PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yaylı selelerin nerede satıldığını veya nerede yapıldığını bilen varmı

orkun
27.Ekim.2007, 22:07
http://ww1.prweb.com/prfiles/2006/10/14/450897/SplitBackOCCProductionLine.jpg

gerçi bu yeni jenerasyon ama böyle bişi işte

regalci1903
27.Ekim.2007, 23:48

benim sana söyleyeceğim bu eski Rserisi BMW vardır onların bazılarının seleleri yaylıdır buradan yola çıkarak bulabileceğine inanıyorum.....

orkun
28.Ekim.2007, 01:43
http://www.exilecycles.com/UserFiles/Image/bikes/hot_rod/hotRod3.jpg

tam olarak bu
ama nerde?

emresahin
28.Ekim.2007, 04:05
Regal demi kullancaksin?garip durcak gibi oyle olcaksa eger!!!

orkun
28.Ekim.2007, 11:31
hiç yapılmışını gördün mü?

Deli çerkes
28.Ekim.2007, 12:54
Eski tip mopedlerde bu selelerden var. ancak bulunması zor gibi gözüküyor. Bence yol yaparken önünüze çıkan ilçe ve kasabalardaki motorsiklet tamircilerine bakının. buralarda bulma ihtimali yüksek.

ozzymania
28.Ekim.2007, 12:56
evet eski bmw motorların selesine benziyor.
bunu şu andaki servislerde bulamazsın bulabileceğin tek yer çok eski motorsiklet tamircilerinde bulabilirsin.
eski model tamiratçılarda.izmirde varmıdır bilmem ama istanbulda olsaydın sana bir kaç yer tarif ederdim.
beklerim dersen 3 aya kadar ayaklandığımda gider bir bakarım.:)

orkun
28.Ekim.2007, 13:05
bu kadar zor bişi olduğunu tahmin etmemiştim

uğraşıcaz desenize

emresahin
28.Ekim.2007, 19:15
Yapilmisini gormek gerekmez bazen...o seleyi koyunca koltugun kapattigi o genis alan ve artci koltugu cok cirkin bi goruntu olusturacaktir...bence..

aslanburclu
28.Ekim.2007, 20:05

abicim resmi gördüm o istediğini ancak kendin yaptırabilirsin sana bi adres vereyim alibeyköy - kemerburgaz yolu üzeri halıç bitimi derenin başladığı yerdeki 1 nci köprünün (yani derenin üstüne konan köprü )asya tarafı ucunda yıldız bisiklet orda çok muazzam ve aykırı bisikletler yapan bi usta var anca ona yaptırabilirsin tabii adamın keyfi yerindeyse .... 2 ci yol arkadaşların dediği gibi bunlar eski model BMW lerde , TRİÜMP mu ne o motorlarda ha bide doğu almanların 2 nci dünya harbinde kullandıkları motorlarda var... eğer geyik olsun diye açmadıysan ciddiysen hala

ben derimki : bu tip motorlar ... KAYSERİ, SİVAS, TOKAT.ERZİNCAN ve ADANA daki ihtiyar motor tamircilerini bi araştır be abicim

orkun
29.Ekim.2007, 00:31
komutanım teşekkür ederim...
en kısa zamanda bakıcam
zannedersem benim istediğim tarzda bişiler çıkar
artçı koltuğunuda sökmeyi planlıyorum
sizce ikinci linkteki stop yapılabilir mi

aslanburclu
29.Ekim.2007, 01:59
yapılmayacak bişey değil iyi bi kaportacı arkadaşın varsa istediğin kalınlıktada olabilir. su borusu dirseğini klavuz olarak kullanıp oksijen kaynağıyla bir sacı ısıtıp eğip bükerek sacı şekillendirip halledebilir .... veya kalınlığı bulacağın stop camına görede yapılır....

ha bide bu tip malzemeleri eski tip ask.araç mlz.satan parçacılarda bulabilirsin

ha bulamadın iş sadece o stopa kaldı ben bizim çocuklara yaptırım bişeyler.

kıvılcım
30.Ekim.2007, 13:37

abicim resmi gördüm o istediğini ancak kendin yaptırabilirsin sana bi adres vereyim alibeyköy - kemerburgaz yolu üzeri halıç bitimi derenin başladığı yerdeki 1 nci köprünün (yani derenin üstüne konan köprü )asya tarafı ucunda yıldız bisiklet orda çok muazzam ve aykırı bisikletler yapan bi usta var anca ona yaptırabilirsin tabii adamın keyfi yerindeyse .... 2 ci yol arkadaşların dediği gibi bunlar eski model BMW lerde , TRİÜMP mu ne o motorlarda ha bide doğu almanların 2 nci dünya harbinde kullandıkları motorlarda var... eğer geyik olsun diye açmadıysan ciddiysen hala

ben derimki : bu tip motorlar ... KAYSERİ, SİVAS, TOKAT.ERZİNCAN ve ADANA daki ihtiyar motor tamircilerini bi araştır be abicim

üstadım böyle işler yapanlarıda bilgi olarak bir konu başlıgı altında toplasak nikelajçılar ve modifiye olarak çok süper olurdu ayrıca 1 resimdeki cantları nerde yaptıra biliriz arkadaşlar gerçekten süper cantlar

kaldera
30.Ekim.2007, 17:49
o cantlardan sipariş vermek istiyorsanız www.accessoryinternational.com buraya bir bakın .. tüm eksesuarlar var burada..ama oldukça pahalıdırlar.
buradan ürün alan bir arkadaşımın dediğine göre ups ile 5-6 gün içinde adresinize teslimmiş.eğer ups te gümrüğe takılacak olursa 60 ytl müşavirlik alınıyormuş.. gümrük ödemeleride alacağın ürünün % 30-35 i kadarmış..

kıvılcım
30.Ekim.2007, 18:28
o cantlardan sipariş vermek istiyorsanız www.accessoryinternational.com buraya bir bakın .. tüm eksesuarlar var burada..ama oldukça pahalıdırlar.
buradan ürün alan bir arkadaşımın dediğine göre ups ile 5-6 gün içinde adresinize teslimmiş.eğer ups te gümrüğe takılacak olursa 60 ytl müşavirlik alınıyormuş.. gümrük ödemeleride alacağın ürünün % 30-35 i kadarmış..

üstat ilgin için teşekkürler ama fiyatlar baya uçuk mutlaka bunları türkiyede yaptırabilir üstatlar bunu burda yazar bizde ögreniriz iyi bir tornacı bunu yapabilir ama onu bulmak sorun

aslanburclu
30.Ekim.2007, 20:12
sevgili ve kıymetli arkadaşlarım ....

çok ucuz ve orta kalitenin altında (çinin en iyisiymiş) bazılarımız var gücünü kullanarak (tabii maddi) aldığımız bu makinalara büyük hayeller kuruyoruz. ama ben şuna inandımki kurulan hayallerin maddi ve manevi değerleri çok yüksektir ... ve hayale kavuşmak içinde maddiyat düşünülmez .....

eğer böyle düşünen arkadaşlara işte adress : istanbul / mecidiyeköy E5 otoyolu (edirne istikameti) yanı CUSTOM MOTOR evet verin makinanızı yazdırın hayalinizi basın paracıklarınızı herşeyi yapsınlar