PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aksesuarlarımın bir kısmını aldım :)

Beatrice
23.Kasım.2007, 02:50
Anlatmaya başlamadan önce Hakkı abiye çok teşekkür ederim :) İzmirde bütün işini gücünü bıraktı o dükkan senin bu dükkan benim hep yanımdaydı. Hakkı abi bu borcu asla ödeyemem sana.

Şimdi geçelim aldığım korumalara :) ... Kısaca özetleyeyim öğlen 2den akşam 7ye kadar tam 5 saat dolaştık sonunda kask mont eldiven ve balaklavamı aldım :) Kredi kartında tahmin ediyorum hatlardan kaynaklanan bir sorun yaşadım eğer o sorun olmasaydı dizlik de alacaktım neyse o sonraya kaldı. İnanılmaz düşeş fiyatlara aldım.

Mont depoda açıkta kaldığı için hafif tozlanmış ama mont gri siyah olduğu için toz belli bile olmuyor ama indirim konusunda çok işime yaradı. Mont 3 kat dört mevsim kullanılabilir türden 4 yerinde hava alacak yeri var kolları ve beli giyen kişiye göre ayarlanıyor yani tamı tamına cuk oturdu. Tabi sırtında dirseğinde ve omzunda korumaları mevcut. 150YtL'ye 5 taksit yaptı.

Kaskı alışımız tam komediydi. Ergür otomotivi bulamadık başka bir yere gittik. Yine orda da çok uygun fiyata bir nolan kask aldım. ama açıkçası aklım çeneden açılabilen kasklarda kalmıştı. Daha dükkandan çıkalı 10 dk olmadan Ergür otomotive rastladık. Orda bi caberg kask beğendim fakat artık kaskı almıştım yine de şansımızı denemek için nolanı aldığımız dükkana geri döndük. Sağolsun dükkan sahibi çok anlayışlı çıktı ve malı geri aldı (Kredi kartına iptal işlemi için adam 1 saat uğraşt) Ne diim saolsun. Velhasıl cabergi satın aldım. Kaskılm çeneden açılıyor mat siyah, güneş için ayrı vizörü var, 240 YtL 5 taksit yaptı. (Deli Çerkes teşekkür ederim)

Eldiveni Hakkı abiden aldım ona havaleyle göndereceğim. Çünkü hem dükkan kapalıydı hemde kredi kartımda sorun vardı.
Eldivenimin korumaları çok güzel. Ben ilk giydiğimde baş parmaktaki kalın süeti farketmemiştim onu sonradan gördüm. Ve benim mini minnacık ellerime oturan tek eldiven :P

Balaklavayı montu aldığım yerdeki adam verdi. Yani 10 Ytl idi ama 5 aldı. Termal balaklava sıcacık tutuyor :)

Hakkı abi başta olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim. Sonunda ilk adımı attım. Bu arada babam motosiklet konusuna pek sıcak bakmıyordu. Sürekli erteleniyordu. Bu aldıklarımı gördükten sonra şimdi babam motoru almamı desteklemeye başladı. Ya arkadaşlar ben size ne diim :) İyiki varsınız

Hakkı abiiiiii hani fotoğraflar ama :)

ugurcuk
23.Kasım.2007, 03:16
hayırlı ugurlu olsun inşallah motorda biran önce gelir. kazasız günlerde kullanman dileğiyle

foreman
23.Kasım.2007, 11:41
hayırlı olsun...
umarım tez zamanda motorunada kavusursun..
surda subata ne kaldıkı? :mrgreen:

hakkı
23.Kasım.2007, 13:02
hayırlı uğurlu olsun. dilerim seni sadece rüzgardan ve güneşden korumak zorunda kalırlar. güle güle kullan. inşallah motorunuda en kısa zamanda alırsın.

Hakkı abiiiiii hani fotoğraflar ama :)

kuzenim fotoları tam 5 kez siteye attım, bu konu için başlıkda açtım ama birtürlü gönder tuşuna basamadım. dün ve bugün hala devam eden bir yoğunluk söz konusu.

http://img204.imageshack.us/img204/8656/1001536jj4.jpg
http://img254.imageshack.us/img254/4944/1001537ep4.jpg
http://img206.imageshack.us/img206/7758/1001538kt5.jpg
http://img401.imageshack.us/img401/7661/1001541bf5.jpg
http://img516.imageshack.us/img516/4770/1001542iz1.jpg

ben tanıştığımıza çok memnun oldum. birdahaki gelişinde senin için bir toplantı yada gezi yaparak diğer arkadaşlarlada tanışmanı sağlamak isterim.
tekrar görüşmek üzere.

orkun
23.Kasım.2007, 14:00
hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan
ama bel kemerinden bahsetmemişsin bence o da önemli bir koruma her ne kadar montun sırt kısmında bir sünger olsada genede gerekli bence

hakkı
23.Kasım.2007, 14:26
hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan
ama bel kemerinden bahsetmemişsin bence o da önemli bir koruma her ne kadar montun sırt kısmında bir sünger olsada genede gerekli bence

burcu belirtmiş zaten, geri kalanları almak için gittiğimiz dükan hem kapatmış hemde kredi kartında bir sorun çıktı demiş. sana far alıdığımız yer bu bahsi geçen dükkan. biliyosun 70 YTL lik dizlik burda 40 YTL. eminim en kısa zamanda onlarıda tamamlayacaktır. bana sözünü verdi 8)

Beatrice
23.Kasım.2007, 14:45
Evet geri kalanları bir dahaki sefere tamamlayacağım. Bu arada iki abim de aldıklarımı çok beğendi. Özellikle kaskın çeneden açılır olması benim çok hoşuma gitti. Bu arada haftaya perşembe ve cuma ben yine izmirdeyim :) İzmir RR nerdesiniz bi toplanıp tanışsak :)

hakkı
23.Kasım.2007, 15:21
Bu arada haftaya perşembe ve cuma ben yine izmirdeyim :) İzmir RR nerdesiniz bi toplanıp tanışsak :)

evet aslında iyi olur. bizimde uzun zaman oldu görüşmyeli. sanırım herkez ekmek peşinde koşmaktan fırsat bulamıyor. haftaya cuma bir toplantı yaparsak çok iyi olur. aynı yerde ve aynı saatte. toplantıda, havanın durumuna bağlı olarak hafta sonu içinde bir gezi planlıyabiliriz.

yenikoylu_ua
23.Kasım.2007, 15:40
Hayırlı olsun inşallah hiçbir zaman seni korumalarına ihtiyacın olmaz

Tayfun
23.Kasım.2007, 18:32
Ya sana 18 kalem liste yaptım ala ala bu kadarını aldın sen yaw :D şaka bir yana iyi yapmışsın şimdiden hazırlanmam daha iyi işin sadece motora kaldımı gerisi kolay. Peki sen sadece türkiyede izmirimi biliyorsun muğladan istanbula otobüs yokmu, bin gelsene buraya töbe ya.

Beatrice
23.Kasım.2007, 19:37
yaw bi zahmet gelseniz marmarise diyorum :) hani havalarda sıcak burda tatil niyetine :P

doğan
23.Kasım.2007, 19:37
hayırlı olsun. güle güle kullan. ben motoru alıp almamakta kararsız olduğum için hiç bişi almamıştım. motoru alırken aldım bazı şeyleri ama bi çoğunuda aşırı yüklenmeden dolayı alamamıştım. sen en iyisini yapmışsın. iş bitek motor almaya kalınca daha kolay olacak.

salihozcan
23.Kasım.2007, 21:34
aldığın korumalar başta hayırlı olsun inşallah kullanmak zorunda kalmassın, birde hayırlısıyla motorunda olursa eh artık bizede sadece tekerine taş deymesin demek kalacak inşallah

handojoe
23.Kasım.2007, 21:56
hayırlı uğurlu olsun cicilerin...

yahu niye bu kumaş montlardan alıyor herkes deri diye birşey var hem izmir derinin cenneti...

istanbullular içinse kapalı çarşıda 5 ytl ye acayip deri montlar var valla ben deriden şaşmam full kombinasyon

içinede termal içlik oh sıcacık hem biraz vahşi görünüyor insan ben seviyorum

Beatrice
23.Kasım.2007, 22:27
Haklısın deri çok güzel ve kullanışlı. Benim deri montum var kısa kesim ve oldukça kalın, hoş bir şey. Ama açıkçası kumaş daha spor ve daha çok hoşuma gidiyor. Motosiklet üzerindeyken deri mont giymek aklımın ucundan bile geçmiyor :)

Dewil&Rose
23.Kasım.2007, 23:47
yaw bi zahmet gelseniz marmarise diyorum :) hani havalarda sıcak burda tatil niyetine :P
Hahırlı olsun darısı motoruna artık ,bayaramın ikinci üçün günü orda olacam bir aksilik olmazsa görüşmek dileğiyle saygılar ..............................

Tayfun
25.Kasım.2007, 14:39

Bak tirbiyesize bide ayaana çağırıyo ya, lem daha lastiklerin ısınmadı senin bea, napalım para toplayıp otobüs biletini alalım burdan kalk gel, onuda beğenmezsen üşenmem gelirim seni koliye koayr bi güzel paketlerim kargoyla istanbula gönderirim bak bakalım marmarise çağırmak nasıl oluyomuş :D

Beatrice
27.Kasım.2007, 04:07

Bak tirbiyesize bide ayaana çağırıyo ya, lem daha lastiklerin ısınmadı senin bea, napalım para toplayıp otobüs biletini alalım burdan kalk gel, onuda beğenmezsen üşenmem gelirim seni koliye koayr bi güzel paketlerim kargoyla istanbula gönderirim bak bakalım marmarise çağırmak nasıl oluyomuş :D

:):) ya aşkolsun :) Ben işten izin alıp gelemiyordum bi bahanem vardı o mesajı yazdığımda şimdi işten ayrıldım bahanem kalmadı. Hergün tatil, aslında aralık gibi gelebilim ama şöyle bir sorun varki ben istanbulu bilmiyorum. yani yardımcı olmanız lazım. Kalacak yer sorunum yok muhtemelen orduevinde kalırım da dediğim gibi kaç tane otogar var ben nereye gidicem kocaman istanbul... Hiii ya korktum şimdiden :)

lordskeldan
27.Kasım.2007, 08:03
güle güle kullan da alacağın motoru gerçekten merak ettim
sanki hayabusa alcakmışsın gibi kiyafet almışsın bea :P
tank gibin maşallah :P

Beatrice
27.Kasım.2007, 13:30
güle güle kullan da alacağın motoru gerçekten merak ettim
sanki hayabusa alcakmışsın gibi kiyafet almışsın bea :P
tank gibin maşallah :P

Yaaaa aşkolsun Selim. Hiçte bile hem beni rüzgardan değil düştüğüm zaman hasardan koruyacak. Tank gibi olması normal :P Regal istiyordum biliosun ama şimdi bazı sıkıntılardan dolayı ertelendi yine. Neyse konuşurus sona

Tayfun
27.Kasım.2007, 14:54
Ahanda dert ettiğin şeye bak, sen merak etme biz her ihtimale karşı bütün otogarlara 1 adam yerleştiririz seni kurtlar kapmasın diye :D sen direk ESENLER otogarına gelirsin bizde seni ordan alırız gurupcana merak etme.

Beatrice
27.Kasım.2007, 15:46
Ne diim süper ötesisiniz :)

tt06
27.Kasım.2007, 19:17
Hayırlı olsun
bu koruma aksesuarlarının seni korumak zorunda kalmaması dileğiyle güle güle kullan