PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : boy, kilo vs.

Mr.Quanta
13.Ekim.2007, 05:36
arkadaslar. ben 1.88 ve 81 kilo bi insanım. acaba regal bana sonradan monte edilmiş gibi durur mu? daha once bu motora oturmuslugum falan var ama kendimi dısarıdan seyredemedigim için çelişkiye düştüm şimdi. ne dersiniz?

ozzymania
13.Ekim.2007, 10:26
birşey olmaz.bende aynı boydayım biraz dizleri kırmak gerekiyor.

emresahin
13.Ekim.2007, 12:14
Benim gordugum kadariyla uzun boylularda ve kilolularda biraz kucuk kaliyo motor.keske imkan olsa daha boyumuza posumuza uygun motorlar alabilsek..imkanin yoksa kirdizini tadini cikar.ben oyle yapiyorum.182 boy 72 kilo.idare ediyorum

barismert
13.Ekim.2007, 14:43
bende 182 boy ama sıkıntı çekmiyorum herkezde yakıştıgını sölüyo ama biraz daha kaslı bi motor olabilirdi onunda dez avantajları olurdu tabi trafikte nerdeyse scooter kadar rahatım RR la ne dragstarları solladım sıkışık trafikte :mrgreen:

Deli çerkes
13.Ekim.2007, 15:28
Kaslı motordan kastın nedir Barış ?

yenikoylu_ua
13.Ekim.2007, 16:25
Yakışır arkadaşlar yakışır merak etmeyin bizim motorlar her boy ve kiloda güzel duruyo

inci
13.Ekim.2007, 16:54
YA BEN NE DİYEYİM Kİ ....
bu boyu-posu BULAN VAAAAAAR BULAMAYAN VAR ...
kardeşim şikayet edip durmayın ...
siz biliyormusunuz "ömür boyunca kısa boylu olunduğu için enduro kullanamayacak olmanın verdiği ezikliği "
ALLA ALLA..... :x :x

doğan
13.Ekim.2007, 17:37
siz biliyormusunuz "ömür boyunca kısa boylu olunduğu için enduro kullanamayacak olmanın verdiği ezikliği "
hocam yapma ! ağlatıcaksın bizi şimdi :mrgreen: gerçi ben seni 250 lik RR a binerkende gördüm. Enduro ya da binersin sen. Belki sağından ve solundan destek lazım olur sen kalkış yapana kadar okadar. 8)

Deli çerkes
13.Ekim.2007, 18:07
Hocam siz Enduro'yu alın birde bana vekalet verin , size vekaleten ben binerim. ( fazlamı uyanığım ne? )

orkun
13.Ekim.2007, 18:36
sanırım regal raptor basketbol takımı kursak boy ortalaması 1.80' in üstünde olucak :)

Mr.Quanta
13.Ekim.2007, 22:48

inci hocam uzun boylu olmak da her zaman avantajlı degilki ama. devamlı otobuslerde yolculuk(!) yapan -sürünen- biri olarak cok da mutlu deilim yani :P

ugurcuk
14.Ekim.2007, 02:50
1.90 boy ve 98 kg motor varligimdan beri benlen gibi durmuyor ama cok sonradan monte hic durmuyor.hatta sik durdugunu soyleyen bilem var. :D

Mr.Quanta
14.Ekim.2007, 03:04
1.90 boy ve 98 kg motor varligimdan beri benlen gibi durmuyor ama cok sonradan monte hic durmuyor.hatta sik durdugunu soyleyen bilem var. :D

walla sevindim bu soyledigine ugur kardes. içim rahatladı :mrgreen:

ugurcuk
14.Ekim.2007, 03:19
gidonu biraz yukarda tutuyorsun otobuslerin tepe demirlerine kafani carmaktan 10 kat daha sik duruyor. sen dusunmeden al bi RR bak keyfine :D

sancezz
14.Ekim.2007, 03:22
heralde en carızma benım sımdı burdan acıklayayım 1.78 boy 70 kg bu motorda carızma yaratmak ıcın bu olculerde olmanız laz<ım :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sız benı ti-ye almayın boylu poslu carızma ınsanlar :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Mr.Quanta
14.Ekim.2007, 03:50
gidonu tam sag-sol yaptıgımda dizime degmesin de, gerisi onemli deil. olmazsa deiştiriveririm canım daha uzun bi gidonla :mrgreen: custom olur kerata

kendime not: oğlum, orijinalini bi bul da, custom'ı eksik kalsın. hey allaam yaa. :D

emresahin
14.Ekim.2007, 10:59
Hadi hayirlisi olsun!al ve keyfini cikar..sehir icinde rahat edersin gercekten cok ..

barismert
14.Ekim.2007, 16:29
Kaslı motordan kastın nedir Barış ?

geniş büyük