PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba!

Batis
23.Ekim.2007, 21:03
Sitenizi bir süredir takip etmeme rağmen ancak üye olabildim.Henüz bir motorum yok fakat bir Regal Raptor
sahibi olmayı çok istiyorum.Zaten sitenizi de genel ağda çılgınca ''Regal ve Raptor kelimelerini ararken buldum,iyi ki bulmuşum.Umarım sizlerin de yardımı ile istediğim gibi bir motora sahip olurum.

Tanışma kısmı benim genellikle pek beceremediğim bir durumdur.Kendiliğinden gelişmez ise işim gerçekten çok zor!Forum sayfalarınızdan takip edebildiğim kadarı ile siz bu konuda pek zorluk çıkarmıyorsunuz.Bu yüzden şanslı olduğumu söyleyebilirim.Efendim nasıl anlatsam , kendimi size nasıl takdim etsem bilemiyorum.Ben 24 yaşında uzatmalı bir üniversite öğrencisiyim.İstanbul'da , Beşiktaş'ta ikamet etmekteyim.Şimdilik elimden bunlar gelmekte umarım en kısa zamanda motoruma kavuşur aranıza karışırım yoksa kendimi biraz dışarda kalmış hissedeceğim.

Yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

handojoe
23.Ekim.2007, 21:06
hoş geldin arkadaşım... hayırlı uğrlu olsun

yenikoylu_ua
23.Ekim.2007, 21:06
Hoşgeldin arkadaşım inşallah en kısa zamanda RR ına kavuşursun bu arada adınıda öğrenebilirmiyiz

Batis
23.Ekim.2007, 21:14
Hoşbulduk arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Adım Aytekin.

Deli çerkes
23.Ekim.2007, 21:19
Hoşgeldin Aytekin . cuma toplantılarına mutlaka gel , hem regalcileri hemde Regal Raptor 'u yakından görürsün. aklındaki soruların yanıtlarını bizzat motorun başında alabilirsin.

chatinchaglar
23.Ekim.2007, 21:27
hoşgeldin en kısa zamanda kavuşursun RRına

Batis
23.Ekim.2007, 21:31
İlginize çok teşekkür ederim.

salihozcan
24.Ekim.2007, 20:48
hoşgeldin aramıza

kaanka
24.Ekim.2007, 21:15
Hoşgeldin... Umarım hayallerindeki motora enkısa zamanda kavuşursun...

Kino
25.Ekim.2007, 00:08
haydi dostum aramıza hoşgeldin inşallah birde RR sahibi olursun en kısa zamanda

Batis
11.Kasım.2007, 02:42
Umarım olurum , şu sınavlarım bir bitsin...

wolfsnevercry
11.Kasım.2007, 03:37
Hosgeldin kardes rahat ol bendede daha R&R yok dıslanma felan olmaz bu forumdaki herkez dost canlısıdır...ABİ lerimize SAYGILAR sende hoş geldin

doğan
11.Kasım.2007, 15:55
motorlu yada motorsuz aramıza hoşgeldin.

orkun
11.Kasım.2007, 16:35
virüs sanada bulaşmış aktif hale gelmesi çok uzun sürmez :D
zaten ilk semptomlar google da regal raptor yazarak başlar :cheesy:
sonra siteye üye olunur :?
sonra sahibinden com dan yada sitednin satılıklar bölümünden 8)
yada sitedeki bir büyüğün (eski üyelerin) teşvikleri ve virüsü yayma çabası sayesinde :cry:
kısa zamanda karşına kelepir bir RR çıkar ve hastalık son aşamasına ulaşarak seni iki teker üzerine çıkarıverir :shock:
ne diyeyim geçmiş olsun :mrgreen:

wolfsnevercry
11.Kasım.2007, 18:05
virüs sanada bulaşmış aktif hale gelmesi çok uzun sürmez :D
zaten ilk semptomlar google da regal raptor yazarak başlar :cheesy:
sonra siteye üye olunur :?
sonra sahibinden com dan yada sitednin satılıklar bölümünden 8)
yada sitedeki bir büyüğün (eski üyelerin) teşvikleri ve virüsü yayma çabası sayesinde :cry:
kısa zamanda karşına kelepir bir RR çıkar ve hastalık son aşamasına ulaşarak seni iki teker üzerine çıkarıverir :shock:
ne diyeyim geçmiş olsun :mrgreen:

Süpersin bende demiş olduğunuz belirtilerin hepsi mevcuk...Müslüm baba panzehir olarak sana bir R&R blumalyız dedi..Tek ilaç bu imiş :cheesy: :cheesy:

RoS
11.Kasım.2007, 18:47
hoş geldin

GOKHAN
11.Kasım.2007, 19:32
hoşgeldin kardeşim

emresahin
11.Kasım.2007, 21:58
Hosgeldin,suan motorunu almak icin tamda zamani,para varsa al motoru aksesuar paran ciksin..fiyatlar dipte ,ihtiyaci olanlar satmak icin acik eksiltme bile yapiyorlar..simdiki aklim olsa 2.el allirdim.cok temiz ve ucuz bi motor bulurdum..hala boyle bi sansin var,
Simdiden hayirli olsu.

apron83
11.Kasım.2007, 22:50
hoş geldn. bencede 2. el tercihin olsun

aslanburclu
11.Kasım.2007, 23:09
hoş geldin birader aramıza

durumların müsait olup 2 ci el alacağın an yaz eğer o zaman hala RR de inat ediyorsan hep beraber alacağının nasıl bişey olduğuna veya olacağına hep bir elden karar veririz çünkü biz türkiyenin her yerindeki RR lerin % 85 ine hakimiz

Batis
11.Kasım.2007, 23:17
Hepinize teşekkür ediyorum. Gerçekten siteye üye olduğumdan beri hiç yabancılık çekmedim. :D

Ekonomik sebeplerden dolayı 2. el almayı düşünüyorum , mevsim de benden yana 8)
Uygun bir Regal Raptor bulabilirsem sınavlarımın biteceği 22 Kasım'dan sonra en kısa zamanda bir tane almaya çalışacağım.
Niyetim temiz , ucuz , siyah DD 250 E almak ama fiyatı ve durum uygun olduktan sonra diğer model ve renkleri de düşünebilirim.Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar :|

Şimdiden teşekkürler... :D

okan
11.Kasım.2007, 23:38
Aytekin hoşgeldin...

motor alma mevsimindesin...bende satılık regal var ama ben tok satıcıyım.. anlaşamayız.. :mrgreen:

Batis
11.Kasım.2007, 23:46
Okan Bey tok satıcıysanız o iş baya zor , zaten Samsun'dasınız pek mümkün görünmüyor.Allah motorunuzu sahibine bağışlasın :D

alper_tim
12.Kasım.2007, 12:27
aileye hoşgeldin
umarım kalıcıı ve katılımcı olursun

foreman
12.Kasım.2007, 14:12
aytekın aramıza hos geldın...
R&R arayısın dıger sıtelerede konu olmus 8)
umarım en kısa zamanda ıstedıgın ozellıklerde bır motorsıklet bulabılırsın...

oakgun68
12.Kasım.2007, 15:55
hoşgeldiniz...

carvalho
12.Kasım.2007, 16:12
Hoşgeldin kardeşim. Oturduğun semtin kıymetini bil :lol: 8) :D

altug
12.Kasım.2007, 16:44
Hoşgeldiniz

müslüm baba
12.Kasım.2007, 18:11
Okan Bey tok satıcıysanız o iş baya zor , zaten Samsun'dasınız pek mümkün görünmüyor.Allah motorunuzu sahibine bağışlasın :D

Yine elinde kaldı RR :mrgreen: :mrgreen: eninde sonunda hibe edeceksin.

Batis
12.Kasım.2007, 21:11
Hoşgeldin kardeşim. Oturduğun semtin kıymetini bil :lol: 8) :D

Bilmez miyim hiç 8)