PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir raptor nataşa hikayesi :)

Tayfun
16.Mart.2007, 01:11
Arkadaşlar ben taksimde çalışıyorum ve yazın sıcak bir günde aldım beni regali çıktım taksime işe gittim, yeni açılan teknosa'nın yanındaki alana yanaştırdım benim oğlanı, önümdede sanırsam 18 bin avroluk bi bmw motorsiklet vardı :) ben bıraktım motoru şöyle çıktım gezdim dolaştım baya, sonra motorun olduğu sokağa geldim kolaçan etmek için, sokağın başında durup gelen geçenleri izlerken, 2 tane rus hatun dikkatimi çekti, bir tanesi çekingen tavırla benim motorun önünde duran bmw ile poz vermeye çalışıyodu, şöyle 10 numara kesişi yaptıktan sonra çekingen hatun iyicene bi çekini verdi :P gittim hatunun yanına, hi, how are you yıkama yağlamasından sonra benim regali çıkardım biraz ortaya doğru, tuttum hatunun kolundan önce birini sonra öbürkünü motora zorla oturtup resim çektirttim :D :D :D sonra resim karesine bende dahil oldum hemen ;) neyse netlemeydi pozlamaydı derken zat-ı hatun kişiler bundan çok memnun kaldılar ve verdikleri pozlarda motor onlarınmış havasındaydı resmen, resimleri istedim ve bana göndermeleri için e-mail adresimi verdim onlara, hala bekliyorum inşallah gönderecekler :D acaba diyorumki bu hatunlar bir fuhuş çetesinin elinemi düştüler :cry: velhasıl benim regalin minik macerasıda durduğu yerde böyle gelişti arkadaşlar, yeni bir gerçek olayla buluşmak üzere hepinise hoşçakalınnn :mrgreen:

agresus
16.Mart.2007, 01:59
vaayyyy... öncelikle hoş gelmişsin kardşim tekrar.... ne güssel bi " gerçek kesit" olmuş bu bööleee... bööleee gerçeklerle gelin ciğerimi yiyin nediimm.. ama foto yok.. demek ki delil de yok... belgelerle gel biraaderrr.... :mrgreen:

bu arada maşşallah... mevlam tamamına erdirsin diyelimmm... :+1:

Tayfun
16.Mart.2007, 02:27
Baba doğru söylüyosun ama, müneccim mokuna kepçe daldırmadım ki ben :) bilseydim öyle 2 hatun gelecek set ekibi kurardım oraya ben :D hiç aklıma gelmedi bir gün böyle bişeyi anlatıp kanıt göstermek zorunda kalacağım :D bi dahaki sefere yemezler ama, elimizin altında cihan haber ajansı muhabiri sümer abimiz var, adam ayaklı set ekibi, her boy fotoğraf makinesi ve kamerası var, değişik açılardan anı ölümsüzleştiririz, agresus baba o zaman çok gevrek sırıtırım moralin bozulmasın bak :D :D :D

aslanburclu
16.Mart.2007, 02:30
helal olsun size yaw bizim makinaların üstüne nataşalarıda çıkardınız ya en sonunda

yani ne olcak şimdi

ayıp ayıp

Tayfun
16.Mart.2007, 03:05
Daha dur baba, bende macera bitmez, kendimi daha deşifre etmedim, tanışma bölümüne şöyle bir boy bir portre fotomu koyayım o zaman anlayacaksınız elinizdeki cevheri ;)

okan
16.Mart.2007, 03:06
aboovv mevzuya bah yeaaaa.... :mrgreen: tayfunum kardeşim ne etmişin sen ölle ...töööbee...onlarda o kadar kalıteli mıç varmıki oturttum motoruna .... :mrgreen: :mrgreen:

Tayfun
16.Mart.2007, 03:11
Şefim sen o kıçları görseydin yemin ediyorum motoru kıskanırdın, hatta motor şekline girer bide bende resim çektirin diye ara gaz verirdin bak :D

agresus
16.Mart.2007, 03:11
ulee tüm ruslar feda ossun sana okanım... :cheesy:

tayfunum yiğidim.. yandaki klarktan belli zati uçan kuşu bile afffettmediğin.. maşşallah... :+1:

okan
16.Mart.2007, 03:14
belli beaa .. tayfun kardeş jetten bilem fızlı bi delikanlıya benziyo...allah nazardan saklasın...eksik olma kardeşim .. :cheesy:

Tayfun
16.Mart.2007, 03:14
Valla abi bilmiyorum ama allah hiçbirşeyi esirgememiş bu kadınlardan, boy desen var, fizik desen var, güzellik 10 numara, işin en güzeli insanı terslemiyolarda, bizim hatunlarda bunların tam tersi, hiçbi özellikleri yok ama bütün dağları onlar yaratmışlar, putine sorsak hatunları bizle değişirlermi acep :P

aslanburclu
16.Mart.2007, 03:17
iyide motoru pembemsimi ne öyle

normal erkek ler içini yokmuydu goçum şöyle harbi siyahından

belkide gacılar öyle pembe gibim falan görüp yakınlık duymasınlar heh hehe heeee şakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ya bide bunlarda aids falan vardır boşverin napıcanız elin nataşasını yat aşağısını iyi bi halt olsalar saten memleketlrinmden gelmezlerdi dimi

binin siz paşa paşa motorlarınıza

Tayfun
16.Mart.2007, 03:37
Özellikle pembe aldım hatunları çekmek için, timsah gibi adamım varya :) diğer bir sitede montunun rengine uysun diye motorunu pembeye boyatan ve adını pembiş koyan hatun bile gördüm ben :) benden esirgiyonuz bi rengi ya :( tanışma kısmına yazdım kendimi inceleyinde görün ne cevherler var burda şefim ;)

lordskeldan
17.Mart.2007, 01:33
oy oy oy
abicim nirdeydi ben de geliiim hemen :mrgreen:
tut kaçmasınlar :mrgreen:

Tayfun
17.Mart.2007, 02:49
Bulamıyoz işte, bi gördük bidaa yok :( bulsam biliyom ben onlara yapacağımı ;)

aslanburclu
17.Mart.2007, 10:11
bakın beyler bu karı kız hikayesi bizi bozacak sitemizde bacılarımız var beraber takip ettiğimiz ailelerimiz var tamam varsa geyik olayı yüzyüze yapalım ama kapatalım artık bu olayı . çekecem kulaklarınızı haaaaaaaa

okan
17.Mart.2007, 12:18
bakın beyler bu karı kız hikayesi bizi bozacak sitemizde bacılarımız var beraber takip ettiğimiz ailelerimiz var tamam varsa geyik olayı yüzyüze yapalım ama kapatalım artık bu olayı . çekecem kulaklarınızı haaaaaaaa :alkis: :alkis: :alkis: gomtanım arasıra at fırçanı yaaa...

Tayfun
17.Mart.2007, 12:56
TAYFUN RAPTOR İSTANBUL EMRET KOMTANIMMMMMM :D