PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YOL NE DER

iakyurek
21.Kasım.2007, 01:10
bekletmeyin beni ! üzerim bekleteni .............
iki teker üzerinde gidin ki dört teker kullananlar tarafından değerim bilinsin ! DER ...
kardeşliği getirin der, düşmanı değil.
yol bana der ki heyyy gidiiiiiii İsmail önünde bir kurban bayramı tatili var evinde oturursan kulaklarını çekerim der !!?!
der ki ! üzüntülerinin, kaygılarının, kırgınlıklarının, kalp ağrılarının, tek çözümü yol yap der !!!!!!!!
yol bana daha çoooook şey emredeeeer... bende derim ki, ey yol ?
bekle beni kurban bayramına. izmirden bodruma doğru uzanacağım emrin başım üzerine.
VAR MI BAŞKA EMRİN !!!

YOL YAŞANMIŞLIKLARIN GERÇEKLERİNİ EMREDER !
DİNLEMELİYİM YOLU ÇÜNKÜ DOĞRUYU O BİLİR, ÇÜNKÜ O MİLYONLARCA KARDEŞLİĞİ VE MİLYONLARCA DÜŞMANLIĞI GÖRMÜŞTÜR VE GÖRECEKTİR !!!

Dewil&Rose
21.Kasım.2007, 01:23
YOL GELDER GEL ÖZGÜRLÜĞÜ RÜGARI YÜZÜNDE HİSSET
DERTLERİ SIKINTILARI ÇEKİMSERLİĞİ
ÖZGÜRLĞÜ TAT DER
BENDE ÇIKACAM ARİFEDEN SELÇUK İZMİR E GEÇECEM BİRİNCİ GÜNÜ ORDA BULUŞURUZ
AKLINDAN YOL YAPMAK İSTEYENLER GEÇERSE BULUŞALIM İZMİRDE

DÜŞÜNMEYİN HADİ BAKALIM KİMLER MOTORCU GÖSTERİN KENDİNİZİ R&R CİLER
http://www.postimage.org/Pq1qV22r.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=Pq1qV22r)

deep-impact
21.Kasım.2007, 01:28
Şu görünen yollara bakılır ise bu bayram izmirde regalci yoldaşlarımız ile beraber olucaz.

handojoe
21.Kasım.2007, 21:34
bayramda güney en uygun yol yakışır kardeşlerime bee...

barismert
22.Kasım.2007, 03:22
bizede yağmur çamur gelinde ıslatayım der :mrgreen:

Dewil&Rose
22.Kasım.2007, 03:25
şekercimisiniz be yaw eriyecek korkma kalbim der .... :)

yazlık motorcumuyuz biz karda yağsa yağmurda ben yollardayım

Bekle beni meleketim yalnızda olsam geleceğim

İzmir kardeşlerim buluşalım sizlerlede tanışalım

İstambul a giderken yalowada dört arkadaş karşıladı tesedüfende olsa ama

bana çok özel oldu spedy gonzales ismail kardeşim eve adını hatırlayamadım iki arkadaşada

burdan çok teşekkr ederim Bakalım memleketim nasıl karşılayacak 8)

iakyurek
22.Kasım.2007, 05:06
Yol ne derse emirdir !
Emiri algılamayan binmeyecek 2 tekere. Binerim ama yolun emrini dinlemem diyen kelebektir.
Kelebek uçar, Yolu bilmez, Yolu tanımaz, Ayrı dünyanın güzelliğidir kelebek.
Bizim güzelliğimiz ise üstünde gittiğimiz YOL dur ve Ne derse o olur !!!!

moonchild
22.Kasım.2007, 12:17
Yola benden selam söle kardeşim! Bi Serhat vardı o şimdi asker dersin, yol halden anlar ;) Rüzgarınız bol olsun!!!

BULL
22.Kasım.2007, 23:30
ay akşamdan ışıktır senin halinden yaylalar anlar
tey tey tey
sol sağ sol sağ kıt'a dur. sol sağ...

yenikoylu_ua
23.Kasım.2007, 11:49
Dün oturduk konuştuk

‘’Kapıdan çıktığın anda benle buluşabilirsin öle üstümde kilometrelerce gezmene gerek yok zaten belim ağrıyor.Hemde bayram günü b.. yeme otur oturduğun yere.Bayramdır tatil için değil büyüklerini ziyaret et onları sevindir.Eşini dostunu akrabaları ziyaret et hatırlandıklarını hissettir.Ben hep buradayım sizleri bazen mutluluğa bazen hüzüne bazende!!! Neyse boşver insan bu gün var yarın yok beni her kapıya çıktığında bulabilirsin ama ya dostları ‘’dedi

iakyurek
23.Kasım.2007, 16:08
YOL tercihlere bakmaz........
Kimi az, kimi çok yapar YOL 'unu. Kimi bayramda ailesini büyüklerini ziyaret eder, Kimi yalnız, Kimi grupla YOL 'a gider. Önemli olan YOL 'un üstündeki dostluklardır, tercihler değil. YOL, üzerindeki yaşanmışlıklara göre dostunu bilir. Çünkü YOL daki yaşanmışlıkları ancak YOL ve dostları bilir. Bizler üzerinden gelir geçeriz.
Önemli olan YOL 'un dost bildiklerinden kalabilmektir.

Uzakta olmayan bir kardeşim çok yakın bi tarihte, YOL da durmuş motorunun başında dinlenirken, YOL la konuşmasına tanık oldum. İçimden bu konuşmaya dahil olmak, müdahele etmek geldi. Ama yanlış olurdu, doğrusunu ancak kardeşimin ruhu ve YOL biliyodu !!!

Kardeşim - Ne yazıktır ki, senin üzerindeyken yaşanılanlar çok çabuk unutuldu..Yolda bırakanlarla , bırakmayanlar aynı kefeye konuldu. Alakasız olaylar yaşandı. Üzgünüm gerçekten üzgünüm , ama yanlış anlama , herkes için değil, gerekenlere üzgünüm…

Yol - Nasıl oluyor, neler oldu da bu kadar çabuk vazgeçiyorsunuz? Hani dosttunuz, Kardeştiniz? Kumanyanızı, fanınızı,sigortanızı, çadırınızı, evinizi, her şeyi boşver YOL 'unuzu paylaştınız?

Kardeşim - Yaşanılanların anlatılacak önemde değeri olsa anlatırdım. Ama birbirimizi rezil ettik, bi de Sana rezil olmayalım..Ama demek ki Dost değilmişiz…Doğru veya yanlış tercihlerle yıkılabilen ilişkiler, yargısız infaza izin veren beraberlik, ne dostluktur , ne de kardeşlik…Sonuca bakalım o üzücü sonuca; VAZGEÇİLDİ… Her ihtimalden…

Yol : Unutma ki ; Uzun, uçsuz bucaksız, geceli gündüzlü ,hep beraber sürdüğünüz günlerdeki birbirinizin gölgesini özlersiniz… Ama siz bilirsiniz bense yaşarım. Sizin gibilerini çok gördüm …Ama madem böyle bir durum var, Benim bir çok çeşidim var, o zaman herkesin tercihine saygı duy, sen kendi rüzgarına,kendi rotana bak…

Kardeşim : Eywallah…

yenikoylu_ua
23.Kasım.2007, 16:26
İsmail kardeşim hikaye çok güzel olmuş en çokta sonunu sevdim!!

Tak sepeti koluna herkez kendi yoluna

Hepimiin rüzgarı ayrı ama bol olsun tekerlerimize taş değmesin.........................................

iakyurek
23.Kasım.2007, 16:52
Bu bir hikaye değil Kubi kardeşim.
Yargsıızca kestiğiniz, cevap hakkı vermediğiniz, değerlendirmediğiniz, kardeşim dediğiniz, benim kardeşimin
gerçek düşünceleriydi,kendi kelimeleriydi. Tabi hiç cevap hakkı vermediğiniz için eleştiri gibi algılıyosunuz.
Hepimiz kendimize yapılanları iyi görürüz, eleştiririz. Ama eleştirilmek istemeyiz.
Yazdığım şey kardeşimin tüm yaşadıklarına rağmen devam ettirme çabasında olduğu dostluğuna dair kırılan
yüreğinin kelimeleriydi. Tak sepeti kolunayla yine kestiniz kardeşimin yüreğinden çıkan kelimelerini Yargısızca.
Daha ne yapmasını bekliyorsunuz ? Siz olsaydınız onun yerinde ne yapardınız ???

Kardeşime 10 gol atmışsınız, kardeşim hala dostluğunu bitirmemeye uğraşmış. Ama siz 1 gol yediniz tak sepeti koluna
herkez kendi yoluna ??!!! Ne diim artık Kubi.

Eywallah, tekerimize taş değmesin ....

yenikoylu_ua
23.Kasım.2007, 17:08
Bu bir hikaye değil Kubi kardeşim.
Yargsıızca kestiğiniz, cevap hakkı vermediğiniz, değerlendirmediğiniz, kardeşim dediğiniz, benim kardeşimin
gerçek düşünceleriydi,kendi kelimeleriydi. Tabi hiç cevap hakkı vermediğiniz için eleştiri gibi algılıyosunuz.
Hepimiz kendimize yapılanları iyi görürüz, eleştiririz. Ama eleştirilmek istemeyiz.
Yazdığım şey kardeşimin tüm yaşadıklarına rağmen devam ettirme çabasında olduğu dostluğuna dair kırılan
yüreğinin kelimeleriydi. Tak sepeti kolunayla yine kestiniz kardeşimin yüreğinden çıkan kelimelerini Yargısızca.
Daha ne yapmasını bekliyorsunuz ? Siz olsaydınız onun yerinde ne yapardınız ???

Kardeşime 10 gol atmışsınız, kardeşim hala dostluğunu bitirmemeye uğraşmış. Ama siz 1 gol yediniz tak sepeti koluna
herkez kendi yoluna ??!!! Ne diim artık Kubi.

Eywallah, tekerimize taş değmesin ....

Birincisi hala kestiniz diyosun Tak sepeti koluna herkez kendi yoluna benim o yazının son cümlesinden çıkarttığım düşünce ve sadece beni bağlar toplu yapılmış bişi yok başkasının adına yazdığım bişi de yok.Bu saatten sona ne kimsenin oyuncağı nede meşası olurum bunu hala anlayamayıp yazdığım yazıda bile yaptınız diyebiliyosan sölicek sözüm yok demekki beni tam olarak tanıyamamışsınız

iakyurek
23.Kasım.2007, 17:19
Zaten birkaç tane dost dediği vardı be Kubi, biri de sen... Son cümleye kadar ne yaşattığınız önemli kardeşime.
Birte tabi kardeşimin son cümlesinden bunu çıkartmış olman. Kardeşim için tak sepeti koluna deme şansı kaç kere oluştu ???? Ama o demedi ? Ne yaptı ? Ne yaptığını benden daha iyi biliyosun ???
Maşa , oyuncak konusuna girmiyorum bile, gereksiz çünkü. Ben seni sen beni tanıyosun...

Topiği açan biri olarak bu topiğin silinmesini rica ediyorum. Çünkü kişisel sıkıntılarımızı taşımamızın anlamı yok...

YOL beni bekler .....

yenikoylu_ua
23.Kasım.2007, 17:28
Konunun daha fazla uzamaması ve Başlığı açan İsmail kardeşimizin isteği üzerine

KONU KİTLENMİŞTİR