PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar GS plaka ile FB plakayı değişmek isteyen varmıı ?

tcserkan
18.Ekim.2007, 10:10
Arkadaşlar böyle bir değişim yapılabiliyormu bilmiyorum ama benim motorun plakası GS ve Eğer böyle bir şey mümkünse FB plaka ile değişmek isterim. Eğer FB plakası olupta kendisi GS li bir arkadaş varsa yapalım şu değiş tokuş olayını ya. Ben de kurtulayım veren de kurtulsun herkes rahat etsin. bıktım bu gs plakası yüzünden yolda çalan kornalardan. Ya bi de hiç unutmuyorum halıcıoğlu civarında trafik sıkışıktı , arkasında bir bayan olan bir motorlu arkadaşımız yanıma yaklaştı ya helal olsun be dedi biliyosun dimi dedi plakan motordan pahalı diye. Al senin olsun demekten başka bişi diyemedim. Büyük Fenerbahçeli olarak ilk başta bu plakanın sorun olucağını sanmıyordum ama bayağı bir sorun oluyor....

ugurcuk
18.Ekim.2007, 12:08
ef dostum plaka değiştirmek için once aracı istanbul dısında satacaksın sonra oradfa plaka işlerini haledip sonra tekrar istanbulda geri satın alacaksın zor iş yane. hem ne olmuş birazda bizim reklamımızı yap :D

tcserkan
18.Ekim.2007, 12:11
Okadar zormu bu işler yaa. Neyse Bari GS plakayı fener bayrakları ile süsleyip bişiler yapmaya çalışıcaz :)

ugurcuk
18.Ekim.2007, 12:16
bendn sana tasiye ole bişey yapma bence çünkü dengesizin birisi (fanatik) motoru park ettiğin yerde bi zarar verebilir motora. istersen plakanı şöyle yorumla Genç Serkan :D galatasaraylımısın diyena hayır genc serkanım dersin :D

kaanka
18.Ekim.2007, 12:17
Senin durum çooook komik yaaaa :P
Pilakayı değiştiremediğine göre artık motoru değiştiriceksin fener bayraklarıyla süslemekle olmaz :cheesy:

tcserkan
18.Ekim.2007, 12:25
Gülme komşuna gelir başına.. dicemm bilmiyorum kii .. ya bu rr ün güzelliğinden plakaya bakmak hiç ama hiç aklıma gelmemişti. Sevgili uğurcuk benim aklıma daha iyi bir fikir geldi. sağ tarafa türk bayrağı sol tarafa fener bayrağı asarız. Plaka yı görüp soranlarada GS liydik Sonun da doğru yolu bulmak nasip oldu derisss :)) Daha hoş olmaz mı.. :))

ugurcuk
18.Ekim.2007, 12:27
sen uzerinde veya yanındayken sorun olmazda park halinde uzerine not mu yazp bırakacaksın :D

tcserkan
18.Ekim.2007, 12:28
iyi fikir... :)

yenikoylu_ua
18.Ekim.2007, 12:44
Bence bu plaka tanrıdan sana bi işaret ne uğraşıyon o kadar GALATASARAYlı ol bitsin bütün sorunlar

ugurcuk
18.Ekim.2007, 12:48
Bence bu plaka tanrıdan sana bi işaret ne uğraşıyon o kadar GALATASARAYlı ol bitsin bütün sorunlar
bak buda bi çözüm tabe :D hemde dikkate alınması gereken bi çözüm nede olsa mod soledi :D

tcserkan
18.Ekim.2007, 12:51
Yokyook en iyisi satmak motoru. Varmı alıcı satıyom motoru. GS plakalı 2006 class model. RR.. varmı alıcı. (Fenerbahçelilere özel indirim vardır. Hoş bedava versende almaz lar yaa :) )

kaanka
18.Ekim.2007, 12:52

Harika bir fikir :cheesy: :cheesy: :cheesy:
yenikoylu_ua Abi seni tebrik ediyorum 8)

tcserkan
18.Ekim.2007, 12:55
Neyse bu konuyu fazla uzatmayalım. madem değiştirme gibi bi imkanımız yok. satana kadar çekilecek çilemiz varmış demek ki.

ugurcuk
18.Ekim.2007, 12:57
Fenerbahçelilere özel indirim vardır. Hoş bedava versende almaz lar yaa :) )

eeee burada bi sorun var sen para verip almışsın demekki gonlunde gs li olmak yatıoo hade hayırlı olsun :d

yenikoylu_ua
18.Ekim.2007, 12:58
Satıcaan zaman haberimiz olsun bu arada anlatılıdığı kadar zor diil herşeyi muameleci hallediyo sen sadece parayı veriyosun

infinitedreams
18.Ekim.2007, 12:59
Araya fitene sokup muhabbette limon sıkasım geldi bir an :)
Konuyla hiç alakası yok biliyorum ama... kızmayın, çok içimden geldi.

http://img96.imageshack.us/img96/7278/takmitecg6.jpg

kawa500
18.Ekim.2007, 13:21
İstanbul da olsaydım hiç düşünmeden bütün masrafları çekerek alirdim senden o plakayi....

hakikaten senin için zor bir durum.........

ozzymania
18.Ekim.2007, 13:26
sen motoru bir sattmaya çalış bakalım o plakayla değerinin üzerinde bir alıcı çıkarmı.
ver bi kaç siteye ilan yüksek değerde.
çıkarsa satarsın yeni bir tane alırsın çünkü plaka takıntısı olan insanlar var biliyorum.

technosat
18.Ekim.2007, 13:28

valla bencede sana gelmiş bir nimet tepme GS li ol inan mutlu olursun .... 8)

tcserkan
18.Ekim.2007, 13:31
Ya yapmayın arkadaşlar ya ne GS li olmak mı . Allah korusun . Ozzy kardeş haklı galiba. Gerçi motorumdan memnunum satma gibi bi düşüncem yok. Sadece plaka değiştirmeyi halledebilseydik tam süper olucaktı :) Birde bunun gibi özel plaka almanın maliyeti nedir bilen varmı

technosat
18.Ekim.2007, 19:11
keşke izmir de olsaydın gözü kapalı alırdım

ozzymania
18.Ekim.2007, 19:26
keşke izmir de olsaydın gözü kapalı alırdım

bak bu şekilde bile alıcı çıktı.sen bunu oldukça yüksek bir fiyata koy bi kaç siteye 7-8 bin liraya almak isteyen olursa neden satmayasın :)
bildiğim kadarı ile motoru trafikten düşürüp bir başka araca plaka transferi yapılabiliyor.

ugurcuk
18.Ekim.2007, 19:32
motoru trafikten dusurmek ole kolay olmuoo yaaa masrafı coooook

gençer
18.Ekim.2007, 21:49
valla plaka GS değilde SG olsaydı değiştirirdik. bende özel plaka almış olurdum hatunun ismi Sibel bende Gençer SG bize yakışırdı ama GS banada ters

talkie
22.Ekim.2007, 00:24
Yapacağın en mantıklı iş bence de motoru satılığa çıkarmak.Sıfır fiyatına satabileceğini düşünüyorum.Gidip yenisini alırsın...