PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arzum arkadaşım geçmiş olsun

gidikurt
14.Kasım.2007, 20:23
Arzum arkadaşımız beyin damarlarından birinde tıkanıklık olması sebebiyle 2 gün hastanede yatmış arkadaşlar ,Arzum'cum çok geçmiş olsun tekrar birşeye ihtiyacın olursa biz burdayız herzaman herkez için.

foreman
14.Kasım.2007, 20:28
allah acıl sıfalar versın...
umarım en kısa zamanda tekrar aramıza donersın..
sıte olarak yapabılecegımız bır sey olursa bız burdayız...
bız bır aıleyız...ıyı gunde de kotu gunde de....

gidikurt
14.Kasım.2007, 20:29
Arzum hastaneden çıkmış bugün şu anda evde ıstırahat ediyor.

altug
14.Kasım.2007, 20:47
çok geçmiş olsun.acil şifalar diliyorum.

kawa500
14.Kasım.2007, 20:57
geçmiş olsun ....acil şifalar.....

carvalho
14.Kasım.2007, 20:58
Arzum, çok geçmiş olsun..

leventse
14.Kasım.2007, 21:02
gecmıs olsun

MaRaNtZz
14.Kasım.2007, 22:51
Çok çok geçmiş olsun...

yenikoylu_ua
14.Kasım.2007, 22:56
Geçmiş olsun Allahtan acil şifalar diliyorum

BULL
14.Kasım.2007, 22:57
Geçmiş olsun Arzum
bende bu kızdan niye ses çıkmıyo diyodum yaaa

gezgin murat
14.Kasım.2007, 23:41
http://img215.imageshack.us/img215/9852/dilek100251uu0.jpg (http://imageshack.us)

HER NEKADAR TANIMASAMDA ALLAHTAN ACİL ŞİFALAR DİLERİM

aidikurt
15.Kasım.2007, 00:07
arzucum bende yeni ögrendım valla inşallah en kısa zamanda eskı saglıgına kavusursun herzaman yanındayız bır ıhtayacın olursa hıc cekınme bır telefon acman yeterlı her zaman yanındayız.

GOKHAN
15.Kasım.2007, 01:16
çok geçmiş olsun kardeşim

doğan
15.Kasım.2007, 02:04
geçmiş olsun arzum. en kısa zamanda iyileşmen ve seni aramızda görmek dileğiyle..

Mr.Quanta
15.Kasım.2007, 05:03
allahtan acil sifalar dilerim.

Kino
15.Kasım.2007, 10:16
arzum,

Çookkk Çoookkkkk geçmiş olsun nasıl oldu böyle birden bire ( geliyorum diye haber vermez tabii)

ama çok ama çok tehlikeli bir durum bu yaaaa

acil şifalar diliyorum

bozkurt
15.Kasım.2007, 11:44
Allah acil şifalar versin,umarım tez zamanda eski sağlığına kavuşursun.
Sağlıcaklakal.

alper_tim
15.Kasım.2007, 11:53
çok büyük geçmiş olsun allahtan acil şifalar diliyorum

kıvılcım
15.Kasım.2007, 13:21
çok çok geçmiş olsu kardeşim bir yardımımım olursa haber verin

okan
15.Kasım.2007, 16:08
Arzucuum canım ...geçmişler olsun ... çok üzüldüm yaa... :(

allahtan acil şifalar diliyorum.. bişiler yaz haberdar et bizi....

technosat
15.Kasım.2007, 16:57
çok çok geçmiş olsun ,arkadaşımız için allahımdan acil şifalar diliyorum.

müslüm baba
15.Kasım.2007, 19:56
Dün bende rastlantı sonucu öğrendim Arzunun durumunu hemen telefon açtım kendisine, sesi çok güzel geliyordu sanki atlatmış gibiydi ama tetkikler devam ediyormuş önümüzdeki günlerde bir beyin emarı çekilip durumun ne olduğu kesinlik kazanacakmış ama durumu fena değildi hatta bugün işe bile gitti.

Arzuyu çok seviyoruz inşallah kötü bir haber almayız, allah acil şifalar versin.

Tayfun
15.Kasım.2007, 20:13
Arzucum geçmiş olsun dileklerimi iletip mizacıma uygun bir şekilde biraz espri yapmak istiyorum, sakın kimse yanlış anlayıp laf söylemesin tarumar ederim, arzuyla hukukumuz hepinizden farklı beni anlayacaktır. Şimdi gelelim sana arzu, o kadar söylememe karşın kış bakımını yaptırmadın bi türlü, bak gördün mü devirdaim boruların tıkanmış antifiriz koymayınca :P şimdi garajda yatıyorsun üğzerinde brandayla, ama öyle kolay değil işte, hepimiz regal ailesi olarak senin periyodik bakımlarınla ilgilenicez artık ve yürür hale getiricez seni, şimdi dağılın ulennnnnn :P

Batis
15.Kasım.2007, 20:18
Hayat çok garip , ne zaman ne olacağı belli olmuyor.Acil şifalar diliyorum.

müslüm baba
15.Kasım.2007, 20:40
Arzucum geçmiş olsun dileklerimi iletip mizacıma uygun bir şekilde biraz espri yapmak istiyorum, sakın kimse yanlış anlayıp laf söylemesin tarumar ederim, arzuyla hukukumuz hepinizden farklı beni anlayacaktır. Şimdi gelelim sana arzu, o kadar söylememe karşın kış bakımını yaptırmadın bi türlü, bak gördün mü devirdaim boruların tıkanmış antifiriz koymayınca :P şimdi garajda yatıyorsun üğzerinde brandayla, ama öyle kolay değil işte, hepimiz regal ailesi olarak senin periyodik bakımlarınla ilgilenicez artık ve yürür hale getiricez seni, şimdi dağılın ulennnnnn :P

Tayfun bi alemsin , ama haklısın galiba.

Tayfun
15.Kasım.2007, 21:08
Eyvallah müslüm baba, hasret rüzgarları çok erken esti savrulduk regalciler dertlerden yana :D

handojoe
15.Kasım.2007, 21:18
ne oldu kız kedicik böyle sana geçmiş olsun

bre TAYFUN döktürmüşsün beya helal olsun sana kardeşim

ARZUM
15.Kasım.2007, 22:25
slm rr ailesi abilerim,ablalarım,arkadaşlarım bu topiği açtığı için gülçine biraz kızmıştım.ama şimdide iyiki açmış diyorum kötü günümde yanımda olmanız zaten bana yetti. ben şuan iyi sayılırım hala problem var tabii bazı şeylerim kısıtlandı,malesef allah kimseden sağlığını almasın..

eskisi gibi konuşmalarda hareketlerde şakalaşmalarda v.s şeylerde hızlı hareket edemiyorum...

sigara,alkol,asitli içicekler kesinlikle yasaklandı... (alkol hariç hiç birine uyamıyorum )

tabii hayattan yılmıyorum evet müslüm abim işe gittim yanlız düzelene kadar çalışmamama karar verdiler.. benim işimi yapan başkaları var. ama gelip gidicem allahın izniyle (maaşımı almam lazım demi ) :mrgreen:

bu şekilde kısacası varla yok arasında yaşıyorum... ve bundan pek memmun değilim çoğunuz az çok tanıyorsuzun neşeli ve güler yüzlü olduğumu biliyosunuz inş eski halime geri dönücem. ama hepinize çok teşekkür ederim.. bu kadar sevenim olduğunu tahmin etmiyodum... :(

tayfun sana gelelim valla kardeşim aynen anlattığın gibi bi hastalık bu kadar güzel anlatılmaz ... bravo seni alkışlıyorum... :cheesy: :cheesy:

son tahliler falan yapılınca kesin tedavim belli olcak inşallah iyi çıkar. ama doktorumun fikri pek öyle değil neyse ben bunuda atlatırım allahın izniyle hepinizi seviyorum.. teşekkürler... :D :D

Tayfun
17.Kasım.2007, 16:33
Dayak isteme kız, doktorun fikri pek öyle değilmiş, valla 32 numara anahtarla döverim seni, sen kendini böyle salarsan yandık valla, ağzından kötü birşey duyarsam bir daha yemin ediyorum kutup başlarını sökerim kendi ellerimle, bunu kafana sok şimdi, hadi bakim gülmeye oynamaya.

Dewil&Rose
20.Kasım.2007, 01:45
Geçmiş olsun acil şifalar delerim biraz geç gördüm ama

hakkı
20.Kasım.2007, 02:42
geçmiş olsun, elimizden gelen birşey varsa yapmak isterim, söyleyin yeter.