PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : slm kocaeelınden regal class sahıbıyım artık aranızdayım

tatar
14.Ekim.2007, 12:18
34 ERF İLE ARANIZDAYIM . REGALCİ OLARAK İZMİTTEN BAYRAMINIZI KUTLARIM. VE DİYORUM Kİ REGALCİ OLMAK AYRICALIKTIR .TUM REGALCİ ARKADAŞLAR İZMİTE YOLUNUZ DÜŞERSE BANA MESAJ ATIN SİZİ AĞIRLAMAK ONURDUR . BU ARADA İSTANBULLU OLMASAMDA ADIM MERTER

doğan
14.Ekim.2007, 13:22
aramıza hoşgeldin tatar.

ÇeLeBi MuRaT
14.Ekim.2007, 17:33
Hoş geldin kardeş bende kocaelindenim.Gebzede ikamet ediyorum.Görüşmek üzere...

Deli çerkes
14.Ekim.2007, 17:50
Güle güle kullan sevgili Merter , İstanbullu olmasanızada İstanbul toplantılarına katılırsınız artık . Yoksa cezanız büyük olur. ( sizi Speedy'e havale ederiz. :) :) ) , Havalar bozduğundan dikkatli kullanın.Tekerinize taş değmesin.

RoS
14.Ekim.2007, 20:54
hoş geldin...

okan
14.Ekim.2007, 21:10
Merter kardeşim ...seninde bayramın kutlu olsun....bundan sonraki bayramlardada hep beraber olmak dileğiyle .. aramıza hoşgeldin ....

RoS
14.Ekim.2007, 21:12
inş okan abi yaws böle internetten olmuor ya da telefondan :) vala fena olmaz yani bi bayramlarda bulusmak :)

ROSE
14.Ekim.2007, 21:50
Hoşgeldin aramızah

kaanka
15.Ekim.2007, 10:12
Hoşgeldin... Kazasız, belasız sürüşler...

carvalho
15.Ekim.2007, 10:16
Hoşgeldin Merter...

Senin, regalinin fotoğrafını görmek seni daha yakından tanımak isteriz. Ne işle uğraşıyorsun, neler yapıyorsun... Motosiklet tutkusu ne zaman başladı, nasıl depreşti, ne kadar yol yaptın, paylaşırsan seviniriz...

Bir de küçük harf lütfen :) :mrgreen: 8)

yenikoylu_ua
15.Ekim.2007, 11:04
Aramıza hoşgeldin Merter kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle

müslüm baba
15.Ekim.2007, 11:25
Merter haaa çok güzel merterde oturduğumdan dikkatimi çekti kim koymuş bu ismi sana nerden bulmuş yoksa Merterdenmi geçmiş, kardeşim eğer modlarla ilgili bir sıkıntın olursa hemen beni ara onların ifadesini alırım. Hele şu bana dede diyenler var onlara hiç acıma.

okan
15.Ekim.2007, 11:27
ne istiin modlardan MÜSLÜM DEDE.... bis sana naaptık... :( :( :( :(

gençer
15.Ekim.2007, 11:59
TUM REGALCİ ARKADAŞLAR İZMİTE YOLUNUZ DÜŞERSE BANA MESAJ ATIN SİZİ AĞIRLAMAK ONURDUR .

:) :))) arkadaş sen ne demişsin öyle ::)) istersen bidaha düşün:)) baharda göreceksinki biz gezmeyi çok severiz ve istanbul dan Anadoluya bütün yollar İzmitten geçer..hepimizi misafir edecek mekanı istanbulda ble bulmaya zorlandığımız zamanlar oluyor.. arkadaşlar şehir dışı gezilerin ilk mola yeri belli oldu sanırım::)))

hoş gelmişsin arkadaş..

tatar
15.Ekim.2007, 13:23
arkadaslar sız yeter kı ızmıte gelın benım mısafırım olun . Yer problem degıl unutmayın regalcılere gokyuzunde bıle yer bulunur .Buarada 6 yıllık motorsiklet sürücüsüyüm . Ama ılk defa t dıdon kullandım regalde .Bayağı afıllıymıs t .

foreman
15.Ekim.2007, 13:30
hosgeldın..kazasız surusler dılerım...

bu arada sureklı BÜYÜYORMUYUZ yoksa motorlar sıte ıcerısınde sureklı el mı degıstırıyor anlamıs degılım :?

tatar
15.Ekim.2007, 14:17
Vallahi motoru sıfır aldım . Gümüş renginde t didon. Bayağı aradım .Ayrıca siteye motoru almadan once girmedim . Site içi motorların el değistirmesi guzel ki motorlar yıne regalcılere gıdıyor . 8)

rigormortis
15.Ekim.2007, 18:40
Hoşgeldin Merter:) hayırlı olsun..sanırım aynı motorları kullanıyoruz,gümüş renk.. 8) ankara ya da biz bekleriz yolunuz düşerse.. ''üye resminiz'' topiğine resim ekleyebilirsiniz sizi ve regalinizi yakından tanımış oluruz.. kazasız belasız sürüşler 8)

hakkı
03.Kasım.2007, 22:47
hoşgeldin kardeş. ben askerliğimi izmitte yaptım. depremde de ordaydım. izmit eskiye göre çok değişti. o sahilde yediğim balık ekmeklerin tadı kokusu hala aklımda. her yaz izmite gelmek için plan yaparım ama hiç gelemedim işlerimin yoğunluğu nediyle. fırsat buldukca sahilinin, çarşısının fotoğrafını çekip gönderirsen sayende birazda olsa özlemimi gidermiş olurum. allah nasip edese bu yaz başı muhakkak eşimle birlikte geliyorum.
allah kaza bela vermesin.

aslanburclu
03.Kasım.2007, 23:33
arkadaşım hayırlı olsun güle güle bin E 9B' ler iyidir iyi class insana class yakışır... :cheesy: :cheesy: :cheesy: