PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir uyuma.......hani geziler ne oldu?

orkun
23.Kasım.2007, 14:05
arkadaşlar ben motorumu aldım, gezilere ara verdiniz
yarın yani 24 kasım cumartesi motoralara binip herhangi bir yerlere gidelm mi....
gidelim diyen seslerinizi duyar gibiyim
yarın işiniz varsa haftaya da bir gezi planlayabiliriz....

foreman
23.Kasım.2007, 14:07
hadı bakalım..havalarda guzel.
degerlendırın bu fırsatı...
tekno abıde motorlandı.oda ılk gezısını yapar...
bızede cektıgınız fotolara gıpta ıle bakmak kalır...

Dewil&Rose
23.Kasım.2007, 14:18
hayırlı olsun kazasız belasın bayrama izmirdeyim dilersen görüşelim
haberleşelim birinci günü izmirde olacam

hakkı
23.Kasım.2007, 15:28
yarın yani 24 kasım cumartesi motoralara binip herhangi bir yerlere gidelm mi....
sana bahsetiğim manisa işi kesinleşti, maalesef ben gelemiyeceğim. ama haftaya yağmurda yağsa karda yağsa (allah dert keder vermesin) ben gezmeyi düşünüyorum. 30 Kasım da bir toplantı yapalım, hem görüşürüz hemde gezi planı yaparız ama bu hafta için beni affedin.

sadece birinci günmü? hemen gitmiyceksin umarım, çünkü birinci gün ben çok yoğun oluyorum malûm kesim işleri filan oluyor. yine haberleşelim uygun bir yerde bayramlaşma organize edelim.

Beatrice
23.Kasım.2007, 17:29
Motosikletin hayırlı olsun :) kazasız belasız sürüşler dilerim. 30 Kasım da toplantı olursa sizlerle tanışmak isterim.

Dewil&Rose
23.Kasım.2007, 20:02
sana bahsetiğim manisa işi kesinleşti, maalesef ben gelemiyeceğim. ama haftaya yağmurda yağsa karda yağsa (allah dert keder vermesin) ben gezmeyi düşünüyorum. 30 Kasım da bir toplantı yapalım, hem görüşürüz hemde gezi planı yaparız ama bu hafta için beni affedin.

sadece birinci günmü? hemen gitmiyceksin umarım, çünkü birinci gün ben çok yoğun oluyorum malûm kesim işleri filan oluyor. yine haberleşelim uygun bir yerde bayramlaşma organize edelim.

[b] selam tekrar baklım gelsin bir ogünde istanbuldan bir arkadaş daha gelecek onunla bululacaz sonrada sizler bir bulışma ayarlarsanız toplanıp bir görüşürüz belki konaklayacak yer bulursak kalırız bir gece iyide olur akşam turlaması güzel olur izmirde saygılar :) 8)

TLGYLDZ
23.Kasım.2007, 21:14
bende sızlere katılmak ısterdım fakat yarın cumartesı ıcın dıyorum nöbet var benım eczanede ama bu taraflara benım bulunduğum yere doğru gelmeyı dusunursenız beklerım merkez eczanesı kırkağaç herkesın yolu acık olsun

orkun
24.Kasım.2007, 02:57
anlaşılan tek başımayım yanlız kovboy hesabı
handooooo......

deep-impact
24.Kasım.2007, 16:11
Abi yanlış anlama hakkı abi ile ne organizasyonlar yaptıkta ne oldu gelen sayısı iki veya üç yani bir elin parmaklarını geçmez şimdi gelelim gezler ne oldu sorusuna.

1-Ben neler yaptım amuda bile kalktım kimseyi toplayamadım.
2-Hakkı abi neler yaptı canlandırıcam diye nitekim başardı fakat saman alevi gibi (hakkı abi kusurum varsa affola yanlışım var ise düzeltin)
3-havalar kötü gidiyor (gecersiz bir bahane)
4-ben dahil izmirli arkadaşlar biraz tembel
5-izmirli arkadaşlar grup gezi yapmayı sevmiyor kanımca ki toplanamadık o kadar regal var iken.
6-Organizasyonlarından vazgeçme abi her zaman yanındayım (desemde inanma).
7-O yüzden abi izmir ekibi ile uğraşma ki sıkılma.
8-ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLEYEREK YUKARI BİR İKİ SATIR BİRŞEY YAZDIM SÜRÇİ LİSAN ETTİM İSE AFFOLA ARKADAŞLIĞIMIZA GÜVENEREK YAZDIM BUNLARI.

orkun
24.Kasım.2007, 20:06
napalım kendi başıma takılmak zorunda kaldım
klasik bir kahramanlar, alsancak, kordon turu ardından kaynaklar köyünde söğüt altında çay keyfi allahtan orada arkadaşlarla karşılaştımda tek başıma kalmadım
neyse haftaya artık

deep-impact
24.Kasım.2007, 23:35
İnşallah abi haftaya hava güzel olur ise.

hakkı
25.Kasım.2007, 23:42
Abi yanlış anlama hakkı abi ile ne organizasyonlar yaptıkta ne oldu gelen sayısı iki veya üç yani bir elin parmaklarını geçmez şimdi gelelim gezler ne oldu sorusuna.

1-Ben neler yaptım amuda bile kalktım kimseyi toplayamadım.
2-Hakkı abi neler yaptı canlandırıcam diye nitekim başardı fakat saman alevi gibi (hakkı abi kusurum varsa affola yanlışım var ise düzeltin)
3-havalar kötü gidiyor (gecersiz bir bahane)
4-ben dahil izmirli arkadaşlar biraz tembel
5-izmirli arkadaşlar grup gezi yapmayı sevmiyor kanımca ki toplanamadık o kadar regal var iken.
6-Organizasyonlarından vazgeçme abi her zaman yanındayım (desemde inanma).
7-O yüzden abi izmir ekibi ile uğraşma ki sıkılma.
8-ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLEYEREK YUKARI BİR İKİ SATIR BİRŞEY YAZDIM SÜRÇİ LİSAN ETTİM İSE AFFOLA ARKADAŞLIĞIMIZA GÜVENEREK YAZDIM BUNLARI.

Serdar'ım hemen yılmak yok. sende biliyorsun bu aralar ölüm oldu , düğün oldu gittik geldik derken haftalar geçti. bizler site haricindede görüşmeye başladık gerek sen ol gerek Suat abi olsun gerek Emrecim gerek Ali abim. hatta Orkun'la bile site dışında görüşebiliyoruz. sen yeni işe başladın, düzenini oturt, Engin'nin çocuğu oldu o zaten kıpırdayamaz. yaza kadar rölentiye aldık gibi. ben siteye girince yaklaşık 1.200 km yi sizlerle birlikte geride bıraktım. bu yaz bana ayak uyduran arkadaşlar emin ol 12.000 km yi aşacağız. şimdiden bol bol çalışıp benzin ve servis paralarını biriktirelim.
geçen yaz yakın kıyı şeritlerini gezdik, bu yaz allah nasip ederse orta uzaklıktaki yerlere gideriz gerekirse kalmalı organizasyonlar yaparız.

bu hafta herkez bir toplantı yapalım diyor. nedersiniz 30 Kasım için bir toplantı yapalım mı?

orkun
25.Kasım.2007, 23:45
30 kasım toplantı 2 aralık gezi
gezi için ayrı bir topik açtım