PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : başımız sağolsun

filiz
21.Ekim.2007, 13:20
bir pazar gününe kötü haberle başlamak hiç hoş değil ama, vatan için kalleşce yapılan saldırılarda hayatını kaybeden tüm askerlerimizin ailelerine başsağlığı diliyorum... bilmiyorum bundan ne kadar haberleri olacak ama her zaman üzüntüyle izliyorum. tabi bir hemşire olarak her zaman göreve hazırım. aynı duyarlılığı tüm arkadaşlarımdan da bekliyorum.

tekrar başımız sağolsun arkadaşlar. umarım kötü haberlerin en sonuncusunu duymuş oluruz..

hoşçakalın..

dacter
21.Ekim.2007, 13:27
Tüm Türk Ulusu olarak Başımız Sağolsun

inci
21.Ekim.2007, 13:35
Artık başımız sağ olmasın... Ben de gitmek ve ben de ölmek istiyorum... Ben de onlarla beraber tıpkı ÇANAKKALE'deki gibi, tıpkı KURTULUŞ SAVAŞI'ndaki gibi çarpışmak istiyorum... Biz gece rahat rahat uyurken; bir ana kuzusunun, bir avuç çapulcuya yem olmasını istemiyorum... Daha dün sınıfın sıralarında kulağını çekip, başını okşadığım tazelerin, haince saldırılarda kan dökmesini istemiyorum.... Ben ben ben BEN gidip onlar yerine ÖLMEK İSTİYORUM!!!

dağcı
21.Ekim.2007, 13:55
Senin benin ölmemizle bu hallolsa binlerce kez can verirdim... Ama öyle olmuyor işte.
Konu siyasidir o yüzden hiç birşey şöylemiyorum...

technosat
21.Ekim.2007, 14:15
ciğerimizi yaktılar......ciğerleri yansın...

inci
21.Ekim.2007, 14:17
siyasetten anlamam , bilmem ,ilgilenmem , ben bir TÜRK evladı olarak hissettiklerimi söylüyorum , zamanında kadını -kızıyla, yaşlısı-genciyle,tüm imkansızlıklara rağmen,aç -susuz, tek top mermisiyle; ÇANAKKALE yi geçilmez yapan SEYİD ONBAŞI sıyla, bu memleket bizlere emanet edildi, emaneti geleceğe aldığımız gibi emanet etmek sırası şimdi bizde.....

dağcı
21.Ekim.2007, 14:30
siyasetten anlamam , bilmem ,ilgilenmem , ben bir TÜRK evladı olarak hissettiklerimi söylüyorum , zamanında kadını -kızıyla, yaşlısı-genciyle,tüm imkansızlıklara rağmen,aç -susuz, tek top mermisiyle; ÇANAKKALE yi geçilmez yapan SEYİD ONBAŞI sıyla, bu memleket bizlere emanet edildi, emaneti geleceğe aldığımız gibi emanet etmek sırası şimdi bizde.....

diyorsun ama bu yapılanlar ATATÜRK gibi bir başkomutan ile olur...

Konuşturma beni gözünü seveyim...

Kino
21.Ekim.2007, 14:32
HAYDİ ARKADAŞLAR

MOTORLARINIZA BAYRAK TAKMAK İÇİN BAYRAK CUBUKLARINI TAKTIRIN.
(büyük harf ile özellikle yazıyorum kusura bakmayın)

VE HERKESİ BU DİREKLERİMİZE VATANIMIZ MİLLETİMİZ İÇİN CAN VEREN ŞEHİT KARDEŞLERİMİZ İÇİN
SİYAH KURDELA BAĞLAMALARINI ÖNERİYORUM

ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET ; YAKINLARINA VE MİLLETİMİZE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM

KİNO KONUŞTU.

inci
21.Ekim.2007, 14:36

o zaman çıksın içimizdeki ATATÜRKLER ...O DA içimizden biri değilmiydi?

şerefsiz pkk nin sinsi ,hain saldırılarında şehit olanlar için ;

şüheda gövdesi, bir baksana dağlar taşlar...
o, rüku olmasa, dünyada eğilmez başlar,

yaralanmış temiz alnından uzanmış yatıyor;
bir hilal uğruna ya rab, ne güneşler batıyor!

ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!
gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.

ne büyüksün ki kanın kurtarıyor tevhid'i...
bedr'in aslanları ancak, bu kadar şanlı idi...

sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın?
"gömelim gel seni tarihe!" desem, sığmazsın.

herc ü merc ettiğin edvara da yetmez o kitab...
seni ancak ebediyyetler eder istiab.

"bu, taşındır" diyerek kabe'yi diksem başına;
ruhumun vahyini duysam da geçirsem taşına;

sonra gök kubbeyi alsam da, rida namıyle,
kanayan lahdine çeksem bütün ecramıyle;

mor bulutlarla açık türbene çatsam da tavan;
yedi kandilli süreyya’yı uzatsam oradan;

sen bu avizenin altında, bürünmüş kanına,
uzanırken gece mehtabı getirsem yanına,

türbedarın gibi ta fecre kadar bekletsem;
gündüzün fecr ile avizeni lebriz etsem;

tüllenen mağribi, akşamları sarsam yarana...
yine bir şey yapabildim diyemem hatırana.

sen ki, son ehl i salibin kırarak savletini,
şarkın en sevgili sultanı salahaddin'i,

kılıç arslan gibi iclaline ettin hayran...
sen ki islam’ı kuşatmış, boğuyorken hüsran,

o demir çemberi göğsünde kırıp parçaladın;
sen ki, ruhunla beraber gezer ecramı adın;

sen ki; asara gömülsen taşacaksın... heyhat,
sana gelmez bu ufuklar, seni almaz bu cihat...

ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,
sana ağuşunu açmış duruyor peygamber.

(mehmet akif ersoy)

dağcı
21.Ekim.2007, 14:47

Ben de onun çıkmasını bekliyorum zaten de.............
Konuşturma diyoruuum...

gidikurt
21.Ekim.2007, 15:25
Şehitlerimize allahtan rahmet ; Yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum....

Kino
21.Ekim.2007, 15:42
filiz tanışma topiğine başlık açmışsın.

modum adminim bi aktarıverseniz size zahmet

cannibal
21.Ekim.2007, 17:01
Türk milletinin başı sağolsun 12 şehit daha verdik daha ne kadar vericez daha ne kadar ocak sönücek biran önce alınan tezkerenin gereği yapılmalı.!

www.hepimizsehidiz.com

emrahss
21.Ekim.2007, 17:23
Allah rahmet eylesin. Daha fazla söyleyecek söz bulamıyorum. Çok kötü çooook..

ÇeLeBi MuRaT
21.Ekim.2007, 17:55
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun hepsinin.KAHROLSUN AMERİKA VE ONUN UŞAKLARI...

filiz
21.Ekim.2007, 18:06
filiz tanışma topiğine başlık açmışsın.

modum adminim bi aktarıverseniz size zahmet

hocam afedersin, yanlışlıkla oldu..

atakanbatu
21.Ekim.2007, 18:29
türk milletinin başı sağolsun.

yasinsubay
21.Ekim.2007, 19:23
Bu işi yapan destekleyen herkesin Allah Belalarını Versin, Canımız cigerimiz yanıyor

aslanburclu
21.Ekim.2007, 20:00
yazacak çizecek çok şey varda yazamıyorum

hepimizin başı sağolsun allah ailelerinede sabır versin.

yenikoylu_ua
21.Ekim.2007, 20:12
Başmız sağolsun Allah ailelerine sevenlerine sabır versin

carvalho
21.Ekim.2007, 20:21
Sözün bittiği yer!!!

Ciğerimiz yandı... Allah şehit askerciklerimizin ruhlarını şad etsin... Yaralı evlatlarımıza acil şifalar versin...

infinitedreams
21.Ekim.2007, 20:47

İçimizden biriydi tabii ki. Vaktini ona buna laf sokarak değil, ülkesi için çalışarak, savaşarak harcardı. O, konuşması gerektiği zaman konuşurdu. Forum yöneticisi admin bir yana, dönemin işgalci kuvvet komutanlarından bile çekinmez, lafını söylerdi gerektiğinde. "Ben maaşlı bir subayım, ben basit, halktan biriyim" de demedi. "Bu ülkeye bir Napolyon (ya da herkimse) lazım" da demedi. Ondan daha yetkililere imalarla mok atmak yerine ortaya çıktı, bir şeyler yaptı. Eğer başaramasaydı da bu uğurda ölecekti... sonrakilere ilham olacaktı.

okan
21.Ekim.2007, 22:10
SEHİTLERİMİZİN RUHLARI ŞAAD OLSUN.. ALLAH YÜCE TÜRK MİLLETİNE SABIRLAR VERSİN...

ARKADAŞLAR ESAS İÇİM NEYE YANIYOR BİLİYOMUSUNUZ..

ŞU ANDA 13 KAYIP ASKERİMİZ VAR... :(

VE BUNLAR PKK NIN ELİNDE MUHTEMELEN... :(

ALLAHIM BU KARDEŞLERİME SABIRLAR VERSİN.. DAYANMA GÜCÜ VERSİN.. :( :( :(

GÖRECEKLERİ KÖTÜ MUAMELENİN BİN MİSLİNİ PKK LI ŞEREFSİZLERE DE YAŞATSIN... :twisted: :twisted:

regalci1903
21.Ekim.2007, 22:55
Şehit haberi duydukça lanet okuyorum teröre, alıp verenmedikleri ne anlamıyorum. Bunca şehitler için dökülen göz yaşları kadar başına bomba yağar İNŞALLAH.Ölen şehitlerimize ALLAH tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum..

RızaHoşgör
21.Ekim.2007, 23:24
Degerli arkadaşlarım.Olayı sadece PKK olarak değerlendirmeyin.Artık herkesin çok net gördüğü ABD parmagı için bişi yapmayacakmısınız?Bu işin arkasındaki gerçeğin vadedilmiş topraklar oldugunu, siyonist fundamentalizmini gerçekleştirmenin evanjelik ABD yönetimine taşaron edildiğini ,aciz ABD ninde parçala yönet mantıgı içinde kukla bir kürt devleti kurmaya çalıştıgını unutmayın unutturmayın.

greateye
21.Ekim.2007, 23:24
allah görevi başında vatan için ölen şehitlerimizin mekanını cennet yapacak bu kesinn...allah ailelerine geride kalanlara sabır versin..
aranızda bölgeye yakın bir tek ben varım galiba ...bu terör bitmez arkadaşlar...28 mart olaylarında burada olsaydınız bunu anlardınız etrafımızda bize selam verenler balkonlardan kafamıza porselen tabak atarken arkadaşlarımızın evini basıp 6 aylık çocuğun ağzına pamuk tıkadılar..kapılarımıza işaretler koydular....siz sadece dağdaki olayları biliyorsunuz..istanbula baktığımda ağlayasım geliyor her yere dağılmışlar..bu terör bitmez arkadaşlar...burada iyi insanlar yok mu tabikii var...etrafınızda tanıdıklarınız yok mu?...kürt kökenli olupta teröre lanet edenler yok mu tabiki var...metin olmalıyız...herkezi aynı kefeye koymamalıyız...savaşımız cahilleri maşa olarak kullanan vatan hainlariyle olmalı..KİM BU CENNET VATAN UĞRUNA OLMAZ Kİ FEDA....

beykozlu
22.Ekim.2007, 00:14
Allah kimseye evlat acısı hele kör kurşunla zalimce öldüren acı tattırmasın artık.Yeter artık.TÜRKİYE TÜRK'TÜR VE SONSUZA KADARDA TÜRK KALACAK.BU VATAN BÖLÜNMEZ..

Şehit ailelerinin ve tüm vatanın başı sağ olsun..

salihozcan
22.Ekim.2007, 00:17
:( bu işi yapanlar elbet birgün cezasını çekeçek kimse yaptığının yanına kar kalacağını zannetmesin. elbette kolluk güçleri yinu yapanlara derslerini verecektir bundan eminim ve güvenim sonsuz. şehitlerimize Allah"tan rahmet Aileleri ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. :( :( :(

iakyurek
22.Ekim.2007, 12:28
off bee off yeter ulaaannn diye bağırasım, biyerleri dağıtasım, asıp kesesim var...
yav nası bi yaradır be kardeşim bu insanın her yerini acıtıyo.. artık yeter be diplomatlar,bürokratlar,askerler her kim yapacaksa yapın bişeyler yoksa Yüce Türk Halkı sazı eline alacaktır.

hepimizin başı sağolsun ... Allah sevenlerine ve bizlere büyük sabır versin...

speedygonzales
22.Ekim.2007, 12:39
Aramızda , askerliğini oralarda yapıp da, saldırı anındaki yaşananları daha iyi anlayabilecek arkadaşlarımız var.
Gerçekten bunun adı , resmen savaştır, katliamdır !
Umarım bişiler yapması gerekenler boş durmuyorladır. :x :x :x

Aksu
22.Ekim.2007, 12:39
İfademi duygularımı Güney Doğuya Kuzey Irak a giderek anlatabilirim ancak. Başka türlü cevap vermek aklıma gelmiyor.
Bu saçları kolay la dökmedik, Allaha şükür postu kaptırmam, bir sürü köpek postu yere sermeden ama işte, ava çıkar gibi çıkma imkanımız ve ortamımız yok.
Güvercin olmakla bu işlerin üstesinden gelemeyiz, Şahin olacağız sonuna kadar.

kıvılcım
22.Ekim.2007, 12:42
başımız sagolsun arkadaşlar bunun sonunda zararlı çıkıcak kişiler belli bunlar bizi bataklıga çekmeye çalışıyorlar ama bunu düşünenler türkleri daha tanımıyorlar biz karadan gemi götürmüş insanlarız bataklık kurutmasınıda biliriz

ugurcuk
22.Ekim.2007, 12:55
vatan saolsun bu işe artık bir dur demek lazım.. hepimiz bi şekilde tepkimizi belirtmeliyiz artık ama bu toplu ve çözüme götürecek şekilde olmalı. 1 defalığına yuruyuş yapıp toplu surus yapıp değil. gerekirse her hafta toplu surus yapıp toplu yuruyusler yaparak taaa ki bu iş bitene kadar tepki verilmeli bence

apachi
07.Aralık.2007, 16:16
ne yazacagımı bilmiyorum aklıma gelmiyor ama şunu hissediyorum şu anda çephede asker olmak isterdim.ASKER. AMA BİLİYORUM Kİ BU ÜLKEDE NİCE MUSTAFA KEMALİN ÇOCUKLARI VAR ..

carvalho
07.Aralık.2007, 16:39
ne yazacagımı bilmiyorum aklıma gelmiyor ama şunu hissediyorum şu anda çephede asker olmak isterdim.ASKER. AMA BİLİYORUM Kİ BU ÜLKEDE NİCE MUSTAFA KEMALİN ÇOCUKLARI VAR ..

Sevgili dostum. Samimi duygularını bizimle paylaştığın için gerçekten teşekkür ederiz.

Ülkemizin bütünlüğüne yönelik hareketlere vereceğimiz tepkiler her zaman bizim gündemimizdedir ve Türk'üm diyen herkesin boynunun borcudur ancak forumun dinamiğinden uzaklaşmama adına konuyu yeniden gündeme getirmenin gereği yok sanırım.

Lütfen yanlış anlama...

Sevgiler...