PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Memleket için

barismert
11.Ekim.2007, 02:11
aslında bu konuyu acarken baya düşündün yazılıcak okadar cok şey varki ama hepimiz bunların farkındayız tekrarlamak istemedim kısaca anlatıyım bu memleketin insanları ne dandik insanlar için meydanlarda gösteriler yaptı şehitlerimizin tırnagı bile olamıcak insanlar efsane oldu şimdi vatan için doguda göreve gitmiş şehitlik mertebesin ermiş bu memleketin gencleri için ufak tefek gruplar haricinde kimse meydanlara dökülüp şerefsiz pkk yı lanetlemedi tepki göstermedi aslında suçun bizlerde oldugunu düşünmüyorum her boka ses çıkaran sivil toplum örgütleri nerde o seçimlerde binlerce otobüs kaldırıp şehir dışına bile adam taşıyan parti teşkilatları nerde çok merak ediyorum herkez kendini düşünüyo herkez şow yapıyo ben RR ailesi olarak en azından bizim yapabilecegimiz bi tepki olsun istiyorum suskun kalmayalım diyorum nebilim işe RR ların arkasına türk bayragı takarak başlaya biliriz başka bi öneriniz varsa her türlüsüne varım benle beraber olucak bicok arkadasım olduguna inanıyorum

SAYGILAR

ugurcuk
11.Ekim.2007, 12:45
ben varim motorumun arkasina bi turk bayragi takacaen kisa zamanda

tcserkan
11.Ekim.2007, 12:55
aynı görüşlerle size katılıyorum. Ama dikkat edilecek hususlar var. Önce bayrak kanununa muhalefet durumuna düşmemek lazım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa bizimle paylaşırlarsa sevinirim

Aksu
11.Ekim.2007, 13:05
Doğru söylüyorsun, nerde o cumhuriyet mitingleri düzenleyenler ve katılanlar, nerde o millete oy için odun kömür altın dağıtanlar ve alanlar. Nerde o insan hakları savunucularımı vatan satıcıları mı artık bilmiyom, nerde o herkesden çok milliyetçi geçinenler, nerde AB savunucuları. Aslında Türkiye Motosiklet Federasyonu her ilde aynı anda tüm motorların katılımıyla bir teröre lanet konvoyları oluşturabiliriz.
Site olarak veya bir kaç site olarak korsan gösteri gibi olmaz bence. Tam bir büyük organizasyon olmalı, dünyaya duyurulmalı.

eurosilver
11.Ekim.2007, 14:25
slm. arkadaşlar sonunda siteye girebildim :)

siteye üye olalı bayağı olmuştu ama bi türlü mesaj bölümünü kullanamıordum. sağolsun bölüm sorumlusu arkadaşım sayesinde sizlerin arasına katılmış oldum.

Teröre Tepki Konusuna gelince çoğunluğa uyarım yeterki nerde ve ne zaman olacağını bilelim mekan önemli değil isterse istanbul - ankara arası olsun...

müslüm baba
11.Ekim.2007, 14:48
Vatan evlatları pisi pisine ölürken özellikle pisi pisine dedim çünkü evlatlarımız PKK yüzünden ölürken bu devlet PKK yı meclise soktu katillerin başınıda İmralıda besliyor devlet eliyle beslenen terör örgütü gördünüzmü Türkiye de var özellikle AKP hükümeti döneminde resmen terör devlet eliyle beslenmeye ve korunmaya başlandı bunun tek nedeni bence AKp nin doğudaki oy hesapları, doğudan gelenlerin anlattığı öyle inanılmaz olaylar varki bunları dinleyince evlatlarımızın pisi pisine öldüğüne inanıyorum.

Tepkilere gelince bu konulara tepki tabiki olmaz çünkü AKP iktidarı %47 oy aldı yani her 2 kişiden biri AKP ye oy verdi AKP hükümetide PKK yı dolayısıla Amerikayı tuttuğuna göre bu pretosto mitingleri yapılmaz alan razı veren razı, şimdisite üyelerinin içinde AKP ye oy verenler kızacaklar olmaz öyle şey diyecekler oluyor kardeşim son aylarda bir sürü insanımız öldü Genel kurmay başkanı kendini yırtıyor sınır ötesi harekat olmazsa olmaz bunlar Kandil dağında kahve içiyorlar Amerikan askerleri sürekli bunlara yardım ediyor diye ama Tayyip ne diyor önümüzdeki ay Bush la görüşmeye Amerikaya gideceğim orada bu konuyu enine boyuna konuşacağım diyor yahu daha yeni geldin oradan adam seni kabul bile etmedi, bunlar AKP hükümetinin başka planları olduğunun göstergesidir, bu hükümet ülkeyi bölecek bakın göreceksiniz. Bölünme işlemini de nasıl yapacaklarsa ailesinin içinde kürt olmayan kimse varmı benim sülalemin yarısı kürt şimdi ben neyim kürtmü türkmü bölünürsek ben hangi tarafta olacağım bunların hepsi safsata bölünmeyi isteyenlerde ne istediğini bilmiyor, müslüman adam öldürmez bu kürtler müslüman değil, ölenlerin çoğu sünnetsiz çıkıyor,yorum sizin.

infinitedreams
11.Ekim.2007, 20:14
Halkın yarısının oy verdiği bir partiyi ve liderini bölücülükle suçlamak, bölücülüğün en açık örneğidir diye düşünüyorum.

Halkın yarısının gördüklerini görememek kişisel sorun olarak kaldığı sürece zararsızdır. Yalnız bunu kitlesel bir tepkiye dönüştürme çabaları endişe verici.

Teröre lanet sürüşü vs. Buna gözüm kapalı girerim. Forumlarda hedef gösteren ama "ben de varım" diyemeyenleri de aramızda görmek isterim.

yenikoylu_ua
11.Ekim.2007, 20:31
Arkadaşlar Abilerim teröre lanetse lanet bişeylermi yapmak gerekiyo yapalım gücümüz yettiğince isterseniz bütün sitelerde topik açalım yetkililerine açtıralım Türkbayrağı asalım gerekirse hiç çıkarmayalım ama bu sitede bir parti adı vererek eleştiri yapmayalım ortaya büyük tartışmalar yaratacak konulara girmeyelim.Söylenenler doğrudur değildir bunu tartışmıyorum herkez kendine göre haklıdır doğru bildiğini söylemektede özgürdür ama bunun yeri burası değildir burası motorsiklet sitesidir.Özürdileyerek bu konuyu burda kapıyorum

aidikurt
11.Ekim.2007, 20:47
Site kurallarını bir daha okumanızı öneririm arkadaslar .
Konu kilitlendi