PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Class'ımı bu hafta alıyoruuuuuuum...

emrahkucukgirgin
13.Mart.2007, 02:27
Beyler

Sayenizde yakından inceleme fırsatı bulduğum Class'ı almaya fuar günü karar vermiştim.

İkinci el 1600 km'de bir motoru alıyorum... Anlaştık, iş sadece notere gitmeye kaldı...

Açılın ben geliyorum....

Valla benim kıçı kırık asyayla 10.000 km yaptım 8 ayda... Bakalım bununla kaç olacak...

okan
13.Mart.2007, 03:13
hadi bekliyoruss emrah ... senden çok ben heyecenlandım bu işe...al bi regal farkı gör ... asyadan avrupadan farklıdır yaniii ...

ÇeLeBi MuRaT
13.Mart.2007, 09:53
Hadi hayrlı olsun emrah...

aslanburclu
13.Mart.2007, 10:20
emrah kardeş hadi hayırlı olsun

satıcı fazla uyanmadan hemen kapat ya sahi fuarda benim motora bakıp mr.spayk mı ne ondanvazgeçen sendin demiiii
tabii ya hiç değilse inceleme fırsatı buldun ama ben durakta önümden geçerken gördüm ve hemen takıldım peşine deli gibi ya adamı durdurdum yolda adam bide korktumu resmi resmi bu önümü kesen kim diye valla ayaküstü inceledim ve kararımı verdim ve aldım benim vn800 üde oğlana verdim bak şimdi de ya baba bunu al rr yi ver diyo sebebi ise benzini içiyomuş km.de 300 ü buluyo diyo tabii burdan caserede çınlatıyom açıkcası arkadaş artık hesap belli 223 km.de 26 ytl benzin daha ne ya hadiş hadi adam uyanmadan hemen kapat

ne demişler ben güzele benim demem benim olmayınca hesabı

hadi al alde yamuk yumuğu varsa hep beraber bi düzeltelim dimiii canımmm heh heh heeeee

emrahkucukgirgin
13.Mart.2007, 10:47
Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.

Aslan burçlu evet o bendim Mr. spack'tan vaz geçen :-)Abi yamuğu yumuğu yok makinenin, Adam almış kullanamamış. 3000 YTL'ye anlaştık. 2006 Ağustos çıkışlı.

Yapılacak işleri anlatayım:

Heheheheeee çok zevkli...

1- Lastikler anında değişecek
2- Ön cam takılacak
3- Çantalar tarza uygun değiştirilecek
4- Eksozt Smokehead olacak
5- Depo çamurluklar düz siyaha boyanacak ( Bundan emin değilim. 100 YTL tutarsa yaptırıcam)

Nasılım ama :-)

Dün gece zor uyudum...

carvalho
13.Mart.2007, 11:17
Emrah kardeş,

Siyah, class, 1600 km ve ağustos (trafiğe) çıkışlı bir motora sahip olan biri olarak ben de çok sevindim...

İyi günlerde kullan. Çok uygun fiyata almışsın hem de...

yasinsubay
13.Mart.2007, 11:18
Emrah kardes hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin

emrahkucukgirgin
13.Mart.2007, 11:19
Teşekkürler Carvalho yoksa senin motoru mu aldık?

Adın İsmail değil di mi? :-)

emrahss
13.Mart.2007, 11:20
Hayırlı olsun kardeş. İmza değişir herhalde artık 8)

emrahkucukgirgin
13.Mart.2007, 11:24
Yasin ve Emrah... Teşekkür ederim...

Bakalım bitince makineyi beğenecek misiniz?

İmza değişti bile :-)

carvalho
13.Mart.2007, 11:27
Teşekkürler Carvalho yoksa senin motoru mu aldık?

Adın İsmail değil di mi? :-)

Valla ben de şüphelenmedim değil ama vermem ben EFE'mi :)

Adım Selçuk... 8)

yasinsubay
13.Mart.2007, 11:30
Bu arada Selçuk un dediği gibi çok uygun fiyata almışşın valla bedava ya 3000 YTL

emrahkucukgirgin
13.Mart.2007, 11:32
Evet iyi bir fiyat galiba...

Selçuk senin ön cam nereden...

carvalho
13.Mart.2007, 11:33
Evet iyi bir fiyat galiba...

Selçuk senin ön cam nereden...

motohobi...

Alper'in camdan...

emrahkucukgirgin
13.Mart.2007, 11:34
Onun ayaklarda paslanma ve kromlarda kabarma dökülme var sende de var mı?

aidikurt
13.Mart.2007, 11:36
emrah kardeşim şimdiden hayırlı olsun artık alınca sende tam bir regalci olucaksın cam canta falan hepsini halletmene yardımcı oluruz sen hayırlısıyla once al bir regalini kardeşim.

carvalho
13.Mart.2007, 11:37
Kromların bir parçasında bir miktar dökülme oldu. Uygun bir zamanda gidip değiştirteceğim...

emrahkucukgirgin
13.Mart.2007, 11:46
Teşekkürler Alper...

Regalci olmak gurur veriyor :-)

Galiba sizin camların ayaklarının kromu direk çelik üzerine yapılmış... araya bakır atsalardı öyle olmazdı... Tabi maliyeti yükseliyor. Motohobi tek kalite ayak var galiba... Almadan önce konuşmak ve bakır üstü krom olandan sipariş etmek lazım yani...

aidikurt
13.Mart.2007, 11:52
konusuruz emrah zaten ben uygun bir haftasonu gidicez hepimiz birlikte gider konusuruz

Kino
13.Mart.2007, 12:04
kücükgirgin dostum seni biraz heyacanlı gördüm :cheesy:

olacak o kadar regal alıyorsun degilmi hayırlısı diyelim allah kaza bela vermesin

iyi günlerde güle güle kullan derim

2.el motor alırken dikkat edilecek husuları biliyorsundur umarım (onun can alıcı madde madde kontrolleri varmış)
gerci fiata bakacak olursan alsanburclu haklı gibi uyandırmadan kap götür derim bende ama neden bu kadar ucuz diye bir :?: oluşmadı desem içimde, yalan söylemiş olurum.
zamanında 4.000-4.500 civarına almış olması gerekli pazarlık ve peşin den biraz vadeli olarak düşünürsek
yine sıkı kontrolden gecir derim . sonucta REGAL , REGALdir

emrahkucukgirgin
13.Mart.2007, 12:18
Teşekkürler Kino

Her yerini didik didik inceledik. Hiç bir deformasyon belirtisi yok.. çantanın yanının arabaların arasından geçerken hafif çizmilşler o kadar...Marşa dokunmanla çalışması bir oluyor... gidişi çok iyi... Bacanakla beraber inceledik.. Onda Shadow var... Normalde mukayese edilemz ama ben ediyorum... hayret ettim diyor... Onun shadowdan çok geri kalmadığını söylüyor...

aybiketa
13.Mart.2007, 13:20
Hayırlı olsun :)

Kazasız belasız , keyifli sürüşler dilerim :)

Darısı başıma :)

emrahkucukgirgin
13.Mart.2007, 13:34
Amin Aybike :-)

Biliyorum sen de çok istiyorsun...

Darısı başına...

ÇeLeBi MuRaT
13.Mart.2007, 13:46
Valla çok makul bir fiyat..Hayırlı olsun..

azelia
13.Mart.2007, 14:08
hayırlı olsun...:cheesy:
aynen darısı basıma :+1:

infinitedreams
13.Mart.2007, 14:14
Bir Regal'ci daha.
Büyüyoruz.

lordskeldan
13.Mart.2007, 19:09
hade hayırlısı
kazasız belasız uzuuuun kilometrelere

GOKHAN
13.Mart.2007, 19:20
hayırlı uğurlu olsun kardeşim tekerine taş deymesin

emrahkucukgirgin
14.Mart.2007, 11:37
Saolun beyler...

Rapor veriyorum:

Sevgili Class'ımın noter satışı bitti... Artık resmen benim :-) 175 YTL

Depo ve çamurluklar boyanmak üzere sökülüp boyacıya teslim edildi. Cuma alacağım parçaları. Boyatma nedenim dandik gri alev desenlerini sevmemem...

Sert çantalar söküldü. Satıldı. 100 YTL

Lastikleri de cumadan önce alacağım. Pirelli veya Metzeler. (Çıkan lastikler yepyeni 1600 km de ve hiç hızlı kullanılmadığı için aşınmamış, isteyen olursa satabilirim)

Cumartesi bir çift Smokehead kalın ekzost operasyonu ve çanta, ön cam operasyonu yapılacak...

Resimler aşama aşama çekilecek paylaşım için.

okan
14.Mart.2007, 11:42
hadi hayırlı olsun emrah kardeş...tekerine taş değmesin...güle güle kullan ....

emrahkucukgirgin
14.Mart.2007, 11:44
Eyvallah Okan...

Gerçek bir Regalci olmak çok zevkliymiş...

emrahss
14.Mart.2007, 14:02
Saolun beyler...

Rapor veriyorum:

Sevgili Class'ımın noter satışı bitti... Artık resmen benim :-) 175 YTL

Depo ve çamurluklar boyanmak üzere sökülüp boyacıya teslim edildi. Cuma alacağım parçaları. Boyatma nedenim dandik gri alev desenlerini sevmemem...

Sert çantalar söküldü. Satıldı. 100 YTL

Lastikleri de cumadan önce alacağım. Pirelli veya Metzeler. (Çıkan lastikler yepyeni 1600 km de ve hiç hızlı kullanılmadığı için aşınmamış, isteyen olursa satabilirim)

Cumartesi bir çift Smokehead kalın ekzost operasyonu ve çanta, ön cam operasyonu yapılacak...

Resimler aşama aşama çekilecek paylaşım için.

Harbiden orjinal çantaları satılıyor mu? Kim aldı? Benimkileri de göndersem alınır mı dostum?

emrahkucukgirgin
14.Mart.2007, 14:04
Valla tanımıyorum. Arada adam var.

emrahss
14.Mart.2007, 14:07
Adama bi sordurabilir misin acep?

emrahkucukgirgin
14.Mart.2007, 14:23
OK gördüğümde sorarım

alper_tim
14.Mart.2007, 15:31
hayırlı uğurlu olsun emrah kardeşim
desene en büyük fuara sende regalin ile geliceksinnn
kazasız belasız günlerde kullanırsın inş.

ÇeLeBi MuRaT
14.Mart.2007, 16:19
Emrah maşallah çanta lastikler herşeyi satıyon baba..Asyayıda bana sat :mrgreen:

emrahkucukgirgin
14.Mart.2007, 18:39
Olur Baba...

Motor çok iyi durumda :-)

Motor parçaları japon (hareketliler) ile değiştirdim daha 1500 yeni doldu, şimdi nikelajlar da krom yaptıracağım...

Yürüyenini tamamen yaptırdım Ön takım mükemmel :-)

Lastikler yağmur lastiği...

Asya ve çin olmasının çoğu handikabından arındırdım onu...

İsteyen olursa veririm valla... 2006 Haziran çıkışlı.

ÇeLeBi MuRaT
14.Mart.2007, 18:42
Onu custom yapıcam anasını satim :mrgreen: tek hayalim scoterden custom motor yapmak...

okan
14.Mart.2007, 18:43
discovery i fazlamı seyredion çelebim kardeşim... :mrgreen: :mrgreen:

ÇeLeBi MuRaT
14.Mart.2007, 18:46
T gidon takıcam..Arka koltuğu iptal edicem V motor koyucam yağ soğutmalı..Tabi işin espirisi şimdi emrahta diyicek benle dalgamı geçiyonuz.Espiri olsun..

emrahkucukgirgin
14.Mart.2007, 18:47
Benim de planım o... yavaş yavaş düzeltmelirini yapıyorum işte. Honda gibi bişey olacak sonunda... Gidişi çok iyi oldu.. geçen gün 120 gördüm... Tabi o sırada Azrailin dikkatini çekmişimdir ama olsun gördüm... :cheesy:

okan
14.Mart.2007, 18:48
bu sitede arkadaşlar arasında alınma olacaanı hiç tahmin etmiyorum.. manevi olarak sanki yıllardır tanışıyomuşuz gibi geliyo bana...allah nazar değdirmesin...

emrahkucukgirgin
14.Mart.2007, 18:51
Valla bana da öyle... Fuar günü Alperi, Müslüm babayı, Aslan burçluyu sanki çok uzun zamandır tanıyor gibiydim. Aklım agelmeyenler de var tabi...

alper_tim
14.Mart.2007, 19:43
ben senle nie tanışamadım o gün emrah
inş. bu fuarda tanışcaz:))

emrahkucukgirgin
14.Mart.2007, 19:47
Kale kafede dışarda oturuyordum Müslüm babalarla.

aidikurt
14.Mart.2007, 20:00
baba valla resim bekliyoruz sen ve ragl manyak uyum içinde olacakmışsınız gibi bir his var depoyu ve camurlukları boyattıkta sonrakı halini mutlaka resim edip buraya koy merak ettim olmazsa sitemizin logosunu paintbrush ile depoya yaptırırız cok hos olur valla

emrahkucukgirgin
14.Mart.2007, 20:11
Olabilir Abi. Cumartesi resim işi tamam... Arkamdan boyatacaklar çıkacak eminim...

aslanburclu
14.Mart.2007, 20:54
hadi hayırlı olsun güle güle bin allah kaza bela vermesin.

Kino
14.Mart.2007, 21:04
evet allah kaza bela vermesin kücükgirgin dostum fotoları bekliyoruz :cheesy:

herhalde pembe ye boyatmıyorsun değilmi :lol:

bari renklerini söyle de biraz hayal çekelimmm fantezi kuralım :roll: :roll:

BULL
15.Mart.2007, 00:14
Emrah kardeş hayırlı olsun... :alkis: Senin için sevindim ama kendim içün üzüldüm ne yalan söyliim. :duvar: Fuar buluşmasında milletin regallerine hayran hayran bakıp iç geçirirkene seni gördüm ve yanlız değilim dedim kendi kendime (olaya scooter ile katılma bakımından :mrgreen: ) Ama sende ne çabuk sattın beni... Taa da gelemem ben buluşmalara gayrı :cry:
Neyse Hayırlı Olsun tekrar.

Şunu sorucam: Aracı aldın noter satışı + yeni ruhsat = 175 ytl mi tuttu?
başka masraf olmadı dimi?

inci
15.Mart.2007, 00:44
Emrah, hayırlı uğurlu olsun ,kazasız ,bol km ler olsun inşaallah. :cheesy:

emrahss
15.Mart.2007, 10:16
Ne yapsan gider bence. Bkz. Discovery Channel. Hayal kurmayla yapılabilecekler doğru orantılı. Tabii İstanbul'da olmak büyük şans. Benim kafama göre bir çift sis farı bile bulamadığım düşünülünce :frown:

emrahkucukgirgin
15.Mart.2007, 11:07
Aslan Burçlu, Kino baba ve İnci:

Çok teşekkür ederim... Hepimize, bütün iki tekerleklilere allah kaza bela vermesin. Bizler yaşamayı seven insanlarız.

Bull:

Önce teşekkür sonra teessüf ederim. Sonra da darısı başına derim. Scooter ama sıradan bir scooter değil bizimkiler; ruhu olan, kimliği olan bir scooter. kime söylesen yüzü güler hemen. Ve motoruna göre adam ayırmak gibi bir sınıflayıcı tavır takınmak bu camiada olamaz. Harleyciler Belki :-) Ben o motorla 10.000 km yaptım. İlk göz ağrım ve hala çok seviyorum satmayı pek düşünmüyorum. Nikelajlarını söküp kroma vereceğim. Çiçek gibi olacak ve şehir içi bululşmalara eşim onu kullanarak gelecek.

Ruhsat hariç 175. Sadece noter yani. Ruhsat; kendin halledersen 29, muameleciye verirsen ne geçirirse... 150-200. 2 saatlik iş. İşlemi 10 dk, çıkmasını beklemek 2 saat. Tek form doldurup veriyorsun.

emrahkucukgirgin
15.Mart.2007, 17:19
Arka stop lambamı çamurluğun içine takmak istiyorum. Tsm uygun. Hangi marka ve modelde öyleydi yollarda görüyordum ama hatırlayamadım . Stopu ona göre arayacağım.

ÇeLeBi MuRaT
15.Mart.2007, 18:30
Bekliyoruz...Bakalım nasıl olucak?

carvalho
15.Mart.2007, 18:50
Emrah kardeş hayırlı olsun... :alkis: Senin için sevindim ama kendim içün üzüldüm ne yalan söyliim. :duvar: Fuar buluşmasında milletin regallerine hayran hayran bakıp iç geçirirkene seni gördüm ve yanlız değilim dedim kendi kendime (olaya scooter ile katılma bakımından :mrgreen: ) Ama sende ne çabuk sattın beni... Taa da gelemem ben buluşmalara gayrı :cry:
Neyse Hayırlı Olsun tekrar.

Şunu sorucam: Aracı aldın noter satışı + yeni ruhsat = 175 ytl mi tuttu?
başka masraf olmadı dimi?

Kıymetli dostum, Emrah gayet güzel yanıt vermiş zaten.

Öyle şey olur mu... Hepimizin ortak tutkusu iki tekerin verdiği özgürlük! Adı, şekli ne olursa olsun tüm sınıflandırmaların dışındayız biz.

En azından bu sitenin üyeleri olarak.

Her buluşmamıza bekliyoruz... :cheesy:

madasret
15.Mart.2007, 20:03
Emrah kardeş hayırlı olsun sonunda muradına eriyosun yok yere yedin kendini spyder diye ama doğru yolu buldun sonunda :)

aslanburclu
15.Mart.2007, 22:30
ya emrahım senin şu kısrağı bi görsek artık.

mr.spak diye diye canımıza okudun görelim artık şu aleti yawww.

seninde ne kıymetli malın varmış. kıskanç üye ne olacakkkk.

emrahkucukgirgin
15.Mart.2007, 22:36
Yaşar abi şu an depo ve çamurluklar boyada. Bugün gittim canavar gibi olmuş. Kapkara. Yarın pasta cila yapılacak, c.tesi montaj. Tüm aşamalarını fotograflayacağım. Aslında öncam, eksozt ve çanta operasyonu ctesi bitecekti ama aksilikler çıktı, bitiremeyeceğim. Yani pazar günü tüm fotolar burada olacaktı. Bitince mi resimleri koyayım yoksa bu hafta sonu eksozt, ve ön camsız olarak mı ?

agresus
15.Mart.2007, 22:51
Arka stop lambamı çamurluğun içine takmak istiyorum. Tsm uygun. Hangi marka ve modelde öyleydi yollarda görüyordum ama hatırlayamadım . Stopu ona göre arayacağım.

intruuderrr... suzukii... 850cc'lik bi canavar... :cheesy:

Güssel insan hayırlı uğurlu ossun.. tekerine taş değmesin... Mevlam kaza bela vermesin... Modifiye işlerini bi görelimde soonaa uzun uzun yazışalım... kime yaptırdın kaça çıktı falan gibinn... kromaj işi ilgimi çekmekte de.... tekrar tekrar hayırlı ossuunn... :D

emrahkucukgirgin
16.Mart.2007, 00:32
Teşekkürler Agresus.

tüm hikayeyi fotolarla yayınlayacağım. fiyatlı miyatlı.

MaRaNtZz
16.Mart.2007, 00:52
Hayrl uğurluı olsun Emrah dostum...

BULL
16.Mart.2007, 03:23
Emrah ve Carvalho kardeşlerim yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Elbetteki bende şaka yapıyorum ve motorumu çok seviyorum. Ayrıca hiç motorum olmasa dahi buradaki ortam o kadar güzelki yinede imkanları zorlayıp buluşmalarınıza gelmek isterdim. Gerçi geçen sefer pek tanışıp kaynaşamadık ama darısı CNR a artık.

Emrahçığım tekrar hayırlı olsun.

emrahkucukgirgin
16.Mart.2007, 10:51
Çok teşekkür ederim Marantzz ve Bull.

Bull darısı başına inşallah. En kısa zamanda...

emrahkucukgirgin
16.Mart.2007, 22:27
Evet millet

Lasik işi OK. Ön arka 170 YTL peşin. Metzeler.

Sabah çamurlukları ve depoyu alıp doğru montaja...

Bu akşam uyuyabilecek miyim acaba...

Şimdi Orange County Choppers'ı da seyredeceğim iyice gaza geleyim.

Yarın bir efsane doğacak...

emrahss
17.Mart.2007, 11:28
Güzel olacak, eminim.

spydx
17.Mart.2007, 12:19
emrah metzeler lastikleri nereden aldın?? uygunmuş.. bende değiştirmeyi düşünüyorum.

aslanburclu
17.Mart.2007, 21:43
ya arkadaşlar

bakın bu gün 2 tip lastik inceledik

bir aidinin lastiği 2 selçuğun lastiği ikiside değişik lastik selçuğunki duroydu ve değiştirdi ama başka bir arkadaş geldi benimkide duro ben 13 000 km yaptım daha yeni sallanmaya başladı dedi benim kafam karıştı siz önce kendi lastiğinizin markasına bakın ve arkadaşlara danışın
kafanıza göre lastik değiştirmeyin kardeşimmmmmmm

yazzıkkkkkkk çıkar tak.200 kaaaat

aidikurt
17.Mart.2007, 23:59
emrah yeter artık koy resimleri çatlatıyon bizi burda merak ettik valla

emrahkucukgirgin
18.Mart.2007, 20:35
Millet

Canavar yollarda...

Resimleri RESİMLER BÖLÜMÜNE koydum...

carvalho
18.Mart.2007, 20:56
ya arkadaşlar

bakın bu gün 2 tip lastik inceledik

bir aidinin lastiği 2 selçuğun lastiği ikiside değişik lastik selçuğunki duroydu ve değiştirdi ama başka bir arkadaş geldi benimkide duro ben 13 000 km yaptım daha yeni sallanmaya başladı dedi benim kafam karıştı siz önce kendi lastiğinizin markasına bakın ve arkadaşlara danışın
kafanıza göre lastik değiştirmeyin kardeşimmmmmmm

yazzıkkkkkkk çıkar tak.200 kaaaat

Abi, benimki kenda'ydı yav. Admin'inki duro'ydu...
N'apayim yav, kıllandım bir kere lastikten. Yeni sezona yeni lastikle girelim dedim. Yerle temasımızı sağlayan en önemli aksam... Verdiğimiz paraya değer diye düşünüyorum... Hem kalitesi de ortada..

Kırma hevesimizi be abim, heves ettik işte :cry:

aslanburclu
19.Mart.2007, 01:13
güle güle biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

carvalho yawww aşığım sevdalım ters söylüyonnnnnn seninki duroyduuuu
senin lastikler

yeni bir akadaşa gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

valla ben yoruluyorum ihtiyarlık işte agresus gerisini anlatsınnnnn

carvalho
19.Mart.2007, 01:19
Abim benim, sana karşı gelmek ne haddimize ama ezilerek büzülerek söylüyorum ki kendaydı :(
Hıdıridi yunusidi Hıdıridi yunusidi Hıdıridi yunusidi :)

Alan arkadaş güle güle kullansın :cheesy:

okan
19.Mart.2007, 01:23
duroların deseni genişlliği çok güzel duruyo motorun altında.. ama kauçuk oranı düşük olduğu için ,adi spor ayakkabılar gibi suyu görünce sabun gibi kayıyo... metzellerin desenlerini emrahın motorunda gördüm o kadar hoş gelmedi gözüme ...acaba tek desenmi bu metzeller ???..