PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bİ' BEN EKSİKTİM

zoso
20.Ekim.2007, 01:19
Selam dostlar ;
Gerçi beni tanımadan size dostlar diye hitab ediyorum çünkü neredeyse 2 haftadır forumu hatim ettim.yahu bu kadar pozitif insan nasıl toplanmış bir araya.neyse yalakalığı kısa keselim:)
ben barış 27 yaşındayım ve motor denilince aklına parlayan kromlardan başka bir şey gelmeyen (HD nighttrain hariç)biriyim.17 yaşında başlayan riding maceram(ki virüs çok daha önceleri bulaştı; hangi doktora gitsem tedavisi yok)19 yaşında yaşadığım bir kazayla sekteye ugradı.ailem motor sözü duymak bile istemiyor ama dediğim gibi virüsü kaptık bir kere tedavi yok.2 sene önce güzel bir virago buldum ve almaya karar verdim tabii anneden gizli (gülmeyin şaka değil şöyle bir alsam mı dediğimde neredeyse kriz geçiriyordu ;motor lafını duyunca fenalaşıyor anneciğim.vakti zamanında dayım da hastanede kalmış biraz motor yüzünden)
sadece sevgilim biliyordu ve birlikte uzun yol hayalleri kuruyorduk ki sevgilimin(bu arada yarın yüzük alıyosss ağzım kulaklarımda)iş arkadaşı kazada eşini kaybetti ve kendisi de yaralandı ;dolayısıla yine veto yedik.hatun vetosu natoda yunan vetosundan daha etkili valla.
ve yaş 27 ye geldi motorsuz.ancak o rüzgarı yemem lazım dayanamıyorum dedim ve inş. aybaşından sonra bir RR sahibi olarak bana katlanmanızı istiyeceğim sizden.alabileceğim en mantıklı çözüm olarak RR de karar verdim umarım dogru yapmışımdır.Gerçi halen sürüncemedeyim biraz daha sabredip 10 yaşında bir virago mu alsam diye ya da şimdilik daha ucuz çinlilerlemi idare etsem ama sanırım en dogru karar RR olacak.
Neyse çok uzun oldu kimse okumayacak valla .
İyi haftasonları herkese .

Mr.Quanta
20.Ekim.2007, 02:46
dostum hosgeldin. ben de anneden papara yiyip gizli kapakli is cevirenlerdenim. yalniz deilsin yani :mrgreen:

carvalho
20.Ekim.2007, 02:53
Zoso, aramıza hoşgeldin. Bizlerden biri olacağın böyle pozitif tanışma mesajı yazmandan belli oluyor...

Yüzük olayı için ayrıca tebrik ederim. Darısı tüm bekarların başına.

Amiiiinnnnn....

BULL
20.Ekim.2007, 03:37
Amiiiiiiiinnn...

eee şey konu neydi???

hoşgeldin :):):)

ugurcuk
20.Ekim.2007, 04:02
Zoso,
Yüzük olayı için ayrıca tebrik ederim. Darısı tüm bekarların başına.

Amiiiinnnnn....
ben bu duaya sidetle karşı çıkıyorum.sayın modum selçuğum başımıza örnek olasın die mod oldun başımızı yakasın diye değil ki:D
kardeş hoşgeldin bu arada

salihozcan
20.Ekim.2007, 08:09
kardeş hoş geldin inşallah yakın zamanda motoruna kavuşursun

tcserkan
20.Ekim.2007, 09:35
Hoşgeldin kardeş... allah tamamına erdirsin.

altug
20.Ekim.2007, 09:39
hoş geldiniz.allah tamamına erdirsin.

speedygonzales
20.Ekim.2007, 09:58
Yüzüğün diğeri motosiklet için değil mi?

okan
20.Ekim.2007, 10:04
Zoso barış... hoşgeldin kardeşim....ailene fazla karşı çıkma .. ikna etmeden de sakın motor alma...annenin senin için hissettikleri çok önemli.. sen rüzgarı yiye yiye gezerken evde annenin de için için kendini yiyip bitireceğini unutma....

carvalho
20.Ekim.2007, 10:27
ben bu duaya sidetle karşı çıkıyorum.sayın modum selçuğum başımıza örnek olasın die mod oldun başımızı yakasın diye değil ki:D
kardeş hoşgeldin bu arada

Konuş konuş, yaş dayansın 35'e ben o zaman görürüm seni :twisted: :twisted:
Ruh ikizini bulduktan sonra beklemenin bir anlamı yok ki...

Kardeş bu arada tekrar hoşgeldin...

Aksu
20.Ekim.2007, 10:30
Aramıza hoşgeldin,
Evet kardeşim haklısın, motor işi sakat iş ama çok tedbirli ve mantıklı süreceksin her zaman karşıdan korkacaksın. Motor da sen gel Regal al. Hem fiyat açısından hem yakıt.

ozzymania
20.Ekim.2007, 11:14
motorcunun ruh ikizi motorudur.
evet araya kimi zaman fıstıklar girebilir ama girdikleri hızdada çıkarlar :)

bu arada hoş geldin arkadaşım.tanışma topiği olduğunu yeni farkettim.motoruna en kısa sürede kavuşman dileği ile.

not : bi topiğide konusundan saptırmayın yawsss...

Mr.Quanta
20.Ekim.2007, 12:08

iste gercek motosiklet aski :P :P

Aksu
20.Ekim.2007, 12:23

iste gercek motosiklet aski :P :P
Hehehe o adam yani Speedygonzales motoruyla yatar zaten. Onun ki artık evliliğe dönüşmüş. Bende çok seviyorum motorumu, biz aslında 5 kişiydik (ben, hanım, kızım, oğlum ve damat) şimdi motorla beraber 6 olduk. (Araba küsecek ama onunla aşkımız 30 yıldır devam ediyo)

inci
20.Ekim.2007, 12:23
hoşgeldin ...umarım sen de tanışma topiği açıp kaybolanlardan olmazsın...

rigormortis
20.Ekim.2007, 14:13
aramıza hoşgeldin kardeş :D ..madem henüz motor almadın..önce eksikleri tamamla derim..kask,ehliyet vb.. 8)

alper_tim
20.Ekim.2007, 14:50
ailemize sende hoşgeldin kardeş
bence en doğru seçim RR
şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyelim haftaya buluşma yerinde ol da senide tanıyalım görelim aramıza alalım hehehehe
sorada okey oynatıp pilarda da yeneriz :P

aidikurt
20.Ekim.2007, 14:57
zoso kardeşim aramıza hoşgeldin sende geldin kadro tamamlandı artık :)
katılımcı olman dileğiyle.

aslanburclu
20.Ekim.2007, 20:04
kardeş aramıza hoş geldin kalıcı olman dileğiyle

Kino
20.Ekim.2007, 20:14
yaa sen öyle diyorsunda bizde yaş taaa bilmem kaç olmuş hala valide hanım veto cekiyor bize ama

dedik ya bu chopper/cruiser yani sürat/hız motoru değil gezinti motorudur zaten göstergeside 80 den sonrası kırmızıdır fazla sürat yapmak için değil tor tor tor gezmek için kendime iş cıkartmak için ( hani sağı sök tak onu bağla bunu çöz hobi) diyerek gönlünü aldık

sende ve çevrende maşallah kabahat çok galiba baksa valide hanım krizlere giriyor zaten virago falan diyorsun

boşver gel RR al ufaktan ufaktan git gel maksat rüzgarı hisettek haaa bu arada bir dostumuzda kocaelimi/sakaryadanmı oada rüzgarı hissetmek için banliyö ye binip kapıdan dışarı kafayı çıkarıyormuş

yüzüklerin efendisi gandalf (tı herhalde) hoş geldin aramıza ve allah tamamına erdirsin diyelim.

sancezz
20.Ekim.2007, 20:54
dostum aramıza hosgeldın renklı bır kısılıgın olsa gerek yazdıklarından kafa ınsan oldugun anlasılıyr umarım en kısa zamanda ısteklerıne ve en onemlısı regalıne kavusursun :D :D

xerline
20.Ekim.2007, 22:05
Hoşgeldin kardeşim

ÇeLeBi MuRaT
20.Ekim.2007, 22:09
hoş geldin kardeşş..

technosat
21.Ekim.2007, 00:51
kardeşim hoş geldin sefalar getirdin...

zoso
22.Ekim.2007, 00:08
hoşbulduk
herkese teşekkürler
yüzük işini hallettim benim parmak ölçüsü biraz sorun oldu ama ...
motor işi ay başı belli olacak karar kesindir tor tor raptor

yenikoylu_ua
22.Ekim.2007, 00:17
Aramıza hoşgeldiniz kalıcı ve katılımcı olmanızı dilerim

dağcı
22.Ekim.2007, 00:20
Hoşgeldin...
Allah tamamına erdirsin...

RoS
22.Ekim.2007, 04:29
hoş geldin....

emrahss
22.Ekim.2007, 08:19
Hoşgeldin, motoruna en kısa sürede kavuşman dileğiyle..