PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çatal acısına son nokta...

foreman
10.Ekim.2007, 23:30
sayın sıte sakınlerı....
sıtemızde sureklı '''catal acılarıyla oynamak''' konusunda baslıklar acılmakta....
her seferınde '''şasenın kesılmesı''' gerek tarzında cevaplar verılmekte...
acızane yapmıs oldugum arastırmada bu kesım ıslemıne gerek kalmadan bu sorunun cozuldugu haber vermek ıstedım..
yabancı dılı ıyı olan arkadaslar bu sayfadakılerı tercume ederse sanırım herkez faydalanabılır...

http://www.chopperkitusa.com/
http://www.chopperkitusa.com/honda-VT1100_ACE.htm

deneyen denemek ısteyen tecrubelerını paylasırsa herkez ıcın ıyı olacaktır...
bu kıtı almak sanırım bızler ıcın bıraz zor..
onun yerıne bu kıtın turkıye' de nasıl uretılebılecegı konusunda fıkır alıs verısınde bulunalım..

sıtemızın onursal uyelerı....sıze buyuk ıs dusuyor
8) 8) 8)

handojoe
10.Ekim.2007, 23:40
oradaki bütün moptorları inceledim bence hiçbirinde hoş durmamamış...

çünkü cruiser olduğu için bütün yoğunluk arkada kalmış...

yani arkası tıklım tıklım ön bomboş...

uzun ve geniş çatal uzun şaside hoş durur...

bu makineleri sürmek epey zor olur...

orjinalliği bozmamak en iyisi...

hakkı
11.Ekim.2007, 00:12
arkadaşlar olay anlaşılmıştır. bu işin nasıl yapılacağı konusunda size detaylı resimli bir sunum hazırlayacağım.
ancak Hadojoe'ninde dediği gibi şase uzamadan hem hoş olmaz, hemde sürüş proplemleri çıkabilir.

Kino
11.Ekim.2007, 00:20
dostum foreman

haklısın, çatal açısı için seninde bahsettiğin gibi başlıklar açılıyor ama sende pek takip etmiyorsun galiba yazılanları çünkü sende son nokta diye bir başlık açmışsın

Aslında biraz altlarda yeni olarak promethe76 dostumuz " gidon değişikligi" hakkında yazarken aynı zamanda catal acıları ve ön tekeri uzatma gibi bir takım olaylardan bahsetmiş hatta krokiler falan koymuş sende orada bu belirtiklerini yazsaydın en azından başlık kirliliği olmazdı galiba

sadece bu benim düşüncem buarada link paylaşımın için teşekkürler .

foreman
11.Ekim.2007, 00:27
siteye katkılarından ve kısılıgıne saygı duydugum KINO abi...
sıteyı sureklı takıp edıyorum...
bahsettıgınız arkadasın yazılarınıda okudum...
hatta oraya yazmak ıstedım.ama bu sefer konunun arada kaynayacagını dusunerek yenı bır baslık actım...
aksı taktırde bu konu sureklı gundeme gelecektı...
elestırın ıcın tesekkur ederım...
egerkı admınlerım bu konuları bırlestırırse sevınırım...

Kino
11.Ekim.2007, 00:41
sonucta başlık kirliliği yani başlıklar coğalınca takibide zorlaşıyor.

siteyi takip hatta sürekli takip ettiğine sevindim ama dedim hani gözünün ucundan da kaçmış olabilirmi diye , olmadı demek ki.... ama promethe76 iyi çalışma yapmış krokiler falan acılar filan hakkını vermek gerek

bu arada bak o dediğini modlarımız yapsada hepisini bir yerde görsek de okusak neyin ne oldugunu daha iyi anlarız demek istemiştim.