PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 28 EKİM ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TOPLANIYOR-YOL YAPIYORUZ

carvalho
23.Ekim.2007, 13:27
http://img03.picoodle.com/img/img03/6/10/26/bora/f_turkiyeicinm_a60828a.jpg
Değerli arkadaşlar,

Hepimiz son dönemlerde gelen şehit haberleriyle üzüldük, öfkelendik, çaresizliğin verdiği üzüntü ile iyice kahrolduk…

Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı yapılan bu menfur saldırıları kınamak ve vatanımızı kanımızın son damlasına kadar koruyacağımıza dair inancımızı yedi düvele göstermek için sosyal bir grup olarak dost sitelerle birlikte biz motosiklet sevdalıları ortak bir hareket planladık:

28 Ekim PAZAR günü Bostancı Sahil’de(iskele) saat 13:00’te motorlarımız ve bayraklarımızla toplanıyoruz. 13:15’te Bağdat caddesi’ne doğru hareket ediyoruz. Cadde boyu sürüşümüzü yaptıktan sonra köprü bağlantısı ve 1. köprüyü kıpkırmızı al bayraklar ve motorlarımızla geçtikten sonra Barbaros bulvarı’ndan Beşiktaş ve sonrasında Taksim meydanı. Taksim meydanında birkaç tur atıyoruz ve sürüşümüzü noktalıyoruz.

Önemli notlar:

• Sürüşe ehliyetsiz arkadaşlar katılamayacaktır
• Kasksız sürücüler sürüşe alınmayacaktır
• Sürüşe alkollü kişiler alınmayacaktır. Sürüş boyunca alkol alınmayacaktır.
• Sürüş esnasında toplu sürüş kurallarına uyulacak, trafik ve kendi güvenliğimizi tehdit eden sürücüler gruptan çıkarılacaktır.
• Sürüş sırasında, toplanma mahalinde ve güzergah boyunca hiçbir şekilde slogan atılmayacaktır.
• Amacımız kendimizi göstermek ve yüreğimizle destek olduğumuzu hissettirmek olduğu için bu amacın ötesine çıkan davranışlar yapılmayacaktır.
• Mümkün olduğunca al bayraklarımızı donanıp gelelim…

Güncel liste:

1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
5.technosat(suat öztürk) kino babanın dediği gibi bedenimle olamazsamda yüreğim ve ruhumla sizinleyim
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
14-Okan ve tüm Samsun halkı, yüreğiyle
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.
22-tatar
23-drummer
24-barismert+1
25-gecee
26-hakkı ve izmir...
27-Mehmetonur +1
28-Polo

alper_tim
23.Ekim.2007, 13:42
benide eklermisiniz gelicem mutlaka

polat
23.Ekim.2007, 14:16
http://www.postimage.org/PqwGCMr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqwGCMr)

arkadaşlar 29 ekimdede MT toplanıyor baya kalabalık olacaklardır 28 ekimde toplanalım ama bunada gitsek iyi olur bence

yenikoylu_ua
23.Ekim.2007, 14:17
Güncel liste:

1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
5.technosat(suat öztürk) kino babanın dediği gibi bedenimle olamazsamda yüreğim ve ruhumla sizinleyim
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim

Hadi beyler yer ve zamanda belli artık elleri görelim

alper_tim
23.Ekim.2007, 14:19
arkadaşlar cuma akşamki buluşmamızda size detayları anlatırım
MT 29 ekim akşamıda kadıköy bağdat caddesinde olacak dev fener alayınada katılacaktır
bence kaçırılmaması gereken bir fener alayı olacak
ayrıca o gün benim doğum günüm hepinizi fener alayında görmek isterim
ayrıntılar cuma akşamı bodrum cafede :P

yenikoylu_ua
23.Ekim.2007, 14:37
Evet arkadaşlar o sürüşede katılacağım hatta müsait olan arkadaşlardanda katılmasını rica edicem bu tur organizasyonları imkan olsada hergün yapsak çünkü bugün yapılan yarın unutuluyor ne kadar çok yaparsak o kadar zor unutulur bu yüzden iki günü birleştirmedik katılımları en yüksek oranda bekliyoruz.

carvalho
23.Ekim.2007, 14:37
29 Ekim'de Cumhuriyetimizi apayrı bir coşkuyla kutlayacağız ancak 28 Ekim'de hazırladığımız organizasyonun anafikri bambaşka. iki aktiviyeti kendi ağırlıklarında taşımak için ayrı günlerde yapmak daha uygun geldi bize...

Programımız...
28 Ekim şehitlerimiz için toplu sürüş,
29 Ekim Fener alayı...

Aksu
23.Ekim.2007, 14:40
Ben de Ankara da pusuya yattım bekliyorum, sağa sola bakıyorum 29 Ekim de hem cumhuriyet bayramı hemde teröre lanet motosiklet geçişi yapılır da biz de Ankara RR olarak tam kadro katılırız. 19 Mayıs 2007 de Enduru motosiklet kulübünün aldığı izinle 1000 motor katılmıştı, bende tek tabanca katıldım. Bakalım Ankara da Hitit mi Enduru mu alacak izni bu sefer.
Birinci resim 29 Ekim 2006 İstanbul, İkincisi 19 Mayıs 2007 Ankara.
http://www.postimage.org/aVrgH6S.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aVrgH6S)
http://www.postimage.org/aVrhrvA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aVrhrvA)

polat
23.Ekim.2007, 14:50
29 Ekim'de Cumhuriyetimizi apayrı bir coşkuyla kutlayacağız ancak 28 Ekim'de hazırladığımız organizasyonun anafikri bambaşka. iki aktiviyeti kendi ağırlıklarında taşımak için ayrı günlerde yapmak daha uygun geldi bize...

Programımız...
28 Ekim şehitlerimiz için toplu sürüş,
29 Ekim Fener alayı...

bizim avrupa yakasıı sürüşü birazz kısaa gibi bu yüzdenn avrupa yakasında bir buluşma noktası yapsak ve güzergahı birazz uzatsak nasıl olurr
mesela yine Dolmabahçede buluşsak Beşiktaş - Taksimm -Unkapanı-Vatan Caddesini gidip gelip tekrar taksime dönsek daha iyi olur bence

carvalho
23.Ekim.2007, 14:56
Polat, dediğin güzergah 29 Ekim kutlamaları için trafiğe kapalı olabilir, ondan emin olamadım. Ancak Taksim'den Kabataş'a inip, sahil yolundan Bakırköy yapılabilir...

Sonrası yol durumuna göre planlanır ancak değişmeyecek plan üstteki durumdur...

okan
23.Ekim.2007, 14:59
evet arkadaşlar .. katılım çok az .. hadiiii.... istanbul tayfası ....göreveeeeee....... :D :D :D

yenikoylu_ua
23.Ekim.2007, 15:03
Arkadaşlar bende avrupayakasında oturuyorum ama buluşma yerinde olup sürüşün tamamında olmayı planlıyorum evden yarımsaat önce çıkılsa bence herkez orda buluşsa daha iyi bir görüntü olur özellikle bağdat caddesi ve köprü geçişimiz çok önemli buyüzden bostancıda buluşmamız daha makul olur

yenikoylu_ua
23.Ekim.2007, 15:10
Güncel liste:

1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan

aidikurt
23.Ekim.2007, 15:16
Arkadaşlar böyle bir zamanda her türk evladı üzerine düşeni yapmalı bizlerde elimizden geldiği kadar bu tür organizasyonlara katılım yapmalıyız.Artık yeter!!!

cannibal
23.Ekim.2007, 15:19
Güncel liste:

1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal

Kesinlikle orda olucaz cuma akşamıda güzergahı belirleriz

infinitedreams
23.Ekim.2007, 15:25
Listede adım yazılı ama daha sonra kararlaştırılan buluşma saati işim dolayısıyla bana uymuyor şimdilik. Gelemezsem mazeretim budur.

doğan
23.Ekim.2007, 15:32
bayrağım var ama çıtası yok. motora nasıl sabitlerim bilemiyorum. çözüm önerisi olanlar gelirken yanında getirirse sevinirim. şimdiden tşk.

agresus
23.Ekim.2007, 15:38
Güncel liste:

1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-agresus

atakanbatu
23.Ekim.2007, 15:40
Güncel liste:

1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-atakanbatu.

:( sizler le olamayıyacağım.bayrağımı sizlerle taşıyamayacağım.

bilinki en önde olacağım. :(

yenikoylu_ua
23.Ekim.2007, 15:44
Güncel liste:

1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.

Listeyi güncellerken en son listeyi kopyalamaya dikkat edelim bu arada elleri daha hızlı görelim

doğan
23.Ekim.2007, 15:47
bu toplu sürüş sırasında bir arkadaşta video ya kaydetse ve sonra bunu yotube a koysak nasıl olur ???

carvalho
23.Ekim.2007, 15:51
bu toplu sürüş sırasında bir arkadaşta video ya kaydetse ve sonra bunu yotube a koysak nasıl olur ???

Buna çok gerek yok aslında. Biz toplu sürüşümüzü kurallarına uygun yapalım, birbirimizi sollamadan, doğru bir disiplinle, bu bize yeter.

Ama basın-yayından tanıdığı olan varsa ve bizleri görüntüleyebilirse görsel yahut yazılı medyada, sesimizi daha kuvvetli duyurmuş oluruz...

doğan
23.Ekim.2007, 15:55
bişekilde sesimizi daha çok insana duyuralımda nasıl olursa olsun ...

polat
23.Ekim.2007, 16:03
bu kadar mı 20 kişimiyizz bizzzz :-1:

foreman
23.Ekim.2007, 17:00
sanırım katılımın az olmasının sebebı eksık evrak( ehlıyet)....

ısmımızın lıstede olmamasının sebebıde budur.
ama gonullerımız sızınle...
yolunuz acık gazanız mubarek olsun....

carvalho
23.Ekim.2007, 17:12
Foreman, umarım ehliyet sorununu çabucak halledersin. Çünkü toplu sürüşlere ehliyetsiz arkadaşları maalesef almıyoruz ama hepinizi aramızda görmek istiyoruz.

kayiro
23.Ekim.2007, 17:13
hepinizi sonsuz tebrik ederim kendim orda olamasamda kalbim tüm yol boyunca sizlerle

carvalho
23.Ekim.2007, 17:57
Gayet ihtişamlı olacak sürüşümüz...

tatar
23.Ekim.2007, 21:36
slm lısteye benıde eklermısnız ben ızmıtten katılacam . bayragımla gelcem . bostancıda gorusmek uzere.
tatar
merter 34 erf 88

handojoe
23.Ekim.2007, 21:57
arkadaşlar mu sadece RAPTORRİDERS in bir organizasyonu mu olacak...

RızaHoşgör
23.Ekim.2007, 22:16
yaw ikina tikina 21 motormu ? :(

drummer
23.Ekim.2007, 22:17
ARKADAŞLAR SLM BU HAİNCE GİRİŞİMLERDE BULUNAN AMERİKA VE YANDAŞLARI OLAN BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ PKK YI KINAMAK İÇİN BENDE ORDAYIM.LÜTFEN İSMİMİ EKLERMİSİNİZ

yenikoylu_ua
23.Ekim.2007, 23:09
Güncel liste:

1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.
22-tatar
23-drummer
24-gecee

E hadi gerisi nerde

sancezz
24.Ekim.2007, 00:27
sehıtlerımız ıcın gaz acıcaz ve halen lıstemız kabarmadı haydı dostlar bırakalım o gun ısı gucu takalım bayraklarımızı raptorrıders aılesı olarak motorlarımıza cıkalım yola bu gaz acmak bır kez degıl savas bıtene kadar kanlarımız yerden kalkana kadar devam edıcek haydı bayrakları gorelım :?: :?: :?: :?: :idea:

barismert
24.Ekim.2007, 00:37
bende geliyorum pazar calısmıyorum işim vardı ama iptal ediyorum garanti ordayım Allah izin verirse.

1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.
22-tatar
23-drummer
24-barismert+1

24 olduk hadi hayırlısın 50 ye kadar cıkar işallah

yenikoylu_ua
24.Ekim.2007, 00:46
İnşallah oda olacak gerçi orda 50 oluruz diger sitelerdende gelecek arkadaşlar var daha siteye gün içersinde giremediği için topiği görmeyenler var

gecee serhat tayfun bull ensari fatih yetkin ismail gençer yeaks ve ismini hatırlayamadığım bir çok kişi var daha

barismert
24.Ekim.2007, 01:01
abi en az 50 cıksın burdan herkez iptal etsin işini gelsin GEZMEYE GİTMİYORUZ

Aksu
24.Ekim.2007, 12:01
İstanbul RR

Benim merak ettiğim İstanbul da motosiklet kulüpleri birliğinin düzenlediği 29 Ekim deki motosiklet geçidine ve akşam ki fener alayına neden katılmayı düşünmüyorsunuz da kendi başınıza katılma planı yaptınız. Yanlış anlamadıysam.

Diğer siteler gibi sizlerde gidin RR gurubu olarak yerinizi alın, birbirinizden ayrılmadan etkinliğe devam edin.

Benimki sadece öneri, sürüden ayrılanı kurt kapar.

carvalho
24.Ekim.2007, 12:06
Diğerine katılmıyoruz demedik ki. Ben iki aktiviteye de katılacağım. İlk mesajda da yazdım bunu zaten.

29 Ekim Cumhuriyet bayramı ve şehitlerimizi anma iki farklı olay; 29 Ekim'de birinden birinin "aradan çıkartılacak" olması bize ters gelmişti açıkçası. İki duygu yoğunluğunu da kendi ağırlıklarınca yaşatmak istedik.

gecee
24.Ekim.2007, 12:46
bi arkadaş ta benim adımı yazdırsaydı yaa..
yeri geldiğinde kelebekte oluruz geziyede gelemeyiz ama bu başka bişey ...
yazın benide listeye gerci yazmasanızda ordayım ya...

yenikoylu_ua
24.Ekim.2007, 14:22
1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.
22-tatar
23-drummer
24-barismert+1
25-gecee
26-hakkı ve izmir...

hakkı
24.Ekim.2007, 15:32
arkadaşlar, ben geçen sene buradaki arkadaşlarımla birlikte fener alayına katılma fırsatı bulmuştum. ancak bu sene istemeye istemeye (hanımın baskılarının da etkisiyle) kuzenimin düğününü organize etmek zorundayım. 28 Ekim kına, 29 Ekim düğün. her nekadar fener alayına katılamasamda bayrağım arabadan eksik olmayacak.
gönüleri ile destek verenlerin listesine benide eklerseniz sevinirim.

carvalho
24.Ekim.2007, 16:03
Beykozlu kardeşim, fikir verdin gittin. Organizasyon hakkında yorumlarını alsak???

Bu arada organizasyona katılamayacak olduğu halde listede adı olan arkadaşlar bunu belirtirlerse buluşma saatinde yaşanabilecek sıkıntımız da ortadan kalkar. Aklımız kalmasın kimsede...

sancezz
24.Ekim.2007, 20:59
YAZIMI BUYUK YAZIYORUM DIKKATTE ALINMASI ICIN:BUGUNLERDE SEHIT OLAYLARININ COGALMASI HEPIMIZIN YUREGINI DERINDEN YAKTI LUTFEN BANA KATILIN DUNDEN BERI BU DUSUNCEMI ANLATMAK ISTEDIM TRANSIT OLARAK GECMEK OLMAZ BOGAZ KOPRUSUNU 3 DK KAPATIP ISTIKLAL MARSI OKUMAMIZ COK ANLAMLI VE GUZEL OLURDU NE DERSINIZ?????

atakanbatu
24.Ekim.2007, 21:25
Beykozlu kardeşim, fikir verdin gittin. Organizasyon hakkında yorumlarını alsak???

Bu arada organizasyona katılamayacak olduğu halde listede adı olan arkadaşlar bunu belirtirlerse buluşma saatinde yaşanabilecek sıkıntımız da ortadan kalkar. Aklımız kalmasın kimsede...

atakanbatuhttp://www.postimage.org/PqzoZeJ.gif (http://www.postimage.org/image.php?v=PqzoZeJ)ayselhttp://www.postimage.org/PqzoZeJ.gif (http://www.postimage.org/image.php?v=PqzoZeJ)atakanhttp://www.postimage.org/PqzoZeJ.gif (http://www.postimage.org/image.php?v=PqzoZeJ)batuhanhttp://www.postimage.org/PqzoZeJ.gif (http://www.postimage.org/image.php?v=PqzoZeJ)

listede adım var.

gelemiyeceğim. :cry:

MEHMETONUR
24.Ekim.2007, 22:04
Sevgili MOD' um CARVALLO
Ben +1 (nişanlım) da katılacağız %99 allah nasip ederse. Bizi de yazın listeye Bostancı.
Olur da bir terslik olursa (yağmur,kaza-bela allah korusun) bu ilk toplantıya katılışım kimsenin cebi yok bende.
Sana cepten ulaşıp gelemeyeceğimizi ya da gecikeceğimizi bildirirsek uygun olur mu?(fan clup tan alacağım numaranı özel mesajdan da teyid ederiz?

kaanka
24.Ekim.2007, 22:25
Sevgili MOD arkadaşlar. motosiklet.net sitesinin giriş sayfasına çok güzel resim ve yazılar eklenmiş. Bizim siteninde giriş sayfasına butarz bir başlık niteliğinde resim eklenemez mi acaba???

handojoe
24.Ekim.2007, 22:48
Sevgili MOD arkadaşlar. motosiklet.net sitesinin giriş sayfasına çok güzel resim ve yazılar eklenmiş. Bizim siteninde giriş sayfasına butarz bir başlık niteliğinde resim eklenemez mi acaba???

onlar öyle yapmışsa biz başka birşey yapalım...

niye aynı şey olsunki...

kaanka
24.Ekim.2007, 22:52
Dostum aynısını koyalım demedim zaten.
Bu toplantıyı belirten ve siteye giren herkezin dikkatini çekecek resim yada bir yazı olabilir.

handojoe
24.Ekim.2007, 22:54
Dostum aynısını koyalım demedim zaten.
Bu toplantıyı belirten ve siteye giren herkezin dikkatini çekecek resim yada bir yazı olabilir.

olabilir fikir senden düşünmek bizden...

EVET HAYALGÜÇLERİNİZİ GÖRELİM ....

RızaHoşgör
25.Ekim.2007, 00:20
halen 50 motor olamadık istanbulllllllllllllllllllll

barismert
25.Ekim.2007, 01:32
hadi abi 50

carvalho
25.Ekim.2007, 09:54
Sevgili MOD' um CARVALLO
Ben +1 (nişanlım) da katılacağız %99 allah nasip ederse. Bizi de yazın listeye Bostancı.
Olur da bir terslik olursa (yağmur,kaza-bela allah korusun) bu ilk toplantıya katılışım kimsenin cebi yok bende.
Sana cepten ulaşıp gelemeyeceğimizi ya da gecikeceğimizi bildirirsek uygun olur mu?(fan clup tan alacağım numaranı özel mesajdan da teyid ederiz?

Özel mesajdan ilettim cep numaramı; ilk sayfadaki listeye de ekledim sizi sevgili Mehmet.

carvalho
25.Ekim.2007, 11:17
YAZIMI BUYUK YAZIYORUM DIKKATTE ALINMASI ICIN:BUGUNLERDE SEHIT OLAYLARININ COGALMASI HEPIMIZIN YUREGINI DERINDEN YAKTI LUTFEN BANA KATILIN DUNDEN BERI BU DUSUNCEMI ANLATMAK ISTEDIM TRANSIT OLARAK GECMEK OLMAZ BOGAZ KOPRUSUNU 3 DK KAPATIP ISTIKLAL MARSI OKUMAMIZ COK ANLAMLI VE GUZEL OLURDU NE DERSINIZ?????

Köprüyü kapatmak olmaz. Amaç ne kadar geçerli olursa olsun kanun dışı bir kere, bize yakışmaz.
Biz gövde gösterimizi sürüş disipliniyle beraber al bayraklarımızla göstereceğiz...

zoso
25.Ekim.2007, 11:45

dostum yanlış anlama ama bu da aslında farklı bir terör değil mi? :)
keşke motorumu almış olsaydım da ben de sizinle gaz açabilseydim.benim de ruhum sizinle
herkese iyi sürüşler.

alper_tim
25.Ekim.2007, 11:56
köprüden geçerken yavaş geçebiliriz ne dersiniz olmaz mı

yenikoylu_ua
25.Ekim.2007, 12:34
Zaten belli bir hızın üstüne çıkmadan geçicez muhtamelen birazda yavaş olucaz ama fazla abartmaya gerek yok yol kesmek falan bizim tarzımız değil

gençer
25.Ekim.2007, 13:59
arkadaşlar topik açıldığından beri takip ediyorum ama ehliyet sıkıntım olduğundan , sizleride üzmek istemediğimden sesimi çıkaramıyorum son iki günde dersaneyle 3-4 kez kavga ettim. benimle birlikte sınava giren birçok arkadaş ehliyetlerini alalı bir ayı geçti. ben hala dersaneden sertifika almak için mücadele ediyorum sinirlerim çok bozuktu . şükür bugün alabildim . bu gün yarın vargücümle sertifikamı ehliyete çevirmek için uğraşıcam ki aldığınız haklı ve doğru karar doğrultusunda sizleride sıkıntıya sokmadan ehliyetli bir sürücü olarak katılmak istiyorum..

ANCAK; arkadaşlar benim başıma gelenler ehliyet alacak arkadaşlara bir ders olsun. ehliyet alacağınız kursu ve ehliyet alacağınız kursun bulunduğu semti iyi tespit edin. benim gibi en yakın olanını seçip sürünmeyin. bazı semtlerde bu işler çok kolay oluyor ve kısa sürüyor . bazı semptlerde de benim gibi aylarca sürünebiliyorsunuz. tabi bunda dersanenin basiretsizliğide en önemli etkenlerden biri.

speedygonzales
25.Ekim.2007, 14:17
Arkadaşlar bence yol çıkmadan, Öncü - Artçı seçilmeli ve herkes onların uyarılarına dikkat alarak sürmeli. Yavaş da gidilse sorun çıkabilir ki sizi taciz eden bir sürü otomobil olacak...
(Nacizane fikrim...)

carvalho
25.Ekim.2007, 14:31
Arkadaşlar bence yol çıkmadan, Öncü - Artçı seçilmeli ve herkes onların uyarılarına dikkat alarak sürmeli. Yavaş da gidilse sorun çıkabilir ki sizi taciz eden bir sürü otomobil olacak...
(Nacizane fikrim...)

Grup sürüşü disiplininden kastım buydu zaten... Özel bir sürüş olacağı için en disiplinli sürüşümüz olmalı ve daha sonraki sürüşlerimize referans teşkil etmeli.

infinitedreams
25.Ekim.2007, 14:35
Listede adım yazılı ama daha sonra kararlaştırılan buluşma saati işim dolayısıyla bana uymuyor şimdilik. Gelemezsem mazeretim budur.Aklımda hep Cumartesi olarak kalmış bu olay. Carvalho'yla telefonda konuştuğumuzda bir cumartesi lafı geçmişti, ondan herhalde. Pazar günü olduğuna göre katılımımı (son dakka golleri hariç) kesinleştiriyorum.
Ya nasip.

chopell
25.Ekim.2007, 20:25
ya çok özür diliyorum, süper bi etkinlik ama.. :cry: siz daha iyi bilirsiniz tabi istanbul'da olduğunuzdan, yanılıyor isem düzeltin.. o gün avrasya maratonu yok mu.. yani tüm o geçmeyi planladığınız yollar o gün trafiğe kapalı olsa gerek..

''''İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 28 Ekim 2007 tarihinde yapılacak olan "29. Kıtalararası Avrasya Maratonu" nedeniyle aynı gün saat 07.00’den itibaren, maraton bitimine kadar koşuda trafiğe kapatılacak yollar şöyle:
Kadıköy-Göztepe gelişi Boğaziçi Köprüsü istikameti TEM ayrımından itibaren, E-5 Karayolu Boğaziçi Köprüsü-Mecidiyeköy arası, Boğaziçi Köprüsü gidiş-geliş, Mecidiyeköy girişi, tercihli yol (Mecidiyeköy Meydan, Şişli Camisi önü, Şişli Osmanbey, Harbiye, Divan Oteli Kavşağı) ve bu yola çıkan tüm ara yollar, Taksim’e çıkan bütün cadde ve sokaklar (Gümüşsuyu, İstiklal, Sıraselviler ve Tarlabaşı Taksim çıkışı), Tarlabaşı Bulvarı ve bulvara çıkan tüm cadde ve sokaklar, Şişhane Meydanı, Perşembe Pazarı Caddesi ile Karaköy, Fındıklı, Kabataş, Dolmabahçe arası Meclis-i Mebusan Caddesi, Beşiktaş Akaretler Dolmabahçe arası, Dolmabahçe Caddesi ve Atatürk Köprüsü ile Atatürk Bulvarı-M. Kemal Caddesi." Bu yollar dışında, Nixs Otel önü-Sahil Kennedy Caddesi-Sirkeci-Eminönü ve Yeni Galata Köprüsü araç trafiğine kapatılacak.!'''

hala istanbul haberlerini sıkı takip ediyorum da.. :?

sancezz
25.Ekim.2007, 21:51

keşke motorumu almış olsaydım da ben de sizinle gaz açabilseydim.benim de ruhum sizinle
herkese iyi sürüşler. teror kelımesını benım yazım ıcın kullanmasan ıyı olurdu yanlıs anlama yazmıssın da neden yanlıs olup olmadıgını dusunmeden yazdın dostum anlamıs degılım teror orgutlerı her pusuda onlerını kestıklerı sehıtlerımızı acımadan katlederken bız koprude onlar ıcın bır anma yapmısız cokmu zarar 3 dk sadece marsı okuyup sonra yola devam ederız dıye dusundum selcuk dostum bıze gore degıl dedı eyvallah uymadıysa ama bu yaptıgımız sey asla teror olmaz bunu unutma dostum....

polo
26.Ekim.2007, 00:16
benide ekleyin........................

sancezz
26.Ekim.2007, 00:19
benide ekleyin........................seve seve :cheesy:
1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.
22-tatar
23-drummer
24-barismert+1
25-gecee
26-hakkı ve izmir...
27-Mehmetonur +1
28-Polo
haydın dostlar 50 az kaldı tabıkı vaktımızde azaldı :D :D :D

zoso
26.Ekim.2007, 00:36

herkese iyi sürüşler. teror kelımesını benım yazım ıcın kullanmasan ıyı olurdu yanlıs anlama yazmıssın da neden yanlıs olup olmadıgını dusunmeden yazdın dostum anlamıs degılım teror orgutlerı her pusuda onlerını kestıklerı sehıtlerımızı acımadan katlederken bız koprude onlar ıcın bır anma yapmısız cokmu zarar 3 dk sadece marsı okuyup sonra yola devam ederız dıye dusundum selcuk dostum bıze gore degıl dedı eyvallah uymadıysa ama bu yaptıgımız sey asla teror olmaz bunu unutma dostum....

ahhh yanlış anlaşılmışım dostummm çok çok özür :)kastettiğim otoritenin koyduğu kurallara karşı gelmek o sırada evine işine dostuna giden insanlara eziyet etmek belki bir ambulansın gecikmesine sebebiyet vermek ve sonucunda kolluk kuvvetleriyle karşı karşıya kalmak... kastettiğim buydu gerçi doğru kelimeyi yanlış zamanda kullandım tekrar özür

ness
26.Ekim.2007, 02:56
ne kadar az katılım var arkadaşlar bir gün fedakarlık edin yapacaklarınızdan :(

carvalho
26.Ekim.2007, 08:46
ya çok özür diliyorum, süper bi etkinlik ama.. :cry: siz daha iyi bilirsiniz tabi istanbul'da olduğunuzdan, yanılıyor isem düzeltin.. o gün avrasya maratonu yok mu.. yani tüm o geçmeyi planladığınız yollar o gün trafiğe kapalı olsa gerek..

''''İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 28 Ekim 2007 tarihinde yapılacak olan "29. Kıtalararası Avrasya Maratonu" nedeniyle aynı gün saat 07.00’den itibaren, maraton bitimine kadar koşuda trafiğe kapatılacak yollar şöyle:
Kadıköy-Göztepe gelişi Boğaziçi Köprüsü istikameti TEM ayrımından itibaren, E-5 Karayolu Boğaziçi Köprüsü-Mecidiyeköy arası, Boğaziçi Köprüsü gidiş-geliş, Mecidiyeköy girişi, tercihli yol (Mecidiyeköy Meydan, Şişli Camisi önü, Şişli Osmanbey, Harbiye, Divan Oteli Kavşağı) ve bu yola çıkan tüm ara yollar, Taksim’e çıkan bütün cadde ve sokaklar (Gümüşsuyu, İstiklal, Sıraselviler ve Tarlabaşı Taksim çıkışı), Tarlabaşı Bulvarı ve bulvara çıkan tüm cadde ve sokaklar, Şişhane Meydanı, Perşembe Pazarı Caddesi ile Karaköy, Fındıklı, Kabataş, Dolmabahçe arası Meclis-i Mebusan Caddesi, Beşiktaş Akaretler Dolmabahçe arası, Dolmabahçe Caddesi ve Atatürk Köprüsü ile Atatürk Bulvarı-M. Kemal Caddesi." Bu yollar dışında, Nixs Otel önü-Sahil Kennedy Caddesi-Sirkeci-Eminönü ve Yeni Galata Köprüsü araç trafiğine kapatılacak.!'''

hala istanbul haberlerini sıkı takip ediyorum da.. :?

Chopell, öğle saatine kadar köprü trafiğe açılmış olur.
Yine de uyarın için teşekkürler. Olayı netleştirmek lazım tabii ki...

gençer
26.Ekim.2007, 12:32
altarnatif yol düzergahımız da olmalı. saat bire kadar yollar açılmazsada altarnatif yolları kullanarak biraz kilometre yaparız. hem toplu sürüş için bir antraman gerçekleşmiş olur.. hemde ozamana kadar kapalı olan yollarda açılabilir.

yenikoylu_ua
26.Ekim.2007, 12:47
Saat 13:15 hareket bagdat caddesi trafiğinin durumu bizim köprüye gelmemiz 14:00 14:15 i bulur o saatte yarışın tamamı bitiyo zaten sadece köprüyü açmaları bize yetiyo bi beşiktaştan gidicez meidiyeköy yolu bizi bağlamıyo Taksim sıkıntı olur önümüz kesilirse ya boğaza döneriz bi sarıyer yapıp zaman kazanırız dönüşte taksim yapıp bitiririz yada Bakırköy sahil yapıp taksimde son noktayı koyarız.Maksat TÜRKBAYRAKLARI ile teröre tepki sürüşü diilmi hangi yol açıksa orda tepkimizi gösteririz

BULL
27.Ekim.2007, 02:05
1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.
22-tatar
23-drummer
24-barismert+1
25-gecee
26-hakkı ve izmir...
27-Mehmetonur +1
28-Polo
29-BULL

chopell
27.Ekim.2007, 03:49
:) ben de kimse dikkate almadı sandım.. yollar açılırsa çok iyi olur tabi.. bence topluca yapılan sürüşlerin en anlamlısı olacak çünkü.. kesinlikle tepki göstermeli..

AytugA
27.Ekim.2007, 13:09
www.earlyriders.net ve www.regalraptor.net kardeşliğini göstermek için güzel bir gün olacak :)
Ben ve arkadaşlarım sizinle birlikte olmaktan onur duyacağız. Yarın Bostancı'da görüşmek üzere.

Sevgiler,
BB.

aidikurt
27.Ekim.2007, 13:53
earlyriders ailesinininde birlik ve beraberliğin çok önemli oldugu bu günlerde göstermiş oldugu sagduyu ve desteklerinden dolayı onur ve gurur duydugumuzu belirtmek isterim. RR ve ER kardeşiği bir kez daha gösterilmiş olucak.

aidikurt
27.Ekim.2007, 13:55
1.beykozlu
2.sancezz
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.
22-tatar
23-drummer
24-barismert+1
25-gecee
26-hakkı ve izmir...
27-Mehmetonur +1
28-Polo
29-BULL
30.chopell
31.doğane (+1)
32.earlyriders.net (Kardeşlerimiz)

iakyurek
27.Ekim.2007, 15:50
Ergün ve ben ordayız kardeşler... saat 13 de görüşmek üzere

aidikurt
27.Ekim.2007, 18:23
http://img03.picoodle.com/img/img03/6/10/26/bora/f_turkiyeicinm_a60828a.jpg

aidikurt
27.Ekim.2007, 20:46
Arkadaşlar bu gece saatler 1 saat geriye alınacak lütfen almauyı unutmayınız organizasyonda sorun yaşamayalım.

CİNGENE
27.Ekim.2007, 20:49
tüm kalbimle...

carvalho
27.Ekim.2007, 22:28
earlyriders ailesinininde birlik ve beraberliğin çok önemli oldugu bu günlerde göstermiş oldugu sagduyu ve desteklerinden dolayı onur ve gurur duydugumuzu belirtmek isterim. RR ve ER kardeşiği bir kez daha gösterilmiş olucak.

Teşekkürler earlyriders... İşte RR ve ER kardeşliği...

sancezz
27.Ekim.2007, 23:13
dostlar benım servısten arkadasım olan orhan adla dostumda yarın gelıyor 3 kısı daha eklendık artcılarla bırlıkte :D
1.beykozlu
2.sancezz+1
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.
22-tatar
23-drummer
24-barismert+1
25-gecee
26-hakkı ve izmir...
27-Mehmetonur +1
28-Polo
29-BULL
30.chopell
31.doğane (+1)
33.orhan+1

RızaHoşgör
27.Ekim.2007, 23:20
www.earlyriders.net ve www.regalraptor.net kardeşliğini göstermek için güzel bir gün olacak :)
Ben ve arkadaşlarım sizinle birlikte olmaktan onur duyacağız. Yarın Bostancı'da görüşmek üzere.

Sevgiler,
BB.

teşekkürler

yenikoylu_ua
28.Ekim.2007, 01:38
1.beykozlu
2.sancezz+1
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.
22-tatar
23-drummer
24-barismert+1
25-gecee
26-hakkı ve izmir...
27-Mehmetonur +1
28-Polo
29-BULL
30.chopell
31.doğane (+1)
33.orhan+1
34.İakyürek
35.speedygonzales
36.cbf hatun(tosya dönüşü misafirimiz)

orkun
28.Ekim.2007, 01:38
gönlüm sizinle....

yasinsubay
28.Ekim.2007, 01:44
Yarın ben de geliyorum arkadaslar +1

1.beykozlu
2.sancezz+1
3.kinonun ruhu ve yüreği
4. ugurcuk
6. admin+ fırst lady
7.Polat +1
8.MKG
9.Aslanburçlu
10.RızaHoşgör
11-İNCİ
12-yenikoylu_ua+modlady
13-carvalho
15-infinitedreams
16-ilkerkoparal
17-Alper_tim
18-doğan
19-Cannibal
20-Agresus
21-atakanbatu.
22-tatar
23-drummer
24-barismert+1
25-gecee
26-hakkı ve izmir...
27-Mehmetonur +1
28-Polo
29-BULL
30.chopell
31.doğane (+1)
33.orhan+1
34.İakyürek
35.speedygonzales
36.cbf hatun(tosya dönüşü misafirimiz)
37.yasinsubay +1

salihozcan
28.Ekim.2007, 02:46
arkadaşlar sizinle olmayı isterdim ama malesef şehitlerimiz için gönlüm sizinle beraber dik duruşumuzu tüm dünya görsün katılan arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum 8)

gençer
28.Ekim.2007, 11:37
DİKKAT!!!!! dün gece saatler bir saat geri alındı.. hatırlatırım saatini düzeltmeyen düzeltsin. yoksa grup buluşamayabilir...

ozzymania
28.Ekim.2007, 12:52
ben pencereden bayrak sallasam olurmu?
penceremden destek ile yanınızdayım bende.

barismert
28.Ekim.2007, 13:21
bana birisi acil yenikoylu abinin numarasını versin ben yolu bilmıyorum

aidikurt
28.Ekim.2007, 19:04
arkadaşlar bugunku kortej harikaydı olaysız kazasız belasız anlımızın akıyla bitirdik.Katılım cok guzel ve keyıflıydı gelen ve gelemeyen yuregı bızımle olan raptorriderslara ayrıca earlyridersdaki dostlarımıza bugunku desteklerınden dolayı teşşekürlerimi sunarım.

dazkir
28.Ekim.2007, 19:10
Gerçekten çok güzel bi kortej oldu. Böyle bir organizsayonda bulunmak beni çok mutlu etti. Çok duygulandığım anlar oldu. Herkese teşekkür ederim.

carvalho
28.Ekim.2007, 19:11
Al bayraklarla donanmış vaziyette earlyriders kardeşlerimle birlikte en az 40 motor Bostancı iskelenin önünde buluştuk. Bağdat caddesi geçişimiz çok görkemliydi. İnsanların ilgisi tabii ki üzerimizdeydi; alkışlar arasında gayet disiplinli olarak sürüşümüzü gerçekleştirdikten sonra köprü yoluna saptık. Trafik biraz sıkışsa da sorunsuz karşıya geçtik. Barbaros yokuşunu inerken yol yine sıkışıktı ama farketmedi aynı disiplinle sürüşümüze devam ettik...

Dolmabahçe tarafları maçtan dolayı gayet kalabalıktı. Alkışlarla Taksim'e çıktık, Taksim meydanında 2 tur attık ve sürüşümüzü gayet başarılı bir şekilde noktaladık. TV kameraları çekim yaptı, bu akşam ana haberlere konuk olabiliriz :)

Ben Sürüşe ortak olan tüm arkadaşlara sürüş disiplinine gösterdikleri özenden ötürü çok çok teşekkür ederim. Earlyriders kardeşlerimize ayrıca teşekkür ederim. Sürüşe katılmak isteyip de katılamayan arkadaşlar da yürekleriyle aslında yanımızdaydılar.

Bugün benim için çok gurur verici bir gündü. Asla unutamayacağım bir gün olarak hafızamda her daim yer edecek.

ugurcuk
28.Ekim.2007, 19:12
kortej gerçekten superdi hele bağdat caddesi ve taksime girişimiz şahaneydi adminim resimleri bekliyoruzzzzzm first lady hep resim cekti :D

polat
28.Ekim.2007, 20:03
mükemmel bir sürüştüü umarım yarında aynı katılım olurrr çünkü inanınyorum kii yarın daa mükemmel bir sürüş olucakk :cheesy:

MEHMETONUR
28.Ekim.2007, 20:10
Gerçekten Çok güzel bir kortejdi. Taksim'de tüylerimiz diken diken oldu. Adminimiz Alper ve eşine , mod'larımıza ve katılan ya da gönülü bizimle olan tüm üyelere teşekkür ederim .
http://www.postimage.org/aV1afQii.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1afQii)

http://www.postimage.org/PqGjYOS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGjYOS)

tatar
28.Ekim.2007, 20:27
arkadaslar bugun ızmıtten gelerek sızınle tanıstım . ve oyle mutlu oldum kı gelenlerede tesekkur ederım . umarım daha cok regalcı kardeslerımızle devamlı yollar yapma umuduyla ıle kendınıze ıyı bakın .
alper kardesım pişmanıyelerınız hazır 8)
tatar (merter )
34 erf 88

aidikurt
28.Ekim.2007, 20:32
tatar kardeşim bu gun kocaeliden gelip bızı yanlız bırakmayıp raptorriders camiyasına yakısır şekilde kortejımıze katıldıgın için bizlerde sana tesekkür ederiz.
İlk fırsatta kocaeliyedeorda kardeşlerimizi görmek için raptoriders ailesi olarak zıyaret edicez o zaman pişmaniyenizide yeriz :)

aslanburclu
28.Ekim.2007, 20:44
walla bana pişmaniye demeyin ta fizana bile gelirim

RAssos
28.Ekim.2007, 21:05
Herkese bin teşekkür, inanılmaz güzeldi, yarına daha da büyüğünde görüşmek üzere inşallah :)

aidikurt
28.Ekim.2007, 21:24
Arkadaşlar bugun düzenlediğimiz terore dur korteji atv ana haberde cıktı

carvalho
28.Ekim.2007, 21:25
Evet, ben de seyrettim... Kısa geçtiler ama olsun...

aidikurt
28.Ekim.2007, 22:12
evet ufak ufak resimlere baslayalım
ilk önce bu sefer gitmeden önce ve her seferinde ya bı kerede yıka ne olur su motoru dedikleri için kardeşlerimi kıramadım ve motoru temizlemeye götürdüm :)

http://www.postimage.org/aV1bAHhS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bAHhS)

http://www.postimage.org/aV1bBadA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bBadA)

http://www.postimage.org/PqGBvO9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGBvO9)

ozzymania
28.Ekim.2007, 22:14
bütün kanalları zaplıyodum arada kaçırmışım.
ama ya kubilay abi yada sipidi meşhur olmuş duyduğuma göre :D

aidikurt
28.Ekim.2007, 22:19
evet şimdi buluşma noktamız olan bostancı iskelesi önü.

http://www.postimage.org/PqGCgbS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGCgbS)

http://www.postimage.org/aV1bEYGi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bEYGi)

http://www.postimage.org/aV1bFu69.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bFu69)

http://www.postimage.org/aV1bFJ40.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bFJ40)

http://www.postimage.org/aV1bGg_0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bGg_0)

aidikurt
28.Ekim.2007, 22:22
http://www.postimage.org/PqGCP6S.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGCP6S)

http://www.postimage.org/aV1bHCNS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bHCNS)

http://www.postimage.org/aV1bHPgA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bHPgA)

http://www.postimage.org/aV1bI0Ki.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bI0Ki)

http://www.postimage.org/aV1bI8dJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bI8dJ)

aidikurt
28.Ekim.2007, 22:27
http://www.postimage.org/PqGDn1S.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGDn1S)

http://www.postimage.org/aV1bKooS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bKooS)

http://www.postimage.org/aV1bKvTi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bKvTi)

http://www.postimage.org/aV1bKSkA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bKSkA)

aidikurt
28.Ekim.2007, 22:31
ve işte kortej başlıyor

http://www.postimage.org/aV1bM0FJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bM0FJ)

http://www.postimage.org/aV1bM39S.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bM39S)

http://www.postimage.org/aV1bMi7J.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bMi7J)

http://www.postimage.org/aV1bMn70.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bMn70)

http://www.postimage.org/aV1bMEA0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bMEA0)

aidikurt
28.Ekim.2007, 22:40
kadiköy belediyesi geçiceğimizi duymuş herhalde bağdat caddesini bizim için süslemişler :) :)

http://www.postimage.org/aV1bSNc9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bSNc9)

http://www.postimage.org/aV1bT69i.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1bT69i)

aidikurt
28.Ekim.2007, 22:59
bağdat caddesi biri bizi durdursun yahuuuuuuu :)

http://www.postimage.org/aV1c2_5A.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c2_5A)

http://www.postimage.org/aV1c3e3r.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c3e3r)

http://www.postimage.org/aV1c3qx9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c3qx9)

http://www.postimage.org/aV1c3Kui.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c3Kui)

http://www.postimage.org/aV1c4fV9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c4fV9)

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:01
bağdat caddesindeki halkın desteği

http://www.postimage.org/aV1c5ueA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c5ueA)

http://www.postimage.org/PqGIhkA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGIhkA)

http://www.postimage.org/PqGImjS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGImjS)

http://www.postimage.org/PqGImjS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGImjS)

http://www.postimage.org/aV1c5_Fr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c5_Fr)

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:04
ve kızıltopraktan bogaz koprusune dogru yola devam

http://www.postimage.org/PqGIDMS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGIDMS)

http://www.postimage.org/aV1c7xX0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c7xX0)

http://www.postimage.org/aV1c7WTr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c7WTr)

http://www.postimage.org/aV1c85S0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c85S0)

http://www.postimage.org/PqGISKJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGISKJ)

RızaHoşgör
28.Ekim.2007, 23:05
gülçincim eline saglık ama bendenizi bir kare bile olsun çekmemişsin.küstüm bak :)

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:07
ve boğaz koprusune polislerin saskın bakışları eşliğinde gırıyoruz

http://www.postimage.org/aV1c9GDJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c9GDJ)

http://www.postimage.org/aV1c9QCi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1c9QCi)

http://www.postimage.org/aV1caIur.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1caIur)

http://www.postimage.org/aV1cb1rA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cb1rA)

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:08
gülçincim eline saglık ama bendenizi bir kare bile olsun çekmemişsin.küstüm bak :)

valla rıza abi ne diyim dikkat ettiysen bizde bir karede bile yokuz :( kader utansın

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:11
ve birazda siz ekran başındakilere boğaz havası aldıralım :)
işte boğaz koprusundeyiz

http://www.postimage.org/PqGJN70.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGJN70)

http://www.postimage.org/aV1cdp69.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cdp69)

http://www.postimage.org/aV1cdBzS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cdBzS)

http://www.postimage.org/PqGJX5A.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGJX5A)

RızaHoşgör
28.Ekim.2007, 23:11
kamera sizdeydi adminim alperim :)

salihozcan
28.Ekim.2007, 23:14
arkadaşlar zevkle seyrettim kortejinizi televizyondan 8) biraz kısa gösterdiler ama çok güzel olmuş resimlerde harika emeği geçen arkadaşlara ve katılan arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. :D

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:15
ve bogaz koprusunude gectikten sonra besiktaşa dogru yol almaya devam besiktas belediyeside aynı sekilde geliceğimizi duymus sanıım onlarda binaları falan her yeri süslemişti :)

http://www.postimage.org/aV1ceKV0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1ceKV0)

http://www.postimage.org/aV1cf3S9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cf3S9)

http://www.postimage.org/aV1cfdQJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cfdQJ)

http://www.postimage.org/aV1cfCN9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cfCN9)

http://www.postimage.org/PqGKq1i.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGKq1i)

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:18
beşiktaş halkıda bizleri coskuyla karşıladı besıktasın macı oldugu ıcın besiktaş baya hareketliydi beşiktaşlılarda desteklerini esirgemedi

http://www.postimage.org/aV1ci1WS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1ci1WS)

http://www.postimage.org/aV1ci6W9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1ci6W9)

http://www.postimage.org/aV1ciFR9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1ciFR9)

http://www.postimage.org/aV1ciXj9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1ciXj9)

http://www.postimage.org/aV1cjiLr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cjiLr)

RızaHoşgör
28.Ekim.2007, 23:19
arkadaşlar zevkle seyrettim kortejinizi televizyondan 8) biraz kısa gösterdiler ama çok güzel olmuş resimlerde harika emeği geçen arkadaşlara ve katılan arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. :D

hangi kanal kardeş

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:21
http://www.postimage.org/aV1clhtA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1clhtA)

http://www.postimage.org/aV1clBqJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1clBqJ)

http://www.postimage.org/aV1clSTJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1clSTJ)

http://www.postimage.org/aV1cmgQ9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cmgQ9)

salihozcan
28.Ekim.2007, 23:22
atv de kısa gösterdiler ama

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:24
ve besiktası gectik taksime dogru yol alıyoruz

http://www.postimage.org/aV1cn6d9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cn6d9)

http://www.postimage.org/PqGLOki.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGLOki)

http://www.postimage.org/aV1cnA8S.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cnA8S)

http://www.postimage.org/aV1cnU60.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cnU60)

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:26
ve işte taksim meydanındayız

http://www.postimage.org/aV1coEuJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1coEuJ)

http://www.postimage.org/aV1coQYr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1coQYr)

http://www.postimage.org/aV1cp2r9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cp2r9)

http://www.postimage.org/aV1cpjU9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cpjU9)

http://www.postimage.org/PqGMcgJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGMcgJ)

http://www.postimage.org/aV1cpQk0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cpQk0)

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:29
ve işte sona geldik katılan herkese tekrar teşekkürlerimizi iletiriz.

http://www.postimage.org/aV1cr68A.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cr68A)

http://www.postimage.org/aV1criCi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1criCi)

http://www.postimage.org/aV1crF3A.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1crF3A)

http://www.postimage.org/aV1cs5v9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cs5v9)

http://www.postimage.org/aV1cspsi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cspsi)

http://www.postimage.org/aV1csLUA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1csLUA)

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:31
atv kanalıda taksim meydanındaydı ve hemen bizlerle roportaj yapmak için yanımıza geldiler

http://www.postimage.org/PqGN989.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqGN989)

http://www.postimage.org/aV1cujb9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cujb9)

http://www.postimage.org/aV1cuvES.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cuvES)

http://www.postimage.org/aV1cuKCJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cuKCJ)

http://www.postimage.org/aV1cvg2A.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cvg2A)

aidikurt
28.Ekim.2007, 23:36
en son olarak carvalho selcuk kardeşimin beni televizyoncuların önune atmasıyla bende atv ile kısa bir roportaj yaptıktan sonra günün tatlı yorgunluğuyla herkes evlerine dogru yol aldı. Teşekürler RaptorRiders

http://www.postimage.org/aV1cxjL0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cxjL0)

http://www.postimage.org/aV1cxrer.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cxrer)

http://www.postimage.org/aV1cxDI9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1cxDI9)

RESİMLERİ ÇEKEN EŞİM GİDİKURT YANİ FİRSTLADYE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

yenikoylu_ua
28.Ekim.2007, 23:53
Herkezin emeğine yüreğine sağlık sorun yaşamadan kimsenin sağlığını tehlikeye sokmadan herkezinde takdirini
alarak çok güzel bir tepki sürüşü oldu katılan herkeze gönülden teşekkürler

Bendede resimler var ama malesef bilgisayara aktaramıyorum aparatları şirkette kalmış özür dileriz salı inşallah

gidikurt
29.Ekim.2007, 00:31
RESİMLERİ ÇEKEN EŞİM GİDİKURT YANİ FİRSTLADYE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.[/quote]

Canım benim lafımı olur herzaman yanındayım senin, bende teşekkür ederim sana ve katılan herkeze ,
yarın katılımın daha çok olmasını temenni ediyorum tabiki.

salihozcan
29.Ekim.2007, 00:34
ropörtaj çıkacakmı acaba yayına, eğer çıkarsa birde basında biz özel köşesi yapmak lazım 8) emeği geçen herkezi tekrar tekrar tebrik ediyorum

gidikurt
29.Ekim.2007, 00:37
ropörtaj çıkacakmı acaba yayına, eğer çıkarsa birde basında biz özel köşesi yapmak lazım 8) emeği geçen herkezi tekrar tekrar tebrik ediyorum

Bu akşam çıkmadığına göre bida röportaj falan çıkmaz heralde bizde hevesli hevesli bekledik ama sonuç alamadık.

salihozcan
29.Ekim.2007, 00:41
görüntüler kısaydı atv'deki ama olsun en azından resimlerimiz var gayet güzel :mrgreen: çok hoş resimler çekmişsiniz ellerinize sağlık 8)

atakanbatu
29.Ekim.2007, 00:46
boynum koptu,gözlerimden sular akmaya başladı,

resimler bakmaktan bedenen aranızda olmasam da kendimi orada hisettim.

çok güzek gerçekten çok güzel bir toplu sürüş olmuş.

BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM demiş aşık.

SEYRETMEK HİSSETMEKTE GÜZEL.

birileri TRAFİKTE BİZLERİN(BEN HARİÇ :cheesy: )OLDUĞUNU FARKINA BUĞÜNDEN VARDI.

BU YARIN DAHA DA GÜZEL OLACAK DEMEKTİR.

TÜM RR VE ER ciler TEBRİK EDERİM
http://www.postimage.org/aV1deFp0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1deFp0)

aslanburclu
29.Ekim.2007, 01:21
atakan kardeş seni hiç bi faliyette göremiyorum yoksa senin makinadadamı bi problem var....

atakanbatu
29.Ekim.2007, 01:32
komtanım önceden arz etmiş idim.

bence .

siyah rr 250 d

eşime göre

ferrari

batuhana göre

HURDA

ruhsata göre 1987 şahin 1600 cc dört tekerli binek bir oto.

cesaret ve tecrübe edinp bir rr alamadım.(imkanlar az bir şey engel oldu)

(AMA ARAMIZDA KALSIN KİMSE BİLMİYOR. BUNU SATIP ATAKAN OĞLUMA RR ALCAM)

TABİİ EHLİYETİNİ ALINCA

birde siz anlarsınız komtanım.bütün nöbetleri bana yazıyorlar nöbet yeri terk edilmez.

arz ederim.

ugurcuk
29.Ekim.2007, 01:39
hayırdır abi ne nobeti bu? askermisin sen ?

aslanburclu
29.Ekim.2007, 01:39
eyvallah be abicim

allah kolaylık ve derman versin .....

chopell
29.Ekim.2007, 02:06
süperdi.. çok etkileyici idi.. çok duygulandığım anlar oldu.. herkesin yüreğine sağlık.. bizim motorumus sorun çıkarmasaydı da ayrılmasaydık keşke sizden sonuna kadar.. belli ki taksim girişi güzel olmuş..
yarın umarım katılabiliriz size.. :?:
bu arada fotoğraflar çok iyi olmuş.. ellerine sağlık gülçinim..
ben de çektim fotoğraf.. :? bakalım ne zaman görürüz.. :D :lol:

gidikurt
29.Ekim.2007, 02:20
canım benim sağolasın chopellim :) bende üzüldüm olmayışınıza inşallah yarın görüşücez.

Bu arada sayın büyüklerim ve arkadaşlarım lütfen konuyla alakalı olmayan konuşmalarınızı burda yazmayın.

doğan
29.Ekim.2007, 03:23
katılan herkese teşekkür. çok anlamlı ve keyifli bir sürüş oldu.

carvalho
29.Ekim.2007, 10:09
Biz Admin çalışıyor diyoruz ama asıl firstlady çalışıyor. Baştan sona görüntülemiş geziyi. Eline sağlık sevgili Gülçin...

Resimlere bakınca hakikaten tekrar yaşadım dünü... Çok güzeldi. Bu artık gelenek olur gibi geliyor bana....

infinitedreams
29.Ekim.2007, 13:29
40 motosiklet Bostancı'dan Taksim'e daha iyi götürülemezdi. Sürüşteki hassasiyetimizi tebrik ediyorum. Ve bize el sallayan, korna çalan, alkış tutan insanlar... sayenizde çok iyi motive olduk. Duruşumuzun arkasında sağlam bir güç olduğunu hissettik sayenizde. Ve bildik ki, bir gün gözümüzü kapatıp bir yerlere atlamak, gitmek zorunda kalırsak arkamızdan gelecek onlarcası var.

Dün hiç bağırmadık, slogan atmadık. Çünkü biz herkesin anladığı bir dilden konuştuk.

AytugA
29.Ekim.2007, 14:23
Katılan herkese tekrar teşekkürler :love10:

Saat 13:00 kortej hazırlıkları yapılıyor;

http://img508.imageshack.us/img508/2066/20071028011jh1.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/1565/20071028012ur0.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/9405/20071028013gk8.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/4826/20071028014ur9.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/8452/20071028015zy8.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/5715/20071028021us4.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/6245/20071028025cs2.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/5172/20071028027xz4.jpg (http://imageshack.us)

Ve işte karizmatik adminimin yakışıklı CBR'ı;

http://img508.imageshack.us/img508/8840/20071028029qf5.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/9017/20071028031ko7.jpg (http://imageshack.us)

Bu iki kumruya Osman yakıştı :) hişş Selim'im anladın sen onu ;)

http://img508.imageshack.us/img508/1271/20071028032pt4.jpg (http://imageshack.us)
---------------------------------------------------------
13:30 kortej başladı. Ver işte Aybike'nin sanatsal (???) fotolar1 :)) ;

http://img508.imageshack.us/img508/9614/20071028033ux4.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/1239/20071028034cq8.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/5536/20071028036gv4.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/5531/20071028037fy0.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/3649/20071028038rg9.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/6871/20071028040uo4.jpg (http://imageshack.us)

Ve işte Nihat'ın en sanatsal( :)) ) pozlarından biri :love10:

http://img508.imageshack.us/img508/3089/20071028041uz9.jpg (http://imageshack.us)

Bir diğer sanatsal doğa fotografı çalışması :D

http://img508.imageshack.us/img508/6837/20071028042bh5.jpg (http://imageshack.us)

ve işte memleketimden kopamamamın sebebi, şu güzelliğe, şu kıvrımlara bak yarabbi. bu endamı başka hangi memlekette bulursunuz söyleyin allah aşkına. ve söyleyin yine, bu güzellik uğruna kim canını seve seve feda etmez :love10:

http://img508.imageshack.us/img508/8985/20071028043um1.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/903/20071028044mk2.jpg (http://imageshack.us)

Saat 14:30 Beşiktaş'tayız;

http://img508.imageshack.us/img508/8233/20071028045ck3.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/6192/20071028047ap6.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/7468/20071028048xb5.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/1918/20071028049lt9.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/4674/20071028051yy1.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/2779/20071028052vu2.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/7237/20071028054os6.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/9131/20071028055kx9.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/6348/20071028056zn8.jpg (http://imageshack.us)

http://img508.imageshack.us/img508/622/20071028057gw7.jpg (http://imageshack.us)

Son olarak, Bağdat Caddesi geçişimiz esnasında yol desteğini bizden esirgemeyen güvenlik güçlerine, ve özellikle de ,bu önemli günde bizimle gaz açarak motorcu dostluğunun çıkar çatışmalarından ne denli uzak olduğunu ispat ettiği için dostumuz John'a teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
:ER: Ailesi Adına
BluesBirader

iakyurek
29.Ekim.2007, 14:31
organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkürler.. keyifli bir geziydi, ergün ve benim taksimde işimiz olduğu için ayrılmak zorunda kaldık.
nice beraber sürüşlereee...

handojoe
30.Ekim.2007, 00:12
süper olmuş arkadaşlar gelecektim ama iki ineğin ard arda buzağılaması elimi kolumu bağladı... resimleri görünce kendimi orda gibi hissettim... gülçin eline sağlık..

oakgun68
30.Ekim.2007, 00:15
Raptor camiasına yakışır bir etkinlik olmuş.
Hepinizin yüreğine sağlık...

carvalho
30.Ekim.2007, 00:56
süper olmuş arkadaşlar gelecektim ama iki ineğin ard arda buzağılaması elimi kolumu bağladı... resimleri görünce kendimi orda gibi hissettim... gülçin eline sağlık..

Sen gelemezsen biz senin yanına geliriz kardeşim...
Ayrıntılar yakında...

speedygonzales
30.Ekim.2007, 10:17
organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkürler.. keyifli bir geziydi, ismail ve benim taksimde işimiz olduğu için ayrılmak zorunda kaldık.
nice beraber sürüşlereee...

alper_tim
30.Ekim.2007, 12:06
çok güzel bir etkinliğe hep beraber imza attık arkadaşlar gelen gelemeyen ve yüreği bizle 0olan tüm arkadaşlarlaa süper bişi yaptık
grup sürüşü harika oldu taksim girişimiz ve turumuz harikaydı hepinize teşekkürler arkadaşlar
gülçin ve aybike ellerinize sağlık çok güzel olmuş resimlerde artık ölümsüz oldular bizlerde sağolun elleriniz dert görmesin

kıvılcım
30.Ekim.2007, 13:59
çok süper olmuş

gidikurt
30.Ekim.2007, 17:34
Teşekürler arkadaşlar sizler olmasaydınız ben o resimleri nasıl çekerdim yapılan işlerde sizlerinde emeği var unutmayın biz bir aileyiz sizleri seviyorum :)

emresahin
31.Ekim.2007, 00:12
muhteşemsiniz arkadaşlar....gerçekten orada hissettim kendimi!!!tam bir beraberlik örneği!!!

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 00:45
Bunlarda bizden
http://www.postimage.org/aV1wjYL9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wjYL9)

http://www.postimage.org/aV1wkY6J.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wkY6J)

http://www.postimage.org/aV1wmHS0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wmHS0)

http://www.postimage.org/aV1woz5J.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1woz5J)

http://www.postimage.org/aV1wpc00.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wpc00)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 00:50
http://www.postimage.org/aV1wqll9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wqll9)

http://www.postimage.org/aV1wr5JS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wr5JS)

http://www.postimage.org/PqL0YqS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL0YqS)

http://www.postimage.org/PqL19UA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL19UA)

http://www.postimage.org/aV1wtbWr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wtbWr)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 00:56
http://www.postimage.org/aV1wu6iJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wu6iJ)

http://www.postimage.org/aV1wuxKi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wuxKi)

http://www.postimage.org/PqL1LjJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL1LjJ)

http://www.postimage.org/aV1wvOyS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wvOyS)

http://www.postimage.org/PqL21MJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL21MJ)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 01:02
http://www.postimage.org/aV1wyF99.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wyF99)

http://www.postimage.org/aV1wzkyA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wzkyA)

http://www.postimage.org/aV1wAjV9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wAjV9)

http://www.postimage.org/aV1wBbNi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wBbNi)

http://www.postimage.org/aV1wCiDi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wCiDi)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 01:09
http://www.postimage.org/aV1wDusA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wDusA)

http://www.postimage.org/aV1wD_Tr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wD_Tr)

http://www.postimage.org/aV1wEIN0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wEIN0)

http://www.postimage.org/aV1wFqGA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wFqGA)

http://www.postimage.org/PqL42_0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL42_0)

snakesawar
31.Ekim.2007, 01:12
ne güzel bi gün inşalah bana da nasip olur böyle grup halinde motora binmek hele hle böyle anlamlı günlerde!

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 01:16
http://www.postimage.org/aV1wHrTS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wHrTS)

http://www.postimage.org/aV1wImg9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wImg9)

http://www.postimage.org/aV1wIQbS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wIQbS)

http://www.postimage.org/aV1wJt69.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wJt69)

http://www.postimage.org/aV1wKkZi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wKkZi)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 01:27
http://www.postimage.org/aV1wMjHr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wMjHr)

http://www.postimage.org/aV1wOxnr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wOxnr)

http://www.postimage.org/aV1wPJcJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wPJcJ)

http://www.postimage.org/aV1wQjCS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wQjCS)

http://www.postimage.org/PqL6ja9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL6ja9)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 01:33
http://www.postimage.org/aV1wSnki.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wSnki)

http://www.postimage.org/aV1wSOLS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wSOLS)

http://www.postimage.org/aV1wTpb0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wTpb0)

http://www.postimage.org/aV1wT_B9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wT_B9)

http://www.postimage.org/aV1wUm2r.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wUm2r)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 01:39
http://www.postimage.org/aV1wVAmS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wVAmS)

http://www.postimage.org/PqL7q09.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL7q09)

http://www.postimage.org/aV1wWJI0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wWJI0)

http://www.postimage.org/PqL7JYi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL7JYi)

http://www.postimage.org/PqL7Wr0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL7Wr0)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 01:49
http://www.postimage.org/aV1wZiQi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wZiQi)

http://www.postimage.org/aV1wZUfr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1wZUfr)

http://www.postimage.org/PqL8GPJ.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL8GPJ)

http://www.postimage.org/aV1x1lUi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1x1lUi)

http://www.postimage.org/PqL8Tir.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqL8Tir)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 01:56
http://www.postimage.org/aV1x3zAi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1x3zAi)

http://www.postimage.org/aV1x4yWS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1x4yWS)

http://www.postimage.org/aV1x5KM9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1x5KM9)

http://www.postimage.org/aV1x6CEi.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1x6CEi)

http://www.postimage.org/aV1x734S.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1x734S)

polat
31.Ekim.2007, 01:59
aha en sonunda gördümm çıkmışımm bir resimdeeee

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 02:03
http://www.postimage.org/aV1x8jUr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1x8jUr)

http://www.postimage.org/aV1x99hr.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1x99hr)

http://www.postimage.org/aV1x9Sb0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1x9Sb0)

http://www.postimage.org/aV1xaF3S.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xaF3S)

http://www.postimage.org/PqLaFxS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqLaFxS)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 02:09
http://www.postimage.org/aV1xbLUS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xbLUS)

http://www.postimage.org/aV1xc4S0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xc4S0)

http://www.postimage.org/aV1xcoP9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xcoP9)

http://www.postimage.org/aV1xcGh9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xcGh9)

http://www.postimage.org/aV1xdqFS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xdqFS)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 02:14
http://www.postimage.org/aV1xdX5J.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xdX5J)

http://www.postimage.org/aV1xeHur.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xeHur)

http://www.postimage.org/PqLbzV9.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=PqLbzV9)

http://www.postimage.org/aV1xfQPA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xfQPA)

http://www.postimage.org/aV1xhy4J.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xhy4J)

yenikoylu_ua
31.Ekim.2007, 02:26
http://www.postimage.org/aV1xi3vA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xi3vA)

http://www.postimage.org/aV1xiJV0.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xiJV0)

http://www.postimage.org/aV1xjrOA.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xjrOA)

http://www.postimage.org/aV1xkcci.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1xkcci)

Ve son

Bu resimlerin çekilmesine vesile olan ve çok anlamlı bu sürüşe katılan herkeze teker teker teşekkürler

okan
31.Ekim.2007, 10:50
herşey çok güzel gözüküyo.... gönlünüze sağlık arkadaşlar..... 8)

MEHMETONUR
31.Ekim.2007, 11:56
aha en sonunda gördümm çıkmışımm bir resimdeeee

Ben de vallahi çok nadir olduğum kareler vardı çok sağolun yenikoylu_ua tesekkurler...

ozzymania
31.Ekim.2007, 12:04
bu sürüşe katılamadım ya yazık..resimlere bakıyom çok fena çok.

neyse artık bende 3 aralıkta dünya özürlüler gününü kutlamak için yapılan korteje katılırım :)

BULL
31.Ekim.2007, 22:33
yuh be kardeşim...
1000 kare resim çekmişinizdeee
şöylee artiz gibi 1 kare resmimi yakalayamamışsınız...

tüh tüh tüh vah vah vah

:evil: :oops: :( :roll:

gidikurt
04.Kasım.2007, 12:51
bulll ben çektim ya seni olum aaaaa ayıp ettin valla :)

iyi bakarsan 4 adet resimde iyi çıkmışsın :):):):):) iftira atarken dikkat et :)

BULL
04.Kasım.2007, 14:17
aaa leydim ben sana demedimki zaten
senin çektiklerinde varım teşekkür ederim.
ben şemsi beceriksizine dediydim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1000 kare resim çekmiş hep dağ taş... :P :P :P
benim gibi bir duayenin resmini nasıl çekememiş
tüh tüh vah vah

sancezz
08.Kasım.2007, 01:01
28 ekım gunu yapılan sehıtlerımızı anma gezımızde amatorcede olsa anlamlı ve cok guzel gunumuzu ölümsuzlestırecek bır vıdeo kaydı almaya calıstım delıcerkez abımle bırlıkte yaptıgımız duzeltmeler sonucu youtube da bır vıdeomuz daha oldu ıyı seyırler...

http://www.youtube.com/watch?v=a2VPUiR6CUE

http://www.youtube.com/watch?v=8Ivzo2IkiUU

http://www.postimage.org/aVnoz5A.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=aVnoz5A)
***SEVDAMIZ GIBI YOLLARIMIZDA HIC BITMESIN***

yenikoylu_ua
08.Kasım.2007, 01:22
aaa leydim ben sana demedimki zaten
senin çektiklerinde varım teşekkür ederim.
ben şemsi beceriksizine dediydim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
1000 kare resim çekmiş hep dağ taş... :P :P :P
benim gibi bir duayenin resmini nasıl çekememiş
tüh tüh vah vah

Duymasın BULLLLLL diye bağarır sonasını hiç düşünme :x :x

BULL
08.Kasım.2007, 01:48
ehemm öhömmm
kem vede küm...

aslanburclu
08.Kasım.2007, 01:54
konu kilitlenmiştir :twisted: :twisted: :cheesy: :cheesy: :cheesy: [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_10.gif] (YAW SEVDİM LA BEN BU İŞİ)

BULL
08.Kasım.2007, 01:56
KIS KISS KISS

BABA konu kilitlenmiştir demekle olmuyo kaliba

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aslanburclu
08.Kasım.2007, 02:04
KIS KISS KISS

babam napim yaaa topiğin başlığına bak nerdyse biraz sonra rakı balık muhabbetine dönecek :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ugurcuk
08.Kasım.2007, 02:04
bull bnece şansını zorlama komutanım hepimizin motorlatrını kitler oturruz ole kitlenmiş konu giib:S

BULL
08.Kasım.2007, 02:06
KIS KISS KISS

babam napim yaaa topiğin başlığına bak nerdyse biraz sonra rakı balık muhabbetine dönecek :cheesy: :cheesy: :cheesy:

:P :P :P

yok konu kilitlendi deyince modlar kapatıyo bişey yazamıyoz ya onu didim

müslüm baba
08.Kasım.2007, 11:42
Bu konuyu kilitliyorum klick bak buda anahtar sesi :mrgreen: :mrgreen:

BULL
08.Kasım.2007, 19:48
KISS KISS KISSS

aslanburclu
08.Kasım.2007, 21:54
Bu konuyu kilitliyorum klick bak buda anahtar sesi :mrgreen: :mrgreen:

baba kilidi bi yağla ya one öyle kale kapısı kilidi gibi gacır gucur

Dewil&Rose
22.Kasım.2007, 01:39
:( keşke bir ikigün daha kalabilseydimde bende arnızda olsaydım ama kalamadım acilen dönmem gerekiyordu .
Şimdi gözlerim açık gidecek hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum kardeşlerim umarım bir daha ki sefere sizlerle birlikte oluruz
A:H AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :: AH