PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UÇAK KAZASI :( :( :(

carvalho
30.Kasım.2007, 14:03
Isparta seferini yapan World Focus Havayolları'na ait, Atlasjet Havayolları tarafından kiralanan MD83 tipi yolcu uçağı Süleyman Demirel Havalimanı'na iniş için alçalırken, Keçiborlu İlçesi'nin Çukurören ve Kılıç köyleri arasında düştü. Süleyman Demirel Havalimanı'na 12 kilometre uzaklıktaki 1830 metre yükseklikteki Türbetepe'nin zirvsine çakılan uçaktaki 49 yolcu 7 mürettebattan kurtulan olmadı. (milliyet, 30.11.2007)

Bu sabaha karşı gelen haber içimizi burktu yine. 56 yurttaşımız feci kazada hayatını kaybetmiş. Ölenlere Yüce Rabbimden rahmet, kederli aile ve yakınlarına sabır ve metanet diliyorum.

Başımız sağolsun :( :( :(

foreman
30.Kasım.2007, 14:13
gercekten cok uzucu...
ınan sımdı haberım oldu...
hayatını kaybeden tum vatandaslarımıza ALLAH tan rahmet
kederlı aılesıne ve TÜRK halkına sabır dılerım...

:( :( :(

promote
30.Kasım.2007, 14:36
yınede en guvenlısı ucak sadece tem de belkı her gun 2-3 kısı kazada oluyor
kendı ucagımızı kendımız yapabılecek yetenkde olsaydık bu olaylar azalır bızde baskalarının coplerıyle ıhtıyaclarımızı karsılamak zorunda kalmazdık ama muhendıslerımıze sıyasetle ugrasmak daha kolay gelıyor tabıı

gidikurt
30.Kasım.2007, 15:09
Allah rahmet eylesin ölenlerimize, yakınlarınada sabırlar versin.

yenikoylu_ua
30.Kasım.2007, 17:22
Allahrahmet eylesin mekanları cennet olsun yakınlarına ve sevenlerine allahsabır versin

emrahkucukgirgin
30.Kasım.2007, 20:02
Birgün önce atlasjet aynı model uçakla Ankaraya gittim. Çok şanslımışım.

aslanburclu
30.Kasım.2007, 20:04
2 nci pilotun ismini bilen varmı çünkü atlas firmasında çok bi yakınım var ailesini aramaya çekiniyorum (yakınım Hv.K.lerinden istifa edip bu firmada pilotluk yapan Nuri AYDIN )

dağcı
30.Kasım.2007, 20:11
2 nci pilotun ismini bilen varmı çünkü atlas firmasında çok bi yakınım var ailesini aramaya çekiniyorum (yakınım Hv.K.lerinden istifa edip bu firmada pilotluk yapan Nuri AYDIN )

ikinci pilot tahir aksoy

innocentbystander
30.Kasım.2007, 20:15
Uçak ve merhum pilotlar atlasjet in değil. worldfocus firmasından kiralanmış, muhtemelen sizin tanıdığınız pilot değildir komutanım. Allah rahmet eylesin hepsine, yakınlarına da sabır versin. Çekilir acı değil.
Promote un dedigi dogru, hava yolu en güvenli seyahat biçimi ama böyle kazalar görünce acaip tırsıyor insan.

aslanburclu
30.Kasım.2007, 20:16
dağcı kardeşim sağol

hayatını kaybenlere allahtan rahmet geride kalanlarada sabır dilerim

orkun
30.Kasım.2007, 20:37
hepsine allah rahmet eylesin, yakınlarına allah sabır versin

Batis
30.Kasım.2007, 22:15
Ölümün nereden geleceği belli olmuyor.Kalanların başı sağ olsun.

atraks
01.Aralık.2007, 03:22
Ölenlere allah rahmet eylesin. Bir takım komplo teorileri üretenlere de allah akıl fikir versin, hataları görmek yerine gündem değiştirmeye ne kadar da meraklı insan var.

MaRaNtZz
01.Aralık.2007, 17:14
Allah gani gani rahmet eylesin...