PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar

FATİH
15.Mart.2007, 21:58
Adım Fatih ÇEVİKPARMAK İstanbul/Fındıkzade'de oturuyorum..Otomativ sektöründe yedek parça işi ile uğraşıyorum..28 yaşındayım..İki tekere olan sevdam henüz taze..2006 Mayıs ayında başladı..Bir arkadaşımın Kanuni Hussar marka motorunu trafik sorununu aşmak adına kısa mesafelerde kullanmaya başladım..Kullandıkça hem özgürlüğün hemde rüzgarın güzelliğini hissettim..Tabiki anında bağımlılık yaptı :roll:

Daha sonra ilk işim ehliyetini almak oldu..Motosikletin bir kültürü vardı tabiki bunu öğrenmek için çevremde bu kültüre sahip arkadaşlarım olmadığı için aklıma internet geldi ve bütün forumları inceledim okudum..Sadece kafamıza ceza yememek için taktığımız 15ytl lik kask ile motor kullanmanın ne kadar yanlış olduğunu öğrendim..Bu forumlarda sayısız teknik bilgi ve motor kültürünü incelerken çok değerli insanlarla da tanıştım..2006 Ekim ayında kendi motorumu aldım..ve şu an sizlerleyim..
Herkese selam olsun..Allah kazalardan belalardan korusun...

Benim için en çekici gelen ise farklı fikir , farklı tarz , farklı karakterde olan motor sevdalıları nasıl oluyorsa birbirine sevdalanıyor . Hiç tanımadığın insanların yanına ilk defa gidiyorsun ve onlar seni sende onları ailen olarak görüyorsun...
Bu büyü inanılmaz...Ve umarım hiç bozulmaz...

http://img148.imageshack.us/img148/285/dsc03209ue4.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/4518/1042959wi5xm3.jpg

http://img262.imageshack.us/img262/2866/wia81hn5we1.jpg

lordskeldan
15.Mart.2007, 22:12
aramıza hoşgeldin kardeşim
motosiklet sevdası hiçbirşeye benzemez
hastalıktır geçmeyzzzzzzz :mrgreen:

aslanburclu
15.Mart.2007, 22:13
hoş geldin kardeşim hoş geldin bizim site demiyim artıkın ctiy olduk hoş geldin

eh artık dertlerin dertlerimiz dertlerimiz dertlerin olsun diyelim motor konusunda veya her konuda yanındayız
rüzgarın ılık yolların açık olsun

agresus
15.Mart.2007, 22:58
hoş geldin canım benim... ama niye bunca geciktin...ben en az bi ay önce bekliyodum fallaa... :lol:

Kino
16.Mart.2007, 10:49
fatih dostum hoşgeldin aramıza

dediklerine katılıyorum motor sevdası bir başka oluyor hele bir de dostluğu daha başka;

emrahss
16.Mart.2007, 11:23
Hoşgeldin kardeş.

FATİH
17.Mart.2007, 20:31
Sıcak karşılamanız için çok teşekkürler...Hoşbuldum...

aramıza hoşgeldin kardeşim
motosiklet sevdası hiçbirşeye benzemez
hastalıktır geçmeyzzzzzzz :mrgreen:
Gerçekten de öyle hiç bir şeye benzemiyor... :cheesy:

hoş geldin kardeşim hoş geldin bizim site demiyim artıkın ctiy olduk hoş geldin

eh artık dertlerin dertlerimiz dertlerimiz dertlerin olsun diyelim motor konusunda veya her konuda yanındayız
rüzgarın ılık yolların açık olsun
Çok teşekkürler...Şimdilik bir derdim yok çok şükür...Ama olursa da paylaşılacak tek adres burasıdır...

hoş geldin canım benim... ama niye bunca geciktin...ben en az bi ay önce bekliyodum fallaa...
Evet fazlasıyla geciktim ama unuttuğumdan değil fırsat olmadı...İnşallah daha sık katılmaya çalışacağım :)

fatih dostum hoşgeldin aramıza

dediklerine katılıyorum motor sevdası bir başka oluyor hele bir de dostluğu daha başka;
Çok teşekkürler , hoşbuldum :)

Hoşgeldin kardeş.
Hoşbuldum arkadaşım.. :)

ÇeLeBi MuRaT
17.Mart.2007, 21:30
Hoş geldin fatih...

aidikurt
18.Mart.2007, 12:54
Kardeşim benim aramıza hoşgeldin emin ol burdaki sıcaklığı dostluğu hiçbiryerde bulamazsın bizi diğer forumlardan ayıran bir özelliğimz var herkes motor sevdalısı doğru en başta o geliyor ama herkes aynı zamanda regal raptor sevdalısı işte bizi ayıranda bu yakında bunu hissedeceksin :)
tekrar hoşgeldin paylaşımlarını bekliyoruz.

okan
18.Mart.2007, 14:34
fatih aramıza hoşgeldin kardeşim.... bu sitedeki muhabbet saygı ve sevgiyi hiç bi yerde bulamayacağına emin olabilirsin...okuyucu değilde katılımcı olmanı diliyorumm...samsundan sevgiler saygılar...

carvalho
19.Mart.2007, 00:33
Hoşgeldin dostum...
Çok sıcak bir ortama geldin, emin ol...

inci
19.Mart.2007, 16:04
Fatih'im karabiberim yağız kardeşim hoşgeldiiiiiiiiiinnnnnn...

gecee
19.Mart.2007, 16:51
iki dakka boş bırakmaya gör...
yaw kimler gelmiş buraya..
fatih gardaş hoşgeldin...

FATİH
20.Mart.2007, 00:24
Hoş geldin fatih...
Hoşbuldum teşekkürler...

Kardeşim benim aramıza hoşgeldin emin ol burdaki sıcaklığı dostluğu hiçbiryerde bulamazsın bizi diğer forumlardan ayıran bir özelliğimz var herkes motor sevdalısı doğru en başta o geliyor ama herkes aynı zamanda regal raptor sevdalısı işte bizi ayıranda bu yakında bunu hissedeceksin
tekrar hoşgeldin paylaşımlarını bekliyoruz.
O zaman YAŞASIN REGAL KARDEŞLİĞİ diyelim de siteye üye olupta başka motor kullanan arkadaşlar alınmasın :D

fatih aramıza hoşgeldin kardeşim.... bu sitedeki muhabbet saygı ve sevgiyi hiç bi yerde bulamayacağına emin olabilirsin...okuyucu değilde katılımcı olmanı diliyorumm...samsundan sevgiler saygılar...
Samsun'a da bizden Selam ve saygılar..Aslında katılımcı olmaya özen gösteririm , mesaj sayım az diye okuyucu olduğum düşünülmesin :mrgreen:

Hoşgeldin dostum...
Çok sıcak bir ortama geldin, emin ol...
Bundan eminim çünkü Pazar günü birkaç arkadaş ile tanışma fırsatım oldu... :cheesy:

Fatih'im karabiberim yağız kardeşim hoşgeldiiiiiiiiiinnnnnn...
Hoşbuldum abla..Saygılar... :D

iki dakka boş bırakmaya gör...
yaw kimler gelmiş buraya..
fatih gardaş hoşgeldin...
Yaw deniz , her gördüğüm gecee yi sen sanıp yazıyorum ama bu sefer yanılmadığımdan eminim :mrgreen:
Boş bırakma tabi boş bırakmaya gelmez...Hoşbuldum kardeşim...Sadece fuarlardamı görüşeceğiz ???