PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ***26 Ekim Cuma Bakırköy Bodrum Cafe'deyiz***

carvalho
24.Ekim.2007, 11:50
Arkadaşlar, Cuma günü haftalık buluşmamızı yine Bordum Cafe'de yapıyoruz.

26 Ekim Cuma Bakırköy Bodrum Cafe'de buluşuyoruz...
Bakırköy İncirli'de Beymen mağazasının yanında Bakırköy Metro istasyonunun karşısındaki binanın alt katı...

Pazar programının detaylarını da konuşuyor olacağız.

Aç gelen arkadaşlara Cafe'nin köftesini tavsiye ederim.

Vakti müsait olan tüm arkadaşları bekliyoruz...

inci
24.Ekim.2007, 11:53
selçuk"cuğum yazdığın tarihte bir yanlışlık var sanırım ,istersen bir kontrol et
26 ekim diye mi yazacaktın acaba ?

carvalho
24.Ekim.2007, 12:14
Yooo, 26 yazdım, hata yok :P :mrgreen: :mrgreen:

yenikoylu_ua
24.Ekim.2007, 12:18
Olur böyle vakalar Öğretmenler yakalar cuma ordayız

alper_tim
24.Ekim.2007, 12:55
cuma akşamı ordayım bende
29 ekim buluşması için hem konuşcam sizlerle
ayrıca arkadaşlar 29 ekim için sitemizde neden topic açılmadı hala

infinitedreams
24.Ekim.2007, 14:59
Yeni Melek'te Anathema konseri var. Söz verdiğim arkadaşım gitmekten vazgeçerse seve seve gelirim. Lakin içimiz dışımız Anathema oldu. Bu kadar da sık gelinmezki yahu :smile:

carvalho
24.Ekim.2007, 15:05
Liste yapmadık diye kimse gelmiyor sanılmasın. Haftalık rutin buluşma olduğu için isim yazılmadı.

Bu arada nispeten daha havadar, daha derli toplu kışlık mekan önerilerinizi alabiliriz. Özelden de atabilirsiniz... Arada sırada sigara içmeme rağmen daha az dumanlı bir mekanı tercih edebilirim ben de doğrusu...

inci
24.Ekim.2007, 16:43
keşke alıntı yapsaydım :x ....ama modsun tabi onun da delilini yok edebilirdin :P

Liste yapmadık diye kimse gelmiyor sanılmasın. Haftalık rutin buluşma olduğu için isim yazılmadı.

Bu arada nispeten daha havadar, daha derli toplu kışlık mekan önerilerinizi alabiliriz. Özelden de atabilirsiniz... Arada sırada sigara içmeme rağmen daha az dumanlı bir mekanı tercih edebilirim ben de doğrusu...

katılıyorum ,dün Mehmet bey"le (moto junior) bu konuyu konuştuk ,onlarda bu sigara içilmesi durumundan dolayı aramızda olamıyorlar, eğer bir çözüm bulabilirsek onlarıda görme şansımız artacak...

carvalho
24.Ekim.2007, 16:46
keşke alıntı yapsaydım :x ....ama modsun tabi onun da delilini yok edebilirdin :P

Hehehe delillerde karartma olmaz bizde ...

inci
24.Ekim.2007, 16:48
o zaman dolmayı unut selçuk"cuğum zuhazuhazuhaa [smilie=redcolorz3_pdt_12.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]

carvalho
24.Ekim.2007, 16:57
o zaman dolmayı unut selçuk"cuğum zuhazuhazuhaa [smilie=redcolorz3_pdt_12.gif] [smilie=redcolorz3_pdt_12.gif]

Baltayı bu sefer taşa vurduk gibi.
Hem parasıyla ekstra tur attıran ben değildim, Bull'du...

(Direkt satarım işin ucunda hamarat el yapımı sarmalar dolmalar olunca.)

inci
24.Ekim.2007, 17:03
satıştasın ama "Bozuk paraları hazırladım İnciciim. Boş mideyle gelin bu sefer Lunaparka " sözü nolcak onu nasıl satmayı düşünüyorsun? :twisted: :P

carvalho
24.Ekim.2007, 17:23
Kim demiş, ne zaman demiş, hı :shock: :?

yenikoylu_ua
24.Ekim.2007, 17:37
Aslında son toplantıda oturduğumuz yerde sigarada içilse fazla duman birikimi olmuyoki onlar gelirse o bölgede en azından biz içmeyiz ama sinema seyredilen dip taraf ben bile zor duruyorum bu konuda kimse haksız sayılmaz

inci
24.Ekim.2007, 17:40
Kim demiş, ne zaman demiş, hı :shock: :?

PİNOKYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

doğan
24.Ekim.2007, 18:17
cuma gelemicem arkadaşlar Antep'e gidiyorum. Paraz görüşürüz inşallah 8)

carvalho
24.Ekim.2007, 18:27

Baklavaları bekleriz :)

Sağlıcakla git gel kardeşim. İyi yolculuklar sana...

alper_tim
24.Ekim.2007, 18:43
mekandan cüneytle konuştum
salonu bölelim sigara içilen bölüm sigara içilmeyen bölüm olarak diyor :P

carvalho
24.Ekim.2007, 18:46
mekandan cüneytle konuştum
salonu bölelim sigara içilen bölüm sigara içilmeyen bölüm olarak diyor :P

Umarım ciddidir. TV'li kısımda sigara içilmesin mesela. Kapıya yakın olan kısımda içilsin, havalandırması da kolay olur...

yenikoylu_ua
24.Ekim.2007, 18:50

Hayırlı yolculuklar kardeşim bu pazara yetiş muhakkak

doğan
24.Ekim.2007, 19:27

Baklavaları bekleriz :)

Sağlıcakla git gel kardeşim. İyi yolculuklar sana...

Sağol abi. Baklavanın lafı olmaz. getiririm tabi. Sabah gidip akşam dönücem kısmetse zaten.

inci
24.Ekim.2007, 20:49
OSMANİYE"den mi geçeceksin yoksam :(:(:( çok ösledim memleketimi ...benim için bir el salla ordan geçerkene

eli boş dönme sakın nar eşkisi isterim :)

HAYIRLI YOLCULUKLAR OLSUN ,GÜLE GÜLE GİT VE GÜLE GÜLE GEL....

kafebodrum
25.Ekim.2007, 12:16
doğan hayırlı yolculuklar sana arkadaşlar bende sigara icmeyen birisi olarak sıkıntı duyuyorum bu konudan dedıyım gıbı havalandırmaları acıp sigara icenleri ön tarafa alırız icen arkadaşlarıda bu konuda biraz daha duyarlı olmaya cağırırız

yenikoylu_ua
25.Ekim.2007, 12:21
doğan hayırlı yolculuklar sana arkadaşlar bende sigara icmeyen birisi olarak sıkıntı duyuyorum bu konudan dedıyım gıbı havalandırmaları acıp sigara icenleri ön tarafa alırız icen arkadaşlarıda bu konuda biraz daha duyarlı olmaya cağırırız

Valla çok yerinde bir karar olur ben sigara içtiğim halde aşırı dumandan rahatsızlık duyuyorumki içmeyenler naapsın

dogane
25.Ekim.2007, 12:34
Bende gelmeye çalisicam arkadaslar..

carvalho
25.Ekim.2007, 12:49
Özellikle yeni arkadaşları bekliyoruz.

Bir de ricam olacak. Lütfen geldiğinizde birilerinin sizi tanıştırmasını beklemeyin. Ben .... diye dostça uzatacağınız eli herkes memnuniyetle sıkacak ve sizi sohbete ortak etmek isteyecektir.

zoso
25.Ekim.2007, 15:50

Bir de ricam olacak. Lütfen geldiğinizde birilerinin sizi tanıştırmasını beklemeyin. Ben .... diye dostça uzatacağınız eli herkes memnuniyetle sıkacak ve sizi sohbete ortak etmek isteyecektir.

aslında çok gelmek istiyorum.hem sizleri tanımak hem de almaya karar verdiğim motorları yakından inceleyebilmek için ...
lakin diğer hafta mutlaka katılmak isterim ....

carvalho
25.Ekim.2007, 16:37

aslında çok gelmek istiyorum.hem sizleri tanımak hem de almaya karar verdiğim motorları yakından inceleyebilmek için ...
lakin diğer hafta mutlaka katılmak isterim ....

Zoso, fırsat bulur da gelirsen tanışırız. Sıra sıra motorları göreceksin zaten kafenin önünde...

zoso
25.Ekim.2007, 16:47
kesinlikle fırsat oluşturabilirsem mutlaka geleceğim ;bu kadar sıcak insanı bulmuşum kaçırırmıyım:)
ama çok zorrrr:(

infinitedreams
25.Ekim.2007, 17:20
Kulağa ne kadar güzel geliyor.

Önemli olan bu sıcaklığı sindirmek tabi. Birini dinlerken, izlerken "bakalım bu güzel insan neler diyor, neler yapıyor" gözüyle bakarsan bir sürü artı eklersin yaşanmışlıklarım hanene. Lakin bu hiç de kolay olmuyor işte. Nefis mi dürtüyor bilmem, söylediğimiz fikre tapılsın istiyoruz genelde. Farklı bir teklifte iyiniyetten önce şasha inat arıyoruz. Halbuki biz kimiz?

Ben söyleyeyim. 50 tane motorlu. Motorcu demiyorum bak... motorlu. Artık motorcu lafını genellemelerde kullanmayacağım. Çünkü motorcunun derdi güzelliktir, özgürlüktür. Kılla, tüyle uğraşmaz. Yapan adam motorcu değil, motorludur.

Motorlu olmanın da bir felsefesi falan yoktur. Rüzgarı seviyoruz derler, yazın bile rüzgardan kaçınmanın yolunu ararlar. Kimseye rüzgardan korunma demiyorum, sadece yalan söyleme.

İşte... uydurmuşuz bir motorcu hikayesi, okuyup gidiyoruz. Sonra da inanıyoruz. Off ki ne of!

Yarın akşam ki buluşmaya gelince. Güzel olacağına eminim. Çünkü derdimiz iyi vakit geçirmek. Playstation oynamaktan biraz farklı bir birliktelik. Geldim, biliyorum... orda çok güzel insanlar var. Sen de git Zoso, gör onları. Ama umutlarını yanında götürme ve büyük motorcu yalanına kanma. "Çok güzel bir arkadaş grubu" de gitsin.

tatar
25.Ekim.2007, 17:25
bulusma saatını ve yerın tarıfını alabılır mıyız ?
tatar ( merter )
34 erf 88

carvalho
25.Ekim.2007, 17:57
bulusma saatını ve yerın tarıfını alabılır mıyız ?
tatar ( merter )
34 erf 88

Bakırköy İncirli'de Beymen mağazasının yanında Bakırköy Metro istasyonunun karşısındaki binanın alt katı...
Sanırım saat 8 gibi mekana doluşmaya başlarız...

Mekanın önü dizi dizi motor olacak zaten...

BULL
25.Ekim.2007, 20:49

Baltayı bu sefer taşa vurduk gibi.
Hem parasıyla ekstra tur attıran ben değildim, Bull'du...

(Direkt satarım işin ucunda hamarat el yapımı sarmalar dolmalar olunca.)

waayyy satış haaa
selçuk sen bittin olm :twisted: :twisted: :twisted:
tabii bende... :cry: :shock: :? :mrgreen:

carvalho
26.Ekim.2007, 15:14
waayyy satış haaa
selçuk sen bittin olm :twisted: :twisted: :twisted:
tabii bende... :cry: :shock: :? :mrgreen:

Giremezz, aramıza dolmalar giremezzz...
Dolmaların da yüzünü bir görseydik,

dii mi İnci örtmenimmmm

aç gelicem bak bu akşam dolmaların lezzetine daha bi varabilmek için....