PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ANKARADAN YENİYİM

kayiro
11.Ekim.2007, 02:26
Selam abilerim ve arkadaslarim ben ankara cayyolundan aranıza katilmak istedim
cok fazla forum var ancak bir yazan birdaha ortada olmuyor benim amacım surekli site
formatiyla ilgili olan motor konusunda ve birseyler paylasmak amacindayim yeniyim
1 ay sonrada motorumu alacagim umarim cok guzel dostluklar kazanirim

muzisyenim baglama gitar piyano çalıyorum söz yazıyorum kendi siirlerim var djlik yapiyorum
21 yasindayim

neden burayı sectim derseniz ciddi forum yazilarından biraz daha ailevi bir yapi istiyorum
tesekur ederım konumu takip edicem yanlis bir yere yazdıysam uyarilirsam sevinirim

technosat
11.Ekim.2007, 02:34
kardeşim hoş geldin hayırlı olsun.tam yerine geldin...bu forum sitesi başkasına benzemez bağımlılık yapar,dostluk yapar,en iyi arkadaşlıklar yapar...yalan bir site değidir,gerçek dostsan ,en gerçeğini karşında bulabileceğin biryerdir...tekrardan hayırlı olsun

RoS
11.Ekim.2007, 07:13
hoş geldin technosat abi doğru sölüor gercekten burası onun anlattığı gibi bir yer inşallahta hayal ettiğin gibi cıkar burası tekardan hoş geldin....

aslanburclu
11.Ekim.2007, 08:24
hoş geldin biraderim hoş geldin

tcserkan
11.Ekim.2007, 09:38
hoşgeldin kardeş.. Benimde gitarla biraz alakam var Kendimce işte öyle çalmaya çalışıyorum. Müzisyen arkadaşları da burda görmek çok güzel

carvalho
11.Ekim.2007, 09:39
Hoşgeldin Kayiro...

Sanatı sanatçıyı seven bir siteye geldin :)

Aksu
11.Ekim.2007, 10:30
Kayiro hoş geldin kardeşim.
İsmini yazmamışsın ama yazarsın herhalde. Motor işini de bir aya kadar halledeceğim demişsin, istersen yardımcı da oluruz, Ankara sayfasını takip et 20 Ekim de toplanacağız inşallah, arkadaşlarla da tanışırsın.

alper_tim
11.Ekim.2007, 10:37
hoşgeldin kardeş aramıza
senide hemen Ankara temsilcimiz Aksu abinin yanına alalım hemen :P

chatinchaglar
11.Ekim.2007, 10:43
Hoşgeldin kardeşim aramıza 20 Ekimde görüşmek uzere ..

yenikoylu_ua
11.Ekim.2007, 10:45
Aramıza hoşgeldin umarım en kısa sürede motoruna kavuşursun

foreman
11.Ekim.2007, 11:05
hos geldın..
aksu abının motorunu alabılırsın...
sıtenın eh hızlı R&R oldugu soylenıyor.....

Aksu
11.Ekim.2007, 11:59
Evet doğru diyorsun foreman, ben değil, benim RR sitenin en hızlısı. Pazar günü de motor bakımı yapayım bari Ankara yağışlı olacak.

okan
11.Ekim.2007, 12:05
hoşgeldin kardeşş....tam aradığın ortamı bulduğunu söyleyebilirim....biz kocaman bir aileyiz...senide her zaman aramızda görmek isteriz....

iakyurek
11.Ekim.2007, 13:27
aramıza hoş gelmişsin kayiro...

kayiro
11.Ekim.2007, 21:39
Abilerim arkadaslarim tesekur ederim bir forumda bu kadar kisa zamanda aranizda olmama izin verdiginiz icin
zaten tum gece burdayim motosiklet nasıl kullanilir neler yapilir hepsini oreniyorum dikkatle sizi izliyorum
az zaman sonra motorumu alıncada basinizi arıtacagim izninizle tabi bir gün inşallah yaninizda surus yasarim
muzik olayina gelince abimin biri bende az gitar caliyorum demis zaten gitar elimizde deyil yuregimizde abi dinlemek isrersim diger abilerimede saygilar dilerim www.kayiro.com eski amator calismalarim burda abi

ama sunu biliyorum muzigin yanina bir hastalik daha geliyor motor
ve beni motor konusunda korkutmalarina izin vermiyorum SAYGİLAR

dağcı
11.Ekim.2007, 22:18
hoş geldin
ben de yeniyim aslında
20 sinde tanşacağım ankaralı RR cilerle
görüşürüz herhalde??

apron83
11.Ekim.2007, 22:33
kayiro hoşgeldin. emin ol site tam dusundugun gibi. müzik çalışmalarını dinledm cidden farklı geldi bana. istersen www.besteniyap.com var ordanda ekleyerek paylaşablirsin. amatör parçaların paylaşıldığı bi site arkadaşım tasarladı. belki sen biraz daha profesynlsn ama ilgini çeker belki

Rommel
11.Ekim.2007, 23:26
hoş geldin arkadaşım...

kayiro
12.Ekim.2007, 01:54
tekrardan hosbulduk diyorum muzik sitesine girecegim uyede olacagim apron83
arkadasim ilgin beni cok mutlu etti ben de profosyonel deyilim sadece müzik asigi bir insan ama
ilgilenmen dinlemen bile beni çook mutlu etti cok tesekur ederim hemen siteye bakiyorum