PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rulman sorunu

Birkan
29.Ekim.2007, 00:25
Arkadaşlar motorumun arka tekerleğindeki rulman dağıldı ve yatağınıda parçaladı. Yaptırdım ama biraz masraflı oldu. 7000 den sonra rulmanlarınıza baktırmanızı öneririm. İmkanınız varsa değiştirin derim. Özellikle gidonu tutan rulmana bi baktırın. Hayatımızı tehlikeye atmayalım.

agresus
29.Ekim.2007, 00:28
geçmiş olsun biraderim...valla benim ki 13000km ye kadar dayandıydı... bi ses geldi deyip baktırınca durumun vehametini anlayıp önü arkayı joponlarıyla değiştirdim...

Birkan
29.Ekim.2007, 00:35
geçmiş olsun biraderim...valla benim ki 13000km ye kadar dayandıydı... bi ses geldi deyip baktırınca durumun vehametini anlayıp önü arkayı joponlarıyla değiştirdim...

bende 13000 deyim ve daha yeni dağıldı. Demek bu kilometrede baktırmak gerek.

aslanburclu
29.Ekim.2007, 01:28
eyvallah arkadaşlar onlarada bakalım .... TEKERLEK ve GİDON BİLYALARI ( yaw anasını satıyım değiştir değiştir nereye kadar ya)

kıvılcım
30.Ekim.2007, 13:40
çok geçmiş olsun kardeşim bu arada kaça patladı bu olay sana

gençer
30.Ekim.2007, 15:26
eyvallah arkadaşlar onlarada bakalım .... TEKERLEK ve GİDON BİLYALARI ( yaw anasını satıyım değiştir değiştir nereye kadar ya)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

sanırım motoru değiştirene kadar:) motoru değiştirmezsek dünya değiştirince kurtuluruz bu dertten::)

Birkan
04.Kasım.2007, 12:23
çok geçmiş olsun kardeşim bu arada kaça patladı bu olay sana

Çatal, arka dişli, rulmanlar ve yatağı 280 YTL. Zaten rulman dişli ve yatak tek parça halinde geliyo sarıkayalardan