PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şanzuman

apachi
01.Aralık.2007, 19:10
meraba ! canım o kadar çok sıkkın ki motorum şanzuman kitledi bütün vites grup dişlilerini dagıttı .tamam buna üzülmüyorum ama türkiyedeki bütün büyük servislerle baglantı kurdum denizli dahil ellerinde i
stedigim parçaların hepsi yokmuş 10 gün beklemeliymişim ben 10 gün motorum olmadan hastalanırım bana bir fikir lütfen

yeaks
01.Aralık.2007, 20:00
olay nası oldu kardeş yağsız mı bıraktın motoru ? çok mu zorladın nası yaptın yaw :?

aslanburclu
01.Aralık.2007, 20:07
meraba ! canım o kadar çok sıkkın ki motorum şanzuman kitledi bütün vites grup dişlilerini dagıttı .tamam buna üzülmüyorum ama türkiyedeki bütün büyük servislerle baglantı kurdum denizli dahil ellerinde i
stedigim parçaların hepsi yokmuş 10 gün beklemeliymişim ben 10 gün motorum olmadan hastalanırım bana bir fikir lütfen

abisi yapacak bişey yok anlattığın kadarı ile mecbur bekliyeceksin olay nasıl oldu bi anlat bakalım bizimde dikkat etmemiz gereken bu olaymı ayrıca geçmiş olsun ....

hakkı
01.Aralık.2007, 20:44

bir laf vardır bilirmisin?
10 gün dediğin nedir 2 günde geçer gired.

eğer 10 günde işin halleliyorsa bence yat kalk dua et. bazı arkadaşlar bazı parçalar için 45 gün bekledi.

yeaks
01.Aralık.2007, 22:29
hakkı abim çok haklı bende 2 hafta beklemiştim motorumu bi zaman

Dewil&Rose
01.Aralık.2007, 22:52
SABIRLI OLMALISIN SABIRSIZLANIRSAN BAŞIN AĞRIR SONRA :)
BAK BENDE BALATA DEĞİŞTİRMEM LAZIM ZİNCİR DEĞİŞTİRMEM LAZIM BİR AYDIR BEKLİYORUM

apachi
06.Aralık.2007, 18:50
SELAM BEN MOTORUN BAKIMINI SIK SIK YAPIYORUM AMA SERVİSİN DEDİGİNE GÖRE DİŞLİLERİN ARASINA SERT BİR CİSİM GİRMİŞ 3. VİTESTE KITLEDİ VE BÜTÜN GRUP DİŞLİLERİNİ VE HİLALLERİ DAGITTI .BENİM HATAM VAR ÇÜNKÜ BİR KAÇ GÜN ÖNCEDEN SES GELİYODU AMA BİR TÜRLÜ BAKMADIM .BU GÜN FİRMADAN ARADILAR BU HAFTA TIRLA GELEN PARÇALARIN İÇİNDE HİLAL YOKMUŞ BİR HAFTA DAHA BEKLEYECEGİM. DİGER HAR ŞEY VAR.

kaanka
06.Aralık.2007, 19:15
geçmiş olsun... eh artık sabredip bekliceksin ayrıca dişlilerin arasına nerden nasıl girmilş hayret doğrusu.

apachi
06.Aralık.2007, 19:21
valla bende anlamadım
küçük bir dişli parçası kırılmış ve dige3rlerini kıtlemiş olabilir kartdeşim
en ufak bir seste bakmak lazım