PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaradan selamlar

atraks
30.Kasım.2007, 01:43
Merhaba arkadaşlar,

Ben Ankarada asistan olarak çalışan (sürünen), 28 yaşında, 3-4 ay içinde bir motorsiklet (büyük ihtimal RR) almayı kesin kafaya koymuş biriyim. Arada tabi ehliyet, (belki eğitim) kask, mont ve diğer ekipmanları tamamlayacağım. Bir ton forum yazısı okudum, sanıyordum ki kafamdaki soruları çözümlerler. Şimdi hepden karıştı, ilk Ankara toplantısında birilerinin kafasını bayağı bulandıracağım, gelen olursa :D

Mr.Quanta
30.Kasım.2007, 01:44
hosgeldin kardesim. insallah istedigin olur en yakin zamanda. hangi okuldasin?

atraks
30.Kasım.2007, 02:10
hosgeldin kardesim. insallah istedigin olur en yakin zamanda. hangi okuldasin?

Hoşbulduk, Bilkent fizikteyim.

BULL
30.Kasım.2007, 02:23
aramıza hoşgeldin...

Batis
30.Kasım.2007, 02:27
Hoş geldin , seni kafan daha nasıl karışacak haberin yok. :D

Mr.Quanta
30.Kasım.2007, 06:21
walla fizikciler olarak buyuyoruz desene. ben de odtu fizikteyim. anlamissindir zaten nickimden fizikci oldugumu. odtu fizik'ten baska bi arkadas daha var. gecen gun kaskima not birakmis sagolsun. aklima gelmisken raptiye abimizle lunatic abimiz de fizikci. costuk walla.

ne calisiosun?

tt06
30.Kasım.2007, 12:35
Hoşgeldiniz Umarım kısa zamanda istediğiniz motoru alırsınız .
Birde isminizi yazarsanız sizi daha iyi tanıyabiliriz.

doğan
30.Kasım.2007, 12:39
Aramıza hoşgeldin. Umarım motorunu ve ehliyetini en kısa zamnda alırsın.

yenikoylu_ua
30.Kasım.2007, 12:44
Aramıza hoşgeldiniz umarım en kısa zamanda RR ınıza kavuşursunuz

foreman
30.Kasım.2007, 13:00
hos geldın...
en kısa surede umarım motoruna kavusursun...

dağcı
30.Kasım.2007, 13:10
hoşgeldin...
7 Aralık Cuma Anatolia Gösteri Merkezi Las Vegas Cafe'de toplanıyoruz.
Bekleriz...

Mr.Quanta
30.Kasım.2007, 14:31
hoşgeldin...
Bekleriz...

taaaaa 7 aralikta mi baris abi??? neden pazar gunu deil

dağcı
30.Kasım.2007, 20:07
hoşgeldin...
Bekleriz...

taaaaa 7 aralikta mi baris abi??? neden pazar gunu deil

sen evli olmadığın için anlamazsın niye pazar olmadığını...
cumartesi de millet çalışıyor

orkun
30.Kasım.2007, 20:39
aramıza hoş geldiniz
umarım en kısa sürede önce ekipmanınıza sonra da motorunuza kavuşursunuz

RoS
30.Kasım.2007, 21:24
hoş geldinn

gidikurt
30.Kasım.2007, 22:09
hoşgeldin ailemize :)

atraks
01.Aralık.2007, 02:10
İyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler.

walla fizikciler olarak buyuyoruz desene. ben de odtu fizikteyim. anlamissindir zaten nickimden fizikci oldugumu. odtu fizik'ten baska bi arkadas daha var. gecen gun kaskima not birakmis sagolsun. aklima gelmisken raptiye abimizle lunatic abimiz de fizikci. costuk walla.

ne calisiosun?

Sima olarak yabancı gelmedin zaten, biyerlerde mutlaka karşılaşmışısızdır. birdahaki TFD kongresine motorlarla gidelim o zaman, biraz heyecan yaratırız. Ben computational çalışıyorum, DFT ye dayalı simülasyon yapıyorum, genelde neyi tutturursak onu çalışıyoruz, örneğin şu aralar boronnitrat levhalarda defectlerden dolayı oluşan bükülmelere bakıyorum, kimyacıların deneyine destek veriyoruz. yakın bir zaman sonra da nanotüplere gireceğim. sen?

Hoşgeldiniz Umarım kısa zamanda istediğiniz motoru alırsınız .
Birde isminizi yazarsanız sizi daha iyi tanıyabiliriz.

İsmim rasim.

hoşgeldin...
Bekleriz...

Orada olacağım ama nerede olduğunu bilmiyorum :(

Mr.Quanta
01.Aralık.2007, 04:55
nanoteknoloji... atomu sevmedigim icin pek ilgilenmedim acikcasi. optoelektronik uzerine calismak istiyorum ben. gerci henuz 3.sinifim ama bi yerlerden basladim aslinda. bi lazer uretimi durumumuz var. prof. sakir erkoc'u duymussundur. istersen seni onunla tanistirabilirim. bilgi alisverisi icin yani.

bu arada anatolia da bahceli 7. caddeyi takip eden, cetin emece dogru cikan bulvar uzerinde. solda gordugun askeriyeyi gectikten sonra sagda kaliyo. cadir tarzi bi yer. dikkatini ceker.

leventse
01.Aralık.2007, 08:06
hoşgeldin abi ben de blkentteyim bilgisayar muh. ikinci sınıf.

bu sabah da fizik sınavım var 101 den :( uç gündür sabahlıyorum hayırlısı

Ahmet Oral Section 6 dayım

atraks
01.Aralık.2007, 13:39
nanoteknoloji... atomu sevmedigim icin pek ilgilenmedim acikcasi. optoelektronik uzerine calismak istiyorum ben. gerci henuz 3.sinifim ama bi yerlerden basladim aslinda. bi lazer uretimi durumumuz var. prof. sakir erkoc'u duymussundur. istersen seni onunla tanistirabilirim. bilgi alisverisi icin yani.

bu arada anatolia da bahceli 7. caddeyi takip eden, cetin emece dogru cikan bulvar uzerinde. solda gordugun askeriyeyi gectikten sonra sagda kaliyo. cadir tarzi bi yer. dikkatini ceker.

Şakir hocayı biliyorum buradaki odtülülerden. Deneyi seviyosan devam et, para da iş de orada. Biraz ortalama yapıp biraz da tecrübe yapıp yurtdışına gitmek lazım, türkiyede ms. de Phd. de iyi bir etiket olmuyor. Diğer fizikçi arkadaşlar arasında hocalarımız varsa umarım bana kızmazlar.

O zaman 7 den yürüyerek en fazla 10 dakikaya gidilir di mi?

hoşgeldin abi ben de blkentteyim bilgisayar muh. ikinci sınıf.

bu sabah da fizik sınavım var 101 den uç gündür sabahlıyorum hayırlısı

Ahmet Oral Section 6 dayım

Merhaba, sınavda başarılar (veya sınav şimdi olduğuna göre umarım iyi geçiyordur :D ), artık finale veya kalan lablara bi yardımım olacaksa çekinmeden gelebilirsin, SA209 dayim.

leventse
01.Aralık.2007, 15:09
tesekkur ederim sinavdan ciktim musait bi zamanda ugrarim tanisiriz :) isim neydi bu arada abi

fena degıldı sınav bakalım ama ılk sınav ıyı degıl ve lab ın bırını uyuyakalma suretıyle kacırdım o nedenle sanırım gelecek donem tekrar alacam :(

Mr.Quanta
01.Aralık.2007, 15:23
O zaman 7 den yürüyerek en fazla 10 dakikaya gidilir di mi?

evet asagi yukari. ben yuruyorum hep o metro insaatinin kosesinden.

MaRaNtZz
01.Aralık.2007, 16:50
Aramıza hoşgeldin dostum....

atraks
01.Aralık.2007, 21:52
tesekkur ederim sinavdan ciktim musait bi zamanda ugrarim tanisiriz :) isim neydi bu arada abi

fena degıldı sınav bakalım ama ılk sınav ıyı degıl ve lab ın bırını uyuyakalma suretıyle kacırdım o nedenle sanırım gelecek donem tekrar alacam :(

Beklerim, ismim rasim.

evet asagi yukari. ben yuruyorum hep o metro insaatinin kosesinden.

Teşekkürler, cumaya görüşürüz diyelim o zaman.

Dewil&Rose
01.Aralık.2007, 22:55
HOŞ GEDİN ...