PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas'tan herkese Merhaba...

gata
19.Ekim.2007, 00:11
merhaba arkadaşlar. Aranıza yrni katıldım, aslında uzun zamandır sizleri dikkatle takip ediyordum ama yazmak bügüne nasipmiş.
valla bütün formları kıskandıracak bir bağlılık ve dostluk gördüm ve çok hoşuma gitti. henüz ben bir R&R sahibi değilim ama en kısa zamanda olmak istiyorum. tekrar herkese selamlar. 8)

technosat
19.Ekim.2007, 00:14
HOŞGELDİN !
hayırlı olsun

ROSE
19.Ekim.2007, 02:33
inşallah en kısa zamanda motor alırsınız hoşgeldiniz

carvalho
19.Ekim.2007, 10:01
Hoşgeldin Gata, Sivas'tan katılımcı olması ne kadar güzel.

Heryerdeyiz!!!!

Engin
19.Ekim.2007, 10:25
Hoşgeldin aramıza...

okan
19.Ekim.2007, 10:53
gata hoşeldin.. ismini bağışlamamışsın yiğidim...
bi de ben işim gereği sivasa her mevsim gidenlerdenim...yavv alllah aşkına ne zaman kullanacan motor alsanda....akşam oldumu herkes arabasının aküsünü evine çıkarıyor donmasın diye...işin zor vallla....bu kadar soğuk bi memleket daha görmedim....ama belediyesi çok iyi çalışıyor.. 15 dakkada yarım metre kar olan memlekette 1 saat sonra hiç bişi kalmıyor yavv...helal olsun valla.. 8)

yenikoylu_ua
19.Ekim.2007, 10:57
Aramıza hoşgeldin kalıcı olmanı dilerim

tcserkan
19.Ekim.2007, 11:00
hoşgeldin kardeş.. Ve inan çok doğru yere geldin

Kino
19.Ekim.2007, 11:03
hoşgeldin aramıza sivaslı dostum

adını işini falan belirtmemişsin

inşallah birde motor sahibi olursun deme gitsin o zaman keyfine.

kalıcı ve katılımcı olman dileği ile tekrar hoşgeldin.

iakyurek
19.Ekim.2007, 11:36
sivaslı kardeşim hoş gelmişsiiiiin. yavv artık heryerdeyiz beaa 8)

kaanka
19.Ekim.2007, 13:00
Hoşgeldin dostum... Bende aslen Sivasın neresindensin? Biraz kendinle ilgili bilgi verirmisin. Umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun...

RoS
19.Ekim.2007, 13:02
hoş geldin....

hsnk86
19.Ekim.2007, 13:03
aramıza hoşgeldin

caiko
19.Ekim.2007, 18:53
hosgeldin kardes, en kisa zamanda motoruna kavusmani dilerim

gata
26.Ekim.2007, 00:16
arkadaşlar herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. hoşbuldukk...
ben sivas merkezdenim.ama iş yerim kangal'da. duymuşsunuzdur kangalı. orda özel bir şirkette elektrik teknikeriyim.
okan kardeş valla haklısın, buranın havası serttir ama insanıda merttir. motor kullanmak için biraz kısa zamanımız var ama olsun. aslında benim skooterim var onu kullanıyorum şimdilik inşallah ilerde bir R&R de ben alabilirim.eğer yine yolun düşerse beklerim misafirim ol.
buarada adım gökhan...

ness
26.Ekim.2007, 02:58
hoşgeldin gata :D

emresahin
26.Ekim.2007, 17:53
slm...dedelerim sivas kangal lı...sarıpınar köyü!!!ben göremedim ama...hoşgeldin aramıza!!!
kazasız günler!

fullthrottle
26.Ekim.2007, 18:25
merhaba arkadaşlar. Aranıza yrni katıldım, aslında uzun zamandır sizleri dikkatle takip ediyordum ama yazmak bügüne nasipmiş.
valla bütün formları kıskandıracak bir bağlılık ve dostluk gördüm ve çok hoşuma gitti. henüz ben bir R&R sahibi değilim ama en kısa zamanda olmak istiyorum. tekrar herkese selamlar. 8)

Hoşgeldin ....Aslında bende dün kayıt oldum.... Neredeyse 6 aydır siteyi hergün takip ediyorum herkesi çok yakından tanıyorum ama aktif bir kullanıcı olamama endişeleriyle kayıt olamamıştım... Sivas'ta tek R&R sahibiyim diye üzülürken yazınız üzerine hemen atladım,sürekli Fazer'lerla gezmekten sıkıldım... inşaallah senin R&R'ınla birlikte güzel gezilerde buluşuruz...

fullthrottle
26.Ekim.2007, 18:29
arkadaşlar herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. hoşbuldukk...
ben sivas merkezdenim.ama iş yerim kangal'da. duymuşsunuzdur kangalı. orda özel bir şirkette elektrik teknikeriyim.
okan kardeş valla haklısın, buranın havası serttir ama insanıda merttir. motor kullanmak için biraz kısa zamanımız var ama olsun. aslında benim skooterim var onu kullanıyorum şimdilik inşallah ilerde bir R&R de ben alabilirim.eğer yine yolun düşerse beklerim misafirim ol.
buarada adım gökhan...

Abi inanmıyorum ya...Gökhan... senmisin nerelerdesin abi sen ya...Şu senin R&R işini çözelim hemen...

alper_tim
26.Ekim.2007, 19:32
aileye hoşgeldin umarım katılımcı ve kalıcı olursun

gata
29.Ekim.2007, 00:31
mrb erhan abi...
sende hoşgeldin siteye valla iyi yaptık bee abi. ben buralardayım abi bildiğin gibi. sonunda siteye girişi yaptık hadi hayırlısı... :D
abii valla bende bir R&R sahip olabilirsem gezilere artık beraber çıkarız, seni fazerlere ezdirmem.
daha sonra görüşmek dileğiyle... 8)

gidikurt
29.Ekim.2007, 00:33
ailemize hoşgeldin gata umarım katılımcı ve kalıcı olursun :)

orkun
29.Ekim.2007, 00:45
aramıza hoş geldin
geçenlerde de diyarbakırdan bir akadaş katılmıştı gerçi onun da rr u varmıydı hatırlamıyorum
rr çılgınlığı orayıda sarıyor dikkat:)