PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ailenin küçük kızı geldi :)

Beatrice
18.Kasım.2007, 02:18
Herkese merhaba...

Karın ağrılarıyla geçen 2 günün sonunda aktivasyon mesajım geldi ve ben de artık aranızdayım. :) Marmaris'te yaşıyorum. Bir firmada yönetim asistanıyım. Henüz bir regalim yok şubatı bekliyorum :)

*** Burcu ***

foreman
18.Kasım.2007, 02:29
burcu aramıza hosgeldın...
regalın yok ama motora yabancı degılsın galıba...kasklı foto felan...
en kısa zamanda senıde regallı gormek umıd ıle...
umarım aramızda kalıcı olursun...

Beatrice
18.Kasım.2007, 02:32
Evet motora yabancı sayılmam :) 1 senedir takip ettiğim bir site vardı. Grup gezilere abimle katılıyordk. Orda az çok bir şeyler öğrendim. Ama regal tutkum bu siteninde üyesi olan Murat abiyi (nmurataydın) tanımamla başladı geçen sene. Ve o gün bugündür regal raptora bayılıyorum. Artık az kaldı şubat ayında benimde bir regalim olacak günleri sayıyorum.

BULL
18.Kasım.2007, 02:39
Burcu hn aramıza hoşgeldiniss
sefalar getirdiniss

foreman
18.Kasım.2007, 02:44
Evet motora yabancı sayılmam :) 1 senedir takip ettiğim bir site vardı. Grup gezilere abimle katılıyordk. Orda az çok bir şeyler öğrendim. Ama regal tutkum bu siteninde üyesi olan Murat abiyi (nmurataydın) tanımamla başladı geçen sene. Ve o gün bugündür regal raptora bayılıyorum. Artık az kaldı şubat ayında benimde bir regalim olacak günleri sayıyorum.

dıger sıtelerı unut...
gecte olsa dgru yolu buldun :mrgreen:
ınsallah bu yaz herkezın bı regalı olacak...
ınan yolda kuryesınden tutta kafasını aracın camından cıkaran adam bıle bunlardan alcam dıyor...
subat ayı ıyı bır secım8)

apron83
18.Kasım.2007, 02:44
hoşgeldin aramıza

ugurcuk
18.Kasım.2007, 02:46
aramıza hoşgeldin burcu katılıımcı olman dileğiyle

Beatrice
18.Kasım.2007, 02:48
Hoşbulduk arkadaşlar :)
Ben forumda kayboldum sanırım :)
Şu anda sitenin ıncııııını cinciiiini çözmekle cebelleşiyorum sanırım bu gece sabaha kadar burdayım :)

ugurcuk
18.Kasım.2007, 02:56
acele etme yaw sindire sindire okursun acelen ne?:D:D:D:D:D:D

Batis
18.Kasım.2007, 03:06
Hoş geldin :)

carvalho
18.Kasım.2007, 03:25
Hoşgeldin Burcu, sefalar getirdin...

Muğla'dan marmaris'ten Bodrum'dan yazan arkadaşlara öyle gıpta ediyorum ki... Cennettesiniz valla...

Beatrice
18.Kasım.2007, 03:33
Hepinizi bekleriz :) Şunun şurasında Marmok'a ne kaldı :) Bu arada MuğlaRR artıyor. Artçılıktan kurtulur kurtulmaz şenlendireceğim ortalığı şimdilik susuyorum bekliyorum bekliyorum :)

Edit1 Suskun halim buysa çenem açıldığında ne olacak merak ediyorum.
Edit2 Şenlendireceğim ortalığı demişim ama anlamsız olmuş sanırım zaten burası gayet neşeli :P

ugurcuk
18.Kasım.2007, 03:42
nedense garip bi olay var RR seveninde meraklısnında çenesine maşallah :D

doğan
18.Kasım.2007, 03:49
hoşgeldiniz 8)

lordskeldan
18.Kasım.2007, 07:59
sayın beatrice , aramıza hoşgeldiniz
umarım sitemizde iyi vakit geçirirsiniz
en yakın zamanda 'kızılınıza' kavuşmanız umuduyla 8)

yenikoylu_ua
18.Kasım.2007, 12:00
Aramıza hoşgeldin umarım en kısa zamanda RR ına kavuşursun kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle

snakesawar
18.Kasım.2007, 12:48
evet en kısa zamanda sen de ben de motorlarımıza kavusuruz. hosgeldin!

gidikurt
18.Kasım.2007, 14:00
Burcu aramıza hoşgeldin umarım kalıcı ve katılımcı olursun :)

orkun
18.Kasım.2007, 14:09
aramıza hoş geldin
umarım en kısa sürede motoruna kavuşursun...

Mr.Quanta
18.Kasım.2007, 14:24
en kisa surede RRina kavusman dilegiyle. hosgeldin

MEHMETONUR
18.Kasım.2007, 14:30
Hoşgeldiniz... Hayırlısıyla, motorunuza kavuşmanızı dilerim...

RızaHoşgör
18.Kasım.2007, 19:18
hoşgeldin burcu.kalıcı olaman dilegimle.eee önümüz yaz ve biz muglaya gideriz dimi arkadaşlar.burcu da bi organizasyon yapar artıkın :)

TLGYLDZ
18.Kasım.2007, 19:25
aramıza hosgeldınız burcu hanım sızın gıbı bayanların boyle motor sevgısının olması gercekten cok guzel ben hagı bayana sorsam motorsıkletlerı severmısınz desem kımse sevıyorum dıye cıkmadı karsıma amannnn benden uzak olsunlar dedıler bana neyse tekrardan hosgeldınız ınsanlah tum bayanlar sızın gıbı bır motor asığı olurlar bırgun....

technosat
18.Kasım.2007, 20:31
Aramıza hoşgeldin sefalar getirdin kardeşim,kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle....motor alacaksan tam zamanı derim fiyatlar bu ara çok iyi.. :wink:

RoS
18.Kasım.2007, 20:39
hoş geldin...

handojoe
18.Kasım.2007, 20:52
hoşgeldin arkadaşım

Kino
18.Kasım.2007, 21:29
hoş geldin beatrice

aslanburclu
18.Kasım.2007, 22:08
beatrice hoş geldin

Beatrice
18.Kasım.2007, 22:25
Hoşbulduk :)

hakkı
18.Kasım.2007, 23:31
hoş geldin Burcu, umarım en kısa zamanda artçılıktan rider lığa terfi ederisn. bu sene marmoku ve RR buluşmasını iple çekiyorum. geçen seneki marmoka eşimle birlekte katıldık (ufat tefek eksiler olsada) çok keyif aldık bu sene daha iyi bir organizasyon bekliyoruz. bunun haricinde yine sık sık gelmeyi düşünüyoruz, sanırım bu yaz murat abiyle ve sizinle (müsait olursanız) bol bol görüşeceğiz.

Beatrice
18.Kasım.2007, 23:46
Bu yaz marmok zamanı ben de katılamamıştım. Tam sınav dönemimdi. Bütünlemelerle boğuşuyordum. Çok şükür bu sene öyle bir derdim yok seneye yaza kesinlikle bekliyoruz. Bu yaz RR standı varmıydı bilmiyorum ama eğer yoksa umarım seneye standımızın altında toplanırız :) Saygılar

CİNGENE
18.Kasım.2007, 23:46
hoşgeldin :)

hakkı
19.Kasım.2007, 00:23
Bu yaz marmok zamanı ben de katılamamıştım. Tam sınav dönemimdi. Bütünlemelerle boğuşuyordum. Çok şükür bu sene öyle bir derdim yok seneye yaza kesinlikle bekliyoruz. Bu yaz RR standı varmıydı bilmiyorum ama eğer yoksa umarım seneye standımızın altında toplanırız :) Saygılar

geçen sene bırak RR standını RR lar bile sayılıydı. ben ve murat abiden başka yanlış hatrlamıyorsan 1 tane 100'lük vardı. ama umarım bu sene seninde dediğin gibi bir standımız olur. olmasa bile RR ailesi için ayrılmış bir bölümde kamp kurmayı isterim. çadırlarımızı toplu olarak kurup giriş kısmınıda flamamızı astıkmı olay bitmiştir. harika bir görüntü olacağına inanıyorum, şimdiden gözümde canlanır gibi oldu. 8) 8) 8)

salihozcan
19.Kasım.2007, 00:28
Beatrice hoş geldin aramıza kısa zamanda motoruna kavuşman dileğiyle 8)

alper_tim
19.Kasım.2007, 12:16
aileye hoş geldin
umarım kalıcı ve katılımcı olursun

müslüm baba
19.Kasım.2007, 12:53
Eyvah bir bayan sürücü daha, motorunu aldığında haber ver de tedbirli olalım. :mrgreen: :mrgreen:

Şaka tabi aramıza hoşgeldin, motor konusunda elimizden gelen yardımı yaparız sana merak etme.

altug
19.Kasım.2007, 14:27
aramıza hoş geldiniz.

Beatrice
19.Kasım.2007, 15:18
Eyvah bir bayan sürücü daha, motorunu aldığında haber ver de tedbirli olalım. :mrgreen: :mrgreen:

Şaka tabi aramıza hoşgeldin, motor konusunda elimizden gelen yardımı yaparız sana merak etme.

:) müslüm baba ben yola çıkarken emniyete haber vericem yolları kapasınlar :P

gençer
19.Kasım.2007, 15:52
aramıza hoşgeldiniz..

ayhan67
19.Kasım.2007, 16:13
:D boylesı bır formda ( dostluk,arkadaşlık,yoldaşlık )çerçevesınde bır bayanın daha aramıza katılması sanırım herkesı sevındırmıstır raptor aılesı ıyıce genıslemey basladı ne mutlu bızlere aramıza hoşgeldınız.umarım daımı olur. :D

polo
19.Kasım.2007, 21:46
hoş geldiniz 8)

Tayfun
19.Kasım.2007, 22:13
LEEEEEEEEYYYYYYYYYYNNNNNNNNN burcu puh sana :D ne giriş yaptım be ama haklıyım. Niye yaz başında girmedin kız siteye sen, bi dünya yol teptim bi sürü kapıya uğradım senide çıkarırdım aradan bi bahaneyle, neyse seneye gene yollara düşersem bizzat yerinde çekerim kulaklarını ben, buda kim deme sakın deli zabit derler bana ben dururum namım yürür ona göre, şimdi hoş geldin aramıza bakim, yamuk yapma müslüm baba kırmızı kart gösterir sanaaaaa :P

Dewil&Rose
19.Kasım.2007, 22:26
Hoş geldim marmaris li bende bir hoş geldin deyeyim Butaraflardan pek siteye katılan olmuyordu kendi adıma sevindim doğrusu
bende motorumla aydabir marmari gelip dolaşıyorum bu yaz dört beş kere geldim hiç göremedim R&R cilerden ama
artık göreceğiz demek
Ben bodrumda yetkin saygılarımla hoş geldin :)

Beatrice
20.Kasım.2007, 01:11
:) Amanında amanın ne güzel karşılandım böyle. Tayfun gelirsen beklerim, ama yakında tanırsınız bana da delikız derler, bi bakmışsın ben istanbulu basmışım eee artık şöle bi cümbür cemaaat toplanır bi çay içeris demi :P

Bu arada dewil hemşerim yakınmışız baya haklısın buralarda çok regal yok olanlarda kendini yollara vurduğundan karşılaşmak zor oluyor burda varsa yoksa today.

polat
20.Kasım.2007, 01:20
Hoş geldim marmaris li bende bir hoş geldin deyeyim Butaraflardan pek siteye katılan olmuyordu kendi adıma sevindim doğrusu
bende motorumla aydabir marmari gelip dolaşıyorum bu yaz dört beş kere geldim hiç göremedim R&R cilerden ama
artık göreceğiz demek
Ben bodrumda yetkin saygılarımla hoş geldin :)

hoşgelmişinn aramızaaaa

((((yetkin nerdesin kardeşim senn nerelerdesin))))

Dewil&Rose
20.Kasım.2007, 01:21
havalar iyi olursa bayramda geleceğim marmarise bakalım kışın gezmesi ayrı bir zevk
evet burada var 10 tane kadar ama pek toplanmıyorlar nedense

nmurataydin
20.Kasım.2007, 15:00

ne mutlu bana..:)

ciko
29.Kasım.2007, 15:03
kızz burdadamı cıkdın karşıma marmarise gittin die seviniodum :mrgreen: sana 100cc lik yeter fazlası sana zarar :P neyse seni burda gördüme sevindim canım hayırlı olsun

cerebrum
29.Kasım.2007, 16:53
hoş geldin ben de hoş geldim :)) buraya girmek zor çıkmak daha bi zorr :)

MaRaNtZz
01.Aralık.2007, 17:15
Aramıza hoşgeldiniz....

apachi
06.Aralık.2007, 18:00
hoş geldin