PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çarpıştık

bozkurt
05.Aralık.2007, 12:27
Dün bisikletli bir sürücüye vurmak zorunda kaldım.Süratim ortalama 35-40 arası hava durumu gayet güzel.asvalt kuru.yolun kenarına parketmiş araçlerden başka araç yok.Yaklaşık 100 m ileride yolun sağında giden bir bisikletliden başka tabiii.Tam sağ arkasına geldiğim hizada birden sola kırdı ve biz pişti olduk.Ön.arka fren derken sağ önden siperliğe vurma sağa hafif yatış.Şükür ikimizde de birşey yok.Ama adam şeytan çarpmışa döndü.Aramizdaki diyalog şöyle:
-(Ben)Ne yapıyorsun sen?
-(Bisikletli)...!!!!!
-Kardeşim ne yapıyorsun?
-Ben seni görmedim.
-Bakmazsan görmezsin ölmekmi istiyorsun?
-(Ben)Varmı bişey iyimisin?
Adam sadece bisikleti kaldırdı ben gidiyorum dedi ve gitti.Bende bu arada motoru kaldırmaya çalışıyorum.
Şükür en ufak bi çızık bile yok.Ama oda ne?Öncam sağ alttan kırılmış.
Bunada şükür tabii.Allah cümlemizi beterinden saklasın.
Şimdi gelelim fasülyenin faydalarına.Benim yeni bir ön cama ihtiyacım oldu.Siz sevgili arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.
Balıkesir'de R&R'a uygun cam yok maalesef.Bana kargo ile gönderme durumunuz olabilirmi.Parayı hesaba hemen gönderebilirim.Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.Aidikurt özellikle R&R camı senin taktırdıklarından.
Sağlıcakla kalın.

carvalho
05.Aralık.2007, 12:53
Abi geçmiş olsun, ne denir ki, olmadık işler olabiliyor işte... Neyse ki ucuz atlatılmış bu da...

alper_tim
05.Aralık.2007, 13:29
geçmiş olsun umarım en büyük kazan bu olur
bisikletlide ucuz yırtmış walla

hakkı
05.Aralık.2007, 14:09
geçmiş olsun, her ikinizde ucuz atlatmışsınız. allah beterinden saklasın. izmir'den istediğin birşey olursa haberim olsun.

ÇeLeBi MuRaT
05.Aralık.2007, 15:24
Geçmiş olsun ne oluyor yav millet herkes kaza yazıyor...Dikkat !!!

Tayfun
05.Aralık.2007, 16:38
Ucuz kaza gerçekten, neyse en kötü kazamız böyle olsun diyelim ;)

Kino
05.Aralık.2007, 18:13
sana da büyük geçmiş olsun bozkurt ucuz atlatmışsın

belli yaştan sonra kırıklar falan tehlikeli olur

yaşlılara diyorum aman haa. dikkatli olun lütfen

gençer
05.Aralık.2007, 18:27
abi geçmiş olsun.. valla benim ön camım yok ama edinmek istiyorum ama fiyatı şimdilik bütçeme biraz abartılı geldi.. oyüzden ben başka bir çözüm geliştirdim . henüz hayata geçiremedim ama çözüm şöyle burada reklamcı bir tanıdığımız var ve bu bizim ön camın malzemesi olan flexyglass mı deniyor nedir o malzemeyi kullanarak stant yapıyorlar.. abi dedim bağlantı elemanlarını getirsem sen bana ön cam kesebilirmisin, istediğimiz eğimi verebilirmiyiz.. aldığım cevap kesinlikle evet oldu. bağlantı ekipmanı hariç böylece 20-30 YTL gibi çok cüzi bi rakama bitireceğiz bu işi..hem daha ucuza mal olacak hemde istediğin şekilde kestirebilir istediğin eğimi verebilirsin.. ama birtürlü vakit bulup yanına gidemedim. olunca sonuçları resimleyip ekliycem.. tekrardan geçmiş olsun..

doğan
05.Aralık.2007, 18:35
geçmiş olsun. Bir anlık olay işte. şansınz varmış.

RoS
05.Aralık.2007, 19:55
gecmiş olsun vala artık arabaların derdi bitti bi de bisikletlermi cıktı :)

kaanka
05.Aralık.2007, 21:22
çok geçmiş olsun allahtan ikinizde ucuz atlatmışsınız olayı...

orkun
05.Aralık.2007, 22:17
hem size hem bisikletliye geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız

malikocas
05.Aralık.2007, 23:14
çok geçmiş olsun size ve önde giden bisikletçi arkadaşa

onların çoüğunlula aynaları olmadığından ve dönüş açıları ve ivmeleri gerği daha seri hareket edeceklerinden çogunlukla dar açılarda geriye bakmazlar bi süre bisiklet kullandığımdan tahmin yürütüyorum tabi..

daha çok dikat etmemiz gerekir ...

boş verin olan cama olsun size zarar verecek bişiy olacağına ...

yenikoylu_ua
06.Aralık.2007, 00:15
Geçmiş olsun allah beterinden saklasın

bozkurt
06.Aralık.2007, 12:03
Arkadaşlar tüm iyi ve yapıcı dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Sağolun varolun.Eve gidince kendimide kontrol ettim.Bisikletin pedalı sağ dizime denk gelmiş.Acısı yeni çıkıyor.Ama şükür bunada.Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.
Gençer .sağol kardeşim.Benim kırılan siperlik zaten basit idi.Dayansın diye ekstra takviye yapmıştım.İyi bişey almayı düşünüyorum.İyi dileklerin için sağol.

okan
06.Aralık.2007, 16:26
sizede geçmiş olsun..
damdan düşenin halinden, damdan düşen anlarmış....
gerçekten sooradan çıkıyo acısı...

salihozcan
06.Aralık.2007, 20:08
arkadaşlar aman dikkat kazalar arttı bu ara allah beterinden saklasın

balikesir
07.Aralık.2007, 00:50
sayın bozkurt bey önce büyük geçmiş olsun.bende aidikurt arkadaşın yardımı ile istanbuldan ön cam ve bağlantı elemanları getirtmiştim.montajı da gayet kolay .yanılmıyorsam 150 ytl civarındaydı.bilginize.

bozkurt
07.Aralık.2007, 12:17
Balıkesir,özür dilerim adınızı bilemediğim için böyle hitap etmek zorundayım.Abi sağolasın .Bende öyle bişey bakacağım.Ama malum emekli vaziyetleri.İlerideki günlerde inşallah.Okan sağol kardeşim.Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

cerebrum
07.Aralık.2007, 19:05
geçmiş olsun abi. umarım bir an önce camına kavuşursun... allah vücut hasarı veren kazalardan korusun....

bozkurt
08.Aralık.2007, 12:34
Eyvallah.İyi dileklerin için sağol.Cam işinide en ucuzundan hallettim.Kırılanın yerine yenisini aldık taktık.Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

xerline
12.Aralık.2007, 13:37
Gecmiş olsun kardesim Allah beterinden saklasın

Dewil&Rose
12.Aralık.2007, 23:01
geçmiş olsun kardeş gerçekten ucuz atlatmışsın kal sağlıcakla

bozkurt
13.Aralık.2007, 02:05
Samimi dilekleriniz için teşekkür ederim.Kendinize iyi bakın.Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.