PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık eldiven

getto
10.Aralık.2007, 16:18
selamlar... sonunda ehliyetimi aldım önce bu müjdeyi vermek isterim.. ikinci olarak yaklaşık 2 hafta önce eldiven aldım ama bitürlü rahat edemedim, baş parmak tarafı büyük geliyor ve rahatsız ediyor yeni eldiven alıcam eğer ilgilenen arkadaş olursa kendi eldivenimi satıcam..daha 0 diebiliriz...40 milyona aldım 35 gibi elimden çıkarmayı düşünüyorum ...

okan
10.Aralık.2007, 19:09
anca izmirden birine 20 ye satarsın.. görmeden söylüyom.. boşuna uuraşma...

getto
10.Aralık.2007, 22:57
oda olur abi

hakkı
11.Aralık.2007, 01:29
ehliyetin hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin. umarım artık toplantı ve gezilerde bizimle birlikte olursun. bu hafta geziye glirsen eğer, gelirken yanında getir. benim kışlık eldivene ihtiyacım var. eğer tam gelirse alabilirim. ancak bileğimin üstüne kadan uzanan birşey istiyorum.
bu arada aldığın yerden değiştirmeyi kabul etmediler mi?

getto
11.Aralık.2007, 12:43
ehliyetin hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin. umarım artık toplantı ve gezilerde bizimle birlikte olursun. bu hafta geziye glirsen eğer, gelirken yanında getir. benim kışlık eldivene ihtiyacım var. eğer tam gelirse alabilirim. ancak bileğimin üstüne kadan uzanan birşey istiyorum.
bu arada aldığın yerden değiştirmeyi kabul etmediler mi?

allahtan bi mani gelmezse katılıcam hakkı abi.. eldiveni yanımda getiririm ama sana küçük gelebilir bi bakarız...kullandığım için birkaç kere aldığım yer değiştirmiyor

Tayfun
11.Aralık.2007, 18:33
Resim koyarsan daha etkili olur bence.