PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hasret giderelim, vedalaşalım...09 Aralık Pazar saat 14:00 TOPHANE

moonchild
01.Aralık.2007, 13:34
Arkadaşlar selam! Bir süredir RR ailesinden kimsenin yüzünü göremiyorum işler yüzünden. Seslerini duymak, mesajlarını okumak dışında bir iletişimim yok. Ama bir hafta sonra malum asker oluyorum. Şimdiden bu başlığı açmak istedim ki önümüzdeki hafta için mümkün olduğunca fazla kişiye uyacak bir gün tespi edebilelim. Kendi kendime böyle bir başlık açmak çok hoşuma gitmedi doğrusu ama işte ben söyleyeceğimi söyliyim de gerisini siz düşünün.

12 Aralık itibariyle vatani görevimi yerine getirmek üzere aranızdan ayrılacağım. Bu günden önce bir akşam RR ailesiyle vedalaşmak istiyorum. Önümüzdeki hafta bir akşamın adını koyalım ve bir haftalık buluşma havasında gelebilen herkesle vedalaşayım istiyorum. Dolayısıyla önümüzdeki hafta cumartesi akşamı hariç gün önerilerinizi bekliyorum! Dediğim gibi bir veda partisi falan organize ediyor değilim, sadece bir araya gelelim, görüşelim-gülüşelim... Yok kimseye uymazsa, ben standart haftalık buluşmaya katılmaya çalışırım.

Biraz haftalık buluşma tarihini manipüle etme girişimi gibi oldu ama artık kusuruma bakmayın! :)

ilkerkoparal
01.Aralık.2007, 14:30
kardeşim tabiyki vedalaşmadan, helallaşmadan seni yolcu edecek değiliz. Modlar yapsın bir program artık. Hatta sana uyarsa yola çıkacağın günde gelip seni uçağına veya otobüsünde uğurlayalım. Allahnın izniyle güle güle git güle güle gel kardeşim. Şimdiden hayırlı teskereler dilerim. Unutma zaman ne kadar acımasız olsada geçmeye mahkumdur.

moonchild
01.Aralık.2007, 16:00
Eyvallah İlker! Çok sağol! Valla bi toparlanalım da, uçağa otobüse gitme hadisesi biraz daha farklı, onu beraber konuşuruz... Hayır nereye gideceğimiz belli değil ki! İnşallah bir araya gelebiliriz bi şekilde, sonrası hallolur! Hiç değilse bi helalliğinizi alayım!

agresus
01.Aralık.2007, 16:17
Haydi hayırlı teskereler güzel kardeşim... 12 aralık haaa... vay beaa... şimdi sen 319.dönem mi oluyosun?... göz açıp kapayıncaya kdar geçer inşallah... şşşşttt modlarr... Serhatımı eli bööründe göndertmiicess di mi???... haydin gıpraşın birasss...

doğan
01.Aralık.2007, 17:03
Vay bee sonunda veda günü yaklaşıyor desene kardeşim. Şimdi ne garip duygular içindesindir. Kendimden biliyorum valla. Bi acayip olur insan. Ama olay askeriyenin kapısından girene kadar. Sonra bi bakmışsın gene aramızdasın ve askerlik anılarını dinliyoruz senden. Hayırlısıyla gider gelirsin inşallah. Yer zaman belli olsun. görüşücez gitmeden.

moonchild
01.Aralık.2007, 17:09
Evet doğanım sonunda veda gününe de 5 var artık :) Yarın sınava giriyorum, haftaya bugün nereye gideceğimi öğreniyorum ondan sonrası bayır aşağı :) İnşallah uygun bir gün belirleyip görüşebiliriz.

Valla Volkanım dönemimi falan hiç bilmiyorum garip dimi? Ben evrakları falan hazırladım başvurumu yaptım, sonra askerlik şubesine gittim iki zarf aldım. Bana 1-2-3 aralıkta sınava giriceksin dediler bi onu biliyorum... İşler bi acayipti bu aralar, başka hiçbişeye kafa yoramadım doğrusu... Zaten ofiste makara konusu oldum. Çarşamba günü birliğime teslim olmam gerekiyo, salı günü bavulla gelirsin akşam da burdan otobüse biner gidersin diyolar :)

gidikurt
01.Aralık.2007, 17:48
Serhat hayırlısıyla git gel inşallah :)
arkadaşlar buluşma için ne gerekiyorsa yapalım lütfen zaten gideceği günde yanlız bırakmamaız lazım arkadaşımızı olmaz öyle şey ailemizden serhatımız askere gidecek otobüse elimizle bindirmemek olurmu , olmaz hadi bakalım planlar yapılsın ....

moonchild
01.Aralık.2007, 18:33
Serhat hayırlısıyla git gel inşallah :)
arkadaşlar buluşma için ne gerekiyorsa yapalım lütfen zaten gideceği günde yanlız bırakmamaız lazım arkadaşımızı olmaz öyle şey ailemizden serhatımız askere gidecek otobüse elimizle bindirmemek olurmu , olmaz hadi bakalım planlar yapılsın ....

Eyvaaaaah ağlatacaksınız beni yahu! Etmeyin eylemeyin :) Sağol mileydim!

gezgin murat
02.Aralık.2007, 11:56
VATAN SİZE KIZLAR BİZE EMANET MEHMETÇİGİM HAYIRLI TESKERELER OLSUN...! MERSİNE DÜŞERSEN HABERİMİZ OLSUN KİNO BABAYLA KARŞILARIZ SENİİ BURDA TANIDIK KOMUTANLARIMIZ VAR HER HAFTA SONU EVCİL ÇIKARTTIRA BİLİRİZ SENİ SONRADA MOTORLARLA GEZERİZ MOTORLARLA TEKRAR TABURA BIRAKIRIZ

http://img100.imageshack.us/img100/3234/askerrzc3.jpg (http://imageshack.us)

RoS
02.Aralık.2007, 14:22
EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER :) Hayırlısı ile gider gelirisn inş şimdiden hayırlı teskereler sen gelirsin askerden daha biz gitcez anlatıp durun su askerlikleri bişiler kaparıs sizden :)

Beatrice
02.Aralık.2007, 14:31
:( Siteye yeni geldim ama yorumlarını özleyeceğim. Bizi sensiz bırakma :) fırsat buldukça gel. Hayırlı teskereler diyelim şimdiden. Ve olaki Aksaz'a düşersen haberimiz olsun.

cerebrum
02.Aralık.2007, 22:04
umarım güzel bir sınav sonucu iyi bir yere gidiyorsundur.... hayırlı teskereler... 4 ay sonra ben de geliyorum :)

yasinsubay
02.Aralık.2007, 22:46
simdiden hayırlı teskereler moonchildım allahın izniyle gule gule git gule gule gel insallah musait oldugum surece seni yolcu etmek isterim umarım katılabilirim, ne olur katılamasam da kusuruma bakma

BULL
02.Aralık.2007, 23:26
kardeşim şimdiden hayırlı tezkereler...
hafta içide olur gerçi ama cuma akşamı normel buluşma gününde ve yerinde yapsak olmamı?
yada hem hafta içi bigün hemde cuma buluşabiliriz taa iyi olur...

okan
03.Aralık.2007, 03:36
Serhat kardeşim..
yüzyüze tanışma fırsatı bulamadık... Allah hayırlısıyla gidip gelmeni nasip etsin kardeşim...
gideceğin yerden haberimiz olsun ...gezgin muratında bahsettiği gibi bi yardımımız dokunur bu taraflara düşersen ...

yenikoylu_ua
03.Aralık.2007, 12:04
Vay kardeşim şimdiden hayırlı teşkereler ama görüşmeden gitmek yok Gün gene cuma olsun rahat oluyo ertesi günün tatil olması ama yeri sen seç bizede bi değişiklik olur dimi arkadaşlar hem belki bodrumcafeye gelmek istemeyenlerde gelirde bahaneyle görüşürüz

alper_tim
03.Aralık.2007, 12:26
arkadaşlar buluşmamız 04/12/2007 yani yarın akşam olsa olmaz mı
çok mu erken oldu sizce herkes yarın akşama ayarlayabilirmi kensini ve işini ne dersiniz

moonchild
03.Aralık.2007, 12:38
Arkadaşlar çok sağolun iyi dilekleriniz için. Elbette nereye ve ne şekilde gideceğimden burayı haberdar edeceğim! Buluşma konusundaysa herşey ve herkes son haftaya kaldığı için tarih sorunum var. Gerçi ilk mesajımda sadece cumartesi akşamı olamayacağını söylemiştim ama şu anda en en uygun gün pazar gibi gözüküyor. Kimsenin pazar gününü katletmek istemem elbette ama cuma ve cumartesi akşamları ailevi birtakım durumlar var, ertelemem iptal etmem hiç kolay değil. En güzeli pazar olacak gibi.

Valla kötü hissettim kendimi olmuyosa uymuyosa cidden kasmasın kimse, en kötü ihtimal ben erişebildiklerime ulaşabildiklerime uğrarım. Hiç olmadı hele bi nereye gideceğim, hangi vasıtayla ne zaman gideceğim belli olsun yola çıkacağım vakit görüşürüz.

agresus
03.Aralık.2007, 13:39
serhatım kısa dönemim... o belli olma işi için son 3-4 günü bekliicen... bize 10'unda bildiricess dedilerdi 9 gecesi öğrenebilmiştik... sen kadıköy pasajına git ufak tefek alış verişini falan yap... sadece gidiş biletini alma... buluşma işine gelince... kasmaksa kasılır kardeşim.. senin için kasarız nolucak ki... ayıp ediyon.. sen müsait olduğun günü söyle... gelebilen gelir gelemiyende selamını ii dileklerini söyler olur biter...

kaanka
03.Aralık.2007, 14:07
şimdiden hayırlı teskereler...

moonchild
03.Aralık.2007, 14:18
Sağol kaanka. Volkanım bana uyan gün pazar gibi gibi... Zaten bize de 9'u falan deniyo, bakalım kısmet. Ufak tefek alışverişi yapıcam zaten de hala çalışıyorum, bi müsait zaman yaratıp kadıköyden almak lazım ıvırı zıvırı.

Kino
03.Aralık.2007, 14:19
serhat dostum

sen şimdi kısa dönem mi yapacan uzun mu girdiğin sınav bunun icin midir.

eee haydi hayırlı nereye gideceksin falan ,haberlerini bekleriz artık

moonchild
03.Aralık.2007, 14:45
serhat dostum

sen şimdi kısa dönem mi yapacan uzun mu girdiğin sınav bunun icin midir.

eee haydi hayırlı nereye gideceksin falan ,haberlerini bekleriz artık

Kino baba girdiğim sınav Yedek Subay Adayı Statü Belirleme sınavı diye geçiyo yani normal koşullar altında bu sınav neticesinde 1 sene yedek subay veya 6 ay er olarak yapman karara bağlanacak. Ama esas olanın TSK'nın ihtiyaçları olduğu gerçeği de bir kenarda duruyor. Bundan sonrasını TSK düşünüp bana bildirecek, benim düşünmeme-sorgulamama dönemim başladı :)

ugurcuk
03.Aralık.2007, 14:47
serhatcım allah yardımcın olsun... geçen sene benimde vardı böle bi telaşım ahh ahhh neys bitti giittii kurtuldum herşeyden allah yardımcın olsun.sen artık askersin polis cevirmelerinde falan seni arıyamazlar. ancak rütbene denk bi polis arar rütbende sınav sonucu belli olana kadar asteğmen :D izin kağıdında yazıoo :D ve o izin kağıdını mutlaka yanında taşı :D

ayhan67
03.Aralık.2007, 19:33
:P hayırlı tezkereler dılerım umarım rahat bır askerlık yapar gelırsın sağ salım gıt sağ salım gel kardeşim unutma (atalarımız ne demış ) HER TÜRK ASKER DOĞAR.hadi hayırlı tezkereler. :D

moonchild
03.Aralık.2007, 19:46
:P hayırlı tezkereler dılerım umarım rahat bır askerlık yapar gelırsın sağ salım gıt sağ salım gel kardeşim unutma (atalarımız ne demış ) HER TÜRK ASKER DOĞAR.hadi hayırlı tezkereler. :D

Doğmasa da oluyo abi, olduruyolar :) Atalardan sayılmasa da bi abimin dediği gibi: Türk Ordusu'nun en iyi yaptığı işlerden biri 3 ayda manavdan asker yaratmaktır... Benden de yaratabilirlerse tüm ruhumla TSK'nın hizmetinde olacağım :)

(Bu yazıdan her Türk'ün asker doğduğunu inkar ettiğim sonucu çıkmasın lütfen, kanımızda olduğunu düşünüyorum ben de. Sadece geyik yapıyodum. Mevzu hassas olunca kendi kendime ayar veresim geldi)

İzin kağıdımı boynuma astım geziyorum ugurcuk ne diyosun sen :)

ugurcuk
03.Aralık.2007, 20:44
bende hep öle gezmiştim :D ama kimse durdurmadı ne yazıkki :D

agresus
04.Aralık.2007, 16:34
serhatım yiğidim... o zaman 9 Aralık Pazar diyelim bu veda işi için... bu arada istersen cumarteiden falan beraber bi alış veriş işine girebiliriz kadıköyde...

moonchild
04.Aralık.2007, 17:25
Volkanım çok sağolasın. Alışveriş işini bi arada derede halledeceğim sanırım, önceden program yapamıyorum alışveriş için. Bi denk getirip gidip alıp bitiricem o işi. Sağol yine de! Pazar günü görüşelim de gerisini ben halledicem inşallah bi şekilde :)

Aksu
04.Aralık.2007, 17:40
Serhat kardeşim, hayırlısı ile git hayırlısı ile gel. Allah yolunu açık etsin. Bende baktım 12 Eylül oldu, dedim ortalık sakinledi gidip gelelim vatani görevi de yerine getirelim, (1980-1982) bak aradan yıllar geçti. Gün gelir sende anlatırsın askerlikten sonra şu kadar yıl geçti diye.

moonchild
04.Aralık.2007, 17:45
Amin Aksu baba! Sağolasın!

gençer
04.Aralık.2007, 23:47
ne diyelim kardeş, Allah hayırlı teskereler nasip eder inşallah. pazar günüde bi aksilik olmassa uğurlamaya-vedalaşmaya gelmek istiyorum.umarım aksilik olmaz.

foreman
04.Aralık.2007, 23:57
demek bu pazar...
ınsallah gelmeye calısırım...
oldukı gelemedık!
allah sana ve senı sevenlere sabır versın...
sayılı gun gelır gecer...
rahmetlı dedemın bı sozu vardı.( oglum kafana takma.bıtmeyecek bısı olsa benımkı bıtmezdı derdı)...
bız bıle 10 yılı devırdık...
dostum sana hayırlı tezkereler dılerım..
allah yardımcın olsun...
boyle sıkıntılı gunlerımızde senın gıbı vatan evlatlarına ıhtıyacımız var.. 8)

okan
05.Aralık.2007, 01:53
la serhat samsuna düşersen yaşadın haa..
benim evin az üsütne denk geliyon..
bağırsan duyarım.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mr.Quanta
05.Aralık.2007, 03:43
abi hayirli teskereler. allah yolunu acik etsin

Batis
05.Aralık.2007, 04:17
hayırlı teskereler

bozkurt
05.Aralık.2007, 11:52
Sağlıkla git gel.Hayırlı teskereler dilerim.Vatana millete hayırlı olsun.
Sağlıcakla kal.

carvalho
05.Aralık.2007, 13:11
Serhat kardeşim, şimdiden hayırlı tezkereler. Pazar gönü görüşeceğiz...

Şunu da söylemeden edemeyecem; belki senin askerlikle ilgili bütün kurgularını alt üst edecek ama "askerlik mantığın bittiği yerde başlar" klişesine fazla inanma. Mesleği askerlik olan abilerimiz dostlarımızın yanında bana ahkam kesmek pek düşmez ama askerlikte yapılan her şeyin mantığı vardır. Sana düşen, bunu sorgulamamak olacaktır sadece :)

Güzeldir askerlik güzeeell... Benim unutamadığım 1.5 yılım geçti, hey gidi günler...

"Ankara" çıkacak sana kısa dönem. İçimden böyle geldi :)

moonchild
05.Aralık.2007, 21:18
Oooooo kehanetler başladıysa grup havaya girdi demektir :)

carvalho
05.Aralık.2007, 21:24
Oooooo kehanetler başladıysa grup havaya girdi demektir :)

Sen yine de benim kehanetlere fazla güvenme Moon'um. Kendimi İstanbul diye hazırlarken en güney doğu'ya gitmiştim...
Kötü mü oldu, hayır. Her yer vatan...

Bu arada toplantıya sürpriz konuklar da gelecek; en CEZERYESİNDEN :mrgreen: Kino baba kargoya verdi, cuma bende; birileri Bull'u marke edip benden uzak tutarsa Pazar'a kadar sağ salim sizlere ulaştırırım... :P

2008'de nüfus patlaması olacak gibi, söyliim :)

En büyük asker bizim asker+cezerye+pazar sohbeti; daha ne olsun... katılımı coşturalım baylar bayanlar....

Tayfun
05.Aralık.2007, 21:46
:( Siteye yeni geldim ama yorumlarını özleyeceğim. Bizi sensiz bırakma :) fırsat buldukça gel. Hayırlı teskereler diyelim şimdiden. Ve olaki Aksaz'a düşersen haberimiz olsun.

Ya genç kardeşim şu burcuyuda götürsene askere yanında, orda yemek neyim yapar :D aman garnizon komutanı olmasın kök söktürür falla hahahaha :cheesy:

BULL
05.Aralık.2007, 23:11
Bu arada toplantıya sürpriz konuklar da gelecek; en CEZERYESİNDEN :mrgreen: Kino baba kargoya verdi, cuma bende; birileri Bull'u marke edip benden uzak tutarsa Pazar'a kadar sağ salim sizlere ulaştırırım... :P

En büyük asker bizim asker+cezerye+pazar sohbeti; daha ne olsun... katılımı coşturalım baylar bayanlar....

YİİİİHAAAA!!! işte pazara renk katacak küççük bi ayrıntı daha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Eskişeerde millete ayıp olmasın diye sadece 27 tanecik yiyip gerisini bırakmıştım...
ama pazar günü erken kalkan çok yol alır şimdiden uyandırıyımmm
[smilie=redcolorz3_pdt_01.gif][smilie=redcolorz3_pdt_01.gif][smilie=redcolorz3_pdt_01.gif]

polo
06.Aralık.2007, 01:54
hayırlı tezkereler şimdiden güle güle bitirip gelmen dilegimle iyi gümler senin olsun............

moonchild
06.Aralık.2007, 14:53
Carvalho, abi sen naaptın. kendine istanbul demişsin gittiğin gördüğün yerleri ben biliyorum. bana ankara dedin, senin gittiğin yerin 450 km daha doğusuna doğru hazırlığımı yapayım ben bari :)

Tayfun, şu sitede yorumlarımı özleyecek bi kişi çıktı sen de tuttun onu yanıma katıp askere yolladın. Siz burda güzel güzel takılın, birileri ara sıra "bi Moon vardı ya nooldu acaba? bitti mi askerliği" diye sorsun be abicim. Yoksa siz oraya gaz açalım, burda kamp yapalım derken sallarsınızı bizi...

Beatrice, sen bakma bu deli zabite! Ara sıra benim yerime yorum yazıver biyerlere :D

Bull'um romiyom, aklın fikrin yemekte lan! Cezeryeleri duydun, anında rengin değişti! Yahu bu adam askere gidiyo, 2 tane de ona bırakayım demek yok! Kino babam sana yine gönderir, pazar günü benim payımı ayırmazsan ben senin bacaklarını ayırırım!!!!

Polo, abi sağolsın. İnşallah tez elden gidip gelicem kimsenin ruhu bile duymayacak!

ugurcuk
06.Aralık.2007, 15:08
naptın sne yaa askerde cezeryemi yenir hele giderken :D olmaaazzzzzz sakııın sen teskereni al gel gerekirse kino baba elleriyle getrir sana :D ama askerde olmaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz z...
gittiğin zamn sana verileecek emniyet kaza onleme talimatı madde 91 e göre cezerye olmaaaaazzzzzzzzzzzzzzz:D

moonchild
06.Aralık.2007, 15:15
heheheheheheheeee!!! peki abi yemem o zaman!

BULL
07.Aralık.2007, 01:39
Bull'um romiyom, aklın fikrin yemekte lan! Cezeryeleri duydun, anında rengin değişti! Yahu bu adam askere gidiyo, 2 tane de ona bırakayım demek yok! Kino babam sana yine gönderir, pazar günü benim payımı ayırmazsan ben senin bacaklarını ayırırım!!!!

yaaw kardeşim elbetteki senin payın ayrı, sen şerrefff konuğumuzsun...

ben ötekilere diyorum sonra demedi demesinler diye

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yenikoylu_ua
07.Aralık.2007, 11:18
Evet baylar bayanlar yer Tophane saat 14:00 buluşma bu pazar unutmayın herkez listeye adını yazdırsın Cezeryelerinizi rezerve edin yoksa Bull yer karışmam

KATILIM LİSTESİ

1-Moonchild
2-yenikoylu_ua(+1)
3-aidikurt+firstlady(+1)
4-Bull
5-carvalho

alper_tim
07.Aralık.2007, 12:28
moonchild (serhat) kardeşim sana şimdiden hayırlı teskereler diliyorum
ben pazar günü saat 13:00 da verilmiş bir sözüm olduğu için kadıköyde olacağım
aranızda olamayacağım umarım kusurumuza bakmazsın
güle güle git güle güle gel
umarım iyi komutanlara denk gelirsin askerliğin nasıl geçtiğini anlamazsın
hayırlı teskereler

NOT: 500. mesajım oldu bu admin bişiler düşünsün artık ilk 500 de hediyemi isterim :P :P

Tayfun
07.Aralık.2007, 13:02
Valla pazar günü çalışıyorum ama o lanet şeytanın bacağını kırıp geleceğim tophaneye hehehehehehehe, bekleyin beni millet baskın basanındırrrrr :P

carvalho
07.Aralık.2007, 13:06
Hadi beyler bayanlar Moon kardeşimizi 5-6 kişiyle mi uğurlayacağız? Yakışır mı bize??? Pazar programı olanlar 1 saatliğine de olsa programlarını revize edemezler mi???

Hem Kino Baba taa Mersin'lerden zahmet edip cezerye yolladı bize....

KATILIM LİSTESİ

1-Moonchild
2-yenikoylu_ua(+1)
3-aidikurt+firstlady(+1)
4-Bull
5-carvalho
6-Tayfun
7-
8-
9-
10-
11-
12-
13-
14-
15-
16-
17-
18-
19-
20-

alper_tim
07.Aralık.2007, 13:22
desene cezeryenin ne olduğunuda öğrenemicem ben :(

Tayfun
07.Aralık.2007, 13:29
Way garibim yaaaaa :D naapcen len kadıköyde ??? anladım ben onuuuuuuuu :P

aslanburclu
07.Aralık.2007, 20:13
KATILIM LİSTESİ

1-Moonchild
2-yenikoylu_ua(+1)
3-aidikurt+firstlady(+1)
4-Bull
5-carvalho
6-Tayfun
7- aslanburclu
8- inci (gelirsen bi mesaj at makinayı getirelim)

yenikoylu_ua
07.Aralık.2007, 21:51
Gelicek tabi komtanım gelmiyeni Kino babama sölicem

inci
07.Aralık.2007, 21:56
geleyimde gelmesine komtanım ben sandım ki :oops: yarın az binerim motoruma ... :oops: 29 ekimden bu yana gaz açamadım çok özledim :( :( :( rüyalarıma giriyo gene .... :( :( ..

aslanburclu
07.Aralık.2007, 22:01
geleyimde gelmesine komtanım ben sandım ki :oops: yarın az binerim motoruma ... :oops: 29 ekimden bu yana gaz açamadım çok özledim :( :( :( rüyalarıma giriyo gene .... :( :( ..

eeee nasıl olcak yarında selçuğun motorunu almaya gideceğiz.....

yenikoylu_ua
07.Aralık.2007, 22:03
Hayırlı olsun komtanım çok hızlısın bu aralar yoksa Üniformalıridersimi kuruyonuz

inci
07.Aralık.2007, 22:05
komtanım sen işine bak... ben bu kadar sabrettim ,beklerim ...
bakma sen bana ... :oops:
sanki yıllar oldu binmeyeli de ondan yazdım öyle .... :oops:
sana zaten nasıl teşekkür edilir bilmiyorum ...artık söz bitiyor yaptıklarının karşısında .... :love:

yenikoylu_ua
07.Aralık.2007, 22:07
+10000000000
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

yenikoylu_ua
08.Aralık.2007, 01:01
KATILIM LİSTESİ

1-Moonchild
2-yenikoylu_ua(+1)
3-aidikurt+firstlady(+1)
4-Bull
5-carvalho
6-Tayfun
7- aslanburclu
8- inci (gelirsen bi mesaj at makinayı getirelim)
9-rızahoşgör(+1)
10-
11-
12-

carvalho
08.Aralık.2007, 14:00
cezerye cezerye diye başımızı yiyen uğurcuk nerde? nerdesin genç :?: :?:

aidikurt
09.Aralık.2007, 01:19
ya millet nerdesiniz yazdırın sizde listeye adınızı bırazz hasret gıderelım yavvvv

Tayfun
09.Aralık.2007, 01:56
Haydeyin kelebekler uçuşmayın bakim :)

aslanburclu
09.Aralık.2007, 02:56
kelebeklerden biri carhalvo olacak kanımca....heh heh hehe

ugurcuk
09.Aralık.2007, 05:08
cezerye cezerye diye başımızı yiyen uğurcuk nerde? nerdesin genç :?: :?:

motorum bozuk yatıoo bende acayip mutsuzum :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: bu yuzden hiç bişey yapasım yokkkk ..... ama belli olmaz belkim gelririm...

carvalho
09.Aralık.2007, 11:12
kelebeklerden biri carhalvo olacak kanımca....heh heh hehe

Aman abi sorma :(
Sağlık olsun, yeni yüzler kazandırıyoz camiaya.

Kino
09.Aralık.2007, 12:06
moonchild sevgili dostum

sen söyle ASKER e göndeririz Cezeryede ne olacak

partiye biraz renk katalım dedik carvalho ile hepsi bu kadar herkese afiyetler olsun
Adminim alperim sen yeme istersen artık cezeryeyi ne dersin...

şimdi aslında TOPHANE de olmak vardı.

herkese iyi eğlenceler dilerim bugünü fotoğraflamayı untumayın ...

http://www.postimage.org/aV1WBEKi.gif (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1WBEKi)http://www.postimage.org/aV1WBEKi.gif (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1WBEKi)http://www.postimage.org/aV1WBEKi.gif (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1WBEKi)http://www.postimage.org/aV1WBEKi.gif (http://www.postimage.org/image.php?v=aV1WBEKi)

inci
09.Aralık.2007, 20:12
Ergün abi yine yetiştin oralardan , :cheesy: her türlü aramızdaydın,... :cheesy: :cheesy: sesinle, yüreğinle,ruhunla, 8)
asıl şimdi senin yanında olup bir makas almak vardı yanağından...(komtanıma yapmışım birgün frkında olmadan askerlerin yanında :oops: :oops: :oops:)
cezeryeler için çok teşekkür ederiz Hakkını helal et ...

Kino
09.Aralık.2007, 20:18
helal et demek ne demek inci öğretmenimmmmmm :D :D :D kendini zaten çok ama çok özlettin sen

HELALİ HOŞ OLSUNNNN

keşke bende aranızda olabilseydim.. ne zaman istersenizzzz cezeryeler yanınızdadır

canım sana özel bir kıyak ceker bir makas veririz

:mrgreen: :mrgreen:

inşallah resimler falanda vardır tabii iyi bir gün geçrimişsinizdir..

inci
09.Aralık.2007, 20:26
var var resimler gani... :D hatta motorumla düşme esnasında çekilmiş resmim bilem var. :P :P ...hiç fren yapmadım ama yumşak çamurda kayıverdim hooop bir baktım yerde yatıyoruz benim tayla ....zabit hemen yetişti çekiverdi resmlerimizi saolsun ....
bu arada arkadaşlar vedalaşamadık hepinizden özür diliyorum ....kubilay"la arabayı almaya gitmiştik geldiğimizde sizleri göremedim ....
Kubilay sanada çok teşekkür ederim ,yine her zaman ki gibi imdada yetişen oldun.
saygılar benden sayım moderatörüm... 8) 8) :alkis:

Kino
09.Aralık.2007, 20:36
" Motorumla " , " benim tayla " kelimelerin ne güzel geliyor kulağıma , allah esirgesin.

zabit zaten tehlikeli bir adam. heran heryerde bitebiliyorrr yeterki bir falso ver

:mrgreen:

inci
09.Aralık.2007, 20:42
Ben onun en büyük falsosunu yakaladım :P :P ...ZABİT anladın sen onu kanımca ... :x :x :x

Beatrice
09.Aralık.2007, 21:47

Ya genç kardeşim şu burcuyuda götürsene askere yanında, orda yemek neyim yapar :D aman garnizon komutanı olmasın kök söktürür falla hahahaha :cheesy:

Aşkolsun Tayfun :) Gideris tabi seve seve. Hem zaten yabancı yer değil. 0-16 yaşı taburda geçmiş biri için artık alışılagelmiş bir yer :P Küçükken askerlerin peşinde dilim beş karış dışarda koşturur dururdum onlar eğitim yaparken :) Ayrıca ben süper yemek yaparım hıh

aslanburclu
09.Aralık.2007, 22:36
Ben onun en büyük falsosunu yakaladım :P :P ...ZABİT anladın sen onu kanımca ... :x :x :x

ya arkadaş ne zaman düştün hatta o güzelim yeşillikte çamuru nerden buldun :cheesy: :cheesy:

kaşla göz arasında nasıl becerdin bu işi :cheesy: :cheesy:

Tayfun
09.Aralık.2007, 22:39
Sen regalcilere yemek yap, askerleri boşver :P hani bugünki resimler yaw kimsede ses yok ??

BULL
09.Aralık.2007, 22:41
Kino Baba bombalar için sağol :mrgreen:
walla çok makbule geçti :mrgreen:
afiyetle indirdim mideye :mrgreen:
resimler gelsin görürsünüz...

Serhat sanada tekrar iyi tezkereler kardeşim...

Kino
09.Aralık.2007, 23:16

ya arkadaş ne zaman düştün hatta o güzelim yeşillikte çamuru nerden buldun :cheesy: :cheesy:

kaşla göz arasında nasıl becerdin bu işi :cheesy: :cheesy:

inci öğretmenim düştümü seçer ve bulur düşeceği yeri... BAkkkk

http://www.postimage.org/Pq2d6vfS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=Pq2d6vfS)

HERKESE AFIYET OLSUN YAĞ BAL OLSUN HELAL OLSUN
SERHAT'IMA DA TEZKERESİ TEZ GELİR İNŞALLAH GERÇİ DAHA GİTMEDİ AMA

Tayfun
09.Aralık.2007, 23:46
Bu sefer tutturamadı be kino baba, attı kendini yerden yere, işte usta motorcu inci hocam hahahahahaa :D

http://img112.imageshack.us/img112/8678/image621qe8.jpg (http://imageshack.us)

chopell
10.Aralık.2007, 00:32
yanınızda olmak vardı bugün.. özledim hepinizi..
serhatım.. iyi bak kendine oralarda.. hayırlı teskereler diliyorum.. bir an önce dönersin inşallah.. habersiz bırakma bizleri..

Tayfun
10.Aralık.2007, 01:04
Aboowwwww kız seda nerelerdesin sen yaw, unuttuk seni falla :P şaka şaka, denizi geçmek zormu geliyo bakim he ?

moonchild
10.Aralık.2007, 01:40
Arkadaşlar bugünkü buluşma için herkese teşekkür ederim. Güzelim pazar gününüzü tam ortasından tırpanladık, kusura bakmayın. Uzun uzun sohbet etme fırsatı bulamadığım tüm arkadaşlardan da ayrıca özür dilerim. Dizi dizi inciyiz güzellikte birinciyiz oturma planında bu durum hep oluyor. Şu saat oldu hala açıklanan bişey yok, hack edicem sitelerini valla :)

Kino baba, cezeryeler için çok teşekkürler! Acyip güzellerdi. Ben daha önce böle pestil gibi katman katman olanlardan yemiştim de bu bombaları bilmiyodum! Tekrar tekrar teşekkürler, hem iyi dileklerin hem de cezeryeler için.

Kısmetse yarın siteye girenler nereye ve ne statüde gittiğimi öğrenir diye tahmin ediyorum. Bu gece ilk nöbetimi tutacağım heralde, bilgisayar başında :))))

Herkese iyi dilekleri için tekrar teşekkürler! Dönüşte gönlümüzce gaz açacağız, sohbetin muhabbetin dibine yeniden vuracağız inşallah! O güne kadar herkes kendine ve demir atlarına iyi baksın.

ugurcuk
10.Aralık.2007, 01:51
moonchildim kusura bakma gelemedim seni görmeye ama bu aralar çok saçma durumdayım . sana hayırlı teskereler yerin belli olsun sana bide asker konvoyu yaparız :D ona kesin gelirim. zaten cezeryede yiyemedim :D (kino baba duy sesimi) hayırlı teskereler 319.dönem :D

aslanburclu
10.Aralık.2007, 02:12
Bu sefer tutturamadı be kino baba, attı kendini yerden yere, işte usta motorcu inci hocam hahahahahaa :D

http://img112.imageshack.us/img112/8678/image621qe8.jpg (http://imageshack.us)

:oops: :oops: :oops: :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :shock: :shock:

okan
10.Aralık.2007, 02:17
SERHATIM MOONÇILTIM..
inşallah güzel biyere düşer askerliğin.. bi de bakmışın samsundasın... :D

İNCİ ÖRTMENİM... geçmiş olsun sizede .. yumuşak bi düşüş yapmışsınız...
ALLAH BETERİNDEN KORUSUN....

carvalho
10.Aralık.2007, 02:28
Evet, Samsun sahra sıhhiye. Bizim evin üstü. Pazar sabahları bize pide yemeye gelirsin moon'um...
Bak ahdımız var Samsun-Mersin hattının batısında bir yerlere düşersen yanına gelicez mutlaka, doğusu olursa motorla biraz zor...

moonchild
10.Aralık.2007, 02:43
Ya sizin varlığınız yeter be Selçuğum!! Yalnız Samsun olursa kral askerlik olur hem Okan baba hem de pide!! Abooo şişmana böle şey sölenir mi yahu?? :)

okan
10.Aralık.2007, 02:48
sen samsun duasına başla serhatım..
okul komtanı albay kanka...
YAŞAR DEDE nin arkadaşı Rahmi yarbay kral adam..
hee bide Ali yarbay var 600 f ci....
la sana karada ölüm yok burda...
sen başla duaya hadi .... :mrgreen:

moonchild
10.Aralık.2007, 03:13
abi bilgisayarı okuyup üflemekten nefes kalmadı zaten!! hadi koçum diyip diyip F5'e basıyoruz ama hala tık yok sitede :) neyse artık yarın saba kaldı heralde.. gece 12 falan diye ümit etmiştim ama o da fos çıktı... neyse 1 gece daha samsun duasına fırsat kaldı :)

alper_tim
10.Aralık.2007, 11:43
monchildim serhatım gelemedik kusurumuza bakma
inş. iyi bi yere düşersin komutanların iyi olur
hayırlı teskereler diliyorum
inci ablam geçmiş olsun dikkat et kendine yaw atlama öle motorla her yere :)

yenikoylu_ua
10.Aralık.2007, 11:57
Evet toplandık hoşda bi sohbet oldu gerçi Bull ağzı devamlı dolu olduğu için pek konuşmadı ama olsun :P :P

Kino baba cezeryeler için teşekkürler zahmet ediyosun emeğine sağlık kesene bereket

Serhat kardeşim tekrardan hayırlı tezkereler bence sen bi motor mesafesine gitte bizede bahane olsun

yenikoylu_ua
10.Aralık.2007, 13:34
Sizin dualar tersten tutuyo arkadaşlar şimdi konuştum Serhat kardeşimle MALATYA ya düşmüş havacı olcak kısa dönem

HAYIRLI TEZKERELER kardeşim biran evvel git gel

carvalho
10.Aralık.2007, 13:41
Vay, havacı olacak ha kardeşim 8) 8) 8)
Yakışır kardeşime.

Samsun pidesi yiyemeyecek gerçi ama :mrgreen:

Tayfun
10.Aralık.2007, 14:04
Kimse niye resimleri koymayi ya?

Dewil&Rose
10.Aralık.2007, 14:19
Haryırlı teskereler olsun kazasız belsız kardeşim şafak sayma tavsiyem :)

gençer
10.Aralık.2007, 15:53
bu kış görebileceğimiz en güzel havaydı sanırım. gerçi dönüş yolunda ıslanan arkadaşlar olmuş olabilir ama!!! kino baba çok sevaba giriyorsun babacım.kesene bereket. kısmetse senin cezeryeler çok işe yarayacak.admin öyle diyor. güzel bi toplantı oldu, açık havada toplanmayı özlemişiz yahu...

inci
10.Aralık.2007, 16:03
hep cezerye gelecek değil ya, şimdi KAYISI ürünleri sırası Serha'ta. :P :P ..Acemilik bitene kadar kayısı ürünleri yiyeceğiz demek ki.... :mrgreen: :P
hayırlı tezkereler inşallah .... 8)

gidikurt
10.Aralık.2007, 21:47
kino babam cezeryeler için teşekkürler yollayanada , getirenede :) afiyetle yedik sağolun :)

BULL
10.Aralık.2007, 23:15
heeee yedik walllaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tmr
10.Aralık.2007, 23:58
serhat kardeşim sana hayırlı teskereler,zaten mayısa ne kaldı şurda.bu arada kino baba kesene bereket

polo
14.Aralık.2007, 23:16
kino baba gene geregini yapmış katılamadım ama okuyunca canım çekti iki hafta önce istinye park a gittim orada cezeryenin çeşitleri vardı şamfıstıklısı fındıklısı bir paket aldım afiyetle yedim ama inanıyorumki kino babanın atom cezeryeleri daha lezzetlidir başka bir gün bizde tadarız havacı kardeşime iyi yolculuk kıdem artı tezkere dilerim 8)

BULL
15.Aralık.2007, 01:53
eee resimler nerde yaaw???

doğan
16.Aralık.2007, 23:14
eee resimler nerde yaaw???
gerçekten yaa. boşunamı okadar poz verdik elimizde cezeryelerle. yeniköylü'nün makinadaydı....

RızaHoşgör
17.Aralık.2007, 00:56
resimlerimizi isteriz.

Tayfun
17.Aralık.2007, 03:02
Kimde makine vardı o gün bulalım olayın faillerini ?

BULL
17.Aralık.2007, 03:07
resimler hakkımız söke söke isteriz :mrgreen:

Tayfun
17.Aralık.2007, 03:21
Ulen bülent yoksa makineleridemi yedin naaptın sen ya :D

BULL
17.Aralık.2007, 03:26
gruuuurrgghhh!!!

gaaaaarrrgggghhh!!!

blup!!!

şlak!!! şlak!!!

:P :P :P

Tayfun
17.Aralık.2007, 04:40
Ben anladıydım zaten, seni ultra sona sokmak lazım şimdi, resimleri ancak öle görürüz :P