PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ACİL ARKA LASTİK LAZIM.....

okan
14.Ekim.2007, 15:44
arkadaşlar .. gaza geldik .. arka lastiği yedik..

bana acilen METZELER 150/70 R 17 69V arka lastik lazım...

internette bulduğum en uygun fiyat 145euro..

bu işle ilgilene bi arkadaşımız vardı diye hatırlıyorum ama kimdi unuttum..

yardımcı olacak arkadaş varsa çok sevinirim..

uygun fiyata bulabilirsem 2 arka almak istiyorum.. bilgilerinize..

Deli çerkes
14.Ekim.2007, 17:45
Okanım sen gönder kamyonetle Motoru istanbula burada en uygun lastiği bulur , deneme sürüşleri felan yapar yaza doğru göndeririz sana.. Lastik içinde para istemeyiz. ( iyi fikir değilmi arkadaşlar :) :) )

lunatic
14.Ekim.2007, 19:52
1.

müslüm baba
14.Ekim.2007, 20:02
Hangi motora istiyorsun regal içinse var bende hemen sana kargolarım,ama sen artık regale binmezsin.

okan
14.Ekim.2007, 21:07
aprillaya lazım MÜSLÜM DEDE...arka lastik biraz naneliydi.. malum 24000 km de motor....ön lastiğide eskişeere motorlarla gelcess diye yeni almıştı kuzen.. ama arka idare eder dedik. fekaattt.. etmedi..... :mrgreen: :mrgreen:

bi gaza geldik bakalım dedik dumanı güzel kokuyomu...lastik sizlere ömür...parça attı..bi kaç yerinden...şimdide korkudan 160 ı geçemiyom... :mrgreen:

yenikoylu_ua
15.Ekim.2007, 10:56
Müslüm dede ne diyo bu Okan ya allahtan korkuyo kimbilir korkmasa kaçla gidecek :oops:

müslüm baba
15.Ekim.2007, 11:01
kudurdu bu kudurdu

okan
15.Ekim.2007, 11:09
kudurdum ama daha teneşirlik yaşa gelmedim...ehiehiehi....deemi MÜSLÜM DEDE... :mrgreen: :mrgreen:

yavv .. şaka bi yana kimdi o şahıs ... lastik işine bakan....bu gün sipariş vermem lazım...

kawa500
15.Ekim.2007, 11:44
İstanbul da BUZ motor Bandırmada da Bora arkadaşımız var telefonlarını araştırıyorum....

bulursam hemen yazacağım.....

carvalho
15.Ekim.2007, 11:48
Okan, ben lastikleri Buz Motor'dan almıştım. İletişim adresleri aşağıda...
Kargoda sıkıntı olursa ben yollarım...

BUZMOTOR
BOSTANCI: Şebnem Sok, No: 12

ÜST BOSTANCI, İSTANBUL
TEL: 0.216.3809296

KABATAŞ: İnebolu Sok. No:75, KABATAŞ,ISTANBUL
TEL: 0.212.2520659
E-posta: info@buzmotor.com

okan
15.Ekim.2007, 12:30
selçuğum carvalhom...buz motoru aradım ama takım olarak ellerinde 1 adet kalmış... onuda bozmak istemiyorum dedi...

biz yine elvin azarın kocası faramarz a kaldık heralde...o her yola yatıyo alışverişte...ben bi de onu ariim üç beş pahalı alalım barii...

okan
15.Ekim.2007, 13:58
lastik alınmıştır.. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler..... 8) 260 ytl ye buldum..

tarixxx
11.Ağustos.2008, 15:41
Arka lastiğimizi 130 yerine 120 yapsak nasıl olur ? servisteki ustam arka lastiğin gövdeye ve diğer aksamlara çok yakın olduğunu bunun sorun yaratacağını yada mevcut bir ufak sorunun büyütebileceğini düşünüyor . Tecrübe eden arkadaşlar varsa önerilerini dinlemek isterim teşekkürler .

emresahin
11.Ağustos.2008, 16:04
Şuana kadar böyle bir sorun yaşayan arkadaşımız olmadı benim hatırladığım kadarı ile,bende 14.000 km yol yaptım ancak lastik kalınlığı herhangi bir soruna neden olmadı....herkes nasıl büyütürüz arka lastiği diye araştırıyordu tam aksine...servisinin kastettiği nasıl bir sorunmuş? hangi servise gidiyorsun izmir de ?

tarixxx
11.Ağustos.2008, 17:14
Şuana kadar böyle bir sorun yaşayan arkadaşımız olmadı benim hatırladığım kadarı ile,bende 14.000 km yol yaptım ancak lastik kalınlığı herhangi bir soruna neden olmadı....herkes nasıl büyütürüz arka lastiği diye araştırıyordu tam aksine...servisinin kastettiği nasıl bir sorunmuş? hangi servise gidiyorsun izmir de ?

Arka lastiğimin kenarı zincir koruma parçasının (krom kaplama) kenarına çok yakın çalışıyor nerdeyse 2-3 mm var aralarında , bu sorun için Özgül Motora gittim (yağhanelerde) ordaki usta Regallerde bunu genel bir problem olduğunu çözümün lastiği 130dan 120 almak olduğunu söyledi , arkasından hıfzısıhhada yeni bir yer açıldı kemal usta diye bir usta , oda aynı şeyi söyleyince soru işaretleri oluştu kafamda , aslında lastiği küçültmek istemiyorum tabiki ve bu yüzden hiç sorun yaşamadım , yani motosiklet saat gibi çalışıyor ve 4000 km yaptım , benden öncede 4000 km yapmış alet , ancak bu aletler buk adar hassas aletler değil nereye kadar bu şekilde gider bilmiyorum , yola çıkmadan önce hep o iki parça aklıma geliyor ve umarım sorun çıkmaz yolda diye tanrıya dua ediyorum

bozkurt
12.Ağustos.2008, 10:11
Sür kardeşim motorunu,bak keyfine.8000 Km yapmış motor bişiy olmamış,şimdimi olacak?
İçin rahat olsun.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kal.

kıvılcım
12.Ağustos.2008, 10:41
kardeşim bu lastik olayını kafana takma öyle bir sorun bu sitede kimsenin başına gelmiş degil boşuna kafana sorun yapma ama arka lastik degiştirirken kaliteli bir lastik seç çok kafana takıldıyda lastigi digil krom korumanın dudagını geri al derim lastik ufalmak akıllı bir iş degildir benim nacizane fikrim saygılar

delibeygir
12.Ağustos.2008, 15:00
kardeşim hiç korkma o senin ustanın iş güzarlığı benim motor 130'luk lastikle 16000 oldu ki başka arkadaşlar çok daha uzun mesafeler yaptılar ve yapıyolar usta sana yani lastik satmaya çalışmış galiba

tarixxx
12.Ağustos.2008, 15:54
kardeşim hiç korkma o senin ustanın iş güzarlığı benim motor 130'luk lastikle 16000 oldu ki başka arkadaşlar çok daha uzun mesafeler yaptılar ve yapıyolar usta sana yani lastik satmaya çalışmış galiba

8)Anlaşılmıştır , ilginize teşekkür ederim .:mrgreen:

schumacher__
12.Ağustos.2008, 17:27
ya bu bizim regaller için lastik takımı almak istiyorum önümüzdeki yıl, ön-arka setlerin fiyatları ne kadar? En iyisi sanırım metzeller miş, o veya diğer kaliteliler varsa, onların fiyatları hakkında bilgiye ihtiyacım var

tarixxx
12.Ağustos.2008, 17:43
ya bu bizim regaller için lastik takımı almak istiyorum önümüzdeki yıl, ön-arka setlerin fiyatları ne kadar? En iyisi sanırım metzeller miş, o veya diğer kaliteliler varsa, onların fiyatları hakkında bilgiye ihtiyacım var

Bir ara arka lastiğimi daha kaliteli bir lastikle değiştirmeye karar vermiştim sonra vazgeçtim o dönem metzeller ve dunlop üzerinde çok araştırma yaptım Dunlop bence en iyisi arka lastik fiyatı 110 euro , metzeller de çok kaliteli onun fiyatı 105 euro , arada çok ciddi fiyat farkı yok . İstersen bu linkten bir bak http://www.gungormotor.com/urun-742-130_90_15_D_404_ARKA_LASTIK.html