gelir yapar :D

Deli çerkes
11.Ekim.2007, 00:28
eee ne yani artık gece 2 den sonra Aksu abimizi arayamayacakmıyız bu durumda ?

ugurcuk
11.Ekim.2007, 00:37
aksu abi ve müslüm baba malesef hala bu konular iiçin rahatsız edilebilir konumdan kurtulamadılar....
gerçi aksu abinin bu yonde bi çırpınışı var ama görmezden gelliooz :d

okan
11.Ekim.2007, 00:49
uleeyynn.. :evil: :evil: noliiii burda.... :mrgreen: :mrgreen: hakkımızda asılsız mesnetsiz dayanaksız ithamlarda bulunanlar olmuşşş...parçamı lazım ne istiyonuz.. sizin içim motorumu parçalarım beaa... sarıkayalara ezdirirmiyim kardeşlerimi .. ne istiyonuz .. yarın sabah sökiim gönderiim hemen..... :mrgreen: :mrgreen:

Deli çerkes
11.Ekim.2007, 01:21
Okanım benim arabanın rot başımı ne arızalıymış , mümkünse senin regalin ruhsatını bana bir fakslayıver. (fazlamı abarttım ne ?? )

Bu arada kendime, doğum günü hediyesi olarak regal hediye ediyorum ,( kimse böyle bir hediye vermediğinden kendi kendime veriyorum artık ),bu durumnda en iyisi ruhsatı Okanın adına çıkartmak ( bu arada motorlu taşıt vergileride ellerinden öper Okanım) :) :)

okan
11.Ekim.2007, 01:44
vurun abalıya... :?: :?: benim regalin ruhsatı havalarda uçuşuyo zatti...sanada gönderiim deli çerkesim...
:mrgreen: :mrgreen:

spydx
11.Ekim.2007, 10:02
ya aksu baba benim işim şantiye olunca ve müşterilerde cumartesi ve pazar gelince benim için yaz tatili şantiyede geçmeye başladı(tabiki bizim şantiyenin dış işleri %90 bitmiş biz çoğunlukla daire içi işleri yapıyoruz... bu arada şantiyede yani kooperatifte olimpik yüzme havuzu olunca bizim tatiller zorunlu oraya kaydı ) Yazın katılamadım gezilere ama sonbahardakileri bir aksilik çıkmassa katılacaz
Saygılar ve sevgiler

ozzymania
11.Ekim.2007, 10:28
Okanım benim arabanın rot başımı ne arızalıymış , mümkünse senin regalin ruhsatını bana bir fakslayıver. (fazlamı abarttım ne ?? )

Bu arada kendime, doğum günü hediyesi olarak regal hediye ediyorum ,( kimse böyle bir hediye vermediğinden kendi kendime veriyorum artık ),bu durumnda en iyisi ruhsatı Okanın adına çıkartmak ( bu arada motorlu taşıt vergileride ellerinden öper Okanım) :) :)

yok abi motor alırken ruhsatı sipidi adına çıkarıyoruz.O motorun vergilerini de ödüyor.Yani bu durumda

1-Parça lazım olduğunda Müslüm Baba
2-Gece 2'den sonra her türlü sorun için Aksu abi
3-Garantiden değişecel parçalar için Okan Abi
4-Yeni çıkarılacak ruhsatlar için sipidi

aranacak bilgi verilecek onlar gerekeni yapacaklardır :) :D:D:D:D

yenikoylu_ua
11.Ekim.2007, 10:39

yok abi motor alırken ruhsatı sipidi adına çıkarıyoruz.O motorun vergilerini de ödüyor.Yani bu durumda

Bu kadar işten sona binmek içinde birini bulda motorada o pinsin

okan
11.Ekim.2007, 10:44
heee valla.. dooru didin modum kubim.....nüfus kaadlarınızıda yollayın bariiii.... :mrgreen: :mrgreen:

Deli çerkes
11.Ekim.2007, 11:27

Hadi bir tanede ben ilave edeyim

5- Benzin bittiyse Yaşar komutana ( Depo Full'leme huyundan dolayı )

Bence arkadaşlar hiç bu kadar kasmayalım , Sevgili Okan hepimizi evlatlık edinsin.mesele kökten hallolsun

ugurcuk
11.Ekim.2007, 12:36
okan abi hangi adrese yoluyoz nufus kagitlarini bide bayram harcligi icin hesap Numarasini buradan mi vereyim o.m. mi atayim?

not:harclik birazcik yuklu olursa sevinirim malum issiz bir tur REGALCISIYIM :)

bide sipidi abi ben daha ruhsati uzerime almadim noter satisiyla duruo madem bu isler sende soruluo yardimlarini bekliyorum :)

okan
11.Ekim.2007, 13:15
de gedin işinize yavvvv...nası bakacam ben bu kadar adama... :twisted: :twisted: :mrgreen:

müslüm baba
11.Ekim.2007, 14:23
Bu nasıl oldu anlamadım geçen gün vukuatlı nüfus cüzdanı çıkardım, 85 tane çocuğum çıktı hepside regal raptor sahibi,haberim olmadan benim nüfusa geçirmişler kendilerini şimdi ben ne yapacağım ölürsem benim regali 85 e mi böleceğiz, allah allahhhh.

Bu arada bu topik nikelaj kapağı topiğiydi değilmi.

apron83
11.Ekim.2007, 14:24
Kaç tane istiyorsun. 15 gün içinde Emre Ltd ye gelecek fiyatıda 30 ytl civarında.
http://www.postimage.org/aVKaw50.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aVKaw50)

müslüm baba resimdeki kapağın solda olanı bnde eksik olan. sanırım diğer kapaklar anlaşılmış ilk mesajda. 30 ytl olan oysa kesin alıcam ben. gelince haber verirseniz bankadan aktarırım parayı

müslüm baba
11.Ekim.2007, 16:52
müslüm baba resimdeki kapağın solda olanı bnde eksik olan. sanırım diğer kapaklar anlaşılmış ilk mesajda. 30 ytl olan oysa kesin alıcam ben. gelince haber verirseniz bankadan aktarırım parayı

Tamam kardeşim ben anladım zaten hangisi olduğunu çünkü tek kırılıp düşen kapak bu kapaktır regalde.Gelince yada burada başka bir serviste bulunca hemen sana haber veririm.

yeaks
11.Ekim.2007, 17:16
zincir korumasının fiyatını bilen varmı acaba kırılmış benimki ortadan ?

apron83
11.Ekim.2007, 20:21
Tamam kardeşim ben anladım zaten hangisi olduğunu çünkü tek kırılıp düşen kapak bu kapaktır regalde.Gelince yada burada başka bir serviste bulunca hemen sana haber veririm.

çok teşekkuler müslüm baba

yanar17
09.Ocak.2008, 23:31
Arkadaşlar bu kapaklar herkesin derdi sanırsam
Gevşiyor yol sürüşlerinde tırnaklar yerinden çıkıp vidalı bağlantının üzerine ağırlığını veriyor.
Ya kırılıyor yada sürücünün bacaklarına vurup duruyor. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kesin çözümü ben buldum. Hayatta kıpırdamıyor yerinden. Ses yapmaz. İsterseniz elle asılın çıkmaz hale getirdim :mrgreen:

Yalnız görünüm biraz bozuluyor. Ama 220 ile giderken hiç belli olmuyor :mrgreen:
En kısa zaman da resmini buraya koyacağım. Kimsede farkına varmıyor bu olumsuz görünüm için. Millet siyah kuşak çekmiş sanıyor. Şeffaf olanı bulursanız bu görünümde ortadan kalkar.
Çözüm: Şamruel parçası 8) 8) 8) maliyet 0 ytl 8) 8) 8)
Bunu yaptıktan sonra ben kapakların yerini bile unuttum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tayfun
12.Ocak.2008, 04:14
Arkadaşlar bu kapaklar herkesin derdi sanırsam
Gevşiyor yol sürüşlerinde tırnaklar yerinden çıkıp vidalı bağlantının üzerine ağırlığını veriyor.
Ya kırılıyor yada sürücünün bacaklarına vurup duruyor. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kesin çözümü ben buldum. Hayatta kıpırdamıyor yerinden. Ses yapmaz. İsterseniz elle asılın çıkmaz hale getirdim :mrgreen:

Yalnız görünüm biraz bozuluyor. Ama 220 ile giderken hiç belli olmuyor :mrgreen:
En kısa zaman da resmini buraya koyacağım. Kimsede farkına varmıyor bu olumsuz görünüm için. Millet siyah kuşak çekmiş sanıyor. Şeffaf olanı bulursanız bu görünümde ortadan kalkar.
Çözüm: Şamruel parçası 8) 8) 8) maliyet 0 ytl 8) 8) 8)
Bunu yaptıktan sonra ben kapakların yerini bile unuttum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Şambrel parçası nasıl duruyor acaba kapak üstünde, bi resim koyabilirsen görüntü açısından fikir olur herkese, bide şambrelin şeffafı yok ama galvaniz boyayla boyarsan enteresan bişe olabilir ;)

yanar17
01.Şubat.2008, 20:26
yan kapakların görünüşü böle :P :P :P
(http://img140.imageshack.us/my.php?image=grnt023wa1.jpg)
[img]http://img140.imageshack.us/img140/9905/grnt023wa1.th.jpg (http://img140.imageshack.us/my.php?image=grnt023wa1.jpg)

(http://img136.imageshack.us/my.php?image=grnt024hp6.jpg)
[img]http://img136.imageshack.us/img136/9344/grnt024hp6.th.jpg (http://img136.imageshack.us/my.php?image=grnt024hp6.jpg)

yeaks
01.Şubat.2008, 20:31
zırıltıyı tercih ederim ki bende oda yok bu arada bu kapakların tanesi 50 ytl dikkat edin yani

ozgurz
25.Mart.2008, 21:47
herkese selam,
Birkaç aylık Regalciyim, siteyide uzun zamandır takip ediyorum.
Yan nikelaj kapaklarla ilgili aynı sorun bendede var, çizik ve boyaları dökülüyor. Serviste tanesi 50 ytl. Baya pahallı geldi. Emre Ltd. internet sitesinede baktım ama galiba orda yok.
Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Özgür
34 DL 1319
Beşiktaş- İstanbul

enginbcn
26.Mart.2008, 01:38
peki özgür sen bulabildinmi acaba ben izmirde bulamadım benımde sol kapak düştü acaba nasıl bulabiliriz yardımlarınızı bekliyoruz

aidikurt
26.Mart.2008, 01:42
emre ltd var motojunıordada var telefon acıp sor istersen 25 ytl falandı tanesı

Tayfun
26.Mart.2008, 01:48
Valla servisler bu işi ne tutturabilirse işine çevirdi artık :?

enginbcn
26.Mart.2008, 01:56
izmire gönderirler herhalde kargoyla bide telefonunu biliyorsanız verirseniz çok sevinirim valla çok teşekkür ederim motor böyle yarım kalıyor:D

Tayfun
26.Mart.2008, 02:42
Gönderirler tabiki, gerekli numaralara servisler bölümünden ulaşabilirsin...

müslüm baba
26.Mart.2008, 13:50
Bu kapakların nikelajlı olanlarından artık yok geleceğide meçhul ama emre ltd de boyalı olanlarından var alıp nikelaj yaptırılabilir.

bedil
14.Ocak.2010, 12:58
Arkadaşlar uzun zamandır kimse kapak problemi yaşamıyor sanırım.Benim buji kapağına ihtiyacım var ve yardımcı olabileceklere müteşekkir olurum.Forumda yazdığı gibi tek satmıyor emre otomotiv.

MUSTAFA USTA
14.Ocak.2010, 15:06
tanesi 45 tl istediniz yere kargo hizmetimizde vardır