PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YARDIM LÜTFENN...

gata
30.Ekim.2007, 23:19
arkadaşlar merhaba...
siteye kısa zaman önce katıldım ve bir R&R sahibi olmak isteğiyle yanıp tutuşuyordum, sanırım bu site uğurlu gelmiş olacak ki çok ani gelişmelerden sonrabir R&R alma arefesindeyim şimdi. tabii anlaşabilirsek....
almak istediğim motor ikinci el ve ankarada bense sivas'ta ikamet ediyorum ben şimdi bu canavarı sivas'a nasıl getirebilirim tavsiyesi olan arkdaşlar var mı???
Ve tabiiki aldıktan sonrada yine tavsiye ve önerilerinize ihtiyacım var. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. 8)

doğan
30.Ekim.2007, 23:25
Bence Ankara RR başkanı aksu baba ile irtibata geç. büyük ihtimalle satan kişiyi kendisi tanıyordur yada sana bir yol gösterebilir.

gençer
30.Ekim.2007, 23:30
Bence Ankara RR başkanı aksu baba ile irtibata geç. büyük ihtimalle satan kişiyi kendisi tanıyordur yada sana bir yol gösterebilir.

aynen katılıyorum.

okan
30.Ekim.2007, 23:31
gata kardeşim.. ankara sivas çok uzak sayılmaz....pin üstüne götür... 8)

yada gel samsuna ...burda ortadoğu ve balkanların en temiz ve karizmatik regali var.. onu satiim sana.... 8)

aslanburclu
30.Ekim.2007, 23:38
hey GATA bak okan kardeşimin dediğine onun gönlü zengindir anlaşırsınız anlaşırsınız ...... motor buya git bak gör sev kaynaş ne demişler motor dediğin bi çuval civata git say tek tek... ne o ankarada falan görmeden denemeden motormu alınır ya bu devişrde babana bile güvenme gözün görsün elin değsin koy cebine ruhsatını anahtarını malım de kardeşimmm.........allah gönlüne göre versin bizimki sadece tavsiye takdir yine senin...

emresahin
30.Ekim.2007, 23:43
yol yapmak için iyi fırsat....biz fırsat bulamıyoruz...senin ayağına gelmiş...bencede binip gidersin.havalar da fena değil gördüğüm kadarı ile.....
hayırlı olsun şimdiden!

deep-impact
31.Ekim.2007, 00:11
Al demirden atını vur kırbacı bak nasılda varıyon sivasa zevklide olur ha.Anlatırsın sonra bize.

orkun
31.Ekim.2007, 00:35
sivsta herhangi bir kargo şirketiyle anlaşmalı bir işyeri bul motoru onların üstüne kargolattır
bu tip çalışan iş yerlerinin %50 kadar iskontosu olabiliyor
ben öyle yapmıştım
sanırım 150YTL kadar bir ücrete malolur

Engin
31.Ekim.2007, 10:59
Motorsiklet kullanma konusunda tecrübeli değilsen bence hiç yola çıkma, Allah göstermesin ufak bir kaza dahi olsa motoru aldığın gün ile soğuduğun gün aynı gün olur.

Orkun a katılıyorum. Sivasta kargo firmasıda olur ama kargolar pahalı çalışıyor, ambar dedikleri kargodan dan daha büyük yük taşıyan firmalar var, kamyonlar üzerinde getiriyorlar, onlarla anlaşırsan iyi olur.

Ben Denizli den bir ambar la anlaştım, İstanbul şubesinden yükledim motoru 75 YTL ye Denizli ye geldi.

carvalho
31.Ekim.2007, 11:15
gata kardeşim, kargo fikrine katılıyorum ben de. Tabii sürücü ehliyetin yoksa ve sürüş konusunda kendine güvenmiyorsan...

gata kardeşim.. ankara sivas çok uzak sayılmaz....pin üstüne götür... 8)

yada gel samsuna ...burda ortadoğu ve balkanların en temiz ve karizmatik regali var.. onu satiim sana.... 8)

şşşş. bayram bitsin öyle... :oops:

müslüm baba
31.Ekim.2007, 11:18
Sivas soğuk olur adamı donduracaksınız yollarda, kardeşim sen bu delilere bakma hangi motoru alırsan al ver ambara 50YTL ye getirirler Sivasa ama Okanın motorunu alırsan Okan Sivasa getirir sen merak etme.

okan
31.Ekim.2007, 11:28
hee .. aprilianın arkasına takar çeke çeke getiririm...ii fikir valla MÜSLÜM DEDE.....

selçuk .. olm motor satılsın daa ii yaa...apriyle gezersin... 8)

ozzymania
31.Ekim.2007, 11:58
hee .. aprilianın arkasına takar çeke çeke getiririm...ii fikir valla MÜSLÜM DEDE.....

okan abi sen yorulma ben gelir götürürüm.hem yol yapmış olurum. :D
sen yeterki makineni sat. :)

okan
31.Ekim.2007, 12:11

okan abi sen yorulma ben gelir götürürüm.hem yol yapmış olurum. :D
sen yeterki makineni sat. :)nası götürecen ozim, tek kollu canavarım...sana nası kıyarım ben .....sivasın soğuuunu bilmiyon galiba ... :mrgreen:

ozzymania
31.Ekim.2007, 12:16
nası götürecen ozim, tek kollu canavarım...sana nası kıyarım ben .....sivasın soğuuunu bilmiyon galiba ... :mrgreen:

platinim üşür dimi :D :D :D

kıvılcım
31.Ekim.2007, 16:16
kardeşim en kısa zamanda makinana kavuşursun inşallah gülle gülle kullan allah kazadan beladan korusun rüzgarın bol olsun

gata
01.Kasım.2007, 01:07
arkadaşlar hepinize ilginiz için teşekkür ederim. okan kardeş sanada ayrıca terşekkür ederim teklifin için ama arkadaşla anlaştık şimdi bozmak bize yakışmaz.
ambar işi mantıklı geldi bana ama nasıl irtibata geçeceğim hakkında bilgim yok.bilgisi olan varmı? [smilie=redcolorz3_pdt_05.gif] ayrıca bi arkadaşım bana trenle getirmemi söyledi aslında o daha iyi olabilir aynı trenle bende gelirim.
müslüm babanın dediği gibi buralar soğuk olur, salak ile avanak filmindeki salak gibi olmamı istemezsiniz dimi. ayrıca ehliyet olmadığı gibi daha önce vitesli motor tecrübende yok (allahtan hayırlısı bakalım.)
buarada motoru alırken nelere dikkat etmem gerekiyor yardımcı olurmusunuz. şimdiden teşekkür ederim... 8)

aslanburclu
01.Kasım.2007, 01:19
eh be GATA'm adam sana gönderdikten sonra napacan sineye çekecen olacağa biteceğe hazır olacan

bak sana bi tavsiye paranın bi kısmını üzerinde bırak motor kargoyla gelirse sivasa hemen servisine götür (yoksa kanuninin servislerine göster çünkü soğutma donanımı hariç diğer aksam çoğunlukla aynı) anlaşmanızdan başka çıkan işleri yaptır gerisini de gönder ..eğer ankaradan alacaksan site ankara üyeleri tt06 veya aksu ile irtibat kur .....

hadi hayırlısı kolay gelsin eğer bu durumda anlaşamazsanız o zaman samsundan bizim okana saldır .......

aslanburclu
01.Kasım.2007, 20:30
yaw aldınız verdiniz şimdi arkadaş kimin motorunu alıyo

gata
01.Kasım.2007, 20:50
eh be GATA'm adam sana gönderdikten sonra napacan sineye çekecen olacağa biteceğe hazır olacan

bak sana bi tavsiye paranın bi kısmını üzerinde bırak motor kargoyla gelirse sivasa hemen servisine götür (yoksa kanuninin servislerine göster çünkü soğutma donanımı hariç diğer aksam çoğunlukla aynı) anlaşmanızdan başka çıkan işleri yaptır gerisini de gönder ..eğer ankaradan alacaksan site ankara üyeleri tt06 veya aksu ile irtibat kur .....

hadi hayırlısı kolay gelsin eğer bu durumda anlaşamazsanız o zaman samsundan bizim okana saldır .......

Aslanburcu tavsiyelerin için teşekkür ederim. motoru almaya ben gideceğim bir aksilik çıkmazsa pazartesi günü sabah ankarad'a olmayı planlıyorum. ordada artık bir servis bulup baktıracaz çünki ankara'yı çok fazla bilmiyorum. zaten ödemeyi, baktırdıktan ve devir işlerini hallettikten sonra yapacam.
motoru bir doktordan alacam bu siteye üye olup olmadığını bilmiyorum.

aslanburclu
02.Kasım.2007, 02:15
abicim sen yine üstüne almadan bi baktır .... ne demişler dostluk başka alışveriş başka her ne kadar km. si düşükte olsa rodajı düzgün aşılmamıştır usta bakışıyla anlaşılacak bi problemi vardır... sen yine almadan bi baktır diyorum dost tavsiyesi .. bildiğim kadarı ile tt06 adlı üyemiz RR lerin ankara satış ve bakım servisi....

Kino
02.Kasım.2007, 15:01
gata dostum bak sana bir link vereyim aslında bir başlık daha vardı 2.e3l motor alırken dikkat edilmesi gereken konular diye galiba sen yinede bak bakalım

http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=1110&postdays=0&&postorder=asc&viewall=0&start=0&sid=386af110bfd957b75936f677460b65c2
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=1070

hııı buldum benim açtığım başlıkta buradaymış al sana bir link daha
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=244

bu arada hayırlısı ise olur diyelim ama madem ankaradan alıyorsun Raptor söylenenler ve yazılanlar gibi bir Aksu baba ile temasa geç derim oda bir gidip baksın görsün en azından .

fullthrottle
02.Kasım.2007, 17:06
Gökhancığım ta Ankaralara gitmene ne gerek vardı. Benimkini vereyim işte. Biliyorsun değiştirmek için kıvranıyorum. Ararsan sevinirim.

okan
03.Kasım.2007, 12:04
gata .. nooldu en son gelimeler ne .. yoksam kızılinişte dondun kaldınmı....biz orda bi spin attıydık arabayla .. hemde ne spin.. bi sivasa bi samsuna bi kaç sefer döndüydük.. :mrgreen: