PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Babacanlar böyle gelin bakın burda ben varım ama nasııııı :)

Tayfun
16.Mart.2007, 03:31
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlarımı ve saygılarımı sunarım, bu siteye 1 ay kadar önce üye olmama karşın pek girememiştim, şimdi bir bahane tanışma ve kaynaşma faslına geçelim. Adım tayfun 1980 istanbul üretimliyim :) menşeim rize'dir :D beyoğlu belediyesinde zabıta olarak çalışmaktayım, işin en matrak kısmı burası işte, yakın zamanda taksime giden ve aşağıya koyduğum resimdeki atv li zat-ı muhteremi gören olmuşsa o benim işte :D arkadaşlar ben size göre biraz daha şanslıyım regalimin yanında 250 lik kanuni atv kullanıyorum resmi plaka olduğu için istanbul trafiğinde kralı laf söyleyemiyo bana ;) yolları bırakın kaldırımlar bile serbest :cheesy: ama asıl olarak istiklal caddesinde takılıyorum ve burdan söylemek istediğim sürüşe çıkan ve yolu taksime düşen bu siteden her arkadaşımı beklerim, beni bulması kolay girin caddeye fransız konsolosluğundan sonraki 2. yada 3. sokakta benim traktörü görürsünüz yada gezip karizma yapıyorumdur ;) hepinizi çok öpüyorum ve yolu düşenleri bekliyorum 8)

Bu iş hali :)
http://img292.imageshack.us/img292/2685/atv2iy4.jpg (http://imageshack.us)

Buda free mode ;)
http://img248.imageshack.us/img248/3352/swg0037yy0.jpg (http://imageshack.us)

agresus
16.Mart.2007, 03:36
heyy maşşallahhh.... illaki düşecek yolumuz demek ki biraderim... Allah kaza bela vermesin... :lol:

Tayfun
16.Mart.2007, 03:38
Eyvallah şefim gelmezseniz darılırım zaten ;)

emrahss
16.Mart.2007, 09:39
Dostum hoşgeldin. Ya ben de çok heves etmiştim ATV almaya, hatta satış yerlerine gittim, model beğendim, ama hanım nasılsa beni caydırdı. Çok keyifli, güle güle bin. Motorunu da ihmal etme. Bu arada Hüsrev fasülyesi yemek için memlekete gidiyo musun arada?

Kino
16.Mart.2007, 10:58
tayfun dostum hoşgeldin aramıza;

ne zevkli bir işin varmış bütün gün ATV sonra RR way way way
birde resmi ve kralını takmam diyorsun off offf offf

alper_tim
16.Mart.2007, 11:17
aileye hoşgeldin dostum
sanırım sen benim yiğenimin arkadaşının abisisin
ben hatırlıyorum resmini çünkü:))
hayırlı olsun kardeş aramıza hoşgeldin tekrar buluşmalarda görüşmek üzere

müslüm baba
16.Mart.2007, 11:24
Eğer ATV ye bindireceksen hemen gelelim.

emrahkucukgirgin
16.Mart.2007, 11:25
Hoş geldin baba... İstiklal bize de free yani :-)

aidikurt
16.Mart.2007, 11:54
eyvala kardeşim hoşgeldin aramıza eee sana free se bizede free dir dimi kardeşim istiklal tüm regalcilere free :)

okan
16.Mart.2007, 12:02
renkli bi arkadaş olcaa benziyon... atv neyin deişik bi zabtiye şekli ....istanbula geldimi seni bulması kolay... :)

aslanburclu
16.Mart.2007, 12:02
ya bu atv televizyon veya tank gibim bişeymi

gecee
16.Mart.2007, 14:04
hoşgeldin aramıza tayfun,
yaw ne dicem yeni bir adrenalin dolu bişey var.gecenlerde mtv de izledim.
nereye bağlıcam derseniz ATV sart bunda arkadaşlar. :)
adamlar dik bi dağa belli bi mesafede iki direk dikmişler. iki dereği arasına bu esnek halatlerdan germişler.
Tam ortasından insanı bağlıyolar, başlıyolar Atv ile cekmeye, belli bir gerilmeden sonra atv artık gidemiyo.
Bir nevi sapan gibi, adam dağa doğru başlıyo uçuşa.Git gel git gel sanki konya altı saat :)

Tayfun
16.Mart.2007, 14:11
Hepinize çok teşekürler gerçekten, selamınızı esirgememiş, gene o kolay kolay bulunmaz sıcaklığı son derecesine kadar gösterdiğiniz için çok mutluyum gerçekten, yazmış olduklarınıza teker teker cevap veriyim.

Sıradan gidiyim önce emrahss var, dostum atv gerçekten çok güzel bir alet ama adam gibi bir alete binersen tabiki :) eğer gerçekten bir atv almayı düşünüyorsan abicim yengeyi üzerine oturtup 2 tur attır yeter, sonrada almayalım diye sen tuttur :) bak işler nasıl tersine dönüyor hemen. Bide hüsrev dayının fasülyesinden yemedim hiç, istanbuldaki şubesini bularak topluca yemeğe gitmek lazım ;)

Kino abime gelince valla takmıyorum kimseyi, en çokta trafik pollisleri uyuz oluyo bana :)

Alpercim benim birader ile senin yeğen arkadaşlar anladığım kadarıya benim, buluşmalarda olayı ayyuka çıkartırız merak etme ;)

Müslüm babaaaaaaaa, jiletler senden atv benden dermişim şimdi :D valla taksim civarında böyle birşey yapamam ama motor 7/24 bende kaldığı için canı çekene semtte veririm valla o kadarda deliyim yani ;) sizdenmi esirgiycem kıçı kırık atv yi..

Emrah şefim istiklal tabiki free bize, öyle 50 kişilik gurup olarak geçiremem ama 3-5 kişiyi idare ederim yani baştan sonra, istiklali motorla geçmedim demezsiniz, gerçi bu aralar istiklal E5 ten farksız ama polis kaptımı kapıyo gene. Ama her türlü karizma yaptırırım arkadaşlarıma. Bide başımdan şöyle bir ilginç olay geçti, bu sitedeki aybiketayı bilirsiniz fuarada geldi sizinle, 7-8 aylik bir mevzu bu, o zaman ne bende atv nede bu site var, aybikeyide tanımıyorum, istiklalde minibüsle ilerliyoruz, siyah kanuni chooper'lı bi hatun gördüm motorla gidiyo caddede, yanındada arkadaşları var, bizim arkadamızdada polis, hemde öyle polislerki, megafondan MOTORRRRRRRR diye bağırmasını çok seviyorlar, açtım camı polislerden laf yiyeceksin kapmasınlar seni dedim, indi motordan şöyle küçük ve masum bir kafa hareketiyle sağol dedi bende minibüsün hızını düşürttüm arkadaşa polisler salça olursa inerim diye, neyse balo sokağa girdiler ve kayboldular, bende gittim tabiki, aylar sonra isim vermiyim bir sitede aybikenin fotoğrafarını gördüm, mesaj attım olayı anlattım o senmiydin diye doğrulayınca vay be dünya küçükmüş dedik ikimizde, buda yetmedi, en yakın arkadaşımın askeri okuldan arkadaşı çıktı bide :D nerden nereye yani, motorunu satmadan önce tophanede tavlayı koltuğunun altına verdim yolcu ettim arkadaşı, şimdi yeni bir motor almasını bekliyorum, inşallah okusrun aybike, hesabım bitmedi daha seninle :D :D :D

Sitemizin şerifi aidicim, aynen free abi, ordaysam free yoksam başınızın çaresine bakıcaksınız dermişim :)

Okan baba, istanbulda beni bulmak harbiden çok kolay, çünki koca şehirde uzaylı gibi atv kullanan 2 kişiyiz, hımm bide şunu söyliyim 2 tane atv var böyle 2 kişi çalışıyoruz 1 şanslı daha var yani, ama o biraz çakma motorcu :) şansına denk geldi yani ona ;) istanbula geldinmi adres belli beklerim ;)

Aslanburclu abimiz, bu aletin ne olduğunu bende karıştırır oldum artık, anlatıyımda yarılın biraz, ağlanacak halimize gülüyoruz ama gülelim ne diyim :) Şimdi ben caddede çalışırken bazı uyanıklar geliyor ti ye almak amaçlı sorular soruyorlar, mesela nebu traktörmü diyorlar, bende evet bu traktör belediye beni istiklal caddesini sürmem için görevlendirdi varmı başka bir sorunuz diyip yol veriyorum. Sonra kimisi geliyo, akülümü bu diyo, birgün kızlı erkekli bir gurup geldi, lavuğun teki sevrilcek ya aradan atladı hemen bu akülümü diye, bende tek kaşımı kaldırdım havaya, hayır genç kardeşim pilli bu, 3 tane kalem pille çalışıyo, toysr's tan 12 taksitle aldık dedim, ekibindeki herkes koptu esasoğlan mor, hadi iyi eğlenceler dedim gazladım, sonra bigün bi uyanık geldi, bu sefer pillimi diye sordu zeki bir çocuktu anlaşılan, bende hayır pilli değil kurmalı bu dedim, taksim meydanda 1 kere kurdum mu tünele kadar gidebiliyo dedim :) arkadaşıda alnımızın akıyla yolcu ettik yani. Sonra en acayibi gerçekleşti, kızın biri gelip arkadaşlarıyla sahil güvenlikmisin sen dedi :P bende bozmadım hiç, evet dedim çorba içerken boğulanları kurtarıyorum ;) amme hizmeti naparsın işte yer mekan dinlemiyor :D aslanburçlu abimiz işte böyle bende artık ne kullandığımı bilmiyorum taktör, akülü araba, tv kanalı, zırhlı araç ne dersen bana uyar, saygılar abicim ;)

Atv hakkında biraz bilgi veriyim merak edenlere, 250 cc, 16 hp, 5 ileri 1 geri yarı otomatik şanzımanlı 4x2, 220 kiloluk bir makine, vitesi biraz değişik, boş vites bunda en altta yani bizim motorlardaki 1. vitesin yerinde, vites gaçişleri rahat debriyaj olmaması çok büyük rahatlık, keşke bizim motorlarda böyle olsa kesinlikle vazgeçemezsiniz emin olun, düz yolda 85 km hızı gördüm ağırlığa göre iyi bir rakam bence, yokuş aşağı 94 yaptım sonrası yoktu, bu veriler rodajdan sonraki veriler şuan 1200 km de, belki ilerledikçe dahada açılır, kalite olarak iyi değil, şase ve motor hariç herşeyi plastik :) geri vitese geçişte biraz sorun çıkarıyor ama el alıştımı rahat yapıyorsunuz ufak bir aragazla geçiş hemen sağlanıyor, bunda gaz başparmakla verildiği için uzun kullanımlarda baş parmağınız kopacak gibi oluyor resmen, hatta soğuk havada kendinizi 4 parmaklı hissediyorsunuz nerdeyse, yokuş yukarı performansı iyi 2 kişi dik yokuşlarda bile tıkanmadan çıkabiliyor, tek kötü sorunu yüksek hızlarda kontrolü zor olması, motoru en ufak çukurlarda bile dengede tutmak için gidonu sıkı kavramanız ve iyi bir konsantrasyon gerekiyor, ama alışınca kullanması gerçekten zevkli bir motor. 8200 ytl lik fiyatı bence bu motora fazla, 2. el bir japon bundan katbe kat daha fazla dayanacaktır. Merak ettiklerinizi sorun yanıtlarım arkadaşlar, öptüm hepinizi ;)

aybiketa
16.Mart.2007, 14:20
Hoşgeldin Tayfunum zabıtam :)

Motorcuyu polisten kurtaran kahraman zabıtam :)

Tamam hepsi doğru da , tavla kısmını hatırlayamadım :) :)

Tayfun
16.Mart.2007, 14:22
İşine gelmemiştirde ondan, kabahat bende tavlayı koltuğunun altına verip resmini çekmedim, şimdi inkar etmesi kolay tabeee ;)

okan
16.Mart.2007, 14:33
AĞAM NASI YASDIN BU KADDER SEYİ BEAAA..maaşallah... :cheesy:

Tayfun
16.Mart.2007, 14:46
Sorma şef ya, o kadar şeyin arasında ben bide kahvaltı yaptım :) hesap et yani, yazana değil yazdıranlara bakıcaksın abicim ;)

okan
16.Mart.2007, 14:49
ulaaaaa helal ossun gardaşım zabtiye nazırım...

Tayfun
16.Mart.2007, 14:51
Yok baba ya bana zabtiye nazırlığı yerine, malatya serdarlığını ver :D malkoçoğluyla 4 nala regal süreriz :p

okan
16.Mart.2007, 14:55
fatihin fedaisi karamuratda olabilir.... :) o da şimdi olsaydı at yerine regale binerdi zannımca...

Tayfun
16.Mart.2007, 14:58
Tarkanın başı kel kaldı baba ya :) onun köpeği var ikisi beraber binemezler motora, yada bizim tarkan motoru eğitecek abi, atıl kurt yerine atıl regal diycek, motorda aragazla uçacak adamın üzerine, çokmu uçtuk acaba :) ama dünyayı kurtaran adamda bundan daha beterleride varrrrr :p

emrahss
16.Mart.2007, 16:32
Harbi Erdener Abi tarzı espriler iyi :D Agresusa rakip çıktı kanımca :evil:

ÇeLeBi MuRaT
16.Mart.2007, 17:22
Zabıta abi ben işbortacıyım :mrgreen: :P Aramıza hoş geldin ATV yi versene bi tur atim..

aidikurt
16.Mart.2007, 18:19
Harbi Erdener Abi tarzı espriler iyi :D Agresusa rakip çıktı kanımca :evil:
valla agresusla cok iyi anlasacak cok saglam bir dost geldi ortalık dahada senleniyor aramıza boyle renkli arkadaşlar katıldıkça

GOKHAN
16.Mart.2007, 19:11
hoşgeldın aramıza kardeşim

emrahss
16.Mart.2007, 19:57
Bu arada :offtopic: ama aklıma gelmişken, yakında ER'yi kapatıp komple buraya taşınacak herhalde arkadaşlar :mrgreen:

aslanburclu
16.Mart.2007, 21:49
e bu arkadaşımızda hoş gelmişde nasıl üye olacak mesleğide çok güzel pazarciların düşmanı

tamammmmmm bence pazarcı üye... (şaka şaka bizim sitede herkes asil ve lion üye) yanlız bir samsunda varki taaaaa

+++++++uzak üye++++++++ yav nasılda aklıma böyle şeyler geliyo

Tayfun
16.Mart.2007, 23:12
Son mesajımdan sonra yeni hoş geldin dileklerini sunan tüm abi kardeş ve bizi terkedip tekirdağlara gidecek olan aybike ablamıza teşekkürlerimi bir borç bilirim. Agresus rakip yaptılar bizi bak, sonradan çıkan boynuz kulağı geçermiş, bide yolda geçtim mi seni işin bitmiştir :P şaka bir yana buluşmalarımızda inşallah böyle şen şakrak olur. Aslanburçlu abimiz bak biz takma isimle çalışmaya alışkınız örnek olarak ekibimizdeki bazı arkadaşların isimlerinin önünde bulunan sıfatlar, lagaracı, kayışçı, taklacı, yarık, kırımiti, pire, hoca, süzük vb... :D daha var ama aklıma gelmedi şimdi, banada bir sıfat takarsanız seve seve sırtlarım ve hakkını veririm sıfatımın yani, banada arada bir motor diyorlar ama devamlılığı yok, bazen adnan hoca duyacak diye çok korkuyorum valla, sonra ebru şimşek ve seçkin piriler ile gezmek zorunda kalırım çünki ;)

aslanburclu
16.Mart.2007, 23:36
maşallaahhhhhh kerata zıpkın gibim valla allah kaza bela vermesin kışın ortasında bu ateş valla şöyle diyim çıplak kıral yok o olmadı o hikayeden esinti

ateşli üye.

okan
17.Mart.2007, 01:30
e bu arkadaşımızda hoş gelmişde nasıl üye olacak mesleğide çok güzel pazarciların düşmanı

tamammmmmm bence pazarcı üye... (şaka şaka bizim sitede herkes asil ve lion üye) yanlız bir samsunda varki taaaaa

+++++++uzak üye++++++++ yav nasılda aklıma böyle şeyler geliyo gomtanım ölle demesen iidi yaa... ahan şimdi geldim rakı balık muhabbetinden...ben kendimi sizlere çok yakın hissediyom falla billa...hemide fip üye olmuşum bu sitede....havam yerinde...niye bosuyon benim havamı şimçik yaaa.... :oops:

lordskeldan
17.Mart.2007, 01:43
eh yine kaçımışım bütün geyiği :frown:
neyse aramıza hoşgeldim kardeşim
ben sitenin gece bekçisi :)
güremezsüüüüüünn :mrgreen:

agresus
17.Mart.2007, 02:06
rakippp mii?.. ne diyonus kardeşler siz yaww... herifçi oğlu hem zıpkın gibi hemde lafı gediğine kooyyoo beeeaa.. maşşallahı var... eee.. taksim.. lemanın dibi... bize mi bulaşacak ona mı?... biz kedi halimizde garibanın biriyiz... rakip mi.. olsak olsak o rakıysa biz de yanında ki su oluruz... :roll:

okan
17.Mart.2007, 02:10
senle aşık atacak adam daha anasından doğmadı agresusum imparatorum... o kendihalinde bi zaptiye nazırı .. sense istanbulu fetetmiş bir delikanlı...
yetermi bu kadar gaz.. yeni bi muhabbet açılıyo gibime geliyo.... zuhahaha....

Tayfun
17.Mart.2007, 02:43
Wayyyyyy beeeeeeeee, rusyadan sonra en büyük gaz şebekesi okan abimiz elinde, tek farkı gazı keseceğine pompalıyo sonuna kadar valla, gazman bile infilak etmiş senin sayende okan abicim aldık yani haberini ;) rakip işine gelince, sivrilmek istemiyom valla, şen olalım bir olalım yeter bana ;) ben agresusun sağ kolu olıyım kıdemim yetmiyo çömeziz daha çünki, okan abimizde başını oluştursun :D :D :D regal regal regal (bir zamanlar voltrandı ne hallere düştük ya) lordskeldan kardeşim hoşbulduk teşekkürler, yalnız dikkat ettimde sitede tırışkadan adam yok, ekip tam sağlam lordlar, komutanlar, bizanstan agresuslar falan, all star oluruz bak bu gidişle :D

okan
17.Mart.2007, 02:46
eyvallah kardeşim... bu sitedeki muıhabbet inan hiç bi yerde yok...tek rakibimiz mirç kanalları... :mrgreen: :mrgreen:

Tayfun
17.Mart.2007, 02:52
Aman abi aramıza kadınlar girmesin bu muhabbet bozulmaz hiç, yada bizim kanaldan hatunlar gelsin bize, uzun dalgadan yani, bize bu saatten sonra yolun inişi dalganın genişi lasım dimi ama ;)

okan
17.Mart.2007, 02:54
bitirim adamsın tayfun ... allah tekerine taş değdirmesin... hem atv nin hemde regalin...anladın sen onu... :D :mrgreen: :mrgreen: :cheesy:

Tayfun
17.Mart.2007, 04:17
Cümlemizin abicim, dünya üzerinde motora ne kadar gönül vermiş insan varsa hepsinin hemde ;)