PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selam

greateye
18.Ekim.2007, 01:46
arakadaşlar herkeze merhaba...ben şimdilik diyarbakırın tek rr fatihi olarak aranızda bulunacağım maalesef..ama izlediğim kadarıyla aranızda hakiki bir bağlılık görmediğimi söylersem burdaki tüm arkadaşlara haksızlık etmiş olurum....gerçekten motorcu ruhu taşıyan ve bağlılığını her heraketinde izah eden sizlerin arasında bulunmak hoş bir duygu..8 ay sonra memlektim olan izmire döndüğüm zaman hepinizle tanışmak ve gezilerinize katılmak için sabırsızlanıyorum...demir atı yüreğinde koşturan herkeze selam olsun...selamun aleyküm.

Kino
18.Ekim.2007, 01:48
greateye aramıza hoşgeldin diyarbakırdan

vardır dostluğumuz merak etme sen zamanla görürsün
hatta hissetmeden o gelişir sen bile farkına varmazsın

allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin

Mr.Quanta
18.Ekim.2007, 02:54
hosgeldin kardes

Aksu
18.Ekim.2007, 09:41
Diyarbakır da yaşayan İzmir li kardeşim hoşgeldin aramıza. Bizim dostluğumuzu aramıza kaynaştıktan sonra anlayacaksın. Sanal alem de ısınır, yüzyüze sohbetlerde yanarsın. Nasıl iş için evimizden çıkıyoruz akşama kadar çalışıp didinip eve dönüyorsak, ailemize ne kadar vakit ayırabiliyorsak, burada da işlerimizden kalan zamanda birbirimize o kadar vakit ayırıyoruz. Tabii bu ayrılan vakit yürekten gelen gerçek dostluğun samimiyetin anlatımı ile özdeşleşen bir vakittir.
Birde adın soyadın, işin mesleğin gibi konularda da bilgi verirsen memnun oluruz.

Engin
18.Ekim.2007, 09:50
Kardeş hoşgeldin aramıza...

bozkurt
18.Ekim.2007, 10:08
Aramıza hoşgeldin.Hayırlı uğurlu olması dileğiyle.Diyarbakır'ın neresinde oyuruyorsun,neiş yapıyorsun?Orada tam 6 senem geçti.
Sağlıcakla kal.

technosat
18.Ekim.2007, 14:19
hoş geldin aramıza ...hemde iki kez hoş geldin...

sen izmirli, diyarbakırda
ben diyarbakırlı, izmirde

8 ay sonra izmirde kucaklaşmak dileğiyle allah kazalardan belalardan korusun...

carvalho
18.Ekim.2007, 14:31
Hoşgeldin arkadaşım. Umarım keyif alırsın...

yenikoylu_ua
18.Ekim.2007, 14:52
Aramıza hoşgeldin kalıcı ve katılımcı olmanı dilerim

iakyurek
18.Ekim.2007, 14:58
greateye , aramıza hoş geldin...

RoS
18.Ekim.2007, 16:23
aleykum selam hoş geldin...

kıvılcım
18.Ekim.2007, 16:23
kardeşim aramıza hoş geldin makinan hayırlı ugurlu olsun allah kazadan beladan korusun rüzgarın bol olsun

kaanka
18.Ekim.2007, 16:32
Hoşgeldin... Kazasız belasız sürüşler dilerim...

foreman
18.Ekim.2007, 21:22
sen izmirli, diyarbakırda
ben diyarbakırlı, izmirde

sanırım dunyanın duzenı bu yuzden bozulmuyor....
herkez aynı yerde olsaydı yorungeden cıkardık :mrgreen:

hos geldın...motorun hayırlı ugurlu olsun.

greateye
18.Ekim.2007, 21:30
arkadaşlar vallahi şimdimdiden bu kadar iigi göstermenize memnun oldum..adım inan çıldır..ama bir ismim daha var genelde onu kullanırlar..aybars hoş bir isim gibi gelior kulağa belki o yüzden insanlar tercih ediyor..aslen izmirliyim atalarım moğol kökenlidir. siz AYBİ deseneizde olur...veya İNAN da diyebilirsiniz 8) 1972 doğumluyum..polis memuru olarak d.bakırda görev yapıyorum belki bazı arkadaşlar garipseyecekler ama biraz standart dışı bir memurum bazen bende inanmıyorum ama polisim işte:P aslında bir daha motor almamak için kendime söz vermiştim..1991 senesinde gümüldür ortaköy yolunda bir arkadaşımı kaybettim o zamandan beridir marşa hiç basmadım..taki deli rüzgar tekrar esene dek..o özgür ruh ölmüyor maalesef bende fazla güçlü olmayan beni keyiflendircek ufak çaplı rr yi seçtim hoş ve keyifli bir sürüşü var..anlatmaya gerek yok sanırım burada.. :P resim sanatım ileri düzeyde iyidir..ayrıca bazı arkadaşların şimdi kulakları iyice kabaracak kalıcı ve geçici dövme ustasıyım.. :P izmire bu yaz tayin yaptırıcam inşallah gelicem memleketim burnumda tütmüyor desem yalan olmaz ..geçen izmir gezilerinin fotolarına baktımda içim gitti ama bir yandanda mutlu oldum sanki bende gezdim sizlerle..şimdilik d.bakırda tek rr li benim ...8 ay sonra bazı arkadaşları kıskandıracak bir yola çıkıyorum akdenizi boydan boya geçip ..kralların şehri izmirime dönücem fotograflarını..buradan sizlerle paylaşıcam :P

gençer
18.Ekim.2007, 22:02
maalesef bende fazla güçlü olmayan beni keyiflendircek ufak çaplı rr yi seçtim

yaaa arkadaş sen bizim raptorlarımıza niyo öle diyon ki.. bizim raptorlarımız güçlüdür hele bir inci hocamız varki onun motoru en güçsüz olanı (idi) dd 100 ama gel gör ki onun 100 lüğün motoru büyünce bizimkileri bile geçti::)) yani üzerinde raptor yazıpta güçsüz motora binenimiz yok.. evet motorlar 250 lik halkısın ama biz üzerine binince motorlar 1000cc oluveriyor::)))

aramıza hoş gelmişsin umarım beraber gezilere katılmak nasip olur..

greateye
18.Ekim.2007, 22:17
yaw dostum vallahi o manada yazmak istemedim hem ayrıca seneler sonra benim gibi bir adamı yolda çıkarrttı :P ...250 tane ejder saklı içinde sanki ..rr yi almadan önce nette az dirsek patlatmadım urfada 500 km de bir tane buldum 2 gün sonra d.bakırdan arkadaşla beraber hemen urfaya uçtumm. :P ilk görüşte aşka inanmazdım aşk ne kelime urfadan d.bakıra bir gelişim vardı sanki senelerdir aradığım eksik olan yanımı tamamladı.. :P

orkun
18.Ekim.2007, 22:36
aramıza hoş geldin kardeşim
artık diyarbakırda da bir evimiz var

greateye
18.Ekim.2007, 22:38
her zaman beklerim arkadaşlar ne zaman isterseniz..

sancezz
18.Ekim.2007, 22:46
dostum hosgeldın sen daha bızım dostlugumuzu gormedon hele bır gel aramıza o zaman kopabılırmısın bakalım :D :D :D :cheesy: :cheesy:

greateye
18.Ekim.2007, 22:52
sağol dostum ona şüphem yok zaten...az kaldı 8 ay sonra yanınızdayım inşallah :cheesy:

aslanburclu
18.Ekim.2007, 23:21
hoş geldin birader ne izmiri ya işte şimdiden aramızdasın

greateye
18.Ekim.2007, 23:24
tşk ederim kardeşim bende öyle hissediyorum aranızda ee buralarıda boş bırakmamız lazım değil mi ? 8)

inci
18.Ekim.2007, 23:48
Hoşgeldiniz ...
Ben de yaşadım Diyarı- bakır "da değişmiştir oralar ...

greateye
18.Ekim.2007, 23:50
tşk ederim..kıyafetler ve binalar evette insanları değişmiyor :smile:

salihozcan
18.Ekim.2007, 23:57
holgeldin kardeş sefa getirdin

greateye
19.Ekim.2007, 00:00
tşk ederim dostum..aranızda olmak güzel

ness
19.Ekim.2007, 00:44
hoşgeldin 8)

technosat
19.Ekim.2007, 01:16
bayramın 1. ve 2. günü diyarbakıra babamın mezarını ziyaret etmek için gittim.rüyamda gördüm babamı çok zaman oldu gitmemiştim, tek başıma gittim çocuklarım ve eşim izmirde kaldı...çok değişmiş inci hocam çoook...binalar yerinde durmamış ,sokaklar, caddeler herşey ama herşey değişmiş.Aybi kardeşimin dediği gibi insanlar aynı, kafa aynı.......!?
memleketim olmasına rağmen 2 gün zor dayandım.çocuklarımı özledim uçağa atladığım gibi geri döndüm...daha önceden burda aybi ile tanışmış olsaydım ziyaretine kesin giderdim...allah yardımcısı olsun işi zor kardeşimin orda hemde çok zor gittim gördüm,,, hele bayramın 2. günündeki cenaze konvoyu ?
neyse seni sağ salim kazasız belasız izmirde bekliyoruz...kendine dikkat et...sürekli görüşelim... 8)

agresus
19.Ekim.2007, 01:24
ve aleyküm-es selam inan hocam.... ben biraz geç kalmışım ama hoş geldin sefalar getirdin... izmir tayfası gittikçe büyüycek desene... tekerine taş deymesin, Mevlam kaza bela vermesin...

greateye
19.Ekim.2007, 02:02
tecnosat kardeşim vallaha ben çok kabahatliyim daha evveldende üye olabilirdim hem belki yardımım olurdu sana burada allah atanın mezarını cennet yapsın kardeşim ayrıca ness ve agresusu a tşk ederim ilgileri için.izmir tayfasına gelince onlar zaten süper son gezileri muhteşemdi.....dur bak izmir tayfasına özel bişey göndereyim

Petrol seyhinin bir tanesi universitede okumasi icin
> >>>>> oglunu Izmire gonderir. Cocuk ilk devreyi basariyla
> >>>>> bitirdikten sonra notlar dusmeye ve cocuk hafiften
> >>>>> serserilesmeye baslar. Zaman gectikce memleketten
> >>>>> cocuga gonderilen avuc dolusu paralar da artik
> >>>>> yetmemektedir! Seyhimiz oglunu kontrol etmek icin
> >>>>> adamlarindan birini Izmire gonderir. Adam Izmir'e
> >>>>> gelince bir de ne ogrenir! Seyhin okusun diye
> >>>>> gonderdigi oglu okulu birakmis, kendini kariya kiza
> >>>>> vurmustur! Neyse, cocugu Kordon da bir meyhanede
> >>>>> bulunur: "Ya seydi, bu ne kepazeliktir! Baban seni
> >>>>> merak eder! Kalk gidiyoruz Arabistan'a! " Cocuk "Ayva
> >>>>> seydi" der, "Ama once bir otur da su manzaraya bir
> >>>>> bak..." Seyhin adami "Bunda ne kotuluk olabilir ki"
> >>>>> diye dusunur ve masaya oturur. Sandalcilar
> >>>>> caparilerini sallamakta, arkada batan kipkirmizi
> >>>>> gunes, korfezi kirmizinin tonlarina boyamaktadir.
> >>>>> Manzarayi seyrederken, garsonun getirdirdigi kavundan
> >>>>> bir tane agiza atilir. Ardindan peynirin de tadina
> >>>>> bakilir. Eh esek degiliz ya, su aslan sutu denen
> >>>>> meredin de bir tadina bakalim derken orada ipler
> >>>>> kopar! Seyhin oglu ve korfez tarafindan ayartilan
> >>>>> adam, yorgun ve aksamdan kalma oldugu anlasilan bir
> >>>>> sesle, 15 gun sonra, efendisini arar:
> >>>>>
> >>>>> "Ya seydi, veled mazbut velakin memleket pust!"
> >>>>>
> >
> >
> >
> >------------ --------- ----
> >>>>> Raki sarap gavurluksa,
> >>>>> ve birde sevismek gunun en guzel saatlerinde. .
> >>>>> Deniz gavurluksa,
> >>>>> ve karsisinda batarken izlemek gunesi..
> >>>>> Ask gavurluksa,
> >>>>> ve sevdiginin elini tutarak kordonda dolasmak
> >>>>> hatta opusmek herkesin onunde..
> >>>>> Izmirlilik gavurluksa,
> >>>>> ve ozgurlukse duskun olmak,
> >>>>> kimse tarafindan kisitlanmak istememek..
> >>>>> Ben gavurun onde gideniyim,
> >>>>> yazin en buyuk harfle!!!
> >>>>> BEN IZMIRLIYIM..
İZMİRLİYİZZZZZ ABİİİİİ
:P

ROSE
19.Ekim.2007, 02:28
öncelikle aramıza hoşgeldiniz paşlaşım süper benim eşimde orda çok bulunmuş hem askerlikten dolayı hemde özderedede yat kaptanlığı yapmıştı.Allah sağ salim memleketinize gitmeyi nasip etsin tekrar hoşgeldiniz

greateye
19.Ekim.2007, 02:42
tşk ederimm rose....korkumuz yok burada kimseden..ölürsekte ölümlerin en şereflisi gelirrr..özdere orta mahhalle benim en güzel günlerimi geçirdiğim belde hatta annemler yaz kış oradalar...güzeldir özdere havası denizi hiçbir yere benzemez..hele ortaköy plajı alabildiğine uzundur sabah yürüyüşlerinin tadına doyum olmaz akşamları iki akustik gitarla 2-3 soğuk efesle ne hatıralar yazılır bir bilseniz ...aşıklar dilek tutmaktan sıkılır kayan yıldızları seyrederken...daha ne diyeyeim... :mrgreen:

kayiro
19.Ekim.2007, 04:34
hosgeldin DİYERBEKİR şimdinin diyerbakırlı arkadasim...

hakkı
19.Ekim.2007, 10:21
ve aleyküm selam dostum. aramıza hoş geldin. umarım en kısa zamanda görüşmek tanışmak nasip olur.
biz izmir'den bol bol gezi resimleri gendermeye çalışıyoruz. bizlerin Diyarbakır'a gelmesi çok zor. ama sende bizlere oralardan kareler gönderirsen, senin gözünle oraları gezmiş görmüş oluruz.
allah kaza bela vermesin.