PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sen olsan napardın ? ?

getto
17.Ekim.2007, 11:30
konumuz motor değil alakası bile yok...isim şahış önemli değil
siz olsanız, yabancı bir kızla konuşup, daha sorada onu görmeye ülkesine gidip, aşık olsanız, ve kız size aşık olmamak için kendini engellese, ve döndüğünüzde de hala konuşsanız, ve deliler gibi sevseniz ne yaparsınız....

not: unuturum cevabı geçersizdir

infinitedreams
17.Ekim.2007, 11:34
Hayatın rasgele risklere vakit ayıracak kadar uzun olmadığını düşünürdüm. Yabancı bir ülkeye gidip iyi vakit geçirdiğim için kendimi tebrik eder, önümüzdeki maçlara bakardım.

Espri kaldıracak bir durumda olduğunu umarak şunu da eklemek isterim; "Yerli malı, yurdun malı".
Gel sen, vaz geç bu sevdadan dostum.

getto
17.Ekim.2007, 11:38
Hayatın rasgele risklere vakit ayıracak kadar uzun olmadığını düşünürdüm. Yabancı bir ülkeye gidip iyi vakit geçirdiğim için kendimi tebrik eder, önümüzdeki maçlara bakardım.

Espri kaldıracak bir durumda olduğunu umarak şunu da eklemek isterim; "Yerli malı, yurdun malı".

:)

carvalho
17.Ekim.2007, 12:02

Nihatçım, ekleyecek birtşey bırakmamışsın ki birkaç satır da biz yazalım 8)

getto
17.Ekim.2007, 12:09

Nihatçım, ekleyecek birtşey bırakmamışsın ki birkaç satır da biz yazalım 8)

yazın abi durum vahim

kaanka
17.Ekim.2007, 12:28
siz olsanız, yabancı bir kızla konuşup, daha sorada on görmeye ülkesine gidip, aşık olsanız, ve kız size aşık olmamak için kendini engellese, ve döndüğünüzde de hala konuşsanız, ve deliler gibi sevseniz ne yaparsınız....

Zamana bıraksan olaylar kendi kendine negüzel gelişmiş. Bence imkan oldukca tekrar git, onun buraya gelmesini sağla. İleriyi fazla düşünme yaşadığın andan zevkalmaya bak derim dostum.

kıvılcım
17.Ekim.2007, 12:34
kardeşim bu olay çok ince bir olay istersen duygularını bir yana bırakıp dışardan konuyu bir incele derim bu olay bir motoru alıp sservis bulamamya benzer ama çok çok daha vahim bir olaydır kafa yapısının sizinle tutması öfler adetler çok ama çok önemlidir sana tavsiyem çok çok iyi düşünmedir bizde ne kızlar var ben türk kızlarını dünyanın hiç bir ülke kızlarına degişmem

getto
17.Ekim.2007, 12:39
kardeşim bu olay çok ince bir olay istersen duygularını bir yana bırakıp dışardan konuyu bir incele derim bu olay bir motoru alıp sservis bulamamya benzer ama çok çok daha vahim bir olaydır kafa yapısının sizinle tutması öfler adetler çok ama çok önemlidir sana tavsiyem çok çok iyi düşünmedir bizde ne kızlar var ben türk kızlarını dünyanın hiç bir ülke kızlarına degişmem

abi okadar farklı ve aynı zamanda okadar farklı değil ki anlatamam...yaşanması lazım...

yenikoylu_ua
17.Ekim.2007, 12:48
Gönül bu arkadaşlar onu bırak buna kon diyemiyosun.Yanlız anlamadığım kız aşık olmamak için kendini engellemez çünkü bu engellenmez aşık olduğunu belli etmemek için uğraşmıştır.Duygularıyla değil mantığıyla hareket ediyo işin zor.Sadece şunu söyliyebilirim aşkta mantık olmaz yaşadığın anlardan zevk almaya bak ilersini düşünme

getto
17.Ekim.2007, 12:58
Gönül bu arkadaşlar onu bırak buna kon diyemiyosun.Yanlız anlamadığım kız aşık olmamak için kendini engellemez çünkü bu engellenmez aşık olduğunu belli etmemek için uğraşmıştır.Duygularıyla değil mantığıyla hareket ediyo işin zor.Sadece şunu söyliyebilirim aşkta mantık olmaz yaşadığın anlardan zevk almaya bak ilersini düşünme

öle zor be abi... hayatın insanın karşısına ne çıkartıcağı hiç belli olmuyor

okan
17.Ekim.2007, 12:59
sen bi türkiş rakı bide yanına lüfer yaptırt .. oturun çilingir sofrasının başına .. bak nası dökülüyo duygularını sana.... :mrgreen:

carvalho
17.Ekim.2007, 13:04
sen bi türkiş rakı bide yanına lüfer yaptırt .. oturun çilingir sofrasının başına .. bak nası dökülüyo duygularını sana.... :mrgreen:

Topraam benim, rakı balık uzmanım :P :P

okan
17.Ekim.2007, 13:08
napim selçuğum yavv... başka yolu yok gibi görünüyo .... 8) :mrgreen: :mrgreen:

Getto yada bi kaç hafta daha bekle... o zaman tirsi çıkacak.. mangal söndüren derler bizim buralarda... çok şahane olur...sadece tirsi ,beyaz peynir,kavun... iş tamam.... 8) 8)

getto
17.Ekim.2007, 13:27

Getto yada bi kaç hafta daha bekle... o zaman tirsi çıkacak.. mangal söndüren derler bizim buralarda... çok şahane olur...sadece tirsi ,beyaz peynir,kavun... iş tamam.... 8) 8)

abi rakıyla olacak olsa, %70 lik alkolüyle absint hakkından gelememiş .... :cry:

okan
17.Ekim.2007, 14:04
o zaman sen onu unut kardeşim.... :(

yenikoylu_ua
17.Ekim.2007, 14:36
Sorması ayıp bu kardeşimiz nereli

ugurcuk
17.Ekim.2007, 14:45

abi rakıyla olacak olsa, %70 lik alkolüyle absint hakkından gelememiş .... :cry:

ozaman absint in gold serisi var içindeki tjon oranı daha fazla ve daha güzel bide ole dene derim :D

technosat
17.Ekim.2007, 14:50

OKAN KARDEŞİM SEN SÜPERSİN VALLA !...

tam benim düşüncelerimi paylaşıyorsun.....okadar güldümki işyerinin önünden geçenler garip garip baktılar.bu adam delirdimi diyeee :P 8)

getto
17.Ekim.2007, 16:17

rus abi... :(

okan
17.Ekim.2007, 16:21

rus abi... :(de get laa.. unut gitsin.. ne uuraştırıyon bizi... :evil: :mrgreen:

evvelki sene bi arkadaşım da aynı pozisyona düşmüştü.. kıza burdan havale yaptı samsuna gelsin diye.. paralarda uçtu kızda sır oldu...kuzudan post rusdan dost olmaz...

getto
17.Ekim.2007, 16:27

rus abi... :(de get laa.. unut gitsin.. ne uuraştırıyon bizi... :evil: :mrgreen:

evvelki sene bi arkadaşım da aynı pozisyona düşmüştü.. kıza burdan havale yaptı samsuna gelsin diye.. paralarda uçtu kızda sır oldu...kuzudan post rusdan dost olmaz...

abi deme öle ...biz görüşüyoruz zaten...ölesi değil..ünivesite okuyo zaten rusyada da değil çek cumhuriyetinde

ozzymania
17.Ekim.2007, 16:33
bu baltık hatunları çok soguk şeyler.
göstermezler hiç sevgilerini delice aşıkbile olsalar.ayrıca kendilerine guvenleride acayip sağlamdır daha iyi bir alternatifler karşısında hemen değerlendirme olayıne girerler.nerde nasıl ne durumdada olsalar ideallerinin peşinden ayrılmazlar.
getto pes etme sonuna kadar uğraş.ama kendinide düşün baktın zarar görüyon nerde sakat orda bırak :)

carvalho
17.Ekim.2007, 16:35
göstermezler hiç sevgilerini delice aşıkbile olsalar.ayrıca kendilerine guvenleride acayip sağlamdır daha iyi bir alternatifler karşısında hemen değerlendirme olayıne girerler.nerde nasıl ne durumdada olsalar ideallerinin peşinden ayrılmazlar.
getto pes etme sonuna kadar uğraş.ama kendinide düşün baktın zarar görüyon nerde sakat orda bırak :)

Aha uzman görüşü de geldi :P :P

okan
17.Ekim.2007, 16:42
la bakın işinize yavvv.... :evil: :evil: :evil: sabun olsa köpürmez o tarafın insanı.... :mrgreen:

getto
17.Ekim.2007, 17:54

ozzy aynen öle, ama insan bukaadar mı ilgi görür, kendimi evimde gibi hissettim yemekler kahveler, sanki annem, yanlız dediğin gibi ideal vesevseler bile sevgi göstermeme olayında sana hakveriyorum....
seninde bi tecrüben var heralde bu konuda, paylaşmanı isterim

aslanburclu
17.Ekim.2007, 20:36
yaw yapmayın etmeyin hele su alt resimdeki rus kıslarla askerlik yapmak istemezmisiniz oy oy ooyyyyyyyyy.

http://www.postimage.org/aV1CtKcJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1CtKcJ)

promote
17.Ekim.2007, 21:13
bu konuda tecrubeli biri olarak bırak kardeşim turkiyede kız mı yopk sana değmez ızdırabını çekmeye anlamaz gavur kızları
ahanda ornek
'm very sad, too.

but I can't help it.

I have my life and I just realize that it can be difficult to keep this relationship for long...
if so, it's better to quit as soon as possible.
it was reason of my decision...

getto
17.Ekim.2007, 21:21
bu konuda tecrubeli biri olarak bırak kardeşim turkiyede kız mı yopk sana değmez ızdırabını çekmeye anlamaz gavur kızları
ahanda ornek
'm very sad, too.

but I can't help it.

I have my life and I just realize that it can be difficult to keep this relationship for long...
if so, it's better to quit as soon as possible.
it was reason of my decision...

ah be promete sende dertlisin anlaşılan bu konuda, işte benim sorunum hem olmaz diyor hemde benden kopamazsın kolun bacağın gibiyim komanıda istemiorum diyor....bu nasıl rus anlamadım yahu....

NAPCAM BEEEN...bi yardım edin ya...motorda çalışmıo zaten

Kino
17.Ekim.2007, 21:32
siz olsanız, yabancı bir kızla konuşup, daha sorada onu görmeye ülkesine gidip, aşık olsanız, ve kız size aşık olmamak için kendini engellese, ve döndüğünüzde de hala konuşsanız, ve deliler gibi sevseniz ne yaparsınız....

ben öncelikle aşık olmazsam niye onu görmeye ülkesine gidecem ki o kadar yol o kadar masraf o hikaye geç onu yani ülkesine gidiyorsan görmeye aşık olmuşsun demektir.

yani ben aşık olmuşsam kurtuluşu yok abicim nee ooo öyle engelleme falan filan gençken elalemin kızları aşık olur da beni görmeye gelirlerdi türkiye ye ( ama zaman değişmiş galiba şimdi :mrgreen: :mrgreen: )

Israrcı olurdum ama gidip gelmelerden tabii paramın dibini bulana kadar değil çağır o gelsin birazda olmadı
yeni bir sevgili 8) 8) sana geçmiş olsun şimdiden dostum durum kötü tedavisi de daha bulunmadı galiba

la bakın işinize yavvv.... :evil: :evil: :evil: sabun olsa köpürmez o tarafın insanı.... :mrgreen:

bu arada okan dostuma da katılmadan geçemiyeceğim

yeaks
17.Ekim.2007, 21:49
bizde ne kızlar var ben türk kızlarını dünyanın hiç bir ülke kızlarına degişmem

BUDUR !!!!!!

ayrıca aşk acısına falan inanmıyorum ben senin başına gelmemiş böyle konuşuyosun diyceksiniz benim başıma alaası geldi kafaya koydum 2 günde unuttum kızı psikolojik bişi erkek adam dedğin sağlam olur öle aşk acısından kendini harap etmez :!:

şimdi aşığızda noluyo...
unut gitsin zor değil :evil:

promote
17.Ekim.2007, 21:50
benım hıkaye eskıde kaldı
sen ona daha fazla kapılmadan bırak yenısını bul unutursun ozamn cabucak
yoksa cekdıgınle kalırsın boşverrr
onların guzelıde tukenmez turkun enerjısıde

sancezz
17.Ekim.2007, 22:05
omrumde asık olmadım ama olursamda dunyanın nersındeysem orasında kalırım bır daha donmekmı asla onuınla orada olmeye razı olurum saygılarla ask kelebegı sancezz :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

getto
17.Ekim.2007, 22:28
omrumde asık olmadım ama olursamda dunyanın nersındeysem orasında kalırım bır daha donmekmı asla onuınla orada olmeye razı olurum saygılarla ask kelebegı sancezz :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

helal sancez...buldun mu bırakmıcan dimi

aslanburclu
17.Ekim.2007, 22:36

helal sancez...buldun mu bırakmıcan dimi ama aması var

özüne,sözüne,alt yapına üst yapına , aile ve toplum kültürüne ,törene,göreneğine , dinine,imanına, namusuna yakıştırıyorsan , ilerine güveniyorsan ------ ne duruyorsun tut saçından başından al helalın olsun ... bizede allah tamamına erdirsin demek düşer ... yürü be koçum .....hayat senin allah gönlüne göre versin...

( ama nacizane fikrim kime rus hatunu desen nataşa yat aşağı gibi tekerlemeler söylüyorlar valla beni bozar böyle işler)

Deli çerkes
17.Ekim.2007, 23:15
benim başıma alaası geldi kafaya koydum 2 günde unuttum kızı psikolojik bişi erkek adam dedğin sağlam olur öle aşk acısından kendini harap etmez :!:

Ülennn tırtıl daha yaşın kaç başın kaç ,daha dur evlilik aşamasından dön bakalım aşk acısı neymiş ,insan nasıl kafayı yermiş anlarsın , kafayı duvarlara vuruyon mu vurmuyon mu görürüz..

Yahu Yaşar Komutanım bizim orduda varmı böyle bayan subay ?? varsa allem edeyim kullem edeyim tekrar askerlik yapayım.( benim askerlik yaptığım zamanda (1994-1996) Mersin garnizon revir komutanı bir bayan yüzbaşı vardı ama o da cadının tekiydi)

Ve sevgili Getto kabullenmesi zor ama unutman en iyisi.
Kültür farkı var , coğrafya farkı var. ve ilerde evliliği düşünürsen aile yapı farkı var. Bayan arkadaşınız dünyalar güzeli olabilir , çokta iyi anlaşıyor olabilirsiniz. Ancak ilerde ve de özellikle evlilik düşüncenizde varsa işler sarpa saracak. Aileler evliliğinize müdahale edecek.kız belki memkeletini özleyip uzun vadede kalmak isteyecek. vs vs vs fazlada uzatmak istemiyorum , Türkiyenin doğusu ile batısı arasında bile dünyalar kadar kültür farkı varken , bambaşka iki ülkenin insanı bir ilişki yürütecek. zor dostum zorrr , dayanırım diyorsan katlanman gereken çok zahmetli yıllar seni bekliyor.. ( umarım bana darılmazsın ama kendine ve ailene yazık edersin.bir rus bayan ile evlenip mutklu bir evlilik sürdürene daha rastlayamadım )

getto
17.Ekim.2007, 23:45
var be abi..bikaç arkadaşımın arkadaşlarının eşi rus...bilmiyoum be abi, kızda dengesiz anasını satayım, kurtulayım senden diyorum istemiyor, gel beraber olalım diyorum onuda istemiyor nolcak bilmiyorum yani

okan
17.Ekim.2007, 23:59
getttonun kendisine bir türk hatun bulana kadar topiği kilitlenmiştir...UMUTSUZ VAKA...

KİLİTLİ*********