PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16 aralık turgutlu yiğitler'de mangal keyfi yapıyoruz

hakkı
08.Aralık.2007, 01:22
Bu sefer bu duyuruyu erkenden açıp bu geziden herkesin haberi olsun ve kendini ayarlasın istedim. Geçen sene de buraya mangal gezisi yapmış ve çok eğlenmiştik. Aynı tür geziyi 16 aralık paar günü de yapalım. Sabah Bornova Kipanın bahcesinde buluşacağız. Sonra da Turgutlu'ya, orada bir çay molası verip, Yiğitler mevkine mangalı yakacağımız dere kenarına varacağız.

önemli: buluşma noktasına gelirken benzin depomuz dolu olsun. gelecek arkadaşlarımız mangallıklarını, yiyecek-içeceklerini kendilerine göre tedarik edip gelirlerse iyi olur, malum hava erken kararıyor. yada buluşma noktasına biraz erken gelip kipadanda alış-veriş yapabilirler.

Tarih................: 16-Aralık-2007 Pazar
Gezi yeri..........: Turgutlu Yiğitler
Buluşma yeri....: Bornova Kipa bahçesi
Buluşma saati...: 10:00
Hareket saati.....: 10:30

katılımcılar
1. hakkı + eşim
2. Serdar
3. Orkun

deep-impact
08.Aralık.2007, 19:56
Abi gelcem gelcem deyip gelemiyorum ama bu gaziye allah izin verir ise katılıcam çünkü mangal var mangal :cheesy:

orkun
08.Aralık.2007, 23:16
ben de katılırım
isterseniz rotayı manisa üzerinden yiğitler yapalım hava güzel olursa yol da yapmış oluruz

hakkı
09.Aralık.2007, 00:47
ben de katılırım
isterseniz rotayı manisa üzerinden yiğitler yapalım hava güzel olursa yol da yapmış oluruz
bence direk yiğitler tarafına gidelim, gezimizi orada orman içinde yapalım. oradaki manzara oldukca güzel. bol bol resim çekiliriz.

Tayfun
09.Aralık.2007, 02:10
İzmirliler helal olsun valla bizi geçtiniz artık.

Beatrice
09.Aralık.2007, 21:53
Ahh ah... Ne diim şu batasıca patronum yüzünden ne motorumu alabildim ne yerimden kıpırdayabiliyorum. :( Umarım herşey bir an önce yoluna girer ve sadece İzmirle kalmaz bende Tayfun gibi ufak çaplı bir Türkiye turu yaparım :) Size gezinizde bol bol eğlence diliyorum ve bol bol fotoğraf bekliyoruz

Tayfun
10.Aralık.2007, 00:52
Bak sennn minik kelebeğimiz uçmak istiyo kendi motoruyla :) nerelere gitcen bakim sen :) ?

RızaHoşgör
10.Aralık.2007, 22:42
izmir de yaşamak varmış.12 ay motor kullanak için :(

Dewil&Rose
10.Aralık.2007, 23:45
motorumun bakımı bitire bilirsem gelmeyi istiyorum kardeşim umarım hallolur

orkun
10.Aralık.2007, 23:59
bağ yurdu nun kasap sucuğu da iyidir
hatırlatayım dedim

hakkı
11.Aralık.2007, 00:04
hatırlatayım dedim

o bölgede yakın geçmişde yaşanan kaçak eşek kesim vakalarını unutmamak lazım :mrgreen:

Batis
11.Aralık.2007, 00:06
Bizim topraklar coştukça coştu. 8) Umarım şahane vakit geçirirsiniz , kral gibi.

orkun
11.Aralık.2007, 00:32
hatırlatayım dedim

o bölgede yakın geçmişde yaşanan kaçak eşek kesim vakalarını unutmamak lazım :mrgreen:

ben perşembe oralardayım tanıdık bir kasap ayarlarım 8)

Dewil&Rose
11.Aralık.2007, 00:59
ben gelebilirsem sucuğumu getiririm :) ozman

orkun
14.Aralık.2007, 01:17
arkadaşlar 16 aralık yaklaşıyor bu kadarmıyız