PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankara toplantısı

filiz
20.Ekim.2007, 22:44
merhabalar,
tahmin ediyorumki bugünkü birliktelik çok güzeldi. gelemedim ama aklım hep sizdeydi. umarım herkes için güzel bir cumartesiydi... tabi ben çalıştım :cry: bir dahaki toplantının pazar günü yapılmasını rica etsem acaba... bu gidişle birlikte olamayacağız :cry: ve sizleri tanıyamayacağım.. bir dahaki sefere diyelim barii..

Mr.Quanta
20.Ekim.2007, 23:36
merhabalar,
tahmin ediyorumki bugünkü birliktelik çok güzeldi. gelemedim ama aklım hep sizdeydi. umarım herkes için güzel bir cumartesiydi... tabi ben çalıştım :cry: bir dahaki toplantının pazar günü yapılmasını rica etsem acaba... bu gidişle birlikte olamayacağız :cry: ve sizleri tanıyamayacağım.. bir dahaki sefere diyelim barii..

haftaya bugun yine saat 14'te anatolia'da bulusucaz filiz kardes. bazi arkadaslar hanimlarinin korkusundan pazar gunune hayir dediler. :P sozum meclisten disari :mrgreen:

filiz
20.Ekim.2007, 23:59
merhabalar,

haftaya bugun yine saat 14'te anatolia'da bulusucaz filiz kardes. bazi arkadaslar hanimlarinin korkusundan pazar gunune hayir dediler. :P sozum meclisten disari :mrgreen:

hımmm :? umarım gelebilirim :cry: ama böyle olursa zor gibi..

chatinchaglar
21.Ekim.2007, 01:41
Hiç sorun değil sen gelemezsen bir senin yanına uğrar tanışırız 8)

foreman
21.Ekim.2007, 04:26
aksu abı sıze bır cozum yolu bulur...
sızde sansını bıraz zorlayın.
cumartesıye kendınızı hazırlayın.... 8)

filiz
21.Ekim.2007, 13:25

valla teşekkür ederim. şansımı zorlama gibi bir durum söz konusu olmamıyor maalesef.. ameliyatlardan erken çıkma gibi bir şansım olmuyor :cry: olmazsa birde gelebilenler arasında pazar günü toplantı yaparız :cheesy:

dağcı
21.Ekim.2007, 14:07
Valla ben cumartesi çalışanlar için pazarı önerdim...
Ama Mr.Quanta nın dediği gibi oldu.

Mr.Quanta
21.Ekim.2007, 16:35

valla teşekkür ederim. şansımı zorlama gibi bir durum söz konusu olmamıyor maalesef.. ameliyatlardan erken çıkma gibi bir şansım olmuyor :cry: olmazsa birde gelebilenler arasında pazar günü toplantı yaparız :cheesy:

cumartesi de toplaniriz, pazar da toplaniriz. maksat gonuller bir olsun. nedir yani

filiz
21.Ekim.2007, 18:02

cumartesi de toplaniriz, pazar da toplaniriz. maksat gonuller bir olsun. nedir yani

bu arada regal'in hayırlı olsun. dikkatli ol..

lunatic
21.Ekim.2007, 18:38
1.

Mr.Quanta
21.Ekim.2007, 21:19

bu arada regal'in hayırlı olsun. dikkatli ol..

kullanmayı bilsem dikkatli olurdum da, daha dikkatli olmanın bi gereği yok :P :P

altug
22.Ekim.2007, 11:27
arkadaşlar , bir hafta cumartesi bir hafta pazar buluşsak birine gelemiyen diğerine gelse en kötü ihtimalle 15 günde bir görüşsek?

aksu baba bir el atıver olaya

Aksu
22.Ekim.2007, 11:34
Olmaz diye bir kural yok. Bu cumartesi toplanalım, nasılolsa pazar tatil, pazartesi de 29 Ekim tatili velhasıl hem cumartesi hem de pazar olmak üzere sadece bu haftaya mahsus toplanırız. Cumartesi toplantıda kararlaştırırız Pazar ın saatini.
Tamam mı arkadaşlar Filiz- Altuğ ve gelemeyen diğer RR cılar.

filiz
22.Ekim.2007, 12:22
Olmaz diye bir kural yok. Bu cumartesi toplanalım, nasılolsa pazar tatil, pazartesi de 29 Ekim tatili velhasıl hem cumartesi hem de pazar olmak üzere sadece bu haftaya mahsus toplanırız. Cumartesi toplantıda kararlaştırırız Pazar ın saatini.

Aksu abiciğim, isterseniz siz düzeninizi bozmayın. çünkü benim hocaların sağı solu belli olmaz falan ortada kalakalırım. siz cumartesileri toplanın gelebilirsem geleyim. baklavayla birlikte :D gelebilirsem cep telefonunuzdan ulaşırım ben size. sağolun abiciğim. hoşçakalıın.

Aksu
22.Ekim.2007, 12:53

Aksu abiciğim, isterseniz siz düzeninizi bozmayın. çünkü benim hocaların sağı solu belli olmaz falan ortada kalakalırım. siz cumartesileri toplanın gelebilirsem geleyim. baklavayla birlikte :D gelebilirsem cep telefonunuzdan ulaşırım ben size. sağolun abiciğim. hoşçakalıın.
Gelemezseniz Pazar için yazarız birşeyler. Cumartesi ola hayrola. Baklava meselesi de hiç önemli değil sadece işin cazibesi. Tabii yeni motor alanlar için şart oldu, değilmi Mr. Quanto ve Çetin Çağlar.

chatinchaglar
22.Ekim.2007, 14:58
abi benim motor eskidi artık 3000 kusur km oldu :cheesy:

ama baklava borcum kesin ona şüphe yok

Mr.Quanta
22.Ekim.2007, 21:47

Gelemezseniz Pazar için yazarız birşeyler. Cumartesi ola hayrola. Baklava meselesi de hiç önemli değil sadece işin cazibesi. Tabii yeni motor alanlar için şart oldu, değilmi Mr. Quanto ve Çetin Çağlar.

istediginiz baklava olsun mehmet abicim. cetin abinin de yerine alayim ben. :P saolsun motoru odtuye kadar getirdi bugun.

Aksu
23.Ekim.2007, 11:43
Madem çok ısrar ettiniz cumartesi yiyelim bakalım, değilmi arkadaşlar yersiniz.

altug
23.Ekim.2007, 12:24
Madem çok ısrar ettiniz cumartesi yiyelim bakalım, değilmi arkadaşlar yersiniz.

abi ben iş seyahati nedeni ile perşembeden pazartesine kadar antalyaya ankara istanbul üçgeninde dolanacağım. bu nedenle bu hafat aranızda olamayacağım. benim baklava hakkımı sen götürürsün artık. benim ne kadar yiyebileceğimi göz önüne alırsan ama dikkat şeker komasına girmeyesin . :)))