PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılmıştır...

nart45
23.Ekim.2007, 00:28
satılmıştır...

RızaHoşgör
23.Ekim.2007, 00:50
arkadaş yazıktır.etmeyin eylemeyin.bu makinaları bu fiyatlara satmayın

polat
23.Ekim.2007, 01:01
valla hklısın rıza abi bedavaya verdiniz motorlarııııı yazıkk

rigormortis
23.Ekim.2007, 13:47
yakında ismini vermek istemediğim bi kaç markadan farkımız kalmayacak.bu kadar mütevazi olmasak demi..
motorlarımız satış aşamasına geldiğinde içimizdeki değeri baya düşüyo sanırım.3,500 ytl olsun bari.. :?

ozzymania
23.Ekim.2007, 13:51
bu gidişle üzerine para vericez motorları satmak için.
yazık valla, alırken çokmuş pahalıymış dediğiniz içinmi satarken ucuza satmak istiyorsunuz.?

Deli çerkes
23.Ekim.2007, 13:58
Evet Ozanım mesela senin motoru almak için bana 2.500 Ytl ödersen alırım .yoksa olmaz. sermayesini kurtarmaz. :? :mrgreen: :mrgreen:

ozzymania
23.Ekim.2007, 14:02
Evet Ozanım mesela senin motoru almak için bana 2.500 Ytl ödersen alırım .yoksa olmaz. sermayesini kurtarmaz. :? :mrgreen: :mrgreen:

abi üzerine kaskımı ve montumu ayrıca bide airbrushlı cep telefonumu vericem bunları almazsan satmam devir işleminide ben yapıcam yalnız ok.(ciddiye almayın hayal ürünü bir yazıdır :P )

Deli çerkes
23.Ekim.2007, 14:06
2.500 Ytl yi o yüzden istemiştim , madem bunlarıda sen yapıyorsun Ozanım ,O zaman Full depo isterim. birde Yalovadan motoru sana zahmet getiriver.

hakkı
23.Ekim.2007, 18:56
hayırlısı olsun ve hoş geldin. dediğin gibi en kısa zamanda tanışma topiğini bekliyoruz. hemşerim (manisalı olduğum için) seni özellikle regal raptorunla aramızda görmek isterim. izmir yeni yeni toparlanmaya başlıyor. benim balıkasirden sırf gezilere katılmak için gelen arkadaşlarım var. sen daha yakınsın. acil bir durum yoksa bir kez daha düşün derim.

bu arada buna ucuz diyenler birde bu ilana baksın.
http://www.sahibinden.com/acil_satilik_regal_raptor_12000km_2005_modelWQQaXQ Q4834347WQQpXQQdisplayitem?

neredeyse üste para verecekler.

rigormortis
23.Ekim.2007, 19:18
ben asla bu kadar ucuza regal almam.. sebebini bilmiyorum ama almam :twisted:

Batis
23.Ekim.2007, 20:18
Hala satmadıysanız ben alabilirim.Manisa'da mısınız?Eğer öyle ise biraz zor ama...

nart45
23.Ekim.2007, 20:25
merhaba batis motoru henüz satmadım.tel numaram ilanda yazıyor ararsan detaylı görüşürüz.

hakkı merhaba umarım birgün gezilerinize bende katılır hep beraber yol yaparız.bahsettiğim gibi 2 adet daha motorum var.regalle olmasa bile diğerlerinden biriyle eşlik ederim.

hakkı
23.Ekim.2007, 21:08
merhaba batis motoru henüz satmadım.tel numaram ilanda yazıyor ararsan detaylı görüşürüz.

hakkı merhaba umarım birgün gezilerinize bende katılır hep beraber yol yaparız.bahsettiğim gibi 2 adet daha motorum var.regalle olmasa bile diğerlerinden biriyle eşlik ederim.

merhaba hemşerim, amacımız yollarda olmak, yol yapmak. benim için sen önemlisin, motorun değil. ancak yollara dizilmiş, ikiz kardeş gibi regalleri görmek, aynı yolda aynı motorla gitmek oldukca güzel bir duygu.
tanışma topiğini sabırsızlıkla bekliyoruz. kendini ve diğer motorlarını bize en kısa zamanda tanıtmanı istiyoruz. her cuma arkaşamı bornova büyük parkta toplanıyoruz. bize katılırsn seviniriz. görüşmek üzere allah kaza bela vermesin.

yenikoylu_ua
23.Ekim.2007, 21:13
Önelikle hoşgeldin kalıcı ve katılımcı olmanı dilerim tanışma bölümüne bi başlık açıp kendini tanıtsan daha hoş olurdu sanırım

hayırlısı olsun ve hoş geldin. dediğin gibi en kısa zamanda tanışma topiğini bekliyoruz. hemşerim (manisalı olduğum için) seni özellikle regal raptorunla aramızda görmek isterim. izmir yeni yeni toparlanmaya başlıyor. benim balıkasirden sırf gezilere katılmak için gelen arkadaşlarım var. sen daha yakınsın. acil bir durum yoksa bir kez daha düşün derim.

bu arada buna ucuz diyenler birde bu ilana baksın.
http://www.sahibinden.com/acil_satilik_regal_raptor_12000km_2005_modelWQQaXQ Q4834347WQQpXQQdisplayitem?

neredeyse üste para verecekler.

Hakkı bende görmüştüm bunu ama özelliklere bakınca sanki kazalı izlenimi var motorda ama genede çok ucuz gözüküyo

Deli çerkes
23.Ekim.2007, 21:26
ilanda Verilen resim temsili bir resim , bu motorun yürüyen aksamına dışardan bu kadar gözüken hasar varsa , kaportada normal halde değildir. ve gözükmeyen Allah bilir ne kusurları vardır. koruma demiri nin değişmesaai gerekiryorsa Bence sağlam bir düşüş veya kazaya karışmıştır. Fiyatı çok iyi ama garantisi bitik vaziyette veya bitmek üzere . Baş ağrıtır

Allahtan Ozzy 'nin motoruna çökmeyi planlıyorum. Hele bir modifiyesi bitsin .. hallederiz. :mrgreen: :mrgreen:

Batis
24.Ekim.2007, 11:51
Bugün arayacağım Hamdi Bey.En azından şartları daha net öğrenirim.

nart45
28.Ekim.2007, 20:24
motor satılmıştır ilgilenenlere teşekkürler.

aslanburclu
28.Ekim.2007, 20:52
motor satılmıştır ilgilenenlere teşekkürler.

satana ve alana hayırlı olsun (satan yazık çok ucuza alan da bedava almış) alan arkadaşı da tanıyalım satan arkadaşımızda bizden kopmasın devamlılığını sağlasın

aidikurt
28.Ekim.2007, 21:12
yaşar baba +10000000