PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ßende alıcam ßi regaL

anılözen
28.Kasım.2007, 15:38
Abilerim uzun Düşündüm şußatta hayıRlısıyla motor alıcam.. ama Regal raptor DD 100 istiyorum nasıL ßir motor ? Fiyat ne kadar ? (sanırım çok değiL ) ßide otomatik vites olarak duydum sahiden öylemi.. Yalovada varmıdır ßilemiyorum İstanbulda rahatlıkla bulabilirmiyim. kusura bakmayın karmaşık bi yazı oldu ama ailem sonunda izin verdi motor konusunda :)

Batis
28.Kasım.2007, 19:08
http://www.sahibinden.com/cok_hesapli_degilmiWQQaXQQ5205241WQQpXQQdisplayite m

Bak istersen , tam sana göre bir ilan.

(Yazım ve imla kurallarına uymaya özen gösterirsen daha iyi olur bence.Kullandığımız alfabede, Alman alfabesinde ''çift s'' yerine kullanılan ''ß'' ünsüzü bulunmamaktadır.)

anılözen
28.Kasım.2007, 22:21
teşekkürler güzel motor ama şubata kadar gider heralde :|

carvalho
28.Kasım.2007, 22:25
http://www.sahibinden.com/cok_hesapli_degilmiWQQaXQQ5205241WQQpXQQdisplayite m

Bak istersen , tam sana göre bir ilan.

(Yazım ve imla kurallarına uymaya özen gösterirsen daha iyi olur bence.Kullandığımız alfabede, Alman alfabesinde ''çift s'' yerine kullanılan ''ß'' ünsüzü bulunmamaktadır.)

Ben de yeni arkadaşımızı üzmemek için şimdilik uyarmamıştım ama ''ß'' konusunda Batis haklı :)

Sevgili Anıl, bütçeyle orantılı tabii motor tercihi ama 250 cc düşünmüyor musun? Daha rahat edersin...

dinyeper
29.Kasım.2007, 01:16
bende 250 lik bir regal istiyorum ama biraz nakit problemim var.umarım bende şubata kadar toparlarım.var mı söyle 2500 YTL civarı çok temiz kırmızı bir regal?

Batis
29.Kasım.2007, 01:27
bende 250 lik bir regal istiyorum ama biraz nakit problemim var.umarım bende şubata kadar toparlarım.var mı söyle 2500 YTL civarı çok temiz kırmızı bir regal?

Beşiktaş'ta 2.750 Lira'ya var kırmızı , temiz.

teşekkürler güzel motor ama şubata kadar gider heralde :|

Hiç belli olmaz , piyasa durgun.

anılözen
29.Kasım.2007, 01:55
kusura bakmayın kullanmam bi daha ''ß'' :oops: carvalho abi bütçe o kadar problem yaratmaz regal fiyatlarını az buz biliyorum abartılıcak rakamlar yok bana göre ama ben otomatik vites diye dd 100 istemiştim.. Bide 250'lik bana fazla kaçmaz mı ? şehir içi kullanıcam daha çok :?: vitesli motordan tırsıyorum kullanmayıda pek bildiğim söylenemez

Mr.Quanta
29.Kasım.2007, 02:03
kusura bakmayın kullanmam bi daha ''ß'' :oops: carvalho abi bütçe o kadar problem yaratmaz regal fiyatlarını az buz biliyorum abartılıcak rakamlar yok bana göre ama ben otomatik vites diye dd 100 istemiştim.. Bide 250'lik bana fazla kaçmaz mı ? şehir içi kullanıcam daha çok :?: vitesli motordan tırsıyorum kullanmayıda pek bildiğim söylenemez

abi şöyle söyliyim, geçen benim sol taraftaki buji calışmadı. kurumlanmıs galıba, bilmiorum. neyse, sonucta motor bi anda 250/2= 125lik haline geldi. basıyorum basıyorum gitmiyo. o kadar pısırıklaştı yani. sadece yokuş asagı hızlanıyo oyle olunca da... gerisini sen hesap et.

vitesli motor kullanamıyorum demıssın de, ben de hayatımda motor kullanmaya -bırak vitesliyi-, motorumu aldıgım gun basladım. o kadar dert etme yani. cok cok cok kolay.

yenikoylu_ua
29.Kasım.2007, 12:49

Kardeşim 100 lüğe 3 gün binicen sona kafanı duvarlara vurucan :duvar: :duvar: Bencede 250 lik al kafan rahat olsun sona pişman olma

anılözen
29.Kasım.2007, 14:23
Şubata kadaR bir karar zamanım var..sağolun tavsiyeleriniz için DD100 ve DD250'nin ortasında bi model yok dimi ? Bide sorum olucak dd 100'ün kötü olmasının en açık sebebi nedir hava soğutmalı olmasımı yoksa hemen dökülüyomu ?

dinyeper
29.Kasım.2007, 16:41
[quote=dinyeper]bende 250 lik bir regal istiyorum ama biraz nakit problemim var.umarım bende şubata kadar toparlarım.var mı söyle 2500 YTL civarı çok temiz kırmızı bir regal?

Beşiktaş'ta 2.750 Lira'ya var kırmızı , temiz.

bahsettiğin beşiktaştaki motor 34 SHJ 19 mu? nette gördüm ama nasıl bi motor ben ankaradayım.irtibat kurabilirsek neden olmasın

Buraxdj
11.Mart.2008, 20:50
Bende 1 ay kullanılmış bir dd100e var. Kapalı otopark ta yatıyor.
Site kullanıcısı olduğunu belirtir ve ciddi bir alıcı gibi gelirsen indirim yaparım.
Yanında kask ta hediye.
Yeni motor aldım o yüzden satıyorum
http://www.sahibinden.com/tertemiz_ve_sorunsuz_otomatik_vites_chopperWQQaXQQ 6923695WQQpXQQdisplayitem

Motoru üstüne almak zorunda da değilsin hatırlatıyım. Ne zaman istersen o zaman al. ;)

aslanburclu
11.Mart.2008, 22:57
Şubata kadaR bir karar zamanım var..sağolun tavsiyeleriniz için DD100 ve DD250'nin ortasında bi model yok dimi ? Bide sorum olucak dd 100'ün kötü olmasının en açık sebebi nedir hava soğutmalı olmasımı yoksa hemen dökülüyomu ?

var kardeşim var 150 cc hava soğutmalılarıda var ama kullanan bir arkadaşa rastladım sisli osmanbeyde aldığına alacağına bin pişmandı

Buraxdj
12.Mart.2008, 13:57
ilginç... Herkes malını över fakat benim tek memnun olmadığım yanı şu ana kadar sadece üzerinde gösterdiği hıza çıkamaması oldu.
Aslında birazda beklentilerle alakadar bir durum bu. Ben performans manyağıyım sanırım.

Ama ben yeni motora başlayacağım.Şehir içi ufak turlar (e-5 e çıkmadan) yapacağım derseniz dd100e tam keyif motoru. Zaten ışıklarda yada park ettiğinizde bütün gözler üzerinizde oluyor sempatikliği nedeniyle. Şu ana kadar çok dikkat çekti her yerde.

Ben ise hiç dikkat çekmeyen fakat yolda asfalta tırnaklarını geçiren bir motor arıyorum sanırım.