PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şiddetle kınıyorum ya siz

aslanburclu
06.Kasım.2007, 01:43
arkadaşlar bu ne demek oluyor ahlaklı ,terbiyeli ,eğitici,öğretici, birbirimize yardımcı aynı gezgin vede eğlencemiz olsun yanlızlara arkadaş olsun diye hep beraber kurduğumuz ,katıldığımız bu siteye kurallar içinde sahip çıkalım diye bi oluşum oluştuyoruz biliyorsunuz vede çok affedersiniz başsız bişey olmaz diye bir kadro oluşuyo ve başka bir kadro oluşumu diye uğraşan il il gezen birisi saygısızca bir işlem yapıyo vede yazıyo işte ispatı

http://www.postimage.org/PqWX1TS-0f349f1dfffd527c51e71a68497e9dbc.jpg

ŞİDDETLE KINIYORUM VE KENDİSİNEDE YAKIŞTIRAMIYORUM.

handojoe
06.Kasım.2007, 01:48
evet bu ifadeyi görmezlikten gelemem...

ergün bu ayıp birşey bunu kınıyorum... tıpkı ihraç kararını kınadığım gibi

aidikurt
06.Kasım.2007, 01:53
Yaşar baba tek diyeceğim yaptıgı terbıyesizlikle alıdıgımız kararda ne kadar haklı oluduğumuzu gösterdi.
Yanlız hiçmi düşünmedi merak ediyorum orda yaşar abi var müslüm abi var buyukler var oyle yazınca ne derler demedimi ?

yenikoylu_ua
06.Kasım.2007, 01:53
Buna üzüldüğümü ve yakışmadığını diğer topikte belirtmiştim Ne olursa olsun böle bişi yazılmaması gerekiyordu

aslanburclu
06.Kasım.2007, 02:04
her gölge sahibine aittir

bakın bir hareketinide daha kınıyor ve heryerde bilhassa aileler (örneği musaözü ve handonun geldiği piyer loti toplantısında) 'inde bulunduğu ortamlarda çok çok afedersiniz pantolonunu veya şortunu indirip poposunu göstermemesini rica ediyorum.

atakanbatu
06.Kasım.2007, 02:07
iki arkadaş sahilde dolaşırken.

arkadaşı yanındaki arkadaşına tokat atmış..
tokatı yiyen kişi kuma şu tarihte şu kişi ..nedenle tokat attı yazmış.

yürümeye devam ederken.
tokatı yiyen kişi ayağı kayıp tam düşüp ölme tehlikesi geçirecekken.
önceki olayda tokatı atan arkadaşı tarafından kurtarılmı.

bu sefer kuma yazan kişi bir kaya parçasına yine olayın olduğu tarih ve arkadaşının nasıl kurtardığını yazmış.

bu sefer arkadaşı sormuş

TOKAT ATTIM KUMA YAZDIN
HAYATINI KURTARDIM KAYAYA YAZDIN NEDEN ? DİYE SORMUŞ

düşmanlık (hata)gelip geçicidir bir dalga onu kumdan alır gider.
DOSTLUK BAKİİ DİR KİMSE SİLMESİN diye yazdım.

AKLIMCA ANLATMAYA ÇALIŞTIM.

DOSTLUK GÜZEL BİR DUYGU.
ARANIZA KATILIP GÖREMEDİM SADECE OKUDUKLARIMLA ARANIZDA OLMAYA ÇALIŞTIM.
SİZ İSE YAŞADIĞINIZ BUNCA ŞEYE RAĞMEN DOSTLUĞUNU KORUYAMADINIZ.

RR HİÇ GÜZEL BİR MOTOR DEĞİL ONU GÜZEL YAPAN SİZLERSİNİZ.

şahsi düşüncem kimin haklı / haksız olup olmaması değildir.

dostluğumuz dostluğunuz baki kalsın.

agresus
06.Kasım.2007, 04:18
sanırım yapan kişi her ne yaptıysa hatasını anlayıp yaptığı şeyi kaldırmış... en azından ben o şey neyse şu anda göremiyorum... anlayıp kaldırdıysa " Ergün abi, sana bu yakışırdı", yok benden kaynaklanıyosa " hay ben bu interneti..."...

lunatic
08.Kasım.2007, 02:36
sanırım yapan kişi her ne yaptıysa hatasını anlayıp yaptığı şeyi kaldırmış... en azından ben o şey neyse şu anda göremiyorum... anlayıp kaldırdıysa " Ergün abi, sana bu yakışırdı", yok benden kaynaklanıyosa " hay ben bu interneti..."...resimde sağa clickle properties den url adresini kopyalayıp yeni bir internet sayfasında aç

salihozcan
08.Kasım.2007, 11:32
hiç ama hiç yakışık almayan bişey insanlar bu siteye geliyorlar çünkü burda kardeşlik var burda arkadaşlık var ama bu seviyesizlikten başka bişey değil kendi adıma üzüldüm :(

müslüm baba
08.Kasım.2007, 11:34
Bu konuyu daha fazla uzatmayalım, Ergun özünde iyi bir insandır site dışında dostluğumuz devam edecektir. Kendisini daha fazla eleştirmeden yapıcı olmalıyız.

yenikoylu_ua
08.Kasım.2007, 11:37
Bu konuyu daha fazla uzatmayalım, Ergun özünde iyi bir insandır site dışında dostluğumuz devam edecektir. Kendisini daha fazla eleştirmeden yapıcı olmalıyız.

Sana katılıyorum Müslümdede bencede bu konunun uzatılmaması lazım konu kitleyerek değil sağduyulu bir şekilde