PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kışın ceketler ucuzlarmı

getto
06.Kasım.2007, 12:39
motor yeni ehliyet 1 ay sora elime gelcek ondan daha ceket almadım...koruma kıyafetleri fiyatları kışın ucuzluyor mu var mı bi bilginiz

müslüm baba
06.Kasım.2007, 12:54
Kardeşim sen mont almaya karar ver ben sana en ucuzunu ve iyisini bulurum merak etme ama en az 150YTL ayır bu işe, ama asla kaskını dandik alma, zaten bütün montlar ilk yıkamadan sonra su ve rüzgar geçiriyor, geçirmemesi için özel ilaçlar var onları sürmek gerekiyor bu yüzden ya deri mont alacaksın yada korumalı ucuzunu alıp kirlendimi atacaksın.

getto
06.Kasım.2007, 12:56
Kardeşim sen mont almaya karar ver ben sana en ucuzunu ve iyisini bulurum merak etme ama en az 150YTL ayır bu işe, ama asla kaskını dandik alma, zaten bütün montlar ilk yıkamadan sonra su ve rüzgar geçiriyor, geçirmemesi için özel ilaçlar var onları sürmek gerekiyor bu yüzden ya deri mont alacaksın yada korumalı ucuzunu alıp kirlendimi atacaksın.

babacım 250 ye kadar limitim var en iyisinden almak istiyorum ay sonu alacağım bi yardımcı olursan sevinirim...deri ve korumalı olursa ii olur tabi..daha hiç araştıramadım çünkü

müslüm baba
06.Kasım.2007, 13:24
Sana özelden bazı bilgiler vereceğim İzmir bayileride var MEZZANO marka oradan istediğin deri montu en ucuza alabilirsin.

getto
06.Kasım.2007, 13:29
Sana özelden bazı bilgiler vereceğim İzmir bayileride var MEZZANO marka oradan istediğin deri montu en ucuza alabilirsin.

babacım teşekkür ederim...

kaanka
06.Kasım.2007, 13:35
Müslüm baba bende almayı düşünüyorum İstanbul'da nereden alabilirim? Yardımcı olursan sevinirim.

müslüm baba
06.Kasım.2007, 13:40
Müslüm baba bende almayı düşünüyorum İstanbul'da nereden alabilirim? Yardımcı olursan sevinirim.

Sanada özelden yazdım burada reklam olmasın diye yazmıyorum.

ugurcuk
06.Kasım.2007, 13:50
madem herkese yazion banada özelden yazsana dede bende kız arkım için arayıştayım.gerçi şimdilik param yok ama allah buyuk

kaanka
06.Kasım.2007, 14:15
Müslüm baba özelden yazdım demişsin henüz bulamadım arıyorum. Yinede ilgin için teşekkürler. Bulurum heralde :?

müslüm baba
06.Kasım.2007, 15:23
Madem talep çok bende yazayım ersi motorun getirdiği mezzano montlar hem ucuz hemde kaliteli, ayrıca şimdi aklıma geldi yaw bizim motojuniour de bu mezzanonun bayisi isterseniz ona sorun.

getto
06.Kasım.2007, 15:25
millet beni bekliomuş sormak için

Kino
06.Kasım.2007, 15:42
vallaha sorma gitsin derler yani hani aynen öyle olmuş

ama kışın sonunda montlar ucuzlar be abicim bildiğim kadarı ile sezon sonu indirimi falan olur ayrıca bekleyinde fuarlardan falan bakın hem çeşit görürsünüz hem fiat derim ben

kaanka
06.Kasım.2007, 15:55
getto dostum valla haklısın. Benim durumda aynı senin gibi ayın 24'ünde direksiyon sınavı var sonra ehliyeti alıcaz nasipse eh yavaş yavaş malzemeleride toparlayalım dimi??? :cheesy:

getto
06.Kasım.2007, 15:58
aynen öle...sora yardıralım yollarda ...amma kıllattılar şu ehliyetide evrene kadar ya ne bu sanki kamyon ehliyeti alcaz

kaanka
06.Kasım.2007, 16:04
yaaaa sorma bide 20 soru için 45 dakika oturttular zorla sınavda deli oldum.
Öyle sıkıldımki biran önce alsakta sıra motora gelse diye sabırsızlanıyorum.

getto
06.Kasım.2007, 16:14
ya motor yatıo aşağda binemiyom delircem ne toplantıya gidebiliom ne bişi....şimdi bide direksiyonda uyuzluk yaparsa valla döverim hocayı heralde

kaanka
06.Kasım.2007, 16:31
MÜSLÜM BABA yaptın bi iyilik devamınıda getirsende şu yerin açık adresini versen gitsek bi gezip baksak.

getto dostum ben önce ehliyeti, sonra motoru alıcam. Senin gibi kapıda motor yatıyo olsa ben dayanamazdım. Böyle bile zor tutuyorum kendimi. Gözüm hep ilanlarda bazen tam alıcak gibi oluyorum kendimi zor firenliyorum sırayı bozmamak için.

müslüm baba
06.Kasım.2007, 17:28
Yazdım yukarda ama okuyan yokki

ersi motor getiriyor mezzano marka deri montları çokda hesaplı internet siteleri var girip bakabilirsiniz yalnız mezzano listesi nedense açılmıyor açın telefon yada adresleri var gidip bakın,benden bu kadar, şubeleri İzmirdede var.

kaanka
06.Kasım.2007, 17:52
MÜSLÜM BABA sağolasın senide uğraştırdık...

getto
06.Kasım.2007, 17:55
MÜSLÜM BABA yaptın bi iyilik devamınıda getirsende şu yerin açık adresini versen gitsek bi gezip baksak.

getto dostum ben önce ehliyeti, sonra motoru alıcam. Senin gibi kapıda motor yatıyo olsa ben dayanamazdım. Böyle bile zor tutuyorum kendimi. Gözüm hep ilanlarda bazen tam alıcak gibi oluyorum kendimi zor firenliyorum sırayı bozmamak için.

valla ii yapıosun aslında beklemekle..ben birazda etrafın tepkisinden sıkıldığım için başlarım böle işe dedim gittim 0 aldım...nese yaptık bi hıyarlık artık ...şimdiki kafam olsa 2 kuruş daha biriktirir kışa yamaha dragstar alırdım ya neyse..sende dikkatli karar ver derim.. ii düşün.. hatta satayım sana benimkini hahaha daha 100 km de :)

kaanka
06.Kasım.2007, 18:08
Dur şimdi kanıma girme :mrgreen: sırayı bozmicam kafamı karıştırma yaaa :!: ayrıca havalarda fena soğudu yaaa napıcaz bu havada motoru dimi???? Deyip kendimizi avutalım :cheesy:

getto
06.Kasım.2007, 18:14
valla istanbulu bilememde bizim izmirde hergün yaz....ondan motorlar asla kapanmaz garajlara..sen al al hahaha

kaanka
06.Kasım.2007, 18:36
Sen burdaki havayı bi görsen bırak motoru arabayla bile yola gidilmiyor.... Napalım İzmiremi taşınalım motora binmek için :?

getto
06.Kasım.2007, 18:37
burası cennet

Mr.Quanta
06.Kasım.2007, 23:19
walla dostum eger korumasiz da olur diyorsan cankaya'ya bit pazarina falan bi bak derim. ben gecen gun buranin bit pazarindan bi mont aldim. 20 liraya :P ikinci el. bi guzel cilaladilar, parlattilar. walla bi de hakiki deri dedi ama isterse plastik olsun. sonucta mont yani

zoso
07.Kasım.2007, 00:33
müslüm baba neredeydi buranın adresi.....şaka şaka baba :))
geçen hafta bir yere sordu buraya yazmak istemiyorum bir mont ve bir bota 2.000 ytl fiyat verdi.montun markasını unuttum ama revit falan değildi, bot ta motobot...
hayır moralim bozuldu kerize benzer bir suratım mı var anlamadım ki....

orkun
07.Kasım.2007, 00:48
walla dostum eger korumasiz da olur diyorsan cankaya'ya bit pazarina falan bi bak derim. ben gecen gun buranin bit pazarindan bi mont aldim. 20 liraya :P ikinci el. bi guzel cilaladilar, parlattilar. walla bi de hakiki deri dedi ama isterse plastik olsun. sonucta mont yani

korumasız olamamlı bence hatta herkezce allah korusun bir kaza yada düşme anında üzerinde sadece koruma ekipmanın var :twisted:

Mr.Quanta
07.Kasım.2007, 01:11

korumasız olamamlı bence hatta herkezce allah korusun bir kaza yada düşme anında üzerinde sadece koruma ekipmanın var :twisted:

abi ben hergun okulda hic arac yokken kullanan bi insanim. yani trafikte aktif olarak kullanmiyorum. dusersem kendi kendime duserim. o da hic olmadi simdiye kadar allaha sukur. ya zaten iki gun sonra motorlari depoya kaldiririz biz ankara'da. simdilik ihtiyacim yok yani. yoksa korumasiz almasini salik vermedim ben yani arkadasa, yanlis anlasilmasin.

getto
07.Kasım.2007, 11:34
ben korumalı hemde full kormualı arıyorum...

müslüm baba
07.Kasım.2007, 12:09
[quote=orkun]

abi ben hergun okulda hic arac yokken kullanan bi insanim. yani trafikte aktif olarak kullanmiyorum. dusersem kendi kendime duserim. o da hic olmadi simdiye kadar allaha sukur. ya zaten iki gun sonra motorlari depoya kaldiririz biz ankara'da. simdilik ihtiyacim yok yani. yoksa korumasiz almasini salik vermedim ben yani arkadasa, yanlis anlasilmasin.

Sen hiç eşşekten düştünmü, düşte görürsün.

getto
07.Kasım.2007, 12:16
hahahahahahahahhahaa

kaanka
07.Kasım.2007, 20:08
Şu fuar açılsada gidip birde orada baksak artık. Hem fiyat bol olur hem çeşit.

snakesawar
07.Kasım.2007, 20:23
diger beylikdüzü tarafında yapılan fuar bundan daha kapsamlı oluyo dimi?? yoksa buna gitmekte de fayda var mı? kask ve koruma almak için??

orkun
07.Kasım.2007, 22:09
korumalı montların içindeki plastik yada köpük korumalar tek başına satılıyor mu?

Mr.Quanta
07.Kasım.2007, 22:09
ben korumalı hemde full kormualı arıyorum...

dostum kahramanlar'da, fuarın 26 agustos kapısının arkasında zilyon tane motor aksesuarcısı var. basmane'de de bi sürü motorcu, bisikletci var. git bi bak, fiyat konusunda da baskın cıkarsan mutlaka fiyat kırarlar.