PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kotu sans ve kaza

promote
30.Kasım.2007, 03:06
motora ne zaman isinsam zevk almaya baslasam dolanmakdan bir kaza bunu mahvediyor

evet bu seferki eminonunde kirmiziyi gorup frenlememle arkadan polis aracinin bana carpmasi seklinde oldu ve ben yine onceki hatayi tekrarlayip yine plakalarini kaydetmedim , gorunurde motorda arka lambanin birindeki kirik azda egsozun ucundaki egiklik disinda bisi yokdu sonra giderken farkettimiki 2 ci 3 vites yok 1 den 4-5 le gidiyorum ne oldugunu yarin servise sorup orencem insallah buyuk masraf yoktur , isingaribi motorda tikirti hirildi vites gecisinde zorluk vs yok ve hizlanmak schootura benzedigi icin daha kolylasdi , acaba neoldu viteslere

Batis
30.Kasım.2007, 03:46
Geçmiş olsun , umarım fazla masraf çıkmaz.

lordskeldan
30.Kasım.2007, 03:50
büyük geçmiş olsun
çok fazla masraf çıkmaz herhalde

alper_tim
30.Kasım.2007, 12:00
büyük geçmiş olsun
umarım fazla masraf çıkmaz

hakkı
30.Kasım.2007, 12:05
geçmiş olsun, allah beterinden saklasın.

Dewil&Rose
30.Kasım.2007, 12:23
geçmiş olsun üzüldüm
daha dikkatli olamnı dilerim

doğan
30.Kasım.2007, 12:35
geçmiş olsun. anladığım kadarıyla ciddi bir çarpma değil. dokunma gibi olmuş ama nasıl bukadar sorun çıkardı hayret. inş. ciddi bişey değildir.

promote
30.Kasım.2007, 12:48
arabanin on tampona benim egsoz girdi aslinda o sirada viteste olmasam motor firlardi bakalim ne cikcak sorun olarak

foreman
30.Kasım.2007, 13:02
gecmıs olsun...
rapor felan tutturmadın mı?
tutulsa ne olacakkı.nasıl olsa suclu herzaman motorcu :twisted:

promote
30.Kasım.2007, 14:32
gorunurde bısey yokdu motorda pasa pasa gıdıyordu sorun yok sandım hem polısler sımdı bısı uydurup canımı sıkabılırler dıye dusundum bu aynı hatayı 2. yapısım daha kac kazık yemem lazım ogrenmem ıcın :)

orkun
30.Kasım.2007, 20:48
geçmiş olsun ucuz atlatmışsın umarım bi daha başına böyle bir iş gelmez...

ugurcuk
01.Aralık.2007, 00:14
yaw bunlar hep seni buluyor motora binerken bişeyler yap dikkatli ol üzme bizleri sakın :D geçmiş olsun tekrardan

snakesawar
01.Aralık.2007, 00:46
gorunurde bısey yokdu motorda pasa pasa gıdıyordu sorun yok sandım hem polısler sımdı bısı uydurup canımı sıkabılırler dıye dusundum bu aynı hatayı 2. yapısım daha kac kazık yemem lazım ogrenmem ıcın :)

abi şak diye durmuyosun dimi ya nasıl carpar ki başka türlü???

MaRaNtZz
01.Aralık.2007, 17:24
Çok çok geçmiş olsun...

promote
01.Aralık.2007, 18:59

abi şak diye durmuyosun dimi ya nasıl carpar ki başka türlü???

evet şak dıye durdum ısıkları gorunce ne yapsaydım ondekılerın ustune atlasaydım suclu degılımdır heralde ole olsa adamlar polıs yapıstırılardı cezayı sonucda on tamponları cok zarar gordu :)

snakesawar
02.Aralık.2007, 00:25
e abi nasıl ya ?? o zaman sen güvenli takip mesafesinde seyretmiyosun yada ışıklara yaklasırken daha dikkatli olmuyosun anlamadım valaa :shock:

promote
02.Aralık.2007, 00:42
guvenli takipi benmi yapicam arkadakimi bana arkadan carpildi nese motorda bisi yok dediler insallah oledir

snakesawar
02.Aralık.2007, 00:45
insalah dostum cok buyuk bişey yoktur

ayhan67
02.Aralık.2007, 01:22
GEÇMİŞ OLSUN DAHADA KOTU OLABILIRDI.

barismert
02.Aralık.2007, 13:06
8 de 8 karşı taraf suçlu senle bi alakası yok adamlar takip mesafesini korusalardı gerci bizler motorcuyuz korumasalarda olur çakarlar bize bizde sakatlanırız kimin umrundaki :twisted:

promote
02.Aralık.2007, 13:59
malesef benim hatam da su rapor tutturmamak gorunurde hasar olmasa bile mutlaka rapor tuturmak gerekir ic kisimdada hasar olabiliyor aslinda kazalarla ilgili teferruatli yazi olsa ii olurdu o konuda cok eksigim

Beatrice
02.Aralık.2007, 14:45
Geçmiş olsun. Takip mesafesini korusaydı ve gitmesi gerektiği hızda gitseydi çarpmazdı sana arkadan, bal gibide suçlu polis :( Yani bence öyle. Allah beterinden saklasın ne yapalım canına gelmemiş. En kısa zamanda halledersin umarım sorunları

malikocas
05.Aralık.2007, 23:02
çok geçmiş olsun cana gelecek mala gelsin diyorum direk motor nasıl olsa düzelir yenisini alırsın vs...

arkadan gelen kim olursa olsun
hatalıysa hatalıdır ve de sen bu durumda ehliyet varsa tabi kesinlikle rapor tutrmalıydın bence
ne olursa olsun o da dikkat etmesi gerekdiğini öğrenmiş olurdu .

bi kersinde bana bi araba
sürtünüp kaçtı ama ben devrildim tabi, yerden kalkmadım bile oturduğum yerde bi sigara yaktım
gülüyorum hailme neyse motorlu polisler (yunus) görmüş olayı ve adamı yakalayıp getirdiler ordan karakola bende davacı olmadım tekrar bıraktılar...

çok pişmanım
adaletin kestiği parmak kanamaz derler ya da öyleydi sanırım sözü tam çıkaramadım ama neyse keşke diyorum davacı olsaydım en azından eşine dostuna iş arkadaşlarına anlatır bi şekilde insanların uyanık olması sağlanırdı zaten o bunu haketmişdi aslında da ...
ertesi gün yine benzeri bişiy ama bu defa düşmedim allahdan ve hemen pişman oldum ...

siz siz olun sakın es geçmeyin her zaman kurye arkadaşlar trafikde dikkat çekip bedel ödeyecek diil ya bizde varlığımızı bi şekilde ama ne olursa olsun kabul ettiremeliyiz kasaplarda yakında sürücü ehliyeti verecek bu gidişle çoğunluk trafik kurallarını direksiyon başında bizzat test ederek öğreniyor bizim ülkede nede olsa bunu unutmayın lütfen..

ayrıca insanların yaşam koşulları nedeniyle kaç saat günde araç kulandıklarını ve dikkatlerinin ne kadar dağıldını bi düşünün ben kendimden pay biçiyorum örneğin işimiz zor valla...

motor için asla üzülmeyin ya da çok az üzülün bir ustamız var bize hep düşmekden ne kadar korkarsanız o kadar çok düşersiniz derdi ama deli cesareti de olmasın bu korkusuzluk .....

tekrardan geçmiş olsun size...

yenikoylu_ua
06.Aralık.2007, 00:20
Geçmiş olsun allah beterinden saklasın

Kino
06.Aralık.2007, 00:27
promote dostum gecmiş olsun . tabi şak diye duracaksın

arkadaki araba mesafesini ayarlamalıydı.

ya durmasaydın

dediğin gibi sen öndeki araca geçirecektin hele birde senin arkanda polis otosu varken (şahide bak birde polis otosu)

neyseki cana gelmemiş ya adamlar duramayıp da tam dalaydı sana allah korumuş

allah beterinden saklasın

aslanburclu
06.Aralık.2007, 01:35
kardeşim çok geçmiş olsun

ya aklımda kalmasın senin arka stop lambaların yanıyormuydu acaba hani yanmıyorsa adamlar durduğunu görmemiş olabilirler.

Tayfun
06.Aralık.2007, 01:39
Bela işte aramasanda o seni buluyor, büyük geçmiş olsun.

promote
06.Aralık.2007, 01:46
kardeşim çok geçmiş olsun

ya aklımda kalmasın senin arka stop lambaların yanıyormuydu acaba hani yanmıyorsa adamlar durduğunu görmemiş olabilirler.
stoplar calisiyor ama araba tosladikdan sonra birinin cami kirilmis bul bulabilirsen yenisini