PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : isyan

getto
17.Kasım.2007, 18:29
ne biçim bir bakanlık bu m.e.b lığı... aylardır ehliyet bekliyorum...sonunda buhafta direksiyona gircektim, kursa gittim türkiye genelinde 1 aralığa ertelenmiş...dorumu bu....kafayı kırıcam, kahretsin bu adamları nebiçim iş yapıolar ondan sorada ehliyetsiz kullanınca kesiolar hesabını

Tayfun
17.Kasım.2007, 18:41
Bu devlet böyledir alış genç kardeşim :D

Batis
17.Kasım.2007, 19:27
Üzme kendini kardeşim ya , elbet alırsın ehliyetini.

deep-impact
17.Kasım.2007, 19:35
Baba en kötü seyde bile bir hayır var o yuzden uzme canını bırak bir kaç gün sonra olsun.

Deli çerkes
17.Kasım.2007, 19:58
Vardır bir bildikleri. benim girdiğim vakitte sınavı bir hafta erken almışlardı

volkan
17.Kasım.2007, 20:27
Geç olsun güç olmasın derlerye hayra yor sende züzmüşün yüzmüşün kuyruğuna gelmişsin o da olu inşallah...

snakesawar
17.Kasım.2007, 21:19
burası turkiye olmaz olmaz!!!!! :O

foreman
17.Kasım.2007, 21:24
ben bugun kursumla konustum...
dıreksıyon sınavınız 25 ınde dedı...
hatta nasıl ve ne sartlarda olacagı hakkında bılgı verdı...
19 unda gel ımza at...25 gel dıreksıyon sınavına gır dedı...
bak sımdı kafam karıstı...ya senı kekledıler yada benı...
hayır olsun ınsallah...
takma kafanı.oylede boylede verecekler...

polıs cevırmesınde ehlıyet ısterlerse '' vermedınız kı neyı ıstıyorsun '' dersın :mrgreen:

ayhan67
17.Kasım.2007, 22:34
bu konuda haklısın arkadasım bende evvelkı sene akıbete ugradım nısan ortası kayıt yaptırdım agustos sonu ehlıyet aldım buarsı turkıye burakrası ne ararsan var.onemlı olan sabır. yapacak bır sey yok
gecmıs olsun dıyebılırız ancak

getto
18.Kasım.2007, 02:22
ben bugun kursumla konustum...
dıreksıyon sınavınız 25 ınde dedı...
hatta nasıl ve ne sartlarda olacagı hakkında bılgı verdı...
19 unda gel ımza at...25 gel dıreksıyon sınavına gır dedı...
bak sımdı kafam karıstı...ya senı kekledıler yada benı...
hayır olsun ınsallah...
takma kafanı.oylede boylede verecekler...

polıs cevırmesınde ehlıyet ısterlerse '' vermedınız kı neyı ıstıyorsun '' dersın :mrgreen:

alla alla emin misin..eee nasıl olcak bu iş şimdi...bidaha mı arasam kursu

apron83
18.Kasım.2007, 02:51
getto ben de ehliyeti yeni alcam sınava 27 ekim de girdim direksiyon sınavı da 24-25 kasım. benim kursa sordum bi değişiklik olmadığını soyledi istersen http://www.ehliyetsinavsonuclari.com/ adresinden takip et orda da tarihler aynı gozukuyor

Beatrice
18.Kasım.2007, 23:28
Açıkçası ben bu kararın doğru olduğunu düşünüyorum. Meteorolojiden alınan son bilgilere göre tüm hafta sağanak yağış bekleniyor. Ve biliyorsun bu tür sınavlar yurdun her yerinde aynı gün ve aynı saatte olur. Yani ege bölgesi günlük güneşlk görünüyor ama Karadenizde yağmur olacak. E ordaki insanlar ne yapsın? Bende bu sınava gireceğim ve en az senin kadar sabırsızım ama motosiklet bu işte, elden gelen bir şey yok. Havalara göre oynayacağız zarımızı.

hakkı
19.Kasım.2007, 00:02
Baba en kötü seyde bile bir hayır var o yuzden uzme canını bırak bir kaç gün sonra olsun.

+1