PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 aralık pazar nereye gidelim

orkun
25.Kasım.2007, 23:27
arkadaşlar ben bu hafta hırsımı alamadım ya ondan biraz ısrarcıyım

cumartesi genelde herkez müsait olamıyo

2 aralık pazar nereye gidelim

herkez aklına gelen biyer söylesin hafta sonuna kadar bir neticeye varalım :twisted:

hakkı
26.Kasım.2007, 00:40
havanın durumunada bağlı biraz ama ben sucuk ekmek yapabileceğemiz her yere gelirim. bence manisa tarafına gidile bilir. oradaki 1-2 kardeşimizle buluşabiliriz.

orkun
26.Kasım.2007, 00:47
olabilir kırkağaç tan yazan birisi vardı eczacı galiba
yada uşak yolu üstünde kaburga yapan meşhur bir benzinci vardı adını hatırlamıyorum aklım kalmıştı sabah erken saatlerde olduğu için yiyememiştim

Batis
26.Kasım.2007, 02:58
Ah bir motorum olsa her türlü gelirim ben ama...

ugurcuk
26.Kasım.2007, 03:46
Ah bir motorum olsa her türlü gelirim ben ama...
zor olur be istanbuldan kalk izmir gezilerine katıl motorla :D

Batis
26.Kasım.2007, 05:02
Fizan'a kadar yolum var motoru alınca :D Anneannemleri , dayımları falan da ziyaret ederim hem , memleketimi görmüş olurum :D

orkun
26.Kasım.2007, 14:53
hadi arkadaşlar yok mu bir planı olan

apron83
26.Kasım.2007, 21:44
bende gezi olursa katılmayı planlıorm ama ehliyet sınavı var bu hafta biraz da ona baglı.

Beatrice
27.Kasım.2007, 03:57
Çok güzel çok hoş ama bu haftasonu sağanak yağışlı görünüyor... :P Geziyi uzaktan izleecek bir bahtsız olarak Dikili yi tavsiye ederim. Bi de orda Grup cafe yada Son Çare :) Pissa Koyu var ama şimdi nasıldır bilemem. Muhakkak görülmesi gereken bir yer. Denizin rengi beyazımsı bir mavi. Dikiliden çıktıktan sonra Çandarlıya doğru sahil yolundan gidiliyor. Bademliden hemen sonra :)

hakkı
27.Kasım.2007, 13:56
Çok güzel çok hoş ama bu haftasonu sağanak yağışlı görünüyor... :P Geziyi uzaktan izleecek bir bahtsız olarak Dikili yi tavsiye ederim. Bi de orda Grup cafe yada Son Çare :) Pissa Koyu var ama şimdi nasıldır bilemem. Muhakkak görülmesi gereken bir yer. Denizin rengi beyazımsı bir mavi. Dikiliden çıktıktan sonra Çandarlıya doğru sahil yolundan gidiliyor. Bademliden hemen sonra :)

bu yaz sonu o tarafa gittik ama gelemeyen arkadaşlar var. resimleri burda (http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=1912-06-ekim-ayvalik-gezisi-fotograflari.html). orada manzara gerçekten çok güzel ama dediğin gibi yağmur bulutları geliyor. motorla gezi yerine arabayla yakın biryerlere kahvaltıya gitsek daha iyi olacak gibi. örneğin PATLICAN yada ÖZDİLEK olabilir.

Dewil&Rose
27.Kasım.2007, 14:36
bende gelmek isterim bir aksilik olmazsa
artçı olarak bodrum tarafından gelmek isteyen olursa
ala bilirim güzargah tan yani saygılar

orkun
27.Kasım.2007, 22:25
bu gün öğlen grup kafedeydim dalgalı denizi seyrederek dikili tostu yedim çok romantikti

bu yamur işi iyi olmadı ya eminmisiniz hani bir iki siteden daha kontrol etsek

bu işle ilgili bir iki site için link ekler misiniz

Beatrice
27.Kasım.2007, 22:57
İyi walla hem bensiz hemde doğum günümde gitmişsiniz :( bu sene herkes unutmuştu zati buda tam oturdu :P

hakkı
28.Kasım.2007, 01:15
İyi walla hem bensiz hemde doğum günümde gitmişsiniz :( bu sene herkes unutmuştu zati buda tam oturdu :P
ben biliyordum ama özellikle ktlamadım :x

Dewil&Rose
28.Kasım.2007, 01:57
bu gün öğlen grup kafedeydim dalgalı denizi seyrederek dikili tostu yedim çok romantikti

burdan göre bilirsiniz takip edebiirsiniz en ufauk yağmuru ve rüzgarı dahi saat saat takip edersiniz
dinizcilerin genelinin kulladığı bir site
posedon diyede var ama ben bunu kullanıyorum tavsiye gerisi size kalmış

hakkı
28.Kasım.2007, 02:00

burdan göre bilirsiniz takip edebiirsiniz en ufauk yağmuru ve rüzgarı dahi saat saat takip edersiniz
dinizcilerin genelinin kulladığı bir site
posedon diyede var ama ben bunu kullanıyorum tavsiye gerisi size kalmış

link çıkmamış. istersen tekrar at.

Dewil&Rose
28.Kasım.2007, 02:05
http://www.windguru.cz/int/

http://www.windguru.cz/int/

orkun
29.Kasım.2007, 00:17
http://www.accuweather.com/world-forecast-details.asp?partner=forecastfox&traveler=0&locCode=MEA|TR|TU041|IZMIR&metric=1&fday=5

bende böyle bir site buldum paza günü yağmur göstermiyor
en fazla parçalı bulutlu yağmur yok

hakkı
29.Kasım.2007, 00:18
evet haklısın, peki nereye gidiyoruz???

orkun
29.Kasım.2007, 00:20
mordoğan, karaburun tarafı olabilir
yanlış hatırlamıyorsam referandum olduğunda o tarafa gidecektiniz ama yağmurdan dolayı olmamıştı

hakkı
29.Kasım.2007, 01:15
mordoğan, karaburun tarafı olabilir
yanlış hatırlamıyorsam referandum olduğunda o tarafa gidecektiniz ama yağmurdan dolayı olmamıştı
evet haklısın, ben varım.
ama şunu söylemeleyim ki bu zamnlarda otaraf çok rüzgarlı olur diye biliyorum.

apron83
29.Kasım.2007, 01:19
karaburun tarafı güzel cidden. en son onu planlıyoduk. kaldığımız yerden dewam etmiş oluruz. haftasonu pazar hava iyi olarak gözüküyor. ben genel de hava durumu için bu siteyi (http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=izmir) kullanıyorum. genelde doğru oluyor. pilotlar tarafından kullanılan bi site. ondan pek hatalı olmuyor.

deep-impact
29.Kasım.2007, 21:10
okay cuma akşamı geliyorsun inşallah özledik senide yahu. Bu arada karaburun tarafı yol iyi ama ıssız olur yani şu bakımdan arıza falan yaparsa motorlardan birisi allah korusun yağmur yağarsa kaçması zor ama tabii yol mükemmel bol viraj ve manzara bence o tarafa 2008 yaza merhaba yani ilk gezimizi yaparız benim fikrime gelince denizlideki arkadaşlarla beraber bi şirince gezisi yapmayı planlıyorduk tam zamanı derim ben hem gezer hem eğleniriz köy evleri bu aralar iyi olur soba falan üşüdükmü gireriz birine oohhh şahane ne dersiniz bakalım.

orkun
29.Kasım.2007, 21:50
şirinece de çok iyi fikir gerçi benim ilk gezim olacağı için yer farketmez
gezi olsun çamurdan olsun

hakkı
29.Kasım.2007, 23:00
okay cuma akşamı geliyorsun inşallah özledik senide yahu. Bu arada karaburun tarafı yol iyi ama ıssız olur yani şu bakımdan arıza falan yaparsa motorlardan birisi allah korusun yağmur yağarsa kaçması zor ama tabii yol mükemmel bol viraj ve manzara bence o tarafa 2008 yaza merhaba yani ilk gezimizi yaparız benim fikrime gelince denizlideki arkadaşlarla beraber bi şirince gezisi yapmayı planlıyorduk tam zamanı derim ben hem gezer hem eğleniriz köy evleri bu aralar iyi olur soba falan üşüdükmü gireriz birine oohhh şahane ne dersiniz bakalım.
dostum bunu keşke hafta başında söyleseydin. denizli'deki dostlarımızda ona göre organize olurdu. biz yinede gidelim. bende otarafa gitmeyi çok istiyorum.

orkun
29.Kasım.2007, 23:48
hadi denizli ses ver yoksa karaburuna gidiyoruz....

innocentbystander
30.Kasım.2007, 01:23
Denizli takımının bir mensubu olarak hava durumunun Denizli ve Aydın'da cuma-cumartesi yağış gösterip pazar da sisli olacağını öngördüğünü hatırlatıyorum. O yağış muhtemelen pazara da sarkar. Daha evvel msn deki gorusmemizde Hakkı ile 'bir Şirince organizasyonu $ugar olurdu' demistik ama bence bu hafta o hafta degil. En azından benim için değil, zira pazar günü hem büroda işim var, hem de şantiyeleri bi kolacan etmem lazım. Bu yıl ilginç bi yıl, secim mecim derken yaz ayları rölantide geçti, kış oldu inşaat işleri hızlandı allama çok şükür.
Bence siz kıyı şeridinden ayrılmayın. Hele Karaburun demişsiniz ki aah ah, Denizli'ye taşınmayıp da halâ Izmir'de oturuyor olsaydım çok güzel yardırırdım sizinle beraber. Yalnız o rotada benzincisiz epey bi kilometre olacak, deponuza mukayyet olun.

hakkı
30.Kasım.2007, 01:55
Denizli takımının bir mensubu olarak hava durumunun Denizli ve Aydın'da cuma-cumartesi yağış gösterip pazar da sisli olacağını öngördüğünü hatırlatıyorum. O yağış muhtemelen pazara da sarkar. Daha evvel msn deki gorusmemizde Hakkı ile 'bir Şirince organizasyonu $ugar olurdu' demistik ama bence bu hafta o hafta degil. En azından benim için değil, zira pazar günü hem büroda işim var, hem de şantiyeleri bi kolacan etmem lazım. Bu yıl ilginç bi yıl, secim mecim derken yaz ayları rölantide geçti, kış oldu inşaat işleri hızlandı allama çok şükür.
Bence siz kıyı şeridinden ayrılmayın. Hele Karaburun demişsiniz ki aah ah, Denizli'ye taşınmayıp da halâ Izmir'de oturuyor olsaydım çok güzel yardırırdım sizinle beraber. Yalnız o rotada benzincisiz epey bi kilometre olacak, deponuza mukayyet olun.

katılmamak elde değil. anlaşılan bu yaz bizi uzun menziller bekliyor.

Dewil&Rose
30.Kasım.2007, 02:11
şirince olur sa katılırım benim memleket nede olsa
cumartesi kesinleşirse gelirim