PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık 2005 zongshen off-road. cok temiz

aidikurt
18.Şubat.2007, 14:37
Arkadaşlar sitemizin yeni dizaynı nasıl olmuş varsa önerileri olan bu başlıktan paylaşabilir bende elimden geldiği kadar isteklerinizi karşılamaya çalışıcam.

caser
18.Şubat.2007, 14:46
Valla bence güzel. Hatırlarsan konuştuğumuz gibi azıcık daha renk demiştim. Güzel oldu bak işte 8)

aidikurt
18.Şubat.2007, 15:25
Valla bence güzel. Hatırlarsan konuştuğumuz gibi azıcık daha renk demiştim. Güzel oldu bak işte 8)
eyvallah bu arada istiyen istediği temayı secebilir istiyen mavi istiyen siyahbeyazlı istiyen kırmız birkaç tema eklicem sayfanın sol en altında yüklü olan temaları görebilirsiniz su an 2 tane var BlackBB ve AcidTechBlood temaları 3 tane daha yukulcem cok hosunuza gidicek

okan
18.Şubat.2007, 15:26
ellerine sağlık kardeşim sitenin yeni hali çok güzel olmuşş.. :)

madasret
18.Şubat.2007, 17:55
evet sitenin yeni hali çok daha güzel olmuş. ellerine sağlık aidikurt

xerline
18.Şubat.2007, 22:48
eline saglık güzell olmus

Kino
19.Şubat.2007, 12:15
aidikurt

sitemizde yenilikler cok güzel oluyor degişikliler yapmışsın eline sağlık alper
bu güzellikleri bize sundugun icinde ayrıca teşekkürler..
ama halaa sakallı ikon bulamadın galiba. :mrgreen:

yasinsubay
19.Şubat.2007, 16:30
Evet Alper sanki site daha bir hızlanmıs host konusuna el atmıssın sanırım

Kino
19.Şubat.2007, 17:47
yasin dostum; dedigin gibi biraz hızlanmış gibi sayfamız ama şekil itibarı ile de herşey değişmis gibi
ilk gözüme çarpanlar.
profil sayfasını iyice düzenlemiş
oradaki sembol (eski avatar) lerimiz de ne girdiysen o cıkıyor daha net.
eskiden ne girersen gir aynı 120x120 yapıyordu dolayısı ile avatar semboller flu idi
mesajlarda sag tarafda üyelerin tüm bilgileri vardı şimdi gerekliler var galiba :mrgreen:
ikonlar değişmiş

kısacası hafta sonu aidikurt dostum iyi calışmış (bizim icin) buradan tekrar teşekkür edeyim
bu arada adminlere teşekür yazılıyormu?? (nede olsa adminsin :mrgreen: ) şifai olarak tşk ediyorumda
bakmadım yazılıyormu eğer yazılarak ediliyorsa oradan da bir tşk ederim artık. :+1:

aidikurt
19.Şubat.2007, 17:50
aidikurt

sitemizde yenilikler cok güzel oluyor degişikliler yapmışsın eline sağlık alper
bu güzellikleri bize sundugun icinde ayrıca teşekkürler..
ama halaa sakallı ikon bulamadın galiba. :mrgreen:
eyvallah abi regalciler herşeyin en güzeline sahip.Daha yeniliklerimiz devam edicektir.
Sakal olayına gelince :) bakıyorum baba aklımda sakallı bir smiley bulunca koyucam

emrahss
19.Şubat.2007, 20:05
Alper, iki gündür siteye giremiyordum. Çok güzel ve kullanışlı olmuş. Teşekkür ederim.

Kino
20.Şubat.2007, 14:47
aidikurt
sen neler yapıyorsun abicim yaaa

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ana sayfa nasıl olmus öyle :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

manyak bir sayfa olmuş yeminle ne desem az kalır

ama tek kelime ile

H A R İ K A

aidikurt
20.Şubat.2007, 18:54
eyvallah baba portal kurdum zamanla bu dahada gelıstırıcem eee yavaş yavaş öğreniyoruz ilk actıgımda formu en ufak bır fikrim yoktu insan yavaş yavaş öğreniyor.

Kino
21.Şubat.2007, 13:01
o zaman aidikurt sitemize birde müzik yükle oldu olacak :cheesy:

konu degisikligi yapıldıgında da bir motorsiklet gelip gecsin şöyle bir egsoz sesi
vınnnnnn diye olandan deil şöyle harley e yakışan türden bor bor bor mu desem dort dort dort mu desem anladanız yani :mrgreen: işte ondan hani gezinteye cıkmış bir harley gibi

AgA theme de muhteşem mavi yaaa harika :+1:

aidikurt
21.Şubat.2007, 18:28
o zaman aidikurt sitemize birde müzik yükle oldu olacak :cheesy:

konu degisikligi yapıldıgında da bir motorsiklet gelip gecsin şöyle bir egsoz sesi
vınnnnnn diye olandan deil şöyle harley e yakışan türden bor bor bor mu desem dort dort dort mu desem anladanız yani :mrgreen: işte ondan hani gezinteye cıkmış bir harley gibi

AgA theme de muhteşem mavi yaaa harika :+1:

Baba valla hos olurdu ama tam bir fantizi olmus yav :cheesy:

aslanburclu
21.Şubat.2007, 21:20
güzel olmuş güzel

ya aidikurt kardeş arka arkaya niye bida yazamıyorum şu işe de bir el at

aidikurt
21.Şubat.2007, 22:44
güzel olmuş güzel

ya aidikurt kardeş arka arkaya niye bida yazamıyorum şu işe de bir el at

abi o güvenlikten dolayı mesaj ustune hemen mesaj yaazamıyorsun bıraz zaman geçmesi lazım istersen düzeltirim baba dur bak düzelttim bile

mes
21.Şubat.2007, 23:30
eline sağlık güzel olmuş ancak kullanıcı adımı ve şifremi birkaç kere yazdıktan sonra açılıyor...sabırla :roll: :roll: :roll:

aidikurt
21.Şubat.2007, 23:32
eline sağlık güzel olmuş ancak kullanıcı adımı ve şifremi birkaç kere yazdıktan sonra açılıyor...sabırla :roll: :roll: :roll:
abi onun nedeni bilgisayarımızdaki cookie ayarlaryla ılgılı bazıları birde giriyor bazılarımız 2 nci yazısında

Kino
22.Şubat.2007, 13:31
ben hiç şifrede yazmıyorum

şifre ile girdikten sonra ki ana sayfayı sık kulanılanlara ekledim

direkt sık kullanılanlardan giriyorum bir şeyde yazmıyorum :lol:

aidikurt şu müzik olayı fantazi falan deildir be abicim olabilir niye olmasın var öyle siteler actın mı müzik calıyor geri planda

bana göre sen şu fantaziyi gercekleştireceksinnnn :mrgreen: :cheesy: :cheesy:

turlabo
22.Şubat.2007, 16:01
eski halini bilmediğim için yorum yapamayacağım ama bu hali ile güzel

aslanburclu
23.Şubat.2007, 02:00
ya müzik deyince hani şu topgun filminin müziği hafif tonda ne gider bence

ha gayret aidikurt

aidikurt
24.Şubat.2007, 17:01
baba yaparım yapmasınada ama siteyi yavaslatıyor o gibi eklentiler

yasinsubay
24.Şubat.2007, 23:49
Yok be abi ne muzigi iyice payvon yapacagız siteyi valla :D bu arada site hakikaten guzel olmus yani eskiş haline gore diesem iyi olur ellerine saglık alper yalnız beni uyuz eden sey sifre sifre sifre

aidikurt
25.Şubat.2007, 16:19
şifre olayı dediğim gibi cooki ayarlarıyla dostum ama bende cozemedım iş yerindeki bilgisayarda tık diye giriyor evdeki bilgisayarda 2 defa yazmak zorunda kalıyorum

madasret
25.Şubat.2007, 17:36
beni bu bilgisayarda hatırlayı seçtiğim zaman hiç bir problemle karşılaşmıyorum

aidikurt
02.Mart.2007, 18:12
beni bu bilgisayarda hatırlayı seçtiğim zaman hiç bir problemle karşılaşmıyorum
ahanda işte bakın diyorum size inanmıyorsunuz sorun bizde giren giriyor valla ilk şifre yazısında :)

GOKHAN
02.Mart.2007, 18:30
Kardeşim ellerine gözlerine sağlık çok güzel kullanışlı ve anlaşılır bi site yapmışsın.benim birkaç başka siteye daha aboneliğim var burası hem sıcak hem samimi diyer siteler böyle deyil hepinize teşekkürler ederim.

aidikurt
02.Mart.2007, 18:55
Eyvallah Gokhan abi bu sitenin en güzel tarafı herkesin Reagal raptorcu olması :) bizi diğer forumlardanda ayıran bu. burası bizim evimiz gibi diğer sitelerse sanki misafirliğe gidiyormuşuz gibi düşünün :)

emrahs
05.Mart.2007, 13:04
Sitenin son hali bence güzel. Eski teknik sorunlar ortadan kalktı. Ayrıca şifre yazmadan da girebiliyorum. Teşekkürler Alper.

aidikurt
05.Mart.2007, 13:34
eyvallah emrahss kardeş.Şimdide istek üzerine chactbox acmaya calısıcam

Kino
13.Mart.2007, 16:24
arkadaşlar bu forum sayfamızı her şekli ile kullanabiliyormusunuz? ana sayfa da belirtilenlere girip baktınızmı forum Ana sayfasında aşağıda

istatistikler de Günün Ziyaretcileri diyor mavi olarak nickler var mesela onların üstüne geldiginizde saat kaçta aktif oldukları falan cıkıyor
veya Ana Sayfa da solda menüler var oradan mesela tüm anketler bakabiliyorsunuz
veya üye siteleri var

veya sağ tarafta canlı istatistikler var orada Tüm Liste var bu cevirim içi olanların hangi konulara baktıgını gösteren liste bunları gereğince biliyormuyuz

ben yavaş yavaş kontrolden geçiriyorum aidikurt güzel olmuş ya bunları keşfettikce güzelleşiyor forum
ya şakamaka 200 üye olmuşuz ve 91 aktif :cheesy:

emrahss
14.Mart.2007, 11:00
Sen yalnız bayaa bi aktifsin Kino Baba, denizcilik işleri durağan bu aralar herhal :mrgreen:

Kino
14.Mart.2007, 16:53
aslında biraz durgun gibi ama yinede biraz ben seriyorum işi benim büyük biladere ondandır. :)

emrahss
14.Mart.2007, 17:05
Allah artırsın diyelim o zaman abi.

ÇeLeBi MuRaT
14.Mart.2007, 18:13
Sitemiz çok güzel..10 numara...hoş geldiniz.. :mrgreen:

aidikurt
19.Mart.2007, 14:39
Başlık kilitlenmiştir.Görüşler için teşekkürler.

aidikurt
21.Ağustos.2007, 19:04
carvalho (Selçuk) kardeşimizde sitemizde moderator olmuştur.Tüm RAPTORRİDERS camiyasına hayırlı uğurlu olsun.
Bigilerinize.

ugurcuk
21.Ağustos.2007, 19:05
tebrikller hayırlı ugurlu olsun

ozzymania
21.Ağustos.2007, 19:08
Selçuk hayırlı olsun yeni görevin.
Yakında 2 kullanıcıya bir moderatör düşecek :P
Neyse bu haftaki baklavaların adresi belli oldu :)

okan
21.Ağustos.2007, 19:16
selçuğum samsunlum sanadamı kıydılar...... :mrgreen: :mrgreen:

ulaaaa.... ne istiyonus la bu samsunlulardan....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hayırlı olsun selçuğum moderatörlüğün..... 8) :alkis: :alkis: :alkis:

gecee
21.Ağustos.2007, 19:27
hayırlı olsun selcuğum carvalhyom
yine tatlı kokusu alıyorumm...
yaw sen yokmusun adminnn...
tatlı canı cekiyo moderator yapıyo bi arkadaşımızı ....

inci
21.Ağustos.2007, 19:42
aaa ne iyi olmuş ...selçuk"cuğum hayırlı olsun....

carvalho
21.Ağustos.2007, 19:44
Sağolun arkadaşlar. Admine de ayrıca teşekkürler bu sorumluluğu verdiği için...

Gelelim asıl konuya... Cevizli mi fıstıklı mı..

Yok yok ben buldum cevabını. İkisi de :)

gidikurt
21.Ağustos.2007, 20:24
Selçuk arkadaşım hayırlı olsun yeni görevin :)

yenikoylu_ua
21.Ağustos.2007, 20:39
Hayırlı olsun kardeşim allah kolaylık versin

Deli çerkes
21.Ağustos.2007, 21:00
Moderatörlük göreviniz hayırlı olsun carvalho

Bir sonraki moderatörlük görevi Kino baba'ya verilebilirmi ? kendimize Tantuni ve Biji biji ısmarlattıralım. Metropol civarındaki balıkçı lokantaları duruyorsa balıkta olabilir

atakanbatu
21.Ağustos.2007, 21:14
göreviniz hayırlı olsun

doğan
21.Ağustos.2007, 22:33
hayırlı olsun selçuk kardeşim. her hafta birinin başını yakıyolar valla. hadi hayıtlısı :cheesy:

ÇeLeBi MuRaT
21.Ağustos.2007, 22:35
Selçuğum hayırlı olsun...Sana yakışır .

ARZUM
21.Ağustos.2007, 22:45
hayırlı olsun selçuk

BULL
21.Ağustos.2007, 22:48
bi dakka arkadaşlar baklava olayı bu hafta olmasın ben yokum...
haa benim yokluğumu fırsat bilip indirirseniz tatlıları
Avşaya gelecek arkadaşları itina ile denizin dibine yollarım ona göre :):):)

haa bide hayırlı olsun Selçuk :P

xerline
21.Ağustos.2007, 22:51
HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM...

cuneyt
21.Ağustos.2007, 23:36
Selçuk, yeni görevin hayırlı olsun. Umarım seni yormayız:)

handojoe
22.Ağustos.2007, 01:43
selçuk dostum hayırlısı olsun çok sevindim...

yahu benim şeriflik hala askıda... ne oluyor bir yıldız takacağım ve yan gelip yatacağım...

çalışacağımı düşünüyorsanız avucunuzu yalarsınız

emrahss
22.Ağustos.2007, 09:03
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın paşa, hehehe

carvalho
22.Ağustos.2007, 09:25
Çok sagolun arkadaşlar, eksik olmayın :+1:

MotoJunior
22.Ağustos.2007, 09:48
hayırlı olsun kardeşim de öyle soru sormak yok malum güzel bi topluluguz. sen olan çesitlerden şöyle bi kutulattır. eğer yardım istersen kubi kardeşimiz bu konularda tecrübeli. seve seve yardımcı olcaktır eminim

emrahkucukgirgin
22.Ağustos.2007, 10:36
Vaaaaaaaaaay

Hayırlı olsun Selçuk baba...

Aksu
22.Ağustos.2007, 11:08
Selçuk hayırlı olsun, bilgisayarın başından kalkmamakla talimliydin zaten bu işe. Şimdi yapıştın kaldın. Alper bir kişi daha bulursa herhalde ara sıra uğrar dükkana, ne de olsa patron adam o kadar olacak, marabalar çalışacak o da yeni işine daha çok bakacak.

yasinsubay
22.Ağustos.2007, 11:22
hayırlı olsun yalovada kofte ile kutlamak lazım

anladın sen onu

infinitedreams
22.Ağustos.2007, 11:54
Yeni polis sensin demek... yakında tanışırız genç adam :)

(Hayırlı olsun)

MEHMETONUR
22.Ağustos.2007, 12:41
Hayırlı olsun ayağının tozuyla bizim şu fun clup üyeliğimizle uğraşıyorsun TEŞEKKÜRLER.

Kino
22.Ağustos.2007, 14:48
SELCUK yakışır be abim helal olsun admine güzel bir seçim daha yapmış

selcuk allah utandırmasın hayırlı uğurlu olsun

zaten bu forumu ayakta tutabilmek için hepimizde sorumluluk olması gerekirken sizlerde o sorumluluk bir kat daha fazlalaştı

Bir sonraki moderatörlük görevi Kino baba'ya verilebilirmi ? kendimize Tantuni ve Biji biji ısmarlattıralım. Metropol civarındaki balıkçı lokantaları duruyorsa balıkta olabilir

sevgili dostuım deli çerkes, ben yaşlıyım, emekliyim, bana böyle işler gelmez AMA siz deyin ki tantuni , Bicibici, cezerye anında görüntü yaparım bu gibi işlemlere gerek yok :mrgreen:

carvalho
22.Ağustos.2007, 14:52
Sağolun arkadaşlar,

Hürmetler ederim Kino Baba, siz büyüklerimiz sitede var oldukça bu foruma hiçbirşeycikler olmaz... Bizimki sevgili Admin'in yükünü paylaşmak sadece...

inci
22.Ağustos.2007, 14:55
SELCUK yakışır be abim helal olsun admine güzel bir seçim daha yapmış

selcuk allah utandırmasın hayırlı uğurlu olsun

zaten bu forumu ayakta tutabilmek için hepimizde sorumluluk olması gerekirken sizlerde o sorumluluk bir kat daha fazlalaştı

sevgili dostuım deli çerkes, ben yaşlıyım, emekliyim, bana böyle işler gelmez AMA siz deyin ki tantuni , Bicibici, cezerye anında görüntü yaparım bu gibi işlemlere gerek yok :mrgreen:
baba sen neler diyon ya öyle ;bicibiciler,tantuniler falan ,zaten memlekete hasret kaldım... iyice özledim sen bunları diyinceyaffffff:(

yenikoylu_ua
22.Ağustos.2007, 14:58
Kino baba cezerye tantuni tamamda bicibici ne ya biraz açıklama lütfen

Kino
22.Ağustos.2007, 15:05
bicibici... selcuk konu dışı oluyor ama kusura bakma yeri gelmişken madem acıklıyayım dedim

nişasta su ile pelte yaparsın şöyle elde avuçta tutunca hani titreyen cinsten bunu küp şeklinde kesersin
bir kaseye boca edersin o kadar fazla değil yani 1,5 cm 2 cm lik lük küpler halinde 15-25 küp
sonra bunun üstüne buzu rendeleyip (tahta rendesi gibi buz rendesi vardır) kar gibi koyarsın ve bu buzun üstüne biraz gül suyu biraz da kırmızı gıda boyalı pudra şekerli bir şerbet dökersin

ve karıştırıp yersin buzlar/kar gibi eridikçe soguk su oluyor tabi şerbette kırmzı ve hafif tatlı aynı zamanda gül suyuda biraz koku veriyor işte olay budur. AMA meşhurdur yaz günleri

biz arada evde de yapıyoruz cocuklar bayılıyor ben buzu ancak bir bez torba içinde cekiçle eziyorum kırıyorum öyle yapıyorum eee cocuklara buz diyeceksin de gerisini sen düşün gayri...

bilmem ufak tefek yanlışlarım varmıdır bilenler varsa ( inci öğretmenim) düzeltebilirler tabii..

Mr.Quanta
17.Ekim.2007, 18:41
herkese merhaba. odtü'den bir arkadaşım rica etti. ben de üzerime düşeni yapayım.

http://www.sahibinden.com/zongshen_gy_200_bu_temizlik_ile_bu_fiyata_kacmazWQ QaXQQ4887959WQQpXQQdisplayitem?

foreman
17.Ekim.2007, 19:05
bunlardan bır ara bende dusundum ama sonra vaz gectım.
cok zıpır bır alet.
plakada torpıllı galıba..:mrgreen:
alacak arkadasa hayırlı olsun.
fıyat olarak fena degıl...

sancezz
17.Ekim.2007, 22:27
cros olarak fena degılde bana bıraz pahalı geldı sankı gecen arkadas aldı kanunının 2500km 1500ytl 1 yıllık motor bence rastırın motor resımde gorundugu kadar temızde olmayabılır :| :|

Mr.Quanta
17.Ekim.2007, 23:32
cros olarak fena degılde bana bıraz pahalı geldı sankı gecen arkadas aldı kanunının 2500km 1500ytl 1 yıllık motor bence rastırın motor resımde gorundugu kadar temızde olmayabılır :| :|

hocam sahibinden'e bakarsan en uygununun bu oldugunu goreceksin. benim hergun gozumun onunde olan bi motor. daha tik demedi. oyle altindan bi capanoglu cikacak olan biseyin altina da imzami atmam. zaten ben elciyim. elciye zeval olmaz

saygilar.

enginbcn
22.Aralık.2007, 02:41
herkese tekrar merhabalar bır oncekı ılanımda ozur dıleyerek soyluyorum ne motorumun rengını ne modelını nede markasını vermısım 2006 model kırmızı renkte 600km de hıcbır cıızıgı olmayan mukemmel bır motor, cantalarıda var 4000ytl dusunuyorum yada 96 cıvarı renault sprıng ıle takas ılgılenenler ıcın numaram 05055815722 ızmır bornovadayım mail adresımde: enginbcn@gmail.com

dinyeper
22.Aralık.2007, 02:48
resimleri gönderirsen memnun olurum.selamlar.yalnız fiyatını çok istiyorsun!!!