PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çanakkale'ye ücretsiz gezi

atakanbatu
16.Ekim.2007, 13:29
Arkadaşlar www.sehidim.com çanakkaleye ücretsiz gezi düzenliyor
ayrıntılı bilgi için siteye bakabilirsiniz

27 EKİM 2007 CUMARTESİ GÜNÜ ÇANAKKALE SEHİTLİĞİNE GİDİLMEK ÜZERE BİR TUR DÜZENLENMİŞTİR. BU TUR TAMAMEN ÜCRETİZDİR. HİÇ BİR KONU İÇİN SİZLERDEN PARA TALEP EDİLMESİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR VE EDİLEMEZ..

SİZLERDEN İSTENEN SADECE BU GEZİYE AKTİF OLARAK KATILIMINIZDIR, PLANLANAN GEZİ KATILIM YOĞUNLUGUNA GÖRE OLACAKTIR Kİ BU SEBEBTEN ÖTÜRÜ SİZLERE ISRARLA RİCA EDİYORUZ LÜTFEN AKTİF OLARAK KATILIMDA BULUNUNUZ.

27 EKİM 2007 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK OLAN GEZİ İMKANLARIMIZIN KISITLI OLMASI NEDENİ İLE SADECE İSTANBUL MERKEZLİ OLACAKTIR.

ARACLARIN KALKIŞ YERLERİ İLE KATILIMCILARIN TOPLANMA MERKEZİ İSTANBULDUR..

İSTANBUL CİVARI İLLERDE İKAMET EDEN KİŞİLER İSTANBULDAKİ TOPLANMA MERKEZİNE GELEREK BİZE KATILABİLİR YADA YİNE İSTANBUL CİVARI FAKAT CANAKKALEYE DAHA YAKIN KİŞİLER DİREKT OLARAK CANAKKALEYE GİDEBİLİR VE ORADA BİZE KATILABİLİRLER..

SON BAŞVURU TARİHİ 22 EKİM 2007 DİR.

not
alıntı olduğu için büyük yazılmıştır

müslüm baba
16.Ekim.2007, 13:37
Benim bu insanlarla işim olmaz kendi gezimi kendim yaparım. Sizlerede bu insanların şehidim üzerinden politika yapmalarına izin vermemenizi tavsiye ederim.

Aksu
16.Ekim.2007, 13:45
Evet kardeşim güzel bir site, hepimizin siteye girip bakmasını öneririm. Gezi için de İstanbul daki arkadaşların tasarrufunda olan bir durum, belki motosikletlerle katılmak isterler.

atakanbatu
16.Ekim.2007, 14:17
düşüncelerine katılıyorum müslüm baba.

ben RR olarak toplu bir gezi olarak adres verdim(bilgi)

.......................... .

BENİM İÇİN ŞEHİT.

'Söz konusu vatansa gerisi teferruattır' M.KEMAL ATATÜRK.

carvalho
16.Ekim.2007, 14:46
Gezilerle ilgili duyurular için site yöneticilerinden onay alınması gereklidir. Bu, sitenin kurallar bölümünün 17. maddesiyle sabittir.

Konu kilitlenmiştir.

Forum Kuralları

17. Madde: Duyurular forumu moderasyone tabidir, gezi veya benzeri duyurularınız için başlık açabilirsiniz fakat yönetim başlığa onay vermedikçe konu yayına girmez. Başka bir forum bölümü altında duyuru yapmak yasakdır, RR üyelerini ilgilendiren ve regalraptor.net üzerinden duyurulan gezi veya organizasyonlar RR yönetimi tarafından onaylanmalıdır.