PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MOTORU SEVİYORUM ÇÜNKÜ!!!!!!!!!!!

apachi
06.Aralık.2007, 18:42
MOTOR KULLANMAYI SEVİYORUM ÇÜNKÜ;;;; !!!!!!!!!!!kirlenmeyi seviyorum ,rüzgarı seviyorum,camlardan kendime bakmayı seviyorum ,yeni yoolar keşvetmeyi seviyorum yeni arkadaşlar dosluk, motoru seviyorum çünkü güzel ülkemin harhangi bir köyünden geçerken bana ikram edilen ayranı içmeyi seviyorum ,yolda kalmayı yagı pası seviyorum , motoru seviyorum çünkü her hangi bir yolda yanımdan geçen lüks bir arabanın arka koltugunda oturan kıza kur yapmayı ve gecmeyi seviyorum motoru seviyorum çünkü bu kızın biraz ilerde yol kenarında çişimi yaparken yanımdan gecerken hınzıca gülüşünü seviyorum ;motoru seviyorum çünkü sizi seviyorum APACHİ

apron83
06.Aralık.2007, 19:36
+1 :cheesy: :cheesy: :cheesy:

deep-impact
06.Aralık.2007, 20:42
Motorumu seviyorum çünkü işyerimden eve otobüsle olan bir bucuk saatlik yolculuğu sadece 15 dakikaya indiriyor daha ne yapsın bu zamanda babası oğluna yapmaz bu kıyağı yahu :cheesy:

malikocas
06.Aralık.2007, 22:57
seiniki sevinin az ötesinde sanırım aretık kiri pası ve tadı ile aşk olmuş...

çok güzel betimlemişsin aşkını arkadaşım....

sana sonsuz katılıyorum...

Tayfun
07.Aralık.2007, 15:32
Bende motorumu seviyorum hemde ölesiye, bi hafta sonu beyoğlu evlendirme dairesinde ahmet başkan motorumla bana nikah kıycak, ölümsüzleştirecez sevgimizi motorumla hahahahaha :D

dhnsyd
16.Ocak.2008, 22:49
ah bi motorum olsada sewsem walla yatagımda yatırırım ben yerde yatarım:D

Tayfun
17.Ocak.2008, 03:07
ah bi motorum olsada sewsem walla yatagımda yatırırım ben yerde yatarım:D

One öyle kavgalı çiftler gibi yaw, hani bunun iyi günle kötü günü, hastalıkla sağlığı :mrgreen:

dinyeper
17.Ocak.2008, 10:45
MOTOR KULLANMAYI SEVİYORUM ÇÜNKÜ;;;; !!!!!!!!!!!kirlenmeyi seviyorum ,rüzgarı seviyorum,camlardan kendime bakmayı seviyorum ,yeni yoolar keşvetmeyi seviyorum yeni arkadaşlar dosluk, motoru seviyorum çünkü güzel ülkemin harhangi bir köyünden geçerken bana ikram edilen ayranı içmeyi seviyorum ,yolda kalmayı yagı pası seviyorum , motoru seviyorum çünkü her hangi bir yolda yanımdan geçen lüks bir arabanın arka koltugunda oturan kıza kur yapmayı ve gecmeyi seviyorum motoru seviyorum çünkü bu kızın biraz ilerde yol kenarında çişimi yaparken yanımdan gecerken hınzıca gülüşünü seviyorum ;motoru seviyorum çünkü sizi seviyorum APACHİ
hocam çok güzel anlatmışsın yüreğine sağlık!

ercan
23.Ocak.2008, 00:00
Bende motorumu seviyorum ama benzinsis kalmak haric... :shock:

aslanburclu
23.Ocak.2008, 02:25
bu ne dünya kardeşim seven sevene ... sevin kardeşler sevin hayatı her şeyiyle sevin çünkü her geçen anın bida dönüşü yokkkkkkk

hakkı
24.Ocak.2008, 00:43
motorumu çok ama çok seviyorum, özellikle virajlı yollarda. servis bitiminde faturayı öderken, vergisini öderken ve deposunu fullerken :D:D:D